Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

+100. работает

В мене наразі глюки з перевіркою стану рахунку.

Це ж як ти кидаєш гроші, щоб такі симисиски приходили???

Станом на 20.30. На картці 220грн. Готівкою 100грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені смска підтвердження про переказ не прийшла ,щось приветбанк дійсно глючить . Як не зможу відправити сучасними технологіями , вкажіть точніше куди готівку занести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж як ти кидаєш гроші, щоб такі симисиски приходили???

в Превед-24, перевод на карту ПБ, отправить уведомление и в поле твой номер мобилки

уведомление отправителю в ПБ действительно глючит, я сегодня получил sms'ки о платежах, которые делал вчера и позавчера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можемо віддати телевізор з відеомагнітофоном, з пультами + касети з мультиками.

Єдине, що він широкоформатний - 72 см в діагоналі.

Підходить?

Дякую. Підходить. Зателефонуйте мені на мобільний, домовимось як це доставити.

якщо діти мають змогу повноцінно користуватися комп'ютером, то думаю з десяток людей скинулися б детальками і ми тут би зібрали одну-дві простенькі машини, і як варіант з ТВ-тюнером для перегляду телеканалів в тому числі.

Як вам таке? Маю трохи зазізка.

Щодо комп’ютера, то, мабуть, варто порадитися з лікарем. Сьогодні ввечері дам відповідь .

Розмовляла з лікарем, можна скласти комп’ютер. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, повідомте реквізити і тут

моя картка

б7б2 Чбб7 б2ІЗ бІ5б ПриватБанк

Вже є 220грн на картці і 100 готівкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам таке? Маю трохи зазізка.

куда підвести монітор?

Можу пошукати клавіатуру/мишу(старенькі), повинні були лишитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тел: 0950376700, Валерія, можна записатися, скоро буде тренінг для потенційних лікарняних клоунів.

У Львові діє фонд "Доктор Клоун", ми тільки вчимося так допомагати. http://www.drclown.org.ua/

...

Приєднуйтесь.

Тренінг буде у ці вихідні, проводитимуть фахівці зі Львова, фонд "Доктор Клоун", які постійно працюють у львівському сиротинці та Львівській обласній лікарні. Усіх, хто має бажання, прошу: приходьте. Навіть, якщо Ви потім не підете до лікарні, знання за плечима не носити, тим більше психологічні.

Окрім того. Всього є 11 палат, у 2 з них телевізори є. В одній є комп’ютер (від благодійника), ще в одній - ноутбук. Отже, дітки потребують ще 7 телевізорів. Задача непроста, але така, що вирішується – крок за кроком.

Тренінг проводитиметься не у ці вихідні, а на наступні, 29-30 жовтня.

За тел: 0950376700, Валерія, можна записатися, скоро буде тренінг для потенційних лікарняних клоунів.

У Львові діє фонд "Доктор Клоун", ми тільки вчимося так допомагати. http://www.drclown.org.ua/

...

Приєднуйтесь.

Тренінг буде у ці вихідні, проводитимуть фахівці зі Львова, фонд "Доктор Клоун", які постійно працюють у львівському сиротинці та Львівській обласній лікарні. Усіх, хто має бажання, прошу: приходьте. Навіть, якщо Ви потім не підете до лікарні, знання за плечима не носити, тим більше психологічні.

Окрім того. Всього є 11 палат, у 2 з них телевізори є. В одній є комп’ютер (від благодійника), ще в одній - ноутбук. Отже, дітки потребують ще 7 телевізорів. Задача непроста, але така, що вирішується – крок за кроком.

Тренінг проводитиметься не у ці вихідні, а на наступні, 29-30 жовтня.

Телевізорів треба лише три.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дітки потребують ще 7 телевізорів
Телевізорів треба лише три.

Бордівці, піднажміть!!!

ПИТАННЯ до бордівців:

ЩО КРАЩЕ??

Купити два телевізори бв по 250грн, чи один новий за 500???

Моя думка - один новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордівці, а чи не організувати нам борд-допомогу???

Туди ж не треба чогось супермодного.

Думаю, ноути - закруто.

Але є ж телевізори в межах 500грн (ви тут всі швидко вмієте знайти коли хтось щось продає - де є значно дешевше :D ).

Може ми гуртом купили б зо два :blink: ?

докину паро гривенників + віддам отаке, якщо захочуть прийняти. :blush: Не ноут, але чим багаті...

Дякую. Щодо відеомагнітофона, то треба порадитись. Відповім завтра.

Я думаю, якщо буде телевізор, то ваш відеомагнітофон не завадить. Телефонуйте мені на мобільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під мостом на Перемоги-Соборності, з правої сторони є гамазин з б/у технікою. На вітрині стоїть телевізор з наклейкою "від 700 гривень" (здається 700, завтра уточню)

Уточнюю: телевізори від 200 гривень, а від 700 гривень - ноутбуки.

Гнідава, Марка Вовчка (тобі, Нікель, до речі, недалеко)

До Приват-24 ближче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо найдутся комплекти материнка+проц, можна буде далі збирати системні блоки.

зі своєї сторони якусь відеокарту чи ТВ тюнер підкину, докладу пару грн =)

доречі можете вказати наприклад реквізити рахунку, чи карточки приватбанка, куди б можна було перераховувати гроші.

скинути 50 грн через приват24 набагато проще, ніж шукати і вам і нам лишню годину аби зустрітися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю, що потрбіно діяти згідно зібраних коштів. Новий телевізор звичайно кращий за вживаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі можете вказати наприклад реквізити рахунку, чи карточки приватбанка, куди б можна було перераховувати гроші

Див.пост №16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба, певно, теми об"єднати, так буде зручніше, оскільки потреби відділення не обмежуються телевізором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію - це має бути моя картка, раз я вже сказала "А"...

б7б2 Чбб7 б2ІЗ бІ5б ПриватБанк

Ще варіанти для готівки:

Гнідава, Марка Вовчка (тобі, Нікель, до речі, недалеко)

ну і традиційно - один з двох магазинів на Мєдвєдєва чи Фуршеті

Для тих, хто немає П24 і тим більше, кому ліньки пертись на Гнідаву, є зручний варіант поповнення картки у терміналі самообслуговування (не плутайте з різними айбоксами і тп), вони зараз є майже у всіх відділеннях. На екрані тицяєте "Банківські послуги" - "поповнення картки по номеру", вводите усі 16 цифр номеру карти, вкладаєте купюри по одній у купюроприймач, тиснете "Сплатити", за бажанням берете чек.

П.С. Картка цільова, тому її поповнення відбувається з комісією: до 200 грн. - 1 грн., більше 200 грн. - 0,5% від суми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є книжечки дитячі кому можна передати?

Для valerija (0950376700, волонтер Валерія), або мені.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є книжечки дитячі кому можна передати?

Для valerija (0950376700, волонтер Валерія), або мені.

Напишіть куди піднести я піднесу вам? Можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні скину гроші на картку, мені здається ціни нормальні в Софтлайні на Стуса, сьогодні там маю бути то гляну, що є за такі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закріпив повідомлення із реквізитами картки, щоб не шукати в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордівці, а чи не організувати нам борд-допомогу???

Є ж телевізори в межах 500грн

Може ми гуртом купили б зо два :blink: ?

Ми вже близькі до покупки двох телевізорів :g15: Вже є 400грн готівкою та 450грн на картці.

Телевізорів треба лише три.

Бордівці, піднажміть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...