Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

Відкриття сезону "твердої води" - 2018! Млинів, 14,01,2018 р. Лід 4-5 см., але тримає, хоча біля берегу похрустувало, зразу по приїзду, в 12 годин на першій же лунці почався кльов просто кулеметний, але так швидко і скінчився, далі було тяжче. Але головна мета досягнута - сезон відкритий! Всім НХНЧ, і до зустрічі на водоймах! По костюму - купив Норфін Арктик сьогодні, завтра їду тестувати в той же Млинів. По місту куртка показала себе з кращої сторони - в одній футболці під нею знаходитися на сьогоднішньому морозі комфортно, в флісовій кофті - ще краще, але при тому в досить теплому приміщенні - не жарко, не потієш зразу, як в звичайній дешевій, досить трошки розстібнути комір.

 

DSC_8374 (Копировать).JPG

DSC_8375 (Копировать).JPG

DSC_8378 (Копировать).JPG

DSC_8381 (Копировать).JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мосту, з берегу, туди я і за гроші, і після пляшки всередині в таку погоду вийти не ризикнув би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в Теремно не клювало , а ще приїхали мнс-ники , тринувалися , результат СЕЗОН ВІДКРИВ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Serafimych сказал:

не клювало

 

1 час назад, Serafimych сказал:

а ще приїхали мнс-ники , тринувалися , результат СЕЗОН ВІДКРИВ .

Мнс-ника зловив чи що?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млинів - 2, приїхав в 12:50, риболовлю закінчив о 16:00. Кльов кулеметом, мормишка 0,2 гр., жилка - смарт 0,08. 52 окуні, не важив. Сезон продовжується. Всім НХНЧ!

P_20180116_130434.thumb.jpg.57c9f71436671590afd2681b68f10d60.jpgP_20180116_152505.thumb.jpg.7c44c0740b6b6dcfb38229943e32f992.jpgP_20180116_152510.thumb.jpg.952b26254894aa1769631f05bda45a41.jpgP_20180116_152514.thumb.jpg.369315399d0fc8d4769ccd83e225683d.jpgP_20180116_155335.thumb.jpg.da5430b8e94f400acc497567ed1654f8.jpgP_20180116_155356.thumb.jpg.ef30503e74a21ffdd5055be0bdb922e2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо малого крім штук трьох - п'яти і не було (за них котозаврище моє сказало окреме  "дякую"), крупний брав цікаво - 2-3 покльовки, потім є. По костюму Norfin Arctic - рибалка під час лову таки має думати, як зловити рибу, а не як зігрітися і т.д. Повернувся не змерзлим, морозу крім пальців рук не відчув взагалі. В автобусі, де водій включав опалення, не сидів мокрим, одежа таки дихає, з завданням справляється на всі 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.01.2018 в 17:20, Саша Иванов сказал:

От через це я ненавиджу змагання.В групах всі такі правильні, аж тошнить, а на ділі гірші браків (це я культурно написав, думаю по іншому). Теремно, Малево - скрізь після змагань плаває дохла риба. Після недавніх змагань в Малево (Віжанський організовував) то взагалі піздц було. 2 пакети бмв повні сміття прямо на столі стояли, миска, вага - все валяється. Пляшки відкриті з спиртним на столі - коротше свинота ще та. 

І всі, сука, ниють то риби нема, то сміття скрізь

Миску з вагою, як і пару пляшок Herbal Park, що були на призи у нас ВКРАЛИ, пакети з сміттям ЗАВЖДИ, скільки пам'ятаю ЗАБИРАЛИ МАШИНОЮ до смітника, риби валятися дохлої аж ніяк не могло - все, що відпускалося, чітко повтікало живе-живісіньке. Так що то  - не до нас. Якщо ВАГА І МИСКА валялися після змагань - значить те сцуко, яке вкрало, просто викинуло, а пляшки спустошило всередину свого кендюха. Вага, так на всяк випадок, от ніфіга недешева ще й була, шукали її активно, прийшли після першого туру, а там хтось по коробкам і пакетам з призами полазив і ваги немає...

