Перейти до змісту

See no evil \ Не вижу зла.


BloodDagger

Рекомендовані повідомлення

cover.jpg

Не вижу зла / See No Evil (2006)

Название: Не вижу зла

Оригинальное название: See No Evil

Год: 2006

Жанр: Ужасы

Режиссер: Грегори Дарк

В ролях: Глен Якобс, Крэйг Хорнер, Тиффани Лэмб, Пенни МакНэми, Саманта Ноубл, Мэттью Окин, Майкл Дж. Пэйгэн, Люк Пеглер, Сесили Полсон, Рэйчел Тэйлор, Кристина Видал, Стивен Видлер, Майкл Уайлдер

О фильме: 217 см. рост. 180 кг. – вес. Ржавая стальная пластина, ввернутая в его череп и острые, как бритвы ногти, которыми он вырывает глаза своих жертв. Затворник-психопат Джейкоб Гуднайт скрывается в заброшенном и прогнившем отеле "Blackwell", один на один со своими кошмарами, с тех пор, как он получил пулю в голову от напавших на него бандитов. Теперь он намерен отомстить!

Як завжди, закину якщо буде 5 голосів за.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму фільм був вже на ФТП? :( Опитні форумчани - підкажіть, або розкажіть хтось більше про події в фільмі... Ато в мене підозри, що я нього бачив :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему экранка???

что не нашлось ДВД рипа фильма 2006 года???

Не знаю чого ти вирішив шо це екранка, про якість фільму я нічого не писав. Не писав, бо в властивостях файла нічого немає :) .

Добавлю від себе: якість фільму нормальна, переклад професійний, багатоголосний.

2 Rondo, може фільм і був на ФТП, але це не означає, що всі його бачили.

В фільмі розказують про мужика, який жив в готелі і подобалось йому збирати очі людські в банку. В той готель привезли вязнів, і далі все зрозуміло. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не вижу зла / See No Evil (2006) TS"

меня настророжила ТС...я подумал что это экранка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 R@mon, Опис фільму я качав з інету і завтикав шо там TS :) , зараз виправлю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив його десь рік назад. Як на слешер то доволі непоганий фільм, там головний герой (вірніше антигерой)доволі харизматичний чувак. І стилістика непогана. Але як на мене весь жанр (слешерів) це 4-, так що фільм для любителів полоскотати нерви, а змісту там ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...