Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Дива є! Треба просто вірити!

 

Дякуючи вам, бордівчанам, і всім добрим людям, сьогодні ввечері дітлахи з онкогематології отримали свої омріяні подарунки, які просили у листах до Св. Миколая. Навряд чи хтось з них дочекається ранку, щоб побачити що під подушкою. Декілька діток, знаю, вже порозкривали свої подарунки. Як сказала мама 12-річної Марійки, вона вже велика, тож все розуміє і чекає.

Але що головне: кожен з діток знає, що це помічники Св. Миколая принесли їм дарунки.

Деякі мами плакали від несподіванки, але були щасливі. Думаю, щасливі будуть й діти, які отримали те, про що мріяли. А позитив для них - шанс на одужання.

Деякі діти будуть після 20-го грудня, тож отримають подарунок трішки пізніше. Електромашина завтра поїде до Василька у Старовижівський р-н, бо хлопчик вже закінчив основне лікування.

 

Дякую вам усім велике! Кожен із вас сьогодні став для однієї дитинки Святим Миколаєм!

Нехай Миколай Чудотворець завітає і до ваших дітлахів у гості, а також дарує усій родині щасливе майбутнє й міцне здоров’я!

 

У мене залишилось 152.49 грн., то я витрачу ці кошти на фрукти для цих діток, які будуть у відділенні на Новий рік.

 

post-14315-0-70297700-1450468208_thumb.j

post-14315-0-52230100-1450468274_thumb.j

post-14315-0-20989600-1450468317_thumb.j

post-14315-0-12676900-1450468339_thumb.j

post-14315-0-67544900-1450468478_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

"Подаруй мрію онкохворим діткам!" Цю благодійну акцію ми проводили разом з вами п’ять років поспіль. Цьогоріч листи діток до Св. Миколая раніше за нас зібрали інші. Як виявилось пізніше, це - «Карітас-Волинь».

Звісно, що повторно листи я вже не збирала. Однак, хто хоче долучитися до допомоги з подарунками для онкохворих діток, звертайтеся до "Карітасу". Ось посилання: http://lutsk-ugcc.org.ua/anonsy/539-volynskyi-oblasnyi-blahodiinyi-fond-karitas-volyn-shukaie-pomichnykiv-sviatoho-mykolaia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Наткнувся у Facebook. Трішки допоміг. Шкода дитину.

http://www.volynpost.com/news/85929-malenkij-luchanci-iaka-otrymala-vazhki-opiky-terminovo-potribna-dopomoga

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Подаруй мрію!

 

Друзі!

Хочемо подарувати скрипку 14-річній дівчинці з смт. Рожище. Дівчинка за 2 місяці перенесла 5 операцій і майже не має шлунка. Вона мріє навчитися грати на скрипці. Про цю мрію дівчинки нам розповів військовий Володимир Бабій, який зараз бореться з онкохворобою в онкодиспансері в Луцьку і мріє, щоб у дівчинки була скрипка. Ось тут про нього сюжет http://hromadske.volyn.ua/monhol-treba-zhyty/

 Їй – 14, йому – 21. Так хочеться, щоб у них були мрії! Щоб вони жили!

Орієнтовна вартість скрипки – біля 3000 грн. для початківця http://kobzamusic.com/skripka-maxtone-tv1-2p.html

Я закинула сьогодні прохання у Фейсбук. На вечір маємо 200 грн. Приєднуйтесь, друзі!

Сьогодні не зима. І не Св. Миколая. Але вже весна! Нехай і їхні серця оживуть, як перші бруньки на деревах, перші квіточки в полі!

Поки я писала цей пост, надійшло ще 800 грн. Тож є вже 1000 грн. :)

Кошти можна перерахувати на рахунок:  5168 7553 9327 0968, Лесюк Віта Валеріївна.

Мій номер той самий: 0950376700, Валерія

 

 

виписка.jpg

 

виписка1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
On 16.12.2015 at 23:28, valerija сказано:

Подаруй мрію онкохворим діткам!

Ну що? 

Яка ситуація в цьому році? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будемо робити цьогоріч? Я не проти, якщо ви за :) І ще хтось з нами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, valerija сказал:

Будемо робити цьогоріч? Я не проти, якщо ви за :) І ще хтось з нами :)

Звичайно будемо. Вистачить, що минулий рік пропустили.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

"Подаруй мрію онкохворим діткам!"

