Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

Ну, якщо по першому льоді нема кльову то навіть не знаю що і казати... До речі, чого по тому заліві посередині лазити??? Там одразу за китайським пляжем корчомаки, нізащо не повірю що там нема окуня. З боку технікуму канава, біля неї є рівчак, і ще є спад в яму - там окунь завжди є.

Завтра в лагуну їду, точніше везуть бо своя дохла стоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

В Млинові і у місцевих не клювало нічого чомусь (біля шашличної, може біля технікуму чи ще десь кльов був), можливо - ГЕС зіграв водою. Притому один з тих, у кого не клювало, навіть кормив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви тільки в одному місці були? Я коли їду то бігаю ніби на жопу скіпідару налили))) Але це оправдано, десь та й знайду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я приїхав в 12-30, був до 14-30, був тільки на тому крилі водосховища, фото якого виклав, наробив купу ополонок, і під комишем, і посередині, і де хочеш. Такого в Млинові ще жодного разу не було - я там завжди відкриваю зимовий сезон. Без риби звідти не повертався ніколи. Жерлиць доречі теж не було. Може, місцеві таки щось знають таке...? Про роботу ГЕСу, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Я приїхав в 12-30, був до 14-30

З цього треба було і починати, якщо є бажання то можете в лагуну завтра попробувати. сьогодні знайомий трохи зловив, багато втопив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки зрозумів зі слів місцевих, нічого не втратив, не приїхавши зранечку - в одного лише було 2 окунці з 8 ранку, як я приїхав - то він вже перейшов на балансир, вудка з мормихою стояла біля ящика. Що там про лід чути в Хрінниках, а то на ФБ писали, що в Чебенях двоє плавали сьогодні, одного ледве витягли... Як писав Лесь, такії варіанти ..... я в рот і в носа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За чебені чув, кажуть один зранку, другий вдень відкривали купальний сезон. Треба завтра дивитися щоб самому не плавати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на оз. Пісочне (Старовижівський р-н, їхати трасою Ковель-Ратне, с.Буцин). Лід надійний, 10 см. по всьому озері. Кльов нульовий, за цілий день жодного підлящика, зате йоржів зловив штук 50. І така ж ситуація у всіх була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і я топив таке - на зразок тої червонопірки чи мікроокуня. Були і пару більших, фоткав по принципу "коли руки сухі і чисті". Було купа окунців геть з мізинець і дико діставала дрібненька верховодочка чи червонопірка, хапаючи мотилину ще зверху, але не підсікаючись. Підлящик - зловлений на дикій глибині біля бази в Набережному, зразу було прийняте рішення йти звідти - ловити неможливо - поки опустиш мормишку на 0,06 жилці - заснути можна, метрів 6-8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так ні в кого інфи по льоду, бажано в Хрінниках, немає? Сьогодні має бути мороз на ніч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в неділю зранку на Любязі, зійти на лід можна було тільки в чоботях, метрів 10 від берега вода. Лід бився з другого удару пішні. Після того як один пінгвін провалився, правда на мілкому, я ще хв 20 посидів і пішов на берег. Ну його... Деякі мужики теж повіткали. Але ще чол зо 50-70 лишилось. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

А зловив щось?

Ні, ходив  бліснив хвилин 40, пробив з 15 лунок "біля башні". Навіть не шкрябнуло. Знайомий казав, що покльовувати на бляху почало десь біля 14-00 год і до 16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Фігасобі, вони після цих снігопадів примудряються ще й на велосипеді приїхати на озеро ?! Я тут по місту на роботу йду і то чуть ноги не повиламуєш по тих колдойобінах перескакуючи.... а про вело взагалі мовчу, скоріше вб'єшся ніж проїдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А останнє фото це з квадракоптером на рибалку приїхали ? Це щоб підглядати що інші наловили ? :D  Нові технології запитати "на шо клює?" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, SergLutsk said:

А останнє фото це з квадракоптером на рибалку приїхали ? Це щоб підглядати що інші наловили ? :D  Нові технології запитати "на шо клює?" :D

Ми взагалі поряд по дорозі проїжали... там всі фото з коптера, по льоду йти до них півтора кілометра було лінь,  то злітали подивилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, чи є якийсь ресурс щоб без ніякої реєстрації чи з мінімальною швидкою реєстрацією загрузити відео в нормальній якості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Waver said:

Доречі, чи є якийсь ресурс щоб без ніякої реєстрації чи з мінімальною швидкою реєстрацією загрузити відео в нормальній якості?

https://vimeo.com/

https://www.bitchute.com/

як варіант

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...