Якщо вага "валялася після змагань" (читаєм - на другий день) - як мінімум, по людському було б повернути її ФРСВО.

Якщо "пакети і пляшки з вагою і мискою" стояли ПІД ЧАС змагань - то вже зоовсім інша справа...

І ото так, жодного разу не пригадую свинства і "бухалова" на змаганнях, від фестивалю до чемпіонату України, навпаки, в тому ж Малеві завжли беремо в перерві рукавички і пакети сміттєві і пробимо акцію "Чистий берег".

Отака х..ня, малята...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.01.2018 в 21:30, AgentSmith13 сказал:

риби валятися дохлої аж ніяк не могло - все, що відпускалося, чітко повтікало живе-живісіньке

Мав на увазі не конкретно ці змагання, а взагалі.

В 19.01.2018 в 21:30, AgentSmith13 сказал:

Якщо вага "валялася після змагань" (читаєм - на другий день) - як мінімум, по людському було б повернути її ФРСВО

Я там був через тиждень після ваших так званих змагань

Цитата

І ото так, жодного разу не пригадую свинства і "бухалова" на змаганнях

Я вам в слідуючий раз фото на пам*ять зроблю.

Цитата

прийшли після першого туру, а там хтось по коробкам і пакетам з призами полазив і ваги немає...

Щось не чув раніше щоб хтось так лазив...

Отака х..ня, малята...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Саша Иванов сказал:

Мав на увазі не конкретно ці змагання, а взагалі.

Я там був через тиждень після ваших так званих змагань

Я вам в слідуючий раз фото на пам*ять зроблю.

Щось не чув раніше щоб хтось так лазив...

Отака х..ня, малята...

1) А яке ми відношення маємо до того, що було там через тиждень? Особливо до "плавала мертва риба"? За тиждень вона при течії Стира до Рожища допливла б.

2) От і ми не чули, більше того, там на тому столі завжди лежали спокійнісінько під час змагань пакети з речами і призами/медалями, вага і т.д., і навіть іноді якийсь запасний спінінг - нічого і ніколи не пропало ще...

Фотки з тих самих змагань:

Початок:

DSC_6177

Відпускання живої рибини - головня, який чкурнув так, що аж бризки полетіли:

DSC_6256

Ну і кінець - під час нагородження.... Де "срач, пакети, пляшки"???

DSC_6347

Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ДУЖЕ не уважно прочитали попередній пост.

Коротше, проїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був 2 дні на Люб*язі. Трофеїв не шукав, хотілось просто відпочити і *потащитися*. На свято улов 2.5 кг, на слідуючий день 4, сидів в *в носа* і трохи часу був в *калиті*. Великих кабасіків не мав, лише одна відірвана/зрізана мормишка. Прокльовував в хлопців підлящик по грам 400-700, але рідко. На нього треба в іншому місці сидіти. Місцеві плотву мівіною кормили. Кидають в лунку і вона потрохи натягується водою і тоне. Лід тримає добре.

Вся котяча радість попливла додому.

Спойлер

IMG_3706.thumb.JPG.b4a2b27069ebc8fd2a6a80b93b9c4277.JPGIMG_3707.thumb.JPG.3ffd6fbe9aeccbedbd42b3c88a5f138c.JPGIMG_3708.thumb.JPG.857913acb62aebaffaf4cc1cd1dfcb59.JPGIMG_3709.thumb.JPG.f05f55e9e6dbe8d31f361b2765b08e0d.JPGIMG_3710.thumb.JPG.0f07ef1eec1dc562b9860b5c96115be2.JPGIMG_3711.thumb.JPG.79969992e43de16ff9e3356c47f0596c.JPGIMG_3712.thumb.JPG.9d3627ef649d21c5c62639d51640f094.JPGIMG_3713.thumb.JPG.dbbfbb61f12eece7c16b62948328ce23.JPGIMG_3714.thumb.JPG.fbe9dc8ac186bb9194e4e6d6843c582e.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Був сьогодні на Білому зі сторони беріз. Кльов до обіду був гарний а потім поступово пішов на спад. Ловив на поплавки і ківки щербакова які гарно себе показали. До прикормки добавляв мотиль. Улов заважив 5,6 кг.

