Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

вже всі озера покрились льодом (прибл. 3 см.), чекаємо ще декілька морозних днів і можна відкривати сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі сьогодні були на Любязі, лід 3 -4 см. але тримає супер, кльов дуже слабий. Рибаків було 80-100 чол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, LAV сказал:

Знайомі сьогодні були на Любязі, лід 3 -4 см. але тримає супер, кльов дуже слабий. Рибаків було 80-100 чол.

Мені писали що тримає лагуна і край малого, а так ні ні.

Завтра не виходить, а в неділю поїду відкривати пінгвінячий сезон 2018

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, хоча, можливо, таки дочекаюся виконання державою закону, виплати відпускних (у відпустці з 2 січня, ну, Кабмін такий Кабмін, плужить, от ДЕ в ЗАКОНІ є слова "початок року"??? (а бакс, ку...ва, росте....)), і таки поїду в понеділок. Плюс ногу скрутив до стану "ходити можу, правцювати - ні".

Питання до юзерів даного костюму - Norfin Extreme 2 вартий купівлі? Ніби як класна штука, але.... На Флагмані є отаке: https://www.flagman.kiev.ua/kostyum-zimniy-gamakatsu-hyper-thermal-suit-khaki/p202254/

Ну, гачки Гамакатсу мені завжди подобалися.... Так ото в роздумах, радьте, аксакали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Аналогічно, хоча, можливо, таки дочекаюся виконання державою закону, виплати відпускних (у відпустці з 2 січня, ну, Кабмін такий Кабмін, плужить, от ДЕ в ЗАКОНІ є слова "початок року"??? (а бакс, ку...ва, росте....)), і таки поїду в понеділок. Плюс ногу скрутив до стану "ходити можу, правцювати - ні".

Питання до юзерів даного костюму - Norfin Extreme 2 вартий купівлі? Ніби як класна штука, але.... На Флагмані є отаке: https://www.flagman.kiev.ua/kostyum-zimniy-gamakatsu-hyper-thermal-suit-khaki/p202254/

Ну, гачки Гамакатсу мені завжди подобалися.... Так ото в роздумах, радьте, аксакали!

Гачки гамакацу суперові, а костюм все ж таки краще Норфін )) http://norfin.kiev.ua/product_670.html

не особливо відчутна економія (хоча і 100 грн. зараз на дорозі не валяється, я це розумію, але така покупка робиться не на один сезон) ;)

А взагалі, це як вудка, в кожного рибака своя краще в руку лягає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, veter сказано:

Гачки гамакацу суперові, а костюм все ж таки краще Норфін )) http://norfin.kiev.ua/product_670.html

не особливо відчутна економія (хоча і 100 грн. зараз на дорозі не валяється, я це розумію, але така покупка робиться не на один сезон) ;)

А взагалі, це як вудка, в кожного рибака своя краще в руку лягає :D

Якщо цей Гамакатсу Хакі такий же, як і чорний, то буде навпаки - Гамакатсу на голову вищий за Норфін Екстрім 2. 

В Жалніна такий, тільки чорний. Дуже гарно про нього відзивався. Плюс класна підкладка, яку можна носити окремо, як куртку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну фсьо, балансіри купив, мормишки купив, кози купив, чортиків доуя і трішки, мотиль в холодильнику - коротше піздєсь завтра рибці. Якщо не попливу)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Віталій СК сказано:

Якщо цей Гамакатсу Хакі такий же, як і чорний, то буде навпаки - Гамакатсу на голову вищий за Норфін Екстрім 2. 

В Жалніна такий, тільки чорний. Дуже гарно про нього відзивався. Плюс класна підкладка, яку можна носити окремо, як куртку.

Про це якраз я написав, що все залежить від особистих вражень, а взагалі 7/8 вони рівні по характеристикам, а не прям на голову. Можна привести ще 2-3-5 чемпіонів, яким більше подобається Норфін і розвести холівар. Ностити підкладку як куртку - це взагалі якось дико, як на мене, але це лише моя суб'єктивна думка. Хоча з другої сторони Жалнін в зимових видах ловлі (і не тільки) безсумнівно експерт, тому і до його бачення варто прислухатись.

 

Віталік, краще фотки із рибалки закинь ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, veter сказано:

Про це якраз я написав, що все залежить від особистих вражень, а взагалі 7/8 вони рівні по характеристикам, а не прям на голову. Можна привести ще 2-3-5 чемпіонів, яким більше подобається Норфін і розвести холівар. Ностити підкладку як куртку - це взагалі якось дико, як на мене, але це лише моя суб'єктивна думка. Хоча з другої сторони Жалнін в зимових видах ловлі (і не тільки) безсумнівно експерт, тому і до його бачення варто прислухатись.

 

Віталік, краще фотки із рибалки закинь ))

Нема що закидати. Сьогодні на змаганнях Жалнін знову розказував, який класний в нього костюм. А на рахунок підкладки, то ти не так зрозумів, або я не так пояснив.

Там підкладка виконана у вигляді окремої прикольної куртки, в якій не соромно і по місту ходити.

 

Сьогодні ми під Ковелем дирявили лід на якомусь ставочку. На десять чоловік кіль п'ять зловили.

