Перейти до змісту

15 грудня, четвер!, клуб "Майдан", АтмАсфера!


Atarax

Рекомендовані повідомлення

Ну, велику іграшку чи малу дитина забере додому, коли вилікується, це раз.

Два - "Доктор Клоун" не вперше проводять такі акції. Минулого року такий концерт відбувався у Львові. В Луцьку минулого року було роздано великий мішок іграшок в обл. дитячій лікарні, що на Відродження. Цього року благодійні концерти АтмАсфери пройдуть в Луцьку, 17-го грудня в Рівному і 25 грудня у Львові.

Щоб не бути голослівним, покажу сюжети українських медіа про діяльність докторів клоунів:

п.с.: а на рахунок шоу..., Атма цим не страждає аж ніяк. В них за кордоном нашого колхозу вистачає таких "шоу", яких в Україні нема взагалі або проводяться раз на рік. Вудсток в Польщі, Мольде Джаз в Норвегії, Маст бі зе Мьюзік в Польші і купа фестів і концертів на рівні значно вищому ніж тут. Сенс дешевого піару в Україні, де тільки розпіарені напівпрофесійні попсові музиканти можуть заробити музикою на життя? Я сенсу в цьому не бачу ніякого))

Знову ж таки, на підтвердження своїх слів:

Виступ на фінальному жеребкуванні до Євро 2012 на головному стадіоні країни у Варшаві, зовсім недавно.

z_5c497a4c.jpg

http://www.atmasfera.com/news/atmasfera-brussels

9 грудня сольний концерт в Брюселі на вечірці Європарламенту з нагоди 20-річчя незалежності України в клубі "Fuse"

варто продовжувати...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, ради Бога! Я ж никого не осуждаю. Я просто смотрю на эту возню с позиции детей. Они ж концерт не посмотрят.

Придут в палату чужие дяди, тети в потрепанных костюмах, в всклокоченных париках, неряшливый грим. Шумно повеселятся, всучат без разбору игрушки, соседу то, о чем ты мечтаешь, а тебе китайскую, ядовитых расцветок Чупакабру. Несколько минут гама, взрослые отработали и удалились, остаются больные дети со слезами обиды и одиночества.

Благотворительность тут только вывеска для репутации. И музыканты, думаю, тут не причем. Они творят, а за пи-ар кто-то ушлый отвечает.

Я ж иду просто музыку послушать, повеселиться с друзьями. Игрушку, конечно, захвачу. Выберу чего-нибудь прикольненького на мой вкус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось надто негативно ти на це дивишся(. Да ладно, у кожного свій погляд на різні речі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня из советского детства ассоциации тягостные в связи с праздниками. Сразу вспоминаются утренники с Бабами Морозами и клоунами в лежалых нестиранных костюмах, из под мятых париков волосы торчат, помада заменяет весь грим... жуть

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще немного оффтоп и замолкну))

Ну, велику іграшку чи малу дитина забере додому, коли вилікується, це раз.

...

Сразу видно, Бодя, ты давно был ребенком.

Опишу ситуацию так, чтоб понял даже тот, кто ребенком не был никогда.

Принесли малышу игрушку, дали, - она твоя. А немного погодя, забирают, - дома будешь играть, когда тебя выпишут. Думаешь, обойдется без слез? Когда он видит игрушку, он хочет ее здесь и сейчас. Дети, шо с них взять.

Если на мероприятии для 50 детей 49 - довольны и только один плачет - мероприятие провалено. Я так считаю.

Я, вообще-то, детей не люблю. но я их понимаю, как мне кажется.

А концерт я жду с нетерпением. Потомучто надеюсь, что в Майдане будет звук лучше, чем в том цеху, в Адреналине. Я уж не говорю о барабанном круге:)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танюш, я тя поняв. Я дивлюсь на все це позитивніше, уж такий як, наївний оптиміст)))

ВЖЕ ЗАВТРА!!!

АтмАсфера та шалене барабанне коло від Тімура!!! НЕ ПРОПУСТІТЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо "самому нежному существу" за организацию, Shkoder-у за мега-лучшее место в зале и группе "Atmasfera" за музыку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашнє дійство важко описати словами, там треба було просто бути :)

Дуже радий, що поринув в ту АтмАсферу і подарував діткам трішки радощів у вигляді м'якої іграшки.

P.S. Тімур молодець, як завжди море позитиву, вміє розвеселити народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я выложу чуть видео, пожалуй :smile3:

концерт просто бомбезный!! :ok2:

ps. все видео снять огрызком, то, что заливал дома - с HD версией. то, что сразу из Майдана - без нее, сорри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на телеканалі "Аверс" о 21:00 програма "Рандеву" з АтмАсферою!

Не пропустіть! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...