Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

У неділю був у Колодежах на першому ставку (там де плити). Рибаків було багато, лід товстий, краще брати бур. Рибка клювала слабо, у мене за всю рибалку плотва 20-25 штук і лише один невеликий окунь. Ловив на мотиля, підкормка Traper зимова універсальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

Проїжджав біля заліва вчора сиділи під пляжем декілька чоловік, і в чебенях під берегом чоловік 6 дрочило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Стир вчора ходив. повний нуль.

живці (17 штук) купляв по 2.5 грн...і в результаті відпустив їх у велику воду, як благородно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора були в Усічах (в Дерка).Лід 7-10см.Оплата 30грн.+1жерлиця 10грн.Жерлиць не ставили.На блешню 5 окуні 500гр ,350гр 2шт,.і два по100гр.На балансир 4 окуні по250гр.Я ловив на мормишку ,плотичку як палець.Піймав30штук.Клювало до обіду.Лід прозорий,ідеш риба тікає в сторони.Мужик.що обілечував,сказав оплата за рибалку буде 40грн.      ВІТАЮ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ!!!!!! НХНЛ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні в Промені на другому ставку на ротана, ніхто не бачив покльовки. Перед цим були в с.Озеро, в мене 3 малих окунця на мотиль і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Теремно з 9 до 15. Зловив 11 плотвиць і стільки ж десь окуня. Окуня насправді було набагато більше, але він дрібний, то тільки для кота взяв). Плотва ловилась на стоячу вудку, коли починаєш грати, то окунь чіплявся. 

На фото дві перших. Інші трохи менші то не фоткав.

 

IMG-1483349634959-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Підкажіть, куди краще їхать на ляща? Якщо є такі місця, то які умови,чим кормити, як бере, з дна на поплавокта, гачок, чи потрібна мормишка? (Нещодавно переїхав до Луцька і незнаю водойм) Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, LAV сказано:

Всім привіт. Підкажіть, куди краще їхать на ляща? Якщо є такі місця, то які умови,чим кормити, як бере, з дна на поплавокта, гачок, чи потрібна мормишка? (Нещодавно переїхав до Луцька і незнаю водойм) Дякую.

Ляща в Луцьку останній раз бачив років  2 тому. І то не в межах міста, а під Луцьком в селі Боратин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, LAV сказал:

Всім привіт. Підкажіть, куди краще їхать на ляща? Якщо є такі місця, то які умови,чим кормити, як бере, з дна на поплавокта, гачок, чи потрібна мормишка? (Нещодавно переїхав до Луцька і незнаю водойм) Дякую.

Млинів, Хрінники, Чебені чи озеро Борове. Або Шацькі озера чи Пісочне в с.Кримне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Grekus сказал:

Млинів, Хрінники, Чебені чи озеро Борове. Або Шацькі озера чи Пісочне в с.Кримне. 

Дякую. В інтернеті про ці місчя почитав, частково інформацією володію,(в Млинові біла риба ще мовчить а окунь на ура 300-400 гр.)  про озеро Борове скрізь нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був в Дорогостаях, окунь клював дуже слабенько, з лунки по 1-2 окуня, ловив на мотиля. Пробував балансири, глухо. На дні багато трави, були зацепи після яких доводилось мормишку спасати відцепом. Загалом в мене 5 окунів, в інших хто був зі мною по 10-20 штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! з Новим роком та Різдвом Христовим!

8-9 числа замість столу та горілки мерз на озері  Люб"язь. В неділю не ризикнув зранку їхати ( у 8 ранку термометр на вулиці показав -23). Поїхав десь аж в 11. Ловив тільки на блешню, холод не давав вийожуватися :). Клювало майже з кожної лунки і у всіх, правда невеликі матросики. В кінці дня мужики казали, що крупняка ніхто не зловив в різних точках водойми. Зате понабирали на тарань :). Мій улов виглядає якось так:

 

IMG_20170108_170213.jpg

 

Вчора ловив з 8 до 11 ранку (треба було вертатись до Луцька). Доловив ту миску :). Клювало гірше, але брав більший рип. Так що вихідними я задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був на Білому озері (Любешівський район). Кльов ніякий: підлящиків десяток - півтора, ставив 5 жерлиць (5 покльовок, 3 щучки) декілька окунів та хмара йоржиків. Глибина 11 метрів. На озері будо куча людей, багато палаток. Після обіду почали рибаки кучкуватись групами біля примусів та сковородок і мабуть розповідали рибацькі байки ;-) (кльову всеодно не було). Біля підїзду до озера зупиняли екологи збір 10 гр. (раніше ходили по озері).                                                     Рибалкою задоволений(випробовував нові поплавки) а кльов розчарував.IMG_1745.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім. Сусід та товариш по рибалці був на полюванні в Хрінниках. Кльов слабий: одна покльовка, одна щука- 6.2 кг.

20170102_182942.jpg

20170102_182824.jpg

20170102_183044.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, LAV сказал:

Привіт всім. Сусід та товариш по рибалці був на полюванні в Хрінниках. Кльов слабий: одна покльовка, одна щука- 6.2 кг.

20170102_182942.jpg

20170102_182824.jpg

20170102_183044.jpg

ну хоч щось_)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

 

це по ходу риба задихалась 

ні прорубати велику лунку

а кацапи цею ловлею гордяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від нестачі кисню в воді в глухозим'я при стабільному затяжному зниженні температури повітря значно нижче "0" таке цілком можливо. На одному із ставків в такому випадку, щоб не вимерла риба я із однодумцями прорубували ополонки 2х2м і накривали решіткою із сплетеної ліщини покритої шаром сіна. Риб успішно плаває і ловиться до сих пір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 січня був у Чебенях. Кльов був слабенький, але норму назбирав, правда ловити прийшлось на жилку 0,066 і мормишку менше сірникової головки. 

20170111_185622.jpg

На грубішу снасть клювало значно гірше. Кормив прикормкою Флагман серії Про Голд та лиманним мотилем.

Без лиманного мотиля там немає що робити. Був ще й вчора, але кльов кінчився відразу ж, як закінчився кормовий мотиль і перестав догодовувати ним ополонки. Тож улов трохи менший, але фото не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

Як в Чебенях кльов на стоячу снасть з дна: поплавок, ківок Щербакова? Яка глибина, ловили на місці(в палатці) чи потрібно бігати, шукати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@LAV , я бігав шукав. Тобто робив десяток ополонок віддалених одна від одної, годував підкормкою з лиманним мотилем. Потім обходив і обловлював.  Ловив на мормишку. Робив кілька проводок, якщо не було покльовок, то ставив на стояк на 2-3 хвилини. Не клює - іду далі. Кожен раз після облову ополонки догодовував мотилем. Без цього ополонки швидко замовкали.

Глибина 5-6 метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...