Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

наслухавшись за цілий тиждень за кльов плотви "как у чорних камней" в Колодеже, було прийнято рішення ловити риб саме там.

В 7.00 були на місці, поки, для сугрева, зїли по бутіку, машин наїхало - тьма. В 7.40 вже на льді роблю першу проводочку, і перші плотичка тріпихається на темному льоду, за нею друга, третя і т.д і т.п, одним словом кльов - "бешений". Через годину такої рибалки в голову почали лізти думки "На що мені стільки риб ?" Ну да фігня подумав я, впарю тьощі, і після цього рішення перестав випускати окунців. Але в 9 - 9,30 як обрізало, рибалка стала трудовою в прямому смислі цього слова, за кожним риб треба було побігати від лунки до лунки.

Вообщем повезло тьощі, подумав я, і в 12 почав збиратися додому.

А загалом відпочили добре, зарядилися позитивом на цілий робочий тиждень, як то кажуть оскому збили.

В цілому зловив 58 штук, переважно плотвичка, розміри в основному як тут писали вище - живця.

Людей було чоловік 100 - 120 мінімум, ловили на середньому ставку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

А де то наші рибацюги, ніби на вихідні були плани, а звітів не відать ?

Був. ставив жерлиці. по ноліках. в сусідів 1 щучка і одна асесчка...рибакі всі такі як треба ... не клює ж... оставив на ніч... піду в 21,00 на проверку і далі зрнку заберу, може щось клюне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з товаришем їздили на жерлиці ловити щуку на одну секретну водойму. В 6.30 вже почали розставлятись. В 9.15 була перша покльовка. А потім - приїхали "конькобєженці" і давай між жерлицями на ковзанах нарізати круги :0095: . Так жерлиці в спокої і простояли майже до 13.00. Тільки спортсмени поїхали - почала брати щука. З 13.00 до 13.40 було 5 покльовок - 1 реалізована, 2 вкрадених живці, 2 просто пожованих і кинутих. Щука брала дуже в'яло і нехотя, між підйомом прапорця і другою розмоткою жилки з катушки проходило хвилин 5. Лід дуже чистий, можливо ще це вплинуло на кльов. Але вцілому рибалка в нас вдалася, головне відпочинок. Результат сьогоднішньої рибалки на фото

post-11110-0-32040000-1417969743_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де то наші рибацюги, ніби на вихідні були плани, а звітів не відать ?

Був. ставив жерлиці. по ноліках. в сусідів 1 щучка і одна асесчка...рибакі всі такі як треба ... не клює ж... оставив на ніч... піду в 21,00 на проверку і далі зрнку заберу, може щось клюне...

Як і казав один рибак, якщо не клює вдень, то клює вночі. Так і сталося! прийшов я з колегою в 21,30 на лід, діві вистеляних!!! витягнув то тройніки були аж в шлунку...

оставив все те діло на ніч ... прийшов сьогодні в 7,00 одна вистреляна... але вийшла асечка... ось так!!!

post-19120-0-38548600-1418023597_thumb.j

post-19120-0-55856100-1418023665_thumb.j

post-19120-0-89244500-1418023678_thumb.j

post-19120-0-26777300-1418023696_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був 07.12.2014р. на риболовлі з льоду в районі Лагуни. Ловив на мормишку з підсадкою мотиля, брат ще ставив з десяток жерлиць... Кльов посередній, не надто активно клювало, потрібно було "вмовляти". Я зловив до двох десятків, переважно окунь. А от в брата попалося декілька непоганих плотвиць під 200гр. Жерлиці не спрацювали.

А от сама риболовля закінчилася для мене халепою, по дорозі коли йшов на берег, загубив відеокамеру Panasonic V100 в шкіряному чохлі.

Прошу повернути за достойну компенсацію (це був подарунок)!

Також, за будь-яку конструктивну інформацію готовий винагородити. Конфіденційність гарантую!

Контактний номер - (0бб) б492б13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.

Хто знає яка зараз товщина льоду на лагуні (боремель), та на ставку в колодеже ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.

Хто знає яка зараз товщина льоду на лагуні (боремель), та на ставку в колодеже ?

