Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

Оце то так....

Проїзд у Луцьку може знову становити 5 гривень.
Про це йдеться у проекті рішення Луцькради, підписаним секретарем міськради Григорієм Пустовітом.

Отож, міська рада Луцька вирішила скасувати рішення виконавчого комітету міської ради від 23.05.2019 № 331-1 «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху».
Питання скасування нинішньої вартості проїзду у маршрутках розглядатимуть на постійній комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.
У пояснювальній записці до проекту рішення зазначили, що відповідно до змісту вказаного рішення у місті Луцьку підняли вартість проїзду у громадському транспорті для різних категорій населення.
Також підкреслили, що протягом місяця до представників депутатського корпусу надійшла велика кількість звернень від мешканців міста щодо необгрунтованості підняття тарифу на проїзд та невідповідність вартості якісним показникам послуг, що надаються.
«Таким чином, у зв'язку з невідповідністю прийнятого рішення базовим принципам, що закріплені в Конституції України та Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні" вважаємо за необхідне скасувати вказане рішення виконавчого комітету, яке крім вищевказаних аргументів не відповідає інтересам територіальної громади», – йдеться у тексті пояснювальної записки.

 

А відповідати за порушення Конституції хтось БУДЕ?

Як мінімум - якщо рішення буде СКАСОВАНЕ, а не прийняте нове, всі мають ПОВНЕ ПРАВО місяць їздити ПО ЧОТИРИ - компенсувати виконання незаконного рішення про 6...

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Можливо хтось знає з історії Луцьких маршруток

 

- в якому році спочатку запустили 47 маршрут, а потім і 31 ?

 

- на початку 2000-их в місті появилися досить багато пасажирських  Iveco TurboDaily, ці нові білі мікроавтобуси контрастно виділялися серед того мотлоху що на той час  їздило, це різні рафіки" і перероблені з грузових мерседеси. Я так розумію що це не приватники їздили на тих  Iveco, хто пам'ятає і знає де раптово ці мікроавтобуси Iveco TurboDaily поділись з міських доріг ?

 

Спойлер

0.thumb.jpg.89b11988dd8011920cf3f768556bc106.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, fotlav сказал:

на початку 2000-их в місті появилися досить багато пасажирських  Iveco TurboDaily, ці нові білі мікроавтобуси контрастно виділялися серед того мотлоху що на той час  їздило, це різні рафіки" і перероблені з грузових мерседеси.

Вони появилися орієнтовно в 1998 році, принаймні в мене є в колекції квиточки датовані 1998 роком, які там видавали. Перевізником було Луцькавтотранс, прообраз нинішнього Санрайзу. Куди ділись - ХЗ, мабуть їх продали.
 

20 часов назад, fotlav сказал:

- в якому році спочатку запустили 47 маршрут, а потім і 31 ?

Точно не скажу, але орієнтовно 47-й в кінці 90х, а 31-й після відкриття "Слона" (десь середина 2000-х).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, TFA сказано:

Луцькавтотранс

збанкрутував в 2001 році, наскільки пам'ятаю - автобуси були в лізингу, тому, ті що ще були "живі" - забрав лізингодавець,

дещо - встигли продати ,або оформити на нову фірму, а як вона називається? Вище - вже написано як вона називається.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 23.07.2019 at 10:06, TFA сказано:

в мене є в колекції квиточки датовані 1998 роком, які там видавали

 

Ось такі?:)

 

1.thumb.jpg.e908c975b19449922fe6fc1c59f666eb.jpg

 

Так дійсно коли ви написали що це орієнтовно 1998 рік, то я теж вже придивився:) що в правому нижньому куточку написано цей рік.

 

On 23.07.2019 at 11:47, Bliksss сказано:

наскільки пам'ятаю - автобуси були в лізингу

 

Або ж  Луцькавтотранс в свій час типу як автомобільним дилером був бренду IVECO.

Бо на звороті того ж квиточка побачив ось таку інформацію.

Спойлер

2.thumb.jpg.d65497baf664cb0cb706f56fc004bdab.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Київський майдан, 16:00, очікую маршрутку № 23, ПІВГОДИНИ - в бік центру поїхали вже ДВІ. На МАКу (точніше,  CityBus) - нуль. Приїхало, нарешті, чмо невидиме. Питаю у водія, ДЕ його трекер, і якого милого він вимкнений... ВІДПОВІДЬ - "НЕМАЄ, ОТАМ Є ТЕЛЕФОН НАЧАЛЬНІКА". "Дружбан" водія, БУХИЙ, що сидів збоку від нього, починає до мене варнякати з погрозами і воплями "а чо ти доколупався". Занавіс. Результат - спізнився на автобус. ДУЖЕ, ДУЖЕ-ДУЖЕ хотілося на виході ткнути ножем в колесо чи камінюкою в шкло засвітити (дзвінки на 15-80 - безрезультатні, їм, даруйте, по**й)...

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 23-та маршрутка, тим більше у вихідні їздить так собі. Краще користуватися перевіреними, якщо спішиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, AgentSmith13 сказал:

БУХИЙ, що сидів збоку від нього, починає до мене варнякати з погрозами і воплями "а чо ти доколупався"

Ну так треба було "пояснити" чо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Ну так треба було "пояснити" чо.

Пояснив, дохідливо і тихенько, без підвищення тону навіть. Надалі "защітнєг" водія сидів до самого мого пункту призначення мовчки, дивлячись у вікно, тільки на виході щось малозрозуміле, на зразок "атикудаб*я" бовкнув "внікуда" - я вже виходив, і він був мені не цікавий (як і до того, як перший раз рот відкрив, в принципі).

Сьогодні та ж ситуація з 9, 9а, 32.... 9 - через раз з GPS, 9а - так само, 32 - невловима взагалі.

Там міськрада десь заговорила про "будем штрафувати за брудний салон"... http://www.volynpost.com/news/145460-u-lucku-za-brud-v-marshrutkah-ta-trolejbusah-karatymut-pereviznykiv

НЕ за те братися починають...

Брудним салон (точніше, підлога) під час дощу стає миттєво. А далі за їх логікою, що - висаджувати пасажирів "де є", і їхати митися, чи таки доперти до кінцевої, і втекти на "радість" пасажирам з маршруту? Бо, чесно кажучи, в зливу трішечки по... всерівно, яка там підлога, хочеться додому дістатися. Взагалі ця "ініціатива" схожа на відчепного для лошків - "дивіться, ми щось робимо" (прєстіж крєпчаєт, мощно возрастає день ото дня процент жиров у маслі  © Лесь).

Цікаво, скількох оштрафують.... Воно то правильно, вранці на рейс має виходити чистий транспорт, але...

Ключовими пунктами договору є не "відпід*рашений" до блиску салон (що неможливо, крім сухої чи морозної погоди в принципі, якщо бахили на вході всім не видавати), а наявність навігації, дотримання графіку, певна кількість автобусів на маршруті, ввічлива поведінка водія. Ну і НЕ предметом договору з міськрадою, а важливим взагалі - дотримання ПДР (а це вони порушувати вміють огого). І на все вищеперелічене і міськрада, і перевізники клали болт. А за "нас тепер штрафують за чистоту" - МИ заплатимо вже восени додатковою гривнею і рідшою їздою маршруток. І відмазка буде, чого зранку першого рейсу нема - МИЄМО!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.08.2019 at 13:57, AgentSmith13 сказано:

Київський майдан....

Я теж м'яко кажучи недолюблюю наш міський громадський транспорт, але...

@AgentSmith13  прочитав Ваш гнівний пост і перша думка яка мені прийшла - потрібно завчасно виходити з дому

ні думаю, мабуть я щось не правильно зрозумів, ще раз прочитав, і знову - потрібно завчасно виходити з дому

та що ж таке, думаю я собі, це ж активний форумчанин, значить його думка апріорі вірна.

Але перечитавши декілька раз @AgentSmith13  Ваше повідомлення всеодно моя думка не змінилася - потрібно завчасно виходити з дому.

Так що я б цьому посту дав би такий заголовок - "Як я добирався на АС-1, запізнився на автобус і тепер хочу когось звинуватити у цьому ".

On 17.08.2019 at 13:57, AgentSmith13 сказано:

На МАКу (точніше,  CityBus) - нуль.

Ви ще туди дивитесь? Ви серйозно???:)

P.S. @AgentSmith13 вже вибачайте за мою іронію.

   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, fotlav сказал:

@AgentSmith13потрібно завчасно виходити з домуАле перечитавши декілька раз @AgentSmith13  Ваше повідомлення всеодно моя думка не змінилася - потрібно завчасно виходити з дому.

Так що я б цьому посту дав би такий заголовок - "Як я добирався на АС-1, запізнився на автобус і тепер хочу когось звинуватити у цьому ".

Ви ще туди дивитесь? Ви серйозно???:)

P.S. @AgentSmith13 вже вибачайте за мою іронію.

   

Не з дому, а з РОБОТИ! Різниця зрозуміла? Не на АС-1 спізнився, а на Клепачівську маршрутку, яка їде по Соборності - з Київського майдану 23-ю найшвидше туди дістатися... Який інтервал руху МАЄ бути? 15 хвилин, правда? А який Є? А в запасі було 35-40 хвилин...

Так, дивлюся, і БАЧУ, тих, хто не г@ндони...

І взагалі....

Як вам шикарна новина - 23-тя маршрутка просто перестала їздити, бо "закінчився договір"? А мешканців міста повідомляти в ЗМІ про таке вже не потрібно? Бардак! Може, пора розірвати ВСІ договори з тим перевізником, чи начальника управління транспорту попросити на вихід? Або хоча б хай постоїть, зараза, на сьогоднішньому сонечку півгодини, а потім пішечки пройдеться під тим же сонцем на Карпенка-Карого з Київського майдану! Слабо? До кондиціонера в кабінеті і в авто звик? Ці паразити ще й зупинку забрали перед Вопаком в тіні, а лишили на самій площі, де ні зупинки з навісом, ні дерев немає. Молодці! Вангую, що ЗАВТРА, для відмазки, напишуть в ЗМІ...

А ото для тих, хто сумнівається, що GPS в маршрутках працює:

69022880_1328287770654782_2702058629942469080354_1328287820654777_74177697269415

І наостанок - розмова з диспетчером АТП 10701 - посилають в міськраду "наша хата скраю!" (а міськрада, за традицією, пошле до перевізника):

Соррі за поганий звук - ехо в них якесь...

Виклик@0332254131(0332254131)_20190819193750.mp3

Перепрошую за "французьку", але то вже БЛ*ДСТВО, натуральне.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сьогодні виявилося, що і 16-ка - "усьо"...

Що відбувається в місті  - ХЗ.

Схоже, псевдомеру, псевдозаступникам і псевдораднику пора пакувати речі... Докерувалися.

Реально страшно прокидатися - а що, як завтра транспорту, магазинів, ринку не стане, заборонять ходити по тротуарах... Все в нас при такій владі може бути.

Департамент транспорту та зв'язку міськради ВЕСЬ ДЕНЬ  не бере трубки - синдром страуса - є проблема - сховаємо голову в пісок. Молодці!

P.S. І на фоні того паскудства з 23 сьогодні ці п.....си опублікували хвалебну замовну статейку - рекламу Сиротинської на Волинських новинах, який класний 55-й мікрорайон, як там буде безпечно, камери, бла-бла-бла... Ага, кльово, звичайно, РАЙОН, ДЕ ЄДИНА МАРШРУТКА ПЕРЕСТАЛА ЇЗДИТИ. #Цеперемога, однозначно!

P.S. Вчора йшов ввечері повз зупинку на Карпенка-Карого, стояли люди, спитав, чи не 23 чекають - 23, як виявилося, коли сказав, що її немає і не буде - скажу так, цитувати тут реакції не буду, забанять...

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Реально страшно прокидатися - а що, як завтра транспорту, магазинів, ринку не стане, заборонять ходити по тротуарах...

Ти сценарії до фільмів не пробував писати? Апокаліпсис якийсь...

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Все в нас при такій владі може бути.

Цей вислів (не тільки від тебе) чути кожні 5-ть років, і що?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, AgentSmith13 сказал:

А сьогодні виявилося, що і 16-ка - "усьо"...

 

8-ку і 16-ку рекомендували закрити, бо вони дублюють багато маршрутів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

Ти сценарії до фільмів не пробував писати? Апокаліпсис якийсь...

Цей вислів (не тільки від тебе) чути кожні 5-ть років, і що?

Зніми рожеві, чи то пак, кольору "Укропу", окуляри... І уважно придивися до подій останніх 3 років. Особливо - на скасовані маршрути, прибрані зупинки, Привіз, намагання закрити інші ринки... Щосекунди створюється якась незручність людям. Щодня в всіх ЗМІ міста - "скасували, заборонили, обмежили"... Може, пора той скажений принтер вимкнути??? От зараз за рекламу взялися, хоча є ЗУ "Про рекламу", але видумують якісь свої "містечкові" правила. Взагалі складається враження, що в нас тут якась "недореспубліка", а не місто - порушень закону, хоч відбавляй. Помер міський голова - виборів не треба, люди пишуть петиції - відповідь одна - "ми так вирішиил, всьо"...

Питання на засипку, юридичне таке...

3 лютого 2017 року помер міський голова Романюк, а от звернення до Верховної Ради щодо призначення позачергових виборів міського голови Луцька міська рада направила до профільного комітету парламенту лише на початку червня. ЗАКОННО?

Куди можна засунути ВСІ рішення (в т.ч. і по транспорту, і ВСІ КАДРОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ, так-так, я про нашого мегапремійованого "молодого і перспективного" радника), прийняті нинішніми необраними "керовниками" після першого ж поновлення Вусенко судом на посаді секретаря? Так отож. Як тільки її поновили голосуванням на посаді, вона стала СЕКРЕТАРЕМ міськради. І питання про її миттєве звільнення поставили на голосування НЕЗАКОННО - не вона його виносила. І по барабану, що там навесні сказав цього року Верховний суд. ДО його рішення - вона - законний секретар міськради була, починаючи з 16 березня 2017 року...

В нас є ЗАКОННИЙ  в.о. мера?

Не фанат Вусенко і Самопомочі, але...

Зате у нас тепер є алея з ліхтариками в парку, "відремонтована" без потреби на те вул. Леві Українки за мільйони, де люди матюкаються, перечепляючись через криву "історичну" бруківку, ілюмінації новенькі миготять, пересувні "шибениці"-душі, і плани про повітряні замки, перепрошую, мегафонтан в центрі міста...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

прибрані зупинки

До речі, відновили зупинку "Писаревського", але тільки для маршруток. Ну дуже "потрібна" зупинка, буквально через стовб від зупинки "Міська лікарня". Бо ж впадло пару метрів пройтися. Які люди, така і влада...

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, TFA сказал:

8-ку і 16-ку рекомендували закрити, бо вони дублюють багато маршрутів.

Особисто мені, і тисячам лучан крім мене, подобається їздити в НЕпереповнених маршрутках. Більше того, якщо не дощ/мороз/спішу - НЕ сідаю в "стоячу" перекошену скотовозку.

Рекомендувала НЕ громада. Крапка.

А "дипломовані рекомендуї" (то, як "підрахуї", наприклад), взагалі, скорше за все, громадським транспортом не користуються (ну, або сидять в своєму Харкові, і ТАМ хай і рекомендують).

15-ку давайте закриємо, то ж їздить, холєра, там, де всі маршрутки міста, напевно, і дублює так, що капець...

Якість їхніх "реформ" яскраво демонструє ситуація з зупинками на Київському майдані - прибрали зупинку перед ВОПАКом, де ТІНЬ, лавка і смітник є, лишили перед ОДА, де тупо лавка, і та поламана трохи, і табличка, на самому сонці, хай лохів сонячний удар вхопить.

1 минуту назад, TFA сказал:

До речі, відновили зупинку "Писаревського", але тільки для маршруток. Ну дуже "потрібна" зупинка, буквально через стовб від зупинки "Міська лікарня". Бо ж впадло пару метрів пройтися. Які люди, така і влада...

І оця зупинка - теж просто натхнення надає передзвонити в міськраду, і попросити відсипати коксу чи трави веселої!

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

Особисто мені, і тисячам лучан крім мене, подобається їздити в НЕпереповнених маршрутках.

То треба не більше маршрутів плодити, а переходити на автобуси більшої місткості + збільшувати кількість тролейбусів. Тоді тих 8-к і 16-к і ще деяких не треба буде.

 

2 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

15-ку давайте закриємо,

Якщо закрити 15-ку, то це означатиме закриття депо.

 

3 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Якість їхніх "реформ" яскраво демонструє ситуація з зупинками на Київському майдані - прибрали зупинку перед ВОПАКом, де ТІНЬ, лавка і смітник є, лишили перед ОДА, де тупо лавка,

В нас є зупинки, які ще здавна є основними, а там нема ніяких павільйонів: "5 школа" в сторону Там-Тама, "4 гімназія" в сторону центра. Зато є павільйончики на вже скасованих, причому непотрібних зупинок "Чорновола", "Ветеранів" і т.д.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Зніми рожеві, чи то пак, кольору "Укропу", окуляри...

Ти Ванга, чи як? Хто тобі дав право на людей ярлики вішати? Я тебе до іншох зграї можу зарахувати, приємно буде?

13 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

прибрані зупинки

деякі - правильно забрали, особливо біля дитячого містечка на Молоді - коли маршрутки - тролейбуси зупинялись - ніфіга не видно ні водіям, ні пішоходам, є ще багато прикладів.

Про мільйони і т.п. - це в прокуратуру, набу, *бу, кру, але не на борду, а про "гарячу лінію" це теж саме що в спортлото

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, TFA сказал:

До речі, відновили зупинку "Писаревського", але тільки для маршруток. Ну дуже "потрібна" зупинка, буквально через стовб від зупинки "Міська лікарня". Бо ж впадло пару метрів пройтися. Які люди, така і влада...

Так наскільки я зрозумів відновили і зупинку на Конякіна біля Дому молитви, хоча відразу за перехрестям і так є зупинка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, TFA сказал:

То треба не більше маршрутів плодити, а переходити на автобуси більшої місткості + збільшувати кількість тролейбусів. Тоді тих 8-к і 16-к і ще деяких не треба буде.

В нас є зупинки, які ще здавна є основними, а там нема ніяких павільйонів: "5 школа" в сторону Там-Тама, "4 гімназія" в сторону центра. Зато є павільйончики на вже скасованих, причому непотрібних зупинок "Чорновола", "Ветеранів" і т.д.

Деякі "наплоджені" маршрути їдуть там, куди тролейбус фізично не може - Кравчука, Карпенка-Карого, Задворецька, Чернишевського... От в 55-му мікрорайоні тепер через їх оптимізації немає маршрутки на Карпенка-Карого взагалі, а на недавно шикарно поремонтованій вулиці наробили зупинок, і там транспорту і не було...

Більші автобуси... Заплатимо ми за них більшим інтервалом (а деякі і зараз менші їздять так, що мат сам проситься), і добрі вони не кругом -  на 15-му маршруті, ОК - а уявляєш собі таке одоробло на тих же вулицях Чернишевського чи Кравчука?.

