Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ніхто й не хоче з цього якусь піар акцію робити? Просто цікаво реакція дітей і взагалі дітям буде згадка?

Розумієте, дітки ж там хворі... І радості з цього особливої не було... Це ж не зовсім подарунок комусь конкретно. Персонал більше зрадів тому, що ми принесли :)

В одній палаті була старша дівчинка, щось писала (чи малювала) за столом. Поки ми ще розмовляли в коридорі з лікарем, її тато вже розпакував ті дві коробки (телевізор та ДВД).

В іншій палаті лежав маленький хлопчик (на вигляд дуже втомлений) з бабусьою. Поки ми були в них в кімнаті він навіть не привстав на ліжку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

Ніхто й не хоче з цього якусь піар акцію робити? Просто цікаво реакція дітей і взагалі дітям буде згадка?

Розумієте, дітки ж там хворі... І радості з цього особливої не було... Це ж не зовсім подарунок комусь конкретно.

В одній палаті була старша дівчинка, щось писала (чи малювала) за столом. Поки ми ще розмовляли в коридорі з лікарем її тато вже розпакував ті дві коробки (телевізор та ДВД).

В іншій палаті лежав маленький хлопчик (на вигляд дуже втомлений) з бабусьою. Поки ми були в них в кімнаті він навіть не привстав на ліжку....

Хай хоть цими подарунками їм поможемо? Адже їм і так важко. Вони хоть побачать, що про них незабувають і це вже велика радість. Адже допомога найкраще запомниться Дітьми за всякі фотографії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адже їм і так важко. Вони хоть побачать, що про них незабувають і це вже велика радість.
+100500 Позитив - перша сходинка на шляху до одужання.
Залишилось 240грн.
Стало 340грн :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось 240грн.
Стало 340грн :)

Ще б 220 гривень і міг би буте ще один телевізор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так вважаю, що то не остання подібна акція.

Варто було б щось цікаве ще влаштувати. І, добре було б, можливо, десь до Миколая. І до молодших діток.

там і іграшки підуть і одяг, і все таке. І книжечки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попросив на Віснику закінути статтю

можливо ще хтось підтянеться з допомогою.

П.С. Оксана, ти стаєш звіздою:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з Ласкою і Юрою, чоловіком Оксани, все таки завезли той нелегкий телевізор Ласки )))) і вищепоказані речі.

З Софтлайна ще передали дитячі іграшки, які на днях теж завезу туди, коли дозбираємо гроші і вийде третій ТВ.

Всім щира вдячність за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось один з вчорашній телевізорів з плеєром у застосуванні.

post-2742-0-30743200-1319706383_thumb.jp

А ось ще підвезені відеомагнітофони, касети, диски, постіль, книги.

post-2742-0-00978600-1319706425_thumb.jp

Розмовляла з Валерією, вона питала як розпорядитися книжками, оскільки бібліотечка не може всі вмістити і чи ми не проти, щоб деякі книги подарувати діткам, що лікуються.

Думаю, ви не проти, щоб вона розпорядилась ними на свій розсуд?

Щодо постелі, то у відділенні є і маленькі ліжка, тобто можна приносити і дитячу постіль.

Oksana04, щира велика шана за організацію!!!

А твоєму чоловіку і snightу дякую за доставку. Їм прийшлось сьогодні фізично нелегко.

Волонтерам низькій уклін. Знаєте, щоб регулярно займатись такою справою одного милосердя не достатньо, треба ще мати мужність добровільно стикатися з чужим горем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так вважаю, що то не остання подібна акція.

Варто було б щось цікаве ще влаштувати. І, добре було б, можливо, десь до Миколая. І до молодших діток.

там і іграшки підуть і одяг, і все таке. І книжечки.

може і це питання зачепити. там дітки геть нікому не потрібні :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там дітки геть нікому не потрібні

Бачиш, діток ми не заберем собі :)

А без жартів: написано загально.

Глянь як тут: треба ТВ - 3шт.

Виясни, чого потребують там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виясни, чого потребують там.

на наст. тижні спробую вияснити.

але думаю іграшки ніколи не будуть зайвими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так вважаю, що то не остання подібна акція.

Варто було б щось цікаве ще влаштувати. І, добре було б, можливо, десь до Миколая. І до молодших діток.

там і іграшки підуть і одяг, і все таке. І книжечки.

Звичайно не остання! Думаю кожен хто є не байдужим до долі дітей зможе чимось їм допомогти!

Хто словом, хтось речами, хтось грошима, або ще чимось...

Адже в кожного з нас є серце, емоції, совість...

----------------------------------------

Адже як було сказано в статті:

Що для кожного з вас є 50 грн. на сьогодняшній день? Разок на пиво збігати? В кіно сходити? Отримати враження які забудуться через тиждень?

А тепер уявіть що можна відмовити собі один раз, і ці, заощадження скінути для доброго діла… І про вас будуть згадувати. Можливо не поіменно, але будуть.