IMG_20180128_084517.jpg

IMG_20180128_172607.jpg

IMG_20180128_194312.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю на Лагуні був крепким, думаю, з обережністю ще можна ловити. Тільки під руслом та в очереті може повимивало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.01.2018 в 11:01, LAV сказал:

Вчора знайомі були в Хрінниках казали що лід супер.

Лучанин поїхав порибалити на Рівненщину та не дослухався рятувальників, які не рекомендували йому цього робити. Чоловік провалився під лід, його тіло знайшли лише 31 січня. Чоловік 1969 року народження часто приїжджав рибалити на озеро у Хрінниках. Так було і вчора, повідомили виданню у службі на водних об'єктах.
Рятувальники застерігали чоловіка не виходити на лід, однак надвечір він зник, залишивши автомобіль на якому приїхав, на березі.

https://www.volynnews.com/news/all/ne-poslukhav-riatuvalnykiv-luchanyn-vtopyvsia-na-zymoviy-rybolovli/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі певно цього ніколи не зрозумію,ну як можна десь в когось запитати: "як там лід, тримає"? , а хтось десь там відповідає:"да нармально тримає,мені  знайомий казав":blink: Який знайоми/товариш/брат,де той знайомий,і взагалі коли він там був,вчора,позавчора? і шо він там робив,може де сидів на льодові за два метри від берега і пив чікуню,а може і взагалі не був,а хтось десь там був,то розказує байки,"даааа тримає",це ж бляха рибаки,сказочнікі ще ті.Ну це пісєц, як можна так ризикувати, всі думають,що самі розумні,якісь егоїсти-пох@їсти чесне слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yura-patriot сказал:

Я взагалі певно цього ніколи не зрозумію,ну як можна десь в когось запитати: "як там лід, тримає"? , а хтось десь там відповідає:"да нармально тримає,мені  знайомий казав":blink: Який знайоми/товариш/брат,де той знайомий,і взагалі коли він там був,вчора,позавчора? і шо він там робив,може де сидів на льодові за два метри від берега і пив чікуню,а може і взагалі не був,а хтось десь там був,то розказує байки,"даааа тримає",це ж бляха рибаки,сказочнікі ще ті.Ну це пісєц, як можна так ризикувати, всі думають,що самі розумні,якісь егоїсти-пох@їсти чесне слово.

Згоден, ти точно не зрозумієш. Не твоє це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yura-patriot сказал:

Я взагалі певно цього ніколи не зрозумію,ну як можна десь в когось запитати: "як там лід, тримає"? , а хтось десь там відповідає:"да нармально тримає,мені  знайомий казав":blink: Який знайоми/товариш/брат,де той знайомий,і взагалі коли він там був,вчора,позавчора? і шо він там робив,може де сидів на льодові за два метри від берега і пив чікуню,а може і взагалі не був,а хтось десь там був,то розказує байки,"даааа тримає",це ж бляха рибаки,сказочнікі ще ті.Ну це пісєц, як можна так ризикувати, всі думають,що самі розумні,якісь егоїсти-пох@їсти чесне слово.

У кожного є своя голова, люди запитують про стан льоду і вирішують їхати чи ні, а на місці дивитись по обставинах. Ніхто нікого не заставляє лісти з закритими очима. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Саша Иванов сказано:

Не твоє це.

 Згоден. 

 

6 годин тому, Саша Иванов сказано:

ти точно не зрозумієш. 

   Мені це говорили з п‘ять чоловік і я розумію,що зимова рибалка то наркотик,усі кажуть, що це кайф ще той (навіть у чомусь круче літньої)я як великий любитель риболовлі це повністю розумію, але хлопці не умнічайте! чому ніколи ніхто не запитує чи тримає лід коли на вулиці —10 пару днів наприклад, а? бо ви впевненні, нє? і тут нема питань,а розпитувати коли на вулиці то + то — і полягатися на чиєсь «тримає» ото я не розумію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...