Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В інфекційній лежить (в 213) хлопчик (з дитбудинку)

сам

йому 1 рік.(і за ним майже ніхто не дивиться)

Хто що може принесіть.

(він сам собі співає колискові)

Ми подарували йому вже декілька іграшок.Купили підгузки.

Він хоче спілкуватись.

то що ще потрібно малому?

Была позавчера, врачи сказали, что надо только присыпку и влажные салфетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

В інфекційній лежить (в 213) хлопчик (з дитбудинку) сам йому 1 рік.(і за ним майже ніхто не дивиться)

Як не прикро, це там звичне явище :( Були дітки і менші, і вони саменькі в боксах лежали кричали-плакали. І всі (персонал) до того звикли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він в луцькому будинку маляти? Наближаються свята. Може б його дозволили взяти в родину на кілька днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він в луцькому будинку маляти? Наближаються свята. Може б його дозволили взяти в родину на кілька днів

...А потім віддати назавжди...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може б його дозволили взяти в родину на кілька днів

ідея не найкраща! дитина звикає до тебе, тягнеться рученятами до обіймів...і серце розривається...

суджу по собі! відвідую Будинок дитини на вул. Короленка не вперше!

краще зробити дитяче свято у Будинку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-

Я б і на завжди забрала. Колись з чоловіком навіть спеціальне навчання пройшли. Та на жаль житлова площа поки не дозволяє. Я розумію, що дитинка звикає. Проте якби дозволили це було би не на один раз.

-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще при народженні лікарі давали мінімум шансів на те, що дитина буде жити. Нині Антонові вже 7 років і він продовжує боротися з недугою – хронічним рубцевим стенозом гортані. Переніс багато операцій.

Мама хлопчика Алла Савчук розповіла, що пологи проходили дуже важко, і лікарі не були впевнені в тому, що дитина взагалі виживе. Попри невтішні прогнози, найгірші сподівання тоді не виправдалися. Після пологів дитині вставили у трахею трубку, бо без неї він не міг дихати. Тоді лікарі казали, що процедура потрібна для профілактики, і що через декілька місяців цю трубку виймуть. Але ті умовні декілька місяців розтягнулися на сім довгих років. За цей час Антона п’ять разів оперували в київському «Охматдиті», але жодних позитивних результатів це не принесло.

Тоді жінка вирішила шукати лікарів самотужки. Завдяки Інтернету познайомилася з мