Перейти до змісту

Хірурги визначили нормальні розміри пенісу


Dream

Піпіськомірялка :)  

575 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"на самом деле длинна не имеет значения.

Значение имеет сума длинны умноженой на диаметр и веса разделенного на обхват

разделенного на угол квадрата кончика"

© Ренди Марш

South park 1504

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Згідно книги «Любовные секреты даосизма» саме кут ерекції і показує біологічний вік чоловіка.

Повертаючись в минуле починаю розуміти нове, куди більш важливе значення улюблених слів фізкультурника: "ТРИМАЙ КУТ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосовалка взагалі то збиває з толку.

Так як перше питання звучить : середня довжина статевого члена в стані ерекції.

Звідки можна взнати середню довжину без гугла ? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосовалка взагалі то збиває з толку.

Так як перше питання звучить : середня довжина статевого члена в стані ерекції.

Ви не вчитуйтесь, а голосуйте. )

Хех. За 2,5 дні - 1000 переглядів теми! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секс - как дайвинг: главное не глубина погружения, а опыт. А опыт зависит от частоты погружений! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо раніше вистачало лінійки, то тепер ще й транспортиром запастись потрібно :D

Тут ще окружність є важливим параметром, тому лінійка, транспортир та штангенциркуль - невід’ємні атрибути справжнього чоловіка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ще окружність є важливим параметром, тому лінійка, транспортир та штангенциркуль - невід’ємні атрибути справжнього чоловіка :)

Ага, для когось і курвіметр в нагоді стане. :D
k_06.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В африканських джунглях Тарзан спасає стюардесу .яка єдина вижила після авіакатастрофи.

Та щиро хоче віддячити рятівнику .пропонує долари , діаманти, але Тарзан ніяк не розуміє, що робити з тими папірцями та скельцями.

Тоді вона заводить його в печеру...

Через пів години всі джунглі здригаються від радісного крику Тарзана

-Ух ти, а я думав , що цим можна лише рибу глушити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:closedeyes: ну я бачив порнушку де дiвчата своiми органами мiрялись, засовували якнайглибше штучний член, помiчниця ставила маркером позначку i потiм записували результати, перемiряли декiлька раз, найменьше в районi 15см було,а найглибше в районi 30см :blush::D:P

це я до того,що не тiльки хлопцi мiряются пiпiськами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1319784426_00124.jpg

чесно кажучи спочатку не *вьiхав* в смисл, поки не глянув,де на клавiатурi знаходятся лiтери *а* та *я* :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@golubovsky Дико ржу з нового для мене українського слова - "Прутнемір" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Глянув я ото на перепис пісюнів голосувалку і в мене виникло питання: ладно ще хтось вибрав "Ваш варіант :)", - припустимо, що то дівчата, але чому на два питання різна кількість людей (шість і дев'ять) обрала свій варіант відповіді??? Оо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавіше інше: скільком розумахам ця тема дала натхнення дістати, привести у бойовий стан, взяти лінійку, поміряти і проголосувати (додавши пару см до реального розміру :))?

п.с. голо-сувалку треба було зробити відкритою, тоді б бордовки проходили цікавіше: "о! це ж %NICKNAME%, у нього ХХ см".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільком розумахам ця тема дала натхнення дістати, привести у бойовий стан, взяти лінійку, поміряти і проголосувати (додавши пару см до реального розміру :))?

Цифри стверджують що "випробування" вдалось провести 64 людям, при чому одному з них - протягом останніх 2 годин від часу мого останнього повідомлення. =D А всього "проголосувало" 137 чоловік. Тоді 64 - це полтора зємлєкопа 46,7% від тих, кого мучить цікавість, а що там у ближнього в штанях. Я не палюсь, нє? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А я все думал , а по чему интересует только длинна , а не ширина, не долгота. И нашел интересные статейки

Фаллос как зеркало иерархии. (

Страшное название )

http://www.follow.ru/article/336

Читайте )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...