Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

29 хвилин тому, Такер сказано:

Я б не радив. купував такі по 28. Вони не зручні, колодка дуже близько до основи флажка, злітає легко. кріплення-болтики не на довго і тріскають пластсмасу на морозі. маю ще два вида простішиш- як на мене то простіші краще

Якби була альтернатива за таку ціну, то так. Самому колупатись-складати ліньки. Та за пораду дякую, буду мати на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

Хрінники , це моя 4-а зимова рибалка за все життя , не про а аматор =) Перший раз побачив реальний кльов, як кажуть мормишники в хрінах треба ходити і шукати по лунках , 1-2 з лунки , а мені фартануло, з рання лунки які закормив і забув за них, пішов бродити то штук 10 насмикав до обіду, а в обід перебазувався назад на перші луночки, і з одної штук 30 певно насмкав =)) Азарт, приємна рибалка вийшла, колеги по 2-3-4 кіля половили, досить пристойна плотва попадалась по грам 300-400.. Рибалкою задоволений, кажуть що на отепель поїдемо, то буде агонь а не рибалка =)A1txvBIRx2k.jpg

FePByeA4urI.jpg3tVxvqRsUvo.jpg

FePByeA4urI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був у Заболотцях, кльов слабенький, але знайшов лунку з якої гарно клював окунь,  десь взяв 15 штук. Плотва і краснопірка ловились вкрай рідко. Ловив на мормишку з мотилем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора знову був в Хрінниках.
Синоптик надурив одним словом, було пасмурно , морозок.
Велика риба спить, балансир мовчить, блешня теж, жерлиці теж  
Насмикав дрібноти на смачнезну юшку =) 

eT3FKimo8pw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж вчора відвідав хрінницьке водосховище в селі Товпижин. Ловив, як під камишами так і на чистому льодові, кльову практично не було, в мене з десяток рибин. Рибка попадалася дуже маленька, ловив на мормишку з мотилем. Пробував і на стоячку з відвідними повідками, кльову не побачив, хоча перед цим закормлював лунки зимовою прикормкою. Жерлиць було на водоймі багато, а от результату на них я не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора(окунь) і в четвер(плотва в такій самій кількості і теж з зачотними екземплярами) був в хрінниках. треба шукати де та риба стоїть. не клює не клює, а забуриш три лунки поруч і рибалка зроблена. поруч сидів місцевий, при мені три мормижки пішли разом з рибой, екземпляри у нього набагато більші в пакеті шибуршились

IMG_20170204_184139.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене по кількості те ж саме сьогодні як у попереднього оратора, а за розміром...в 3-4 рази дрібніше :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колодеже щось зовсім не радують... Два раза їздив щось дуже погано прокльовуєтся плотвичка. Хоча досить не погана за розмірами. Але якщо одну із лунки впіймав все - тишина... Десь півгодини гарантовано нічого не клює. Насверлив лунок з 15 за день так насовався і і всього 25 штук.. ((( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де, крім Хрінників, можна добре половити плотву/окуня/підлящика? В межах 50-ти км від Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iIZEJ0msbok.jpg

Вчора знову були  в Хрінниках.

Приїхали в 7.00 , мороз січе огого
пішли зігрились трохи, тай з 12 проснувся кльов =)
Рибка массово вийшла на прогулянку з 5 вечора, на один недогризяний мотиль 13 плотиць це щось, нонсенс як то кажуть =)  Тай час був збиратись тому, рибалкою задоволений =)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на яких глибинах вона нині стоїть ? Під камишем краще шукати чи на глибині по плесу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я теж був у хріниках вчора - 1 шт. (плотвичка) опісля обіду поїхали додому. І такий голяк не у мене одного....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зранку приїхали в Заболотці на ставок, а там вся риба задихається, карпи товстолоби всі зверху плавають в прорізах, які вирізає хазяїн, тому рибалити забороняє. Вирішили поїхати в Млинів на водосховище, там рибка клювала дуже слабенько, ловився окунь маленького розміру на мормишку з мотилем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.02.2017 at 16:54, SergLutsk сказал:

А на яких глибинах вона нині стоїть ? Під камишем краще шукати чи на глибині по плесу?

в самих камишах і метр від них
глибина 80 см, з яких 40 льоду =)
але не при самому дні бере, сантиметрів з 10-15 , і більшість на опускання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZI0G9wmISww.jpg-ontl8ucGZo.jpg

 

В середу знову відловився, цього разу половина тещі пішла половина на тараньку =)))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, KLASTER сказано:

В середу знову відловився, цього разу половина тещі пішла половина на тараньку =)))

Процитую Сашу Іванова : "Заготовітєль" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото улову - це звичайно добре. Але хотілося пару слів про сам процес- на що, проводка, яка місцевість.....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні у Заболотцях на ставку Цибульського, за три години ніхто навіть покльовки не побачив. Переїхали в Усичі, знайшли глибину 2-3 метри де прокльовувалася плотвичка на лодонь. Зловили по 5-10 штук і прийшов хазяїн збирати гроші, 30 грн за рибалку і по 10 грн за одну жерлицю, вирішили їхати додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ратнів, став біля дороги. Стопіцот машин, купа люду, кльову ніц. Було правда кілька пінгвінів 80-левела, плотви так кг по 2 взяли.;) Я ж танцював без бубна, тому в прилові зо 15 плотвичок середнього росту.  Ну і приїхав вже біля 12 на лід - спав потому шо довго. :) Ловили на мотиль, опариш, тісто. Я ловив на бутер опариша з мотильом. За хв. сорок з 15 рибів зловив 10 між 3 і 4 год по обіді. Усьо! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Dars сказано:

Фото улову - це звичайно добре. Але хотілося пару слів про сам процес- на що, проводка, яка місцевість.....?

Згоден на всі сто ! Ми що тут всі риби на мойці не бачили ? Заходжу в тему лише з метою бути в курсі де/що/на що/ по чьом/ коли/ як ловиться. А на купку риби на травичці/льоді любуватись немає жодного сенсу і інтересу ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Dars сказано:

Фото улову - це звичайно добре. Але хотілося пару слів про сам процес- на що, проводка, яка місцевість.....?

Згоден на всі сто ! Ми що тут всі риби на мойці не бачили ? Заходжу в тему лише з метою бути в курсі де/що/на що/ по чьом/ коли/ як ловиться. А на купку риби на травичці/льоді любуватись немає жодного сенсу і інтересу ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...