---------------------------------------------------

Адже без цього можна прожити. Це не головне?

То ж продовжуємо творити добро!!

З радістю приєднаюсь для допомоги.

Автору якої респект. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А іграшки цим дітям підійдуть?

Можемо започаткувати новий проект під назвою "День іменинника". Я подаватиму інформацію про наближення дня народження у когось із діток цього відділення (або за місяць наперед), а ви даруватимете подарунки. Можу дізнаватися, який конкретно подарунок дитина хоче, звісно, в межах розумного, адже нерідко батьки, витрачаючи усі кошти на лікування (особливо, коли воно довготривале – рік, півтора)не в змозі купити дитині подарунок. Тож ця ідея може бути втілена. Чекатиму ваших пропозицій.

Щодо допомоги, то завжди потрібні кошти на лікування. На початок лікування здебільшого батьки мають гроші, дещо виділяє держава, але бувають випадки, коли ціною життя є якийсь дороговартісний препарат, який батьки не можуть самостійно купити й на пошук коштів витрачаються дорогоцінні дні. Тому, щоб достеменно знати, що ваша допомога дійшла до адресата ліпше купити медпрепарат ( у мене є договір про передачу ліків батькам у присутності лікаря, щоб уникнути зловживань з обох сторін).

Ще додам, що щосуботи у відділенні волонтери проводять творчі заняття з дітками, тому завжди потрібні матеріали (папір, олівці, фарби, набори для творчості тощо).

І найголовніше для мене: я започаткувала благодійний проект "Доктор-клоун". Доктор-клоун – це не цирковий клоун. Він не розмальований, його лиш прикрашає червоний носик і червоні цяточки на щічках. Одяг його звичайний, лише з невеликими яскравими елементами. Він для дитини - друг, наставник, порадник, фантазер і чарівник. Основа візитів лікарняних клоунів – за допомогою грайливо-психологічних форм спілкування підняти важкохворій дитині настрій. Посмішка хворої дитини для нього – найбільший скарб. Для втілення цього проекту мені потрібні волонтери. Тож, якщо ви відчуваєте у собі сили працювати з такою категорією діток і можете виділити якусь годинку свого вільного часу, запрошую вас на тренінг, який проводитимуть волонтери з львіського БФ "Доктор-клоун". Зустрічаємось у суботу, 29 жовтня, біля входу у Свято-Троїцький собор 0 14. 00. год. Мій номер: 095 037 67 00, Валерія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте також започатковувати індивідуальні проекти (марафони) по конкретних діток.

Такий, наприклад розміщений у сусідній темі: пост №90.

Ярославчику залишилось зібрати 10800 грн. Приєднуйтесь!

І нехай допоможе нам Господь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Періодично проглядаю темку...

Після статей teroristа її читає багато гостей.

Невже вас веде сюди просто цікавість (як більшу частину бордівців)???

Невже не з'являється бажання приєднатись до доброї справи???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже не з'являється бажання приєднатись до доброї справи???

"...моя хата зкраю..." - приблизно так всі думають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, мабуть, налякала усіх таким великим об’ємом інформації. Однак прагнула зовсім іншого. Я не закликаю збирати гроші, подарунки тощо. Просто хочеться, щоб онкохворі дітки найменше переймалися тим, що вони хворі. Я за те, щоб дитина, якої може завтра вже не буде, подарувала своїм рідним та близьким посмішку – щиру, радісну, безпосередню. Важкохвора дитина, яка усміхається й радіє – найдорогоцінніший скарб для батьків, та й для нас усіх – волонтерів, лікарів. Недарма за кордоном існують домашні дитячі хоспіси, де усе для дитини влаштовано так, що вона не переймається хворобою, а навпаки, оповита домашнім затишком. До неї відносяться як до здорової дитини, і це для неї найголовніше. В цьому ми могли б допомагати: влаштовували б свята, різноманітні заходи. На сьогодні у мене вже повністю готовий сценарій до дня Св. Миколая – з виставою, подарунками. Тож від вас вимагається лиш крапелька уваги та згуртованості. Адже усі зрозуміли, що навіть незнайоме коло людей може зробити щось велике, благородне. В нашій єдності – наша сила, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашій єдності – наша сила, чи не так?
Воно то так, але, навіть не всі готові виділити зі свого бюджету хоча б 10грн, не кажу про 50-100 (наприклад, 250 відвідувачів теми (мовчу про гостей) * 10 грн = 2500грн на необхідні речі).

Щодо відвідин - бажаючих, думаю, буде ще менше. На жаль.

одного милосердя не достатньо, треба ще мати мужність добровільно стикатися з чужим горем

Я Валерії про це казала: не готова я, наприклад, до такого. Є в мене таке: я все приміряю на себе (свою сім"ю) і такі походи не проходять для мене безслідно, тому стараюсь уникати цього.

Можливо, черство, зате чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...