Перейти до змісту

Пансkий Лес, aka ПЛ


ursa

Рекомендовані повідомлення

сьогоднішнє спільне катання в лісі різнокаліберної техніки, виявляється і таке можливе :)

post-10384-0-49489600-1306779247_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 138
  • Створено
  • Остання відповідь

Решил сегодня покататься, ну и дай думаю, посмотрю, что за панский лес, и за что его нахваливают. Выехал из дому с 40-ого квартала. Ехал через КРЗ, сначало по грунтовке, потом доехал до объездной Луцка, не сворачивая поехал прямо. О, тут и началось.. пока доехал до панского леса, думал вернуться назад пособирать пломбы, которые потерял из-за кочек на дороге. Да и дорогой это трудно назвать гг. Ехал по этой грунтовке от объездной до панского леса со скоростью в среднем от 10 до 20 км/час. На 20 км/час прочувствовал все ошибки стоматолога при установке пломб :blink:. Все-таки доехал до панского леса.. да, красота неописуемая. Передохнул пару минут, полюбовался природой и... из-за поворота чуть не сбила повозка с лошадью... гг ) Так горбочек был, и лошадь разогнавшись летела и фыркала )). Потом доехал опять до объездной но уже в с. Прилуцкое. Проехал мимо озера - рыбаков куча, негде яблоку упасть. Переехал через переезд, выехал на трассу и поехал в сторону Луцка. На трассе ехал со скоростью от 18 до 24 км/час. Больше ноги не тянули, ну и небольшая горочка там вроде как. Доехал обратно на 40-ый квартал к себе, на одометре 15 км. пройденного пути.

Итого: масса удовольствия и куча адреналина, и даже лучше себя чувствую от свежего воздуха. Будет время - обязательно еще раз съезжу. :smile-zachot:

post-2675-0-51390200-1312739810_thumb.jp

post-2675-0-52521600-1312739811_thumb.jp

post-2675-0-91804200-1312739812_thumb.jp

post-2675-0-41794200-1312739814_thumb.jp

post-2675-0-64715400-1312739815_thumb.jp

post-2675-0-67251700-1312739816_thumb.jp

post-2675-0-48406800-1312739817_thumb.jp

post-2675-0-49846100-1312739818_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ты и не узнал, за что ж "хвалят" Панский лес :lol:

Полностью нет. Поэтому надо будет повторить :)

Но зато я вообще не знал что там есть лес, маленький, но красивый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора з вело-напарником теж катнули в панський. Вперше спробував катнути по трасі.

Ну так я скажу, що грунтовка ДО лісу в порівнянні з самою трасою - це гладеньке шоссе :D

Бо в північній частині лісу гребінка дійсно зубодробильна.

А одна з крутих піщаних гірок для мене так і лишилась нескореною... :( Без контактів певно не судьба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, як же давно я не був в ПЛ, аж на трасу захотілось, на цю пральну дощечку, на ногах "потанцювати" на ній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю буде цікаво.

Земельну ділянку площею 40,15 гектара в урочищах «Панський ліс» і біля села Жабка у Ківерцівському районі, яку рішенням сесії Прилуцької сільської ради 2007 року віддали КП «Громада-Плюс», повернули сільській громаді.

Згадане рішення сесії сільради прокуратура Ківерцівського району опротестувала, - повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

Як розповіла помічник прокурора Ківерцівського району Тетяна Тарасюк, прокуратура разом зі спеціалістами управління Держкомзему перевірила дотримання вимог земельного законодавства.

Рішенням сесії Прилуцької сільської ради від 11 липня 2007 року «Про розгляд клопотання КП «Громада-Плюс», цьому комунальному підприємству було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок площею 40,15 гектара із земель запасу сільської ради в урочищах «Панський ліс» і біля села Жабка.

Однак прокуратура встановила, що рішення Прилуцької сільської ради в частині надання дозволу комунальному підприємству «Громада-Плюс» на розробку такого проекту суперечить чинному земельному законодавству.

Відповідно до вимог Земельного кодексу України, земельні ділянки лісогосподарського призначення, а саме такими є 40,15 га земель запасу Прилуцької сільської ради, за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування надаються в постійне користування спеціалізованим державним або комунальним лісогосподарським підприємствам, іншим державним і комунальним підприємствам, де створено спеціальні підрозділи для ведення лісового господарства.

А КП «Громада-Плюс» не є спеціалізованим лісогосподарським підприємством, в його структурі не створені спеціальні підрозділи для ведення лісового господарства.