Там не бував, але був на ставку в середу, то товщина біля 12-15 см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Млинові зараз набагато цікавіше як в Боремлі - імхо. Та й сніжком уже притрусило, не буде риба лякатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Млинові зараз набагато цікавіше як в Боремлі - імхо. Та й сніжком уже притрусило, не буде риба лякатись.

Можливо, просто я там ніколи зимою не був...і не знаю зимових стоянок риб та чи взагалі там щось зараз клює..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Млинові зараз набагато цікавіше як в Боремлі - імхо. Та й сніжком уже притрусило, не буде риба лякатись.

Коли був у Млинові? Цікаво чи лід до неділі нормальний буде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Млинові зараз набагато цікавіше як в Боремлі - імхо. Та й сніжком уже притрусило, не буде риба лякатись.

Також в Млинові ніколи не був. А можна трошки конкретики по білій рибі та хижаку. Дуже цікаво почути рибалок хто там відловлювався. Можна сюди або в пл. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Млинові зараз набагато цікавіше як в Боремлі - імхо. Та й сніжком уже притрусило, не буде риба лякатись.

Також в Млинові ніколи не був. А можна трошки конкретики по білій рибі та хижаку. Дуже цікаво почути рибалок хто там відловлювався. Можна сюди або в пл. Дякую.

В Млинові був вчора, але по роботі. був біля водосховища, рибаків було не дуже багато. В основному сиділи де відмічено на карті еліпсом. Але вони сидять там скрізь. Зазвичай більшість сидить блище до моста. Жерлиць було понаставляно повно-повно. а чи ловинться щось, то не питав. І ще, русло річки там іде приблизно так як я намалював на карті, але рибаків там небачив ніколи.

post-19120-0-85876300-1418369167_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, завтра в Колодеже буде мегадрочка :0155: , там будуть проводитись змагання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив знову ставити жерлиці з колегою. Але спочатку за дня бачу сидять рибаки на мому місці, пішов питати як рибалка. сиділи хлопці на жерлиці також і улов від ранку складав повний нуль... це було десь 14,00. Ввечері вирішили таки йти ставити на ніч. Поставив одну, другу, третю - прокртив лунку, ставлю четверту і кажу до друга, що коли дивишся на ютубі роліки, то зазвичай вже перша жерлиця стартує... ну от я насадив живця, кинув в лунку... крутиться моя катушка, грузік бац на доно, кажу Паша давай флажок... але тут катушка починає далі крутитися... думаю що то таке...я за леску взяв чую щось там добре смикає... не може ж карасік мелкій так брикатись...чекаю...моя катушка стартує далі...підсікаю, тягну, бац - щучка на гачку... ми обоє в шоці...Щучка маленька оказалась грам на 300. Ходили в 21,30 паревіряти - один флажок був доверху-асечка. пішли зранку взагалі по ноліках...ось така рибалка... фоток нежаль нема... і нажаль нема морозів...скоро напевно на лід буде опасно виходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора збиралися на рибалку в Журавичі на щуку на жерлиці, але щось там хлопцям не вийшло і як результат - вирішили нікуди не їхати. Але як всидіти вдома в неділю, тим більше, коли така файна погода?????Вирішив поїхати на одну водоймочку. І я вже в 10.30 на льоді. Перший прапорець здійнявся вже десь в 11.15. Як результат - щучка грам на 200, яка була відпущена. З 12.00 до 14.00 було ще декілька збоїв, 2 вкрадених живці, і ще одна 200 грамова розбійниця зловлена і випущена назад підростати. Вже я думав, що доведеться їхати додому без риби і хотів збиратися. В 15.15 здійнявся самий останній прапорець. Я вже до нього і не спішив сильно, думав, що то знов малеча бавиться. Але, підійшовши ближче побачив, що катушка мотає - підбіг, підсік і почав виважування. Декілька разів я здавав їй назад по пару метрів жилки і підводив до лунки знову. Але мабуть то був не мій день :0157: Замість поводка в мене стояв флюрокарбом і він щучих зубів не витримав :0162: Згадавши всіх своїх родичів :0151: я обернувся назад і побачив, що ще одна жерлиця метрів за 30 від мене спрацювала. Поки я прийшо туди - жилка вже вся була вимотана і щуку на 1 кг я все-таки дістав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б знати що то за ставочок? Де так багато щуки? Можна більш конкретно, Чи то може симулятор рибалки на ПК :_07: :_07: :_07: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б знати що то за ставочок? Де так багато щуки? Можна більш конкретно, Чи то може симулятор рибалки на ПК :_07: :_07: :_07: ?

