Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

а що зараз лиманний мотиль коштує, і де його краще купувати? Скільки потрібно мотиля купити щоб вистачило на рибалку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

На сьогоднішній день лиманний мотиль продається тільки на Північному ринку у Віті Жалніна. По ціні - 9 грн. за порцію, якщо я не помиляюсь, але я коробками ніколи не беру, бо це дуже дорого виходить. Беру кілограмами, а тут на ціну впливає багато чинників:  яка поставка, скільки брати, хто продає (сам Вітя, чи його напарник), наявність взагалі в Україні. Після тривалих морозів лимани замерзають і видубуток припиняється, тоді лиманник стає на вагу золота. Саме така ситуація зараз: лиманника на ринку немає і завезти його до Луцька неможливо. Вчора, коли я цікавився у Віті по телефону наявністю лиманного мотиля пару кг, він сказав, що немає, є тільки порціями.  Проте завтра з обіду може приїде прісноводний кормовий мотиль, так званий "джокер". Як на мене, на ляща "джокер" гірший за лиманного, але  на безриб'ї  і рак риба. Якщо завтра куплю, то в неділю, напевно, поїду в Чебені.

В цьому році лиманника ще не купував, використовував запаси куплені 28 грудня. При виконанні нехитрих маніпуляцій в мене виходить зберігати його більше трьох тижнів з частковою втратою загальної маси.

В грудні купував два рази - перший 1 кг і продавав Саша, напарник Віті. Ціну сказав 220, але продав за 200.

Другий раз - 4 кг, бо брав не тільки собі. Продавав Вітя - ціна 150.

Пам'ятаю тими роками був по 80.

По кількості на рибалку залежить від самої рибалки, скільки ополонок, яка риба, який кльов і т. д.

Мені на середню рибалку вистачає 300-400 грам, хоч викормити можна і кіло. Лящ дуже швидко виїдає мотиля, але може потім стояти в ополонці, а може і ні . Залежить від водойми. Плотва їсть повільніше і довше затримується під ополонкою. Окунь взагалі лиманного мотиля не їсть, бо він солоний на смак. Окунь їсть тільки прісноводний, причому бажано крупний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку в Млинові освоював ловлю на "нечисть",  тобто на чорта. Зранку кльову не було, але як кінчився снігопад, то побачив трохи клювань окуня. Загалом окунь пасивний, все-таки пора глухозим'я та й зміна погоди далась взнаки, тому ловити приходилось на маленького чортика з малими гачками, то ж було достатньо сходів та ударів "по зубах".

В підсумку, як для першого разу результат вважаю позитивним, мав достатньо клювань та виловленої риби, освоїв кілька проводок та протестував снасті для цієї ловлі. Ловля "нечистю" зачепила, по можливості буду далі розвиватись в цьому напрямку.

P. S. Про активність риби можна судити з відсутності на льоду місцевих на фото.

20170113_103828[1].jpg

 

20170113_112609[1].jpg

 

20170113_122631[1].jpg

 

20170113_122641[1].jpg

 

20170113_123852[1].jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колапс з мотилем в Камінь -Каширську (ніде в магазинах небуло комариків). Зробив це фото коли їхав на Біле озеро. На наступний день з цього містечка виїхало більше 50 автомобілів з мислисцями за лящем.

WJhRUjSRrZM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував сьогодні кормовий мотиль у Фортуні на Північному ринку. Продавав Віктор, ціна 9 грн. за сірникову коробку, правда накладає він туди з верхом, виходить як дві коробки :) Ще хотів запитати  у рибаків, хтось ловить плотву на коров"яче вим"я? Дивився на ютубі, що успішно на нього ловлять і на цілу зиму хватає 100 грам, перед рибалкою його  фарбують барвниками. Ось тут можна глянути відео: 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як приготувати показано, і в догонку відео як воно функціонує в дійсності

Прикольна темка, треба буде спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпишіться хтось про Хрінники чи Млинів...не знаю чи рипатись завтра кудись і киди ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.01.2017 at 10:54, veter сказал:

Як приготувати показано, і в догонку відео як воно функціонує в дійсності

Прикольна темка, треба буде спробувати

 

 

ну вже тесть вимья давай )
а потім звіта забабахай )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Млинові. Працювали цілий день періодично тільки 3 закормлених лунки лиманним мотилем. Одну лунку кормив зимовим трапером, з неї ні одного удару. А так рибалкою задоволений. Йорж просто красавец.