Перші мрії. Поки дітей мало у відділенні.

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего"

Писала мама. :)

2. Станіслав, 13 р., гострий лімфобластний лейкоз - футболка з 3-Д принтером (на ріст 154 см), малюнок з тигром або з гри (на фото - завантажені приблизно такі, як хоче, з його планшета).

Коли запитали про мрію, не хотів говорити, бо дуже дорого, всерівно ця мрія не здійсниться, так думає. Листа не писав, бо у важкому стані.

 

23845081_522683931431453_639725441_n.jpg

23828903_522689981430848_1089980598_o.jpg

23804718_522689511430895_1901269360_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, valerija сказано:

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего"

Писала мама. :)

Є побажання чи вимоги до конструктора?

Принцеси якісь чи там Поні? Чи може Майнкрафт чи ще щось?

Або ,я прост розумію, має бути "дівчачий".

 

Приймаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, valerija сказано:

я думаю, що просто для дівчинки

 

ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Подаруй мрію онкохворим діткам!"

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего" - ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Писала мама.

2. Станіслав, 13 р., гострий лімфобластний лейкоз - футболка з 3-Д принтером (на ріст 154 см), малюнок з тигром або з гри (на фото - завантажені приблизно такі, як хоче, з його планшета). Думає, що ця його мрія нездійсненна, бо дорого коштує. (Ми ж так не думаємо, правда ж? Ціни на такі футболки різні: від 200 – 700 грн).

3. Юля, 7 р., гострий лімфобластний лейкоз – лялька-пупс і візочок до неї, щоб возити, косметичка.

4. Іван, 8 р., гліома Хіазмі зорових нервів – конструктор дерев’яний- машинку з крупних деталей, бо хлопчик зовсім не бачить.

Листа нема, бо зараз у Києві на обстеженні.

23804374_523126251387221_1810375307_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, valerija сказано:

"Подаруй мрію онкохворим діткам!"

 

 

 

 

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего" - ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

Писала мама.

 

2. Станіслав, 13 р., гострий лімфобластний лейкоз - футболка з 3-Д принтером (на ріст 154 см), малюнок з тигром або з гри (на фото - завантажені приблизно такі, як хоче, з його планшета). Думає, що ця його мрія нездійсненна, бо дорого коштує. (Ми ж так не думаємо, правда ж? Ціни на такі футболки різні: від 200 – 700 грн).

 

 

 

3. Юля, 7 р., гострий лімфобластний лейкоз – лялька-пупс і візочок до неї, щоб возити, косметичка.

 

4. Іван, 8 р., гліома Хіазмі зорових нервів – конструктор дерев’яний- машинку з крупних деталей, бо хлопчик зовсім не бачить.

 

Листа нема, бо зараз у Києві на обстеженні.

23804374_523126251387221_1810375307_n.jpg

 

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего" - ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

Писала мама.

 

2. Станіслав, 13 р., гострий лімфобластний лейкоз - футболка з 3-Д принтером (на ріст 154 см), малюнок з тигром або з гри (на фото - завантажені приблизно такі, як хоче, з його планшета). Думає, що ця його мрія нездійсненна, бо дорого коштує. (Ми ж так не думаємо, правда ж? Ціни на такі футболки різні: від 200 – 700 грн).

 

 

 

3. Юля, 7 р., гострий лімфобластний лейкоз – лялька-пупс (лялька ЗАРЕЗЕРВОВАНО) і візочок до неї, щоб возити, косметичка.

 

4. Іван, 8 р., гліома Хіазмі зорових нервів – конструктор дерев’яний- машинку з крупних деталей, бо хлопчик зовсім не бачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй мрію онкохвори діткам!

 

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего" - ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

 

2. Станіслав, 13 р., гострий лімфобластний лейкоз - футболка з 3-Д принтером (на ріст 154 см), малюнок з тигром або з гри (на фото - завантажені приблизно такі, як хоче, з його планшета). Думає, що ця його мрія нездійсненна, бо дорого коштує. (Ми ж так не думаємо, правда ж? Ціни на такі футболки різні: від 200 – 700 грн).- ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

 

 

3. Юля, 7 р., гострий лімфобластний лейкоз – лялька-пупс (лялька ЗАРЕЗЕРВОВАНО) і візочок до неї, щоб возити, косметичка.