Я не сказав, що там багато щуки, її перепис там ніхто не проводив. :0158: Просто треба знати місця її стоянок і виходів. Там де щука полювала за мальком осінню - тих місць і тримається зараз. Осінню і весною я там на живця не раз ловив з берега, попадались досить не погані екземпляри. А тепер я можу зайти по льоді туди, куди вудкою не докинеш. :_07: Спінінгістам там рідко коли щось попадається, бо вся водойма дуже заросла водною рослинністю.

А симулятора рибалки я немаю. Я віддаю перевагу більш активному відпочинку на природі :_04:

А симулятор рибалки - це перший крок до гумової жінки :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікаво було б знати що то за ставочок? Де так багато щуки? Можна більш конкретно, Чи то може симулятор рибалки на ПК :_07: :_07: :_07: ?

Я не сказав, що там багато щуки, її перепис там ніхто не проводив. :0158: Просто треба знати місця її стоянок і виходів. Там де щука полювала за мальком осінню - тих місць і тримається зараз. Осінню і весною я там на живця не раз ловив з берега, попадались досить не погані екземпляри. А тепер я можу зайти по льоді туди, куди вудкою не докинеш. :_07: Спінінгістам там рідко коли щось попадається, бо вся водойма дуже заросла водною рослинністю.

А симулятора рибалки я немаю. Я віддаю перевагу більш активному відпочинку на природі :_04:

А симулятор рибалки - це перший крок до гумової жінки :_05:

Я так розімію ти не скажех водоймочку? Хоч де вона знаходиться? То є річка Стир, чи може ставок якийсь?

Да і хочу ще запитати досвідчених "зимовиків" Чи можна ловити в зимку на будь яких водоймах безкоштовно, чи на платних по бажанню власника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна ловити в зимку на будь яких водоймах безкоштовно, чи на платних по бажанню власника?

Якщо у власника є клепка в голові то обов*язково дозволить і безкоштовно. Карпа рибалка мало ймовірно що витяне, окуня, плотву і т.д продавати він не буде, а користі від накручених лунок багато. Хоча такої зими як зараз то лунок і крутити вже не треба))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому, вчора сидів на риболовному форумі рівненщени, то там мужики ще досі на лід виходили,при наймі декілька днів назад.

А на рахунок патників, то дійсно все залежить від власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б знати що то за ставочок? Де так багато щуки? Можна більш конкретно, Чи то може симулятор рибалки на ПК :_07: :_07: :_07: ?

Я не сказав, що там багато щуки, її перепис там ніхто не проводив. :0158: Просто треба знати місця її стоянок і виходів. Там де щука полювала за мальком осінню - тих місць і тримається зараз. Осінню і весною я там на живця не раз ловив з берега, попадались досить не погані екземпляри. А тепер я можу зайти по льоді туди, куди вудкою не докинеш. :_07: Спінінгістам там рідко коли щось попадається, бо вся водойма дуже заросла водною рослинністю.

А симулятора рибалки я немаю. Я віддаю перевагу більш активному відпочинку на природі :_04:

А симулятор рибалки - це перший крок до гумової жінки :_05:

Я так розімію ти не скажех водоймочку? Хоч де вона знаходиться? То є річка Стир, чи може ставок якийсь?

Да і хочу ще запитати досвідчених "зимовиків" Чи можна ловити в зимку на будь яких водоймах безкоштовно, чи на платних по бажанню власника?