IMG0497A.jpg

IMG0498A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Slavco сказал:

так що, той чудо-мотиль дійсно "працює"?

я був поруч за 4 метри, і по обіді повний нуль, пішов бродити шукати щастя по кризі. працює не тільки чудо а просто прикормка, що взимку що влітку. хочеться зловити -- треба кормити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних з хлопцями виходили для "розминки" на теремнівський ставок, то час від часу окунець покльовує, але настільки ненадійно, і настільки спортивних розмірів, що то вже виглядає як якась нанорибалка :)  Певно розміром може трішки переріс довжину папіроси :)   І навіть такого розміру щоб зловити хоча б 10 штук, то треба буде ще славно попрацювати кілька годин, на халяву не насмикаєш, нєа ;)

А хто був, що чув як там нині ситуація на нашому рідному заліві біля термометрії ? Сьогодні проїжджав там, то навіть в робочий час пінгвінів було певно біля 20-30 чоловік. Є якась перспектива туди сходити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на заліві, покльовує невеличкий окунець, не те щоб часто, і переважно в одній "зоні", десь приблизно посередині між пляжом і ковельським мостом, неподалік від берега. По плесу було наставлено дофіга і трошки жерлиць, певно біля 50 штук, при мені одна спрацювала посередині заліву, взяли щучку десь на 1,5 кг, але особливої активності як для такої кількості поставлених жерлиць то не помітив. Також бачив як один рибачок біля острова витягнув непогану густірку на долоню, але схоже то було скоріше виключення ніж правило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.1.2017 at 15:16, SergLutsk сказано:

Був на заліві, покльовує невеличкий окунець

мотиль, безмотилки, балансир, гірлянда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважно мотиль, на балансир теж рибачків бачив, але які успіхи в них були не питав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважно мотиль, на балансир теж рибачків бачив, але які успіхи в них були не питав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважно мотиль, на балансир теж рибачків бачив, але які успіхи в них були не питав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, veter_forever сказал:

Народ, скільки зараз коштує жерлиця укомплектована і повністю готова до використання?

в кльово бачив по 45 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, KLASTER сказано:

в кльово бачив по 45 грн.

Жалію, що в минулому році по 25 грн. не взяв з десяток. Дякую за інформацію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже другий день  в Хрінниках проходить Чемпіонат України з ловлі риби на мормишку. Їздив сьогодні повболівати. Риба дуже активна, в уловах в основному плітка різних розмірів. Сьогоднішній максимальний улов за трьохгодинний тур без кількох грам 5 кг. Думаю завтра улови будуть ще більші.

 

DSC03213.JPG

 

DSC03214.JPG

 

DSC03120.JPG

 

DSC03129.JPG

 

DSC03135.JPG

 

DSC03150.JPG

 

DSC03215.JPG

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, veter сказал:

Жалію, що в минулому році по 25 грн. не взяв з десяток. Дякую за інформацію!

На сайті по 21 грн. http://fishing-trade.com/udilishcha/zherlicy/zherlica-fishing-trade-osnashchennaya

не прийміть за рекламу. Просто в Луцьку ціну не можуть скласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Grekus сказано:

На сайті по 21 грн. http://fishing-trade.com/udilishcha/zherlicy/zherlica-fishing-trade-osnashchennaya

не прийміть за рекламу. Просто в Луцьку ціну не можуть скласти.

Дякую! Те, що тра :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, veter сказал:

Дякую! Те, що тра :D

Я б не радив. купував такі по 28. Вони не зручні, колодка дуже близько до основи флажка, злітає легко. кріплення-болтики не на довго і тріскають пластсмасу на морозі. маю ще два вида простішиш- як на мене то простіші краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...