20180113_153420.thumb.jpg.c67c17500dfc25c3a75e3ae5d8585ccc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.01.2018 в 22:58, AgentSmith13 сказал:

Аналогічно, хоча, можливо, таки дочекаюся виконання державою закону, виплати відпускних (у відпустці з 2 січня, ну, Кабмін такий Кабмін, плужить, от ДЕ в ЗАКОНІ є слова "початок року"??? (а бакс, ку...ва, росте....)), і таки поїду в понеділок. Плюс ногу скрутив до стану "ходити можу, правцювати - ні".

Питання до юзерів даного костюму - Norfin Extreme 2 вартий купівлі? Ніби як класна штука, але.... На Флагмані є отаке: https://www.flagman.kiev.ua/kostyum-zimniy-gamakatsu-hyper-thermal-suit-khaki/p202254/

Ну, гачки Гамакатсу мені завжди подобалися.... Так ото в роздумах, радьте, аксакали!

Я колись купив Гамакатсу, давно, так давно що й не памятаю коли, помню тільки що долар був по 8, а він мені став в 2100 грн. 

Ну а по темі, костюм БОМБА !!!  Легкий, супер теплий,  практичний, з купою зручних карманів. Єдиний недолік, ну це моя особисто думка, слабкий (немає водовідштовхування) до вологи. Якщо години дві-три сидіти під мрякою, то води втягує добряче.

Тільки в мене чорний колір, з червоними літерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Саша Иванов сказано:

От то вже тараньки буде)))

Та якої там тараньки, я навіть не знаю, що організатори змагань будуть з нею робити - там три четверті риби верховодка по три грами і окунь по 5-7 грам. Нагодують котів з усього Бахова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Віталій СК сказал:

я навіть не знаю, що організатори змагань будуть з нею робити - там три четверті риби верховодка по три грами і окунь по 5-7 грам.

От через це я ненавиджу змагання.В групах всі такі правильні, аж тошнить, а на ділі гірші браків (це я культурно написав, думаю по іншому). Теремно, Малево - скрізь після змагань плаває дохла риба. Після недавніх змагань в Малево (Віжанський організовував) то взагалі піздц було. 2 пакети бмв повні сміття прямо на столі стояли, миска, вага - все валяється. Пляшки відкриті з спиртним на столі - коротше свинота ще та. 

І всі, сука, ниють то риби нема, то сміття скрізь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саша Иванов сказано:

От через це я ненавиджу змагання.В групах всі такі правильні, аж тошнить, а на ділі гірші браків (це я культурно написав, думаю по іншому). Теремно, Малево - скрізь після змагань плаває дохла риба. Після недавніх змагань в Малево (Віжанський організовував) то взагалі піздц було. 2 пакети бмв повні сміття прямо на столі стояли, миска, вага - все валяється. Пляшки відкриті з спиртним на столі - коротше свинота ще та. 

І всі, сука, ниють то риби нема, то сміття скрізь

Ну не знаю, це закрита водойма в приватному секторі. Верховодка якби більша взагалі не росте в природному середовищі, а окунь там тугорослий і його забагато для цієї водойми.

На рахунок змагань і мертвої риби, то на офіційних змаганнях, крім зимових, вся риба зважується і відпускається майже одразу і ніякої шкоди це їй не завдає.

Те, що організовує Віжанський не є офіційним змаганням, а наслідки, про які ти пишеш, хай будуть на совісті Віжанського.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на Чебенях. Почав з балансіра, гокунь сказав ні, кози - те саме. Ну я й не впирався. На мотиль пішла справа. Окунець нормальний, багато потопив. З мінусів - була вкрадена мормишка з 0.10 лєски якимось кабанчиком. Більші окунці сиділи на 2.5 + метри, в березі попадали тільки живці. Лід тонкий, сантиметрів 4, але тримає добре. Дехто по 5 чоловік стояли в кучі, співали)))

Не рекомендується перегляд фото диванним піз@@д@аболам-естетам:D

Спойлер

IMG_3703.thumb.JPG.12c434483e9c3d2d654e9068bcdfd991.JPGIMG_3704.thumb.JPG.049d33070b0f3ba7227335e4c46255ef.JPGIMG_3705.thumb.JPG.410974adbc09c3bcfce7f3cfeaa5b3f0.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні відкривав сезон. Їздили на Хрінники, є промоїни, лід 2 см. в очереті 5 см. полазили по очереті і вирішили міняти місце. Відправились в Усичі. Лід супер 5-6 см. покльовок щучих багато але результату мало, брала невелика 1 кг. максимум. Плотва взагалі в рот води набрала. Були рибаки що ловили окуня на балансіри, брав гарний 200-300 грам. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, LAV сказал:

Відправились в Усичі.

Там платно зимою? На якому ловили, покажіть на карті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Саша Иванов сказал:

Там платно зимою? На якому ловили, покажіть на карті

Ціна 10 гривень за жерлиць, хто ловив з вудками - по 50 з чоловіка. В Усичах перед зупинкою на право

IMG_20180115_081658.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора 3 12 до 15 був на Ратнівському ставку. Літ тонкий, але тримає. Плотва покльовувала до 14-30, потім забила. В прилові 16 плотичок живцевого розміру+ кілька більших. -5 наноокунів втоплені. Мотиль, мормиха капля чорна, жилка 0,08. Сезон відкритий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...