Не вказано у пункті 5 відповідного рішення сесії Прилуцької сільської ради і цільового використання цієї чималої земельної ділянки.

Протест прокурора Ківерцівського району задоволений, і 40,15 гектара земель запасу відійшли сільській громаді Прилуцької сільської ради.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю буде цікаво.

Зміна влади - давали юлькіним, прийшли вітькові і забрали, дадуть своїм. Прийде якийсь хтонебудь, забере у вітькових і дасть хтонебудьковим і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю буде цікаво.

Зміна влади - давали юлькіним, прийшли вітькові і забрали, дадуть своїм. Прийде якийсь хтонебудь, забере у вітькових і дасть хтонебудьковим і т.д.

Вот видите :) оказывается можно извлечь пользу с того что дерутся наверху :) Пока делят --- остаётся ничьим :) Ну, а нам радость, есть где кататься и собирать грибы, пока не огородили забором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім привіт! Ось на цих вихідних друг порадив відвідати Панський ліс. Виїхали в суботу десь о 17 годині, темп тримали приблизно до 20-25 км/год, доки не почалася грунтова дорога. Приїхавши, одразу помітили декількох велосипедистів, які швидко направлялися у ліс. Заїхавши у ліс, одразу ж повіяло неймовірною свіжістю, ароматом хвої:) Проїхавши трохи у глиб, ми натрапили на спеціальні "доріжки" для велосипедів.(Ми приблизно знали, що там щось так є, але точного місця знаходження не було відомо). Чесно кажучи, я не ризикнув там проїхатися, оскільки велосипед не пристосований до такої місевості. Але все-таки ми побачили, як "літають" там хлопці на велосипедах MTB... Мені дуже сподобалась ця поїздка, мабуть на цих вихідних спробую поїхати ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там на деяких мостах повипадали дощечки, то доводиться оминати(хоча варто було б поремонтувати). А взагалі панський ліс їз їхніми трасами вже якось не чіпляє, не тащить і не будоражить кров. Взагалі якшо людина хворіє на адреналінову залежність то мототрек біля карєра саме воно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там на деяких мостах повипадали дощечки, то доводиться оминати(хоча варто було б поремонтувати).

Говорить мы все умеем, а взять гвозди-молоток-топор и "поремонтувати" - религия не позволяет ;)

А взагалі панський ліс їз їхніми трасами вже якось не чіпляє, не тащить і не будоражить кров.

Цепляло лет восемь назад, когда мост (10м х 0.7м) над оврагом на высоте 2м лежал, да ещё норшорный настил на трёхметровой высоте маячил. И дёртовые трамплины в овраге и на подкате к нему.

Всё, что делалось потом - все гоночные трассы прошлого и этого года - было лишь для удовольствия, выматывания и заполнения свободного времени :)

Взагалі якшо людина хворіє на адреналінову залежність то мототрек біля карєра саме воно.

Угу. На байке по песчаной мототрассе - адреналином укакаться можно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здеся (за ursa)

і by Shkoder

а з нового тижня можу й дорогу показати (точніше, можемо. Паломники в ПЛ ще їздять).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Ку :)

Очень скоро (вероятно даже сегодня к вечеру, если успею) можно и нужно будет топтать новые и пока мягкие участки на трассе.

И если у кого-то будет желание - есть идея сделать ещё один мостик над ямой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи потраплю сьогодні ввечері, а завтра постараюсь хоч транзитом в ПЛ заїхати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И если у кого-то будет желание - есть идея сделать ещё один мостик над ямой.

Я за. Допоможу з цим. Треба організуватись (глянь в приватні повідомлення) якось, тільки не сьогодні, поїдемо зробимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поки без колес, в прямому сенсі, тому допомогти не зможу, поки не з"являться колеса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда. Кружок получился рыгательный. Особенно доставляет неутоптанное. И ветер на обратной дороге :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотрела круг вчера. На новых участках сразу вспомнила, какими были два года назад старые:) Теперь-то старые проходятся с кайфом на ура, даже гребенка веселит и радует. А на новых... меня снова укачало. Очень рыхло.

Даа, из этого леса выжать 5 км трассы - надо быть одержимым:)

Теперь осталось сделать мостик и укатывать, укатывать, укатывать...

В субботу, кстати, перед банькой, пока Плам будет топить, можно будет покататься по кругу;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе :)

Новое поначалу практически не ехалось, уже заметно лучше. Как только начнутся регулярные потоптушки - ситуация быстро исправится. А после гонки некотрые участки - как обычно - превратятся в скучные и плоские :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...