ar-s Опубліковано 14 Квітня, 2013 в 12:10 #1 Опубліковано 14 Квітня, 2013 в 12:10 Продам: камеру (скайп,відео) Є регулюєма підсвітка,вбудований мікрофон (нова)-70грн. Пам*ять ноутбучна (двохстороння) 256 Мб (б.в.)-40 грн. Блок живлення (зарядне ) до ноутбука (б.в.)-120 грн. Перехідник до вінчестера 2.5" на ІДЕ 3.5" (нове)-20 грн. ДВД-РОМ хз в якому стані (можливо робочий)-віддам за 2л соку *Садочок*
ar-s Опубліковано 18 Квітня, 2013 в 14:54 Автор #2 Опубліковано 18 Квітня, 2013 в 14:54 камера-65 грнпам*ять -35 грнБлок живлення-110 грн.Перехідник до вінчестера 2.5" на ІДЕ 3.5"-15 грн.
ar-s Опубліковано 24 Квітня, 2013 в 18:24 Автор #3 Опубліковано 24 Квітня, 2013 в 18:24 камера-60 грнпам*ять -30 грнБлок живлення-100 грн.Перехідник до вінчестера 2.5" на ІДЕ 3.5"-15 грн.
ar-s Опубліковано 29 Квітня, 2013 в 13:37 Автор #4 Опубліковано 29 Квітня, 2013 в 13:37 ап3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.
TIMKA Опубліковано 3 Травня, 2013 в 13:54 #5 Опубліковано 3 Травня, 2013 в 13:54 цікавить зарядне (блок живлення). дайте будь ласка якийсь телефон чи що
ar-s Опубліковано 19 Травня, 2013 в 09:48 Автор #6 Опубліковано 19 Травня, 2013 в 09:48 камера-55 грн пам*ять -30 грн Блок живлення-95 грн. Перехідник до вінчестера 2.5" на ІДЕ 3.5"-10 грн. ДВД-РОМ хз в якому стані (можливо робочий)-віддам за 1,5л соку *Садочок*
ar-s Опубліковано 2 Червня, 2013 в 20:19 Автор #7 Опубліковано 2 Червня, 2013 в 20:19 камера-55 грн пам*ять -30 грн Блок живлення-95 грн. Перехідник до вінчестера 2.5" на ІДЕ 3.5"-10 грн. ДВД-РОМ хз в якому стані (можливо робочий)-віддам за 1,5л соку *Садочок* камера-55 грн.......в резерві. Ще появився перехідник IDE to SATA / SATA to IDE на вінт - 40 грн.
ar-s Опубліковано 3 Червня, 2013 в 18:54 Автор #8 Опубліковано 3 Червня, 2013 в 18:54 Перехідник до вінчестера 2.5" на ІДЕ 3.5"-10 грн. В резерві за ki0011
ar-s Опубліковано 4 Червня, 2013 в 13:32 Автор #9 Опубліковано 4 Червня, 2013 в 13:32 Перехідник до вінчестера 2.5" на ІДЕ 3.5" -проданокамеру (скайп,відео) Є регулюєма підсвітка,вбудований мікрофон (нова)-продано.В наявностіпам*ять -30 грнБлок живлення-95 грн.перехідник IDE to SATA / SATA to IDE на вінт - 40 грн.ДВД-РОМ хз в якому стані (можливо робочий)-віддам за 1,5л соку *Садочок*
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.