Це невеликий ставочок в Ківерцівському районі. Поки що секретний :_04: Цієї весни я запустив туди 30 кг карася, як розтане лід - ще щось закину. Не хочу афішувати, бо одного разу я вже колись розказав, де сазанів декілька зловив.....і тепер там навіть карась не хоче клювати. Казали, що то дайвери, але я думаю, що без електриків там не обійшлося. Тепер там можна тільки поїхати і комарів покормити :_39: А взагалі то рибу просто треба хотіти зловити, поїхати і десь розвідати нові місця, як я і роблю :0024: Єх, стільки вихідних буде, а льоду немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б знати що то за ставочок? Де так багато щуки? Можна більш конкретно, Чи то може симулятор рибалки на ПК :_07: :_07: :_07: ?

Я не сказав, що там багато щуки, її перепис там ніхто не проводив. :0158: Просто треба знати місця її стоянок і виходів. Там де щука полювала за мальком осінню - тих місць і тримається зараз. Осінню і весною я там на живця не раз ловив з берега, попадались досить не погані екземпляри. А тепер я можу зайти по льоді туди, куди вудкою не докинеш. :_07: Спінінгістам там рідко коли щось попадається, бо вся водойма дуже заросла водною рослинністю.

А симулятора рибалки я немаю. Я віддаю перевагу більш активному відпочинку на природі :_04:

А симулятор рибалки - це перший крок до гумової жінки :_05:

Я так розімію ти не скажех водоймочку? Хоч де вона знаходиться? То є річка Стир, чи може ставок якийсь?

Да і хочу ще запитати досвідчених "зимовиків" Чи можна ловити в зимку на будь яких водоймах безкоштовно, чи на платних по бажанню власника?

Це невеликий ставочок в Ківерцівському районі. Поки що секретний :_04: Цієї весни я запустив туди 30 кг карася, як розтане лід - ще щось закину. Не хочу афішувати, бо одного разу я вже колись розказав, де сазанів декілька зловив.....і тепер там навіть карась не хоче клювати. Казали, що то дайвери, але я думаю, що без електриків там не обійшлося. Тепер там можна тільки поїхати і комарів покормити :_39: А взагалі то рибу просто треба хотіти зловити, поїхати і десь розвідати нові місця, як я і роблю :0024: Єх, стільки вихідних буде, а льоду немає.

Зрозуміло але маю великі сподівання на морозець який передають, то ще може лід стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла одна проблемка... роблю собі жерлиці. дійшло діло до флажка і не можу нічого підходящого придумати. купив вже готові флажки на базарі (пластина довжиною з 30см і шириною 0,5см), але вона мені не підходить, бо перекидає жерлицю коли стартує. Що порадите зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла одна проблемка... роблю собі жерлиці. дійшло діло до флажка і не можу нічого підходящого придумати. купив вже готові флажки на базарі (пластина довжиною з 30см і шириною 0,5см), але вона мені не підходить, бо перекидає жерлицю коли стартує. Що порадите зробити...

Яка конструкція жерлиці?

1) Якщо жерлиця на трьох ножках, то треба ножки робити з товстішого дроту, тоді жерлиця буде стійкіша до перекидання при спрацьовуванні

2) Таку стальну пластину можна витягнути самому з старого годинника, я колись 2 будильника розібрав

3) Я пружину собі брав з кожуха від тросика газового чи тормозного з мотоцикла і різав її на потрібні шматки

Багато я модифікацій жерлиць перепробував, доки не знайшов для себе ідеальний варіант. Недоліком даної моделі є те, що лунка відкрита і замерзає, але цю проблему можна легко вирішити, присипавши сухим снігом. Зате цю жерлицю видно здалека, бо її висота у спрацьованому стані десь 45 см. Той шматочок пружинки десь 7-10 см, і чим він довший, то тим плавніше буде підніматися прапорець і не буде шарпати жерлицю, щоб та перекинулася. Якщо буде різкий ривок при покльовці щуки, то 80% покльовок закінчаться кинутим живцем, особливо коли ловиш на мілководді.

post-11110-0-61177400-1419877519_thumb.j post-11110-0-35381200-1419877551_thumb.j post-11110-0-13838700-1419877574_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...