 

4. Іван, 8 р., гліома Хіазмі зорових нервів – конструктор дерев’яний- машинку з крупних деталей, бо хлопчик зовсім не бачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй мрію онкохвори діткам!

 

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего" - ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

 

2. Станіслав, 13 р., гострий лімфобластний лейкоз - футболка з 3-Д принтером (на ріст 154 см), малюнок з тигром або з гри (на фото - завантажені приблизно такі, як хоче, з його планшета). Думає, що ця його мрія нездійсненна, бо дорого коштує. (Ми ж так не думаємо, правда ж? Ціни на такі футболки різні: від 200 – 700 грн).- ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

 

 

3. Юля, 7 р., гострий лімфобластний лейкоз – лялька-пупс (лялька ЗАРЕЗЕРВОВАНО) і візочок до неї, щоб возити, косметичка.

 

4. Іван, 8 р., гліома Хіазмі зорових нервів – конструктор дерев’яний- машинку з крупних деталей, бо хлопчик зовсім не бачить.- ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візочок для ляльки і косметичка ще потрібно?

Зв'яжіться в ПП для вияснення деталей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки от перед вами зарезервували вже, не вспіла написати. Але ще будуть мрійки, бо то не всі дітки тут зазначені, не зі всіма зв’язалися ще. Дякую!

По мірі отримання мрійок інших діток викладатиму тут ще.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй мрію онкохвори діткам!

Друзі! Ви- фантастичні ! Усі мрійки вже розібрані на сьогодні. Але то не всі ще мрії діток, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному центрі. З іншими ще зв’язуємося. Як тільки будуть нові мрії, до 17-го грудня включно буду тут виставляти (як завжди, може якісь нові діти поступлять). А 18-го занесемо подарунки у відділення, щоб батьки могли покласти подарунок дитині під подушку. Щоб все було як вдома.

 

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего" - ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

 

2. Станіслав, 13 р., гострий лімфобластний лейкоз - футболка з 3-Д принтером (на ріст 154 см), малюнок з тигром або з гри (на фото - завантажені приблизно такі, як хоче, з його планшета). Думає, що ця його мрія нездійсненна, бо дорого коштує. (Ми ж так не думаємо, правда ж? Ціни на такі футболки різні: від 200 – 700 грн).- ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

 

 

3. Юля, 7 р., гострий лімфобластний лейкоз – лялька-пупс і візочок до неї, щоб возити, косметичка - ЗАРЕЗЕРВОВАНО

 

4. Іван, 8 р., гліома Хіазмі зорових нервів – конструктор дерев’яний- машинку з крупних деталей, бо хлопчик зовсім не бачить.- ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, valerija сказано:

Ми ж так не думаємо, правда ж? Ціни на такі футболки різні: від 200 – 700 грн

Футболка 150-250 грн + нанесення малюнка у ФанФото. Я там малому робив подібне. Ще від 80 до "залежно від величини".

Або готову.

Нагадайте актуальну карточку Привата і ми скинемося ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Подаруй мрію онкохворим діткам!

 

Є нова мрійка.
Максим, 8 р., гліома, Хіазми (хлопчик зовсім не бачить), писала мама
- машинка на пульті або дерев’яний іграшковий будиночок.

 

1. Олеся, 4 р., гострий лімфобластний лейкоз - конструктор "Лего" - ЗАРЕЗЕРВОВАНО

2. Юля, 7 р., гострий лімфобластний лейкоз – лялька-пупс  і візочок до неї, щоб возити, косметичка - ЗАРЕЗЕРВОВАНО.

3. Іван, 8 р., гліома Хіазмі зорових нервів – конструктор дерев’яний- машинку з крупних деталей, бо хлопчик зовсім не бачить.- ЗАРЕЗЕРВОВАНО

24008380_523562368010276_800784294_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, valerija сказано:

Станіслав вже на небі з ангеликами.
Царство Небесне!

:(

Прикро таке чути. Хай спочиває з Богом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...