А зі скасованих ніхто не забороняє перенести того павільйона на діючу - в дощ люди "дякую" скажуть (ті, що туди помістяться, ну, або шоу буде - бійка за місце під дахом), від спеки та мінібудка скляна - не рятує.

16 минут назад, Bliksss сказал:

Ти Ванга, чи як? Хто тобі дав право на людей ярлики вішати? Я тебе до іншох зграї можу зарахувати, приємно буде?

деякі - правильно забрали, особливо біля дитячого містечка на Молоді - коли маршрутки - тролейбуси зупинялись - ніфіга не видно ні водіям, ні пішоходам, є ще багато прикладів.

Про мільйони і т.п. - це в прокуратуру, набу, *бу, кру, але не на борду, а про "гарячу лінію" це теж саме що в спортлото

Право - цікава штука... А де "ярлик"? Може тут? ( Ти сценарії до фільмів не пробував писати? Апокаліпсис якийсь... ) Не Ванга... Ну то видно в нас похерення міста неозброєним оком, чи ні? Бо в місті відбувається феєричний триндець, і якщо його не помітно...

Деякі зупинки - правильно (і поверули потім, як вище написав @TFA), ОДИНИЦІ, а от більшість - пальцем в небо (або забрали зручні для більшості людей, а непотрібні - лишили). На Відродження от наприклад якась розумаха придумала забрати ту ж зупинку біля "Експрес ТАМ-ТАМу", зате оте непорозуміння за 2-ю лікарнею - відновили.

Про ті мільйони вже, здається, і депутати народні запити писали, і в прокуратуру і куди хочеш - результат один - "всімпох".

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

результат один - "всімпох".

твої пропозиції?

я підтримую зменшення кількості зупинок, в принципі, як і зменшення кількості маршруток (якщо вони дублюють інші)

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно маршрутки по Задворецькій і Карпенка-К., ну якщо не вигідно перевізнику там їздити - ви його не змусите, хоч 100500 конкурсів оголошуйте

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Так наскільки я зрозумів відновили і зупинку на Конякіна біля Дому молитви

Про це говорилося раніше ще. Якщо вони відновили ці зупинки, тоді зупинки колишні "Будматеріали" непотрібні, бо є ще зупинки біля кільця. Але з таким темпом вони все назад вернуть, бо ж народ розлінився і скиглить.

 

2 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

"наплоджені" маршрути їдуть там, куди тролейбус фізично не може - Кравчука, Карпенка-Карого, Задворецька, Чернишевського...

На Кравчука є 31. На Карпенка-Карого і Задворецькій має бути 23. На Чернишевського - я би 22 пустив (до речі в такому вигляді в кінці 90-х - на поч. 2000-х їздив маршрут 48, але тільки до Лісництва), а 3-ці вернув старий варіант. 8-ка і 16-ка непотрібні маршрути. Так само я за оптимізацію 9, 9а і 32, як пропонувалося: 9 "Райлікарня - Молодогвардійська", 32 "ЛПЗ - с. Липини" через Епіцентр. А 9а  закрити, бо вічно ганяє разом з 9-кою по цілому місту.

 

 

8 минут назад, AgentSmith13 сказал:

На Відродження от наприклад якась розумаха придумала забрати ту ж зупинку біля "Експрес ТАМ-ТАМу"

Її ж мали відновити, як і "Стоматполіклініку" на Волі в сторону Київської. Але якщо відновлюють "Експрес Там-Там", тоді скасувати ту зупинку, що чуть вище і перенести павільйон до "Експрес Там-Таму".

 

2 минуты назад, Bliksss сказал:

Стосовно маршрутки по Задворецькій і Карпенка-К., ну якщо не вигідно перевізнику там їздити - ви його не змусите

Перевізник Тимощук їздив на старій 23-й на Вересневе в році так 2015-му точно. Завжди були люди, і маршрутки їздили нормально.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...