Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

я володію інформацією щодо льоду в лагуні. були там сьогодні. народу багато було вже перед нами. тож не зважаючи на жахливий тріск ми почесали від берега. мені кортіло трофейного окуня і я почав з балди. десь за пів години був перший окунь грам під 200. і все. пробував і блешню, марно. пацани на мормишку зловили теж лише кілька риб. біля дванадцятої ми чухнули в колодеже.

по лагуні що можна сказати. зі слухів хто шарить - той ловить. хтось аж багром брав, а хтось казав що треба було набрати води у ванну і рибалити. багато жерлиць і лід витримує забіги до прапорців. а ще рибалки витягували зілля і збирали там місцеву казявку. на це мабуть клює.

а в колодежах з льодом жопа(як на мене). оглянувши місцину з дороги, вирішили йти на другий став. на березі добряче вагалися. лід десь 5 см. хрускіт після кожного кроку. але головне стартанути. по двоє не збирались і залишилися сухими. плотва відізвалася майже відразу. не шаленно, але цікаво. брала на гру і на стоячку, з дна і в товщі. по кілька десятків зловили. крім 5-6окунців усе плотва. там же на балду і блешню я окуня не впіймав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зваживши сьогодні всі за (небереборне бажання виїхати кудись порибалити мормишкою) і проти (велики сумніви щобо безпечного льду та відмовляння жінки) обрав золоту серединку і в 7ранку поїхав в Прилуцьке.

Заходити на лід реально було страшно, але трохи потюпцювавши на березі і побачивши як місцеві безбоязно шурують на середину озера навіть по двоє, помаленьку почовгав.

Дійшов майже до середини, просвердлив 3 лунки (лід 4-6 см) на безпечній відстані від купки "месних", почав рибалити. З трьох одна лунка відгукнулася, і періодично проскакував окунець, але десь ближче до 9 виблиснуло сонечко, лід почав ще голосніше і наполеглівише нагадувати що на носі весна + 2 дідка з числа месних, з словами "Коля, йоптель, йдемо на НАШІ !!! позавчорашні лунки", забурили мене зі всі сторін, так що й поворухнутися було страшно, плюнув і пішов до берега. Під берегом лід вже прогинався і розходився в різні сторони. Але добрався сухим.

Загалом 1,5 десятка спортивних окунців + хороший настрій + купа адреналіду від льоду !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у колодежах у п'ятницю. НА перших двох ставах лід небезпечний, вийти на нього не вдавалося. На третьому ставу (той що під Жабчами). Ловились окуні. Лід 4-5 см. пішня прибивала за 1 удар лунку. Окунь стояв нерівномірно і поодиноко. За 3 години піймано 20 хвостів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на рибалці на кар'єрі поблизу Ківерець. Хотів там поставити жерлиці зимою, але не встиг - льоду вже немає, вся водойма повністю відкрита. Приїхав на місце десь біля 15.00. Закинув 3 вудки на живця і почав чекати покльвок. Щука була активна, бо під самим очеретом часто вистрибувала з води, ганяючи мальків. Але всі ці виходи були далеко від мене, живцевою вудкою я туди докинути не міг. Просидівши до 16.15 я взяв до рук спінінга. Почав з віброхвостів із 5 грамовою головкою - вона виявилась затяжкою, бо кожен раз чіпляла зілля. На 3 грамову отримав декілька тичків легеньких, але один удар все-таки був реалізований. Воблери, попери і т.д. не працювали. Поки міняв приманку - чуть не прогавив покльовку на живця. Щука засіклась надійно. Замінив живця, закинув вудку і помітив, що вже сусіднього поплавка немає і жилку тягне від берега. Щучка виявилась маленькою і під час виважування зійшла. Клювало всього хвилин 20 і далі на водоймі все стихло - ні всплеска, ні хвильки, ніби там все вимерло. Отакий то був вечірній вихід щуки. В 17.30 зібрався і поїхав додому. Результат рибалки на фото.

post-11110-0-34786100-1425060540_thumb.j

post-11110-0-61403000-1425060574_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живця де брали?

Живця купив ще осінню, думав буде коли поїздити на щуку, але не судилося. Зберігав цілу зиму в гаражі в підвалі. Сьогодні і на рибалку з'їздив, і карасиків штук 100 амністував :0161: , собі залишив ще штук 30, на пару виїздів вистачить :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вул.Ковельській біля ПАККО ларьочок "жива риба" продається живець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ж ви раніше були? Півміста об*їздив і не знайшов(((

А форум для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Шановні пінгвіни). Чи є бажаючі на 2.01? Думаю при такій погоді лід уже триматиме.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще як і кого.Маю 115кг а ще прибамбаси.?  :unsure:

 

Ну я полегше буду. Якщо вилазка вдасться то відпишусь що до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди плануєте їхати? я 3-го зможу, не знаю тільки куди газувати...

 

Завтра в Боремель, якщо не просплю автобус)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого той мотиль?) Чортик + коза і буде вам щастя ще краще як на мотиля. Вже пару років мотиля не купляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя перша щука на жерлиці в цьому році!!!! колега з 15,00 до ночі взяв 2 щучки. Всі приблизно на грам так з 800.

post-19120-0-93085000-1451676071_thumb.j

post-19120-0-83231600-1451676086_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де можна купити живці завтра-післязавтра?

На Варшавці бачила минулого тижня в одному місці по 1 грн. за штучку, але то був якийсь мальок, а не нормальний живець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надаю перевагу білій (мирній) рибі

 

На чортика і козу бере ВСЕ. Попробуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя перша щука на жерлиці в цьому році!!!! колега з 15,00 до ночі взяв 2 щучки. Всі приблизно на грам так з 800.

Де ти лід знайшов?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Моя перша щука на жерлиці в цьому році!!!! колега з 15,00 до ночі взяв 2 щучки. Всі приблизно на грам так з 800.

Де ти лід знайшов?

 

В Жидичині на стариці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...