Перейти до змісту

Recommended Posts

Я минулого року не втримався, важко всидіти вдома у міжсезоння. Купив та дещо зробив власноруч з необхідного спорядження на зимову рибалку. Не те щоб я став фанатом зимової рибалки, але є в тому свій прикол.

Поширити це повідомлення

Ще ті рибаки які люблять зимову рибалку як спосіб втікти з друзями попити коньячку і від домашніх хлопот, то їм мороз якби не мішає )

Поширити це повідомлення

Я колись не розумів свого батька, він по перших морозах хапався за ящика з прибамбасами для зимової рибалки і перебирав всі снасті, як зачарований! Після декількох зимових рибалок, я зрозумів в чому кайф! Для тих, хто не розуміє в чому задоволення, я поясню. По-перше: це можливість зайти і рибалити в тому місці на водоймі, про яке влітку думаєш: "от якби мені туда, я б 100% там щось зловив би". По-друге: спостереження за покльовкою більш азартніше ніж влітку. Інколи в сонячну погоду, на мілині, можна побачити покльовку дивлячись в лунку. По-третє: зимою більше часу для рибалки, хоча і день коротший. Погоджуюсь зимою холодно, але ж немає комарів, кліщів і різного гнусу. А розмови про замерзання на рибалці, то і влітку можна запалення легень підхопити неправильно підібравши одяг. Мені, особисто, зимова рибалка більше подобається, та і риба набагато смачніша.

Поширити це повідомлення

Невже на всій борді немає хоча б одного любителя даного виду риболовлі?

з чого такі висновки ?

стільки тем, а на рахунок зимового рибополювання нічого немає, звідси і висновок про відсутність зацікавлених осіб

Поширити це повідомлення

Невже на всій борді немає хоча б одного любителя даного виду риболовлі?

з чого такі висновки ?

стільки тем, а на рахунок зимового рибополювання нічого немає, звідси і висновок про відсутність зацікавлених осіб

Я також люблю зимову рибалку !!!

Поширити це повідомлення

льоду немає, але ще такої зимової рибалки як у 2011 році в мене не було (за грудень місяць 12 хвостів за 4 виходи на воду)

Поширити це повідомлення

Тиждень назад був в Підгайцях на р. Стир, то там невеличкі каналчики були замерхші, основне руслу анітрохи. Чекаємо таку як сьогодні погодку з неділь-другу і буде вам крига. Хоч мені і подобається рибалка, та на лід ніколи не ходив і не піду ))Не все те задоволення що у воді )))

Поширити це повідомлення