Перейти до змісту

Продам 2 кімнатну новобудову ТАМ-ТАМ 69 кв.м ЗДАНА


yarik1

Рекомендовані повідомлення

Продам 2-х кімнатну квартиру в зданій новобудові 9 поверх 10 поверхового монолітного будинку(10 поверх житловий). Будинок зданий. 69 кв.м. р-н Там-Таму вул. О.Гончара. Ціна 7200 грн/м2. В квартирі 2 балкони(на кухні та в спальні), один балкон засклений, в великій кімнаті - панорамні вікна. Дахова котельня з встановленням теплового лічильника та регулятором опалення на батареях, без ремонту. Можливе встановлення автономного опалення. Велика сонячна квартира, сучасне планування, високі стелі розвинута інфраструктура зручне місце розташування. До нового дитячого садочка 1 хв., будується сучасна школа. Продаж від власника.

Тел. 095 46 46 246

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все круто,але я почав будівництво власного будинку на 2 сім*ї, загалом 225м2, то вже з середнім ремонтом обійдеться дешевше,ніж ваша квартирка =(

навіть у Рівному за квадрат беруть уже 4900-5200, в Києві можна знайти за 7800, а Луцьк це якесь супер круте місце, де всі новобудови із надсучасного "кірпіча"... ніколи цього не розумів =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже радий, що ви щось там почали. Мене це цікавить менше всього. І я в курсі того, що ціни на будівельні матеріали зросли на 20-40 відсотків і про те, що долар зараз по 11,5. Актуальні ціни на новобудови було наведено в сусідній темі. http://board.lutsk.u...entry1053055716

Ціна на вже здану новобудову значно дешевше ціни за якою продають на етапі фундамента!!!

А на рахунок того, що в Києві чи Рівному можна знайти дешевше, - то шукайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я ж не спорю, у мене знайома купила квартиру на Севастопольській площі в Києві ще коли навіть катлавану не було (перша зелена багатоповерхівка) щось за дуже смішну ціну (до 400тис грн), думала кінуть, але має однокімнатну 65 квадратів на 14 поверсі.

та хай хоч на 50% ціна виростає на будматеріали, я не розумію чому в маленькому містечку з населенням 300к людей ціна майже така ж, як у Львові, Харкові, та всього на 20% дешевше,як у столиці...

я ніяким чином вас не критикую, просто це Луцьк.... квартира... 7200 за квадрат....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну такі ціни зараз. Я ж дав посилання, що продають зараз по 8000 заклавши фундамент. І ціна не меншає. А на сьогоднішній день, це всього 620$/м2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все круто,але я почав будівництво власного будинку на 2 сім*ї, загалом 225м2, то вже з середнім ремонтом обійдеться дешевше,ніж ваша квартирка =(

навіть у Рівному за квадрат беруть уже 4900-5200, в Києві можна знайти за 7800, а Луцьк це якесь супер круте місце, де всі новобудови із надсучасного "кірпіча"... ніколи цього не розумів =(

Прошу вибачення у ТС що вставляю свою 5 копійок але як на мене будинок на 225 м2 з середнім ремонтом за 43 тис.доларів Ви НЕ ПОБУДУЄТЕ НІКОЛИ.Це утопія.Ну хіба Вам дісталися в спадок всі будівельні матеріали і ви супер спеціаліст в будівництві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сім*їсім*їсім*ї

це все круто,але я почав будівництво власного будинку на 2 , загалом 225м2, то вже з середнім ремонтом обійдеться дешевше,ніж ваша квартирка =(

навіть у Рівному за квадрат беруть уже 4900-5200, в Києві можна знайти за 7800, а Луцьк це якесь супер круте місце, де всі новобудови із надсучасного "кірпіча"... ніколи цього не розумів =(

Прошу вибачення у ТС що вставляю свою 5 копійок але як на мене будинок на 225 м2 з середнім ремонтом за 43 тис.доларів Ви НЕ ПОБУДУЄТЕ НІКОЛИ.Це утопія.Ну хіба Вам дісталися в спадок всі будівельні матеріали і ви супер спеціаліст в будівництві.

А якщо ще плюс 43тис. з іншої сім'ї?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже попрошу, якщо у Вас є можливість побудуватись за 40, за 20 чи за 10 тисяч, то я дуже за Вас радий, треба обов'язково терміново будуватися. Якщо у Вас є можливість купити дешевше вкартиру в Києві, Рівному, Нью-Йорку чи Лондоні, то я щиро за Вас порадію, треба обов'язково купувати і їхати туди.

А тепер стосовно теми. В темі чітко написана і обгрунтована ціна і вказаний номер телефону. Якщо з'явилися питання з радістю відповім по телефону чи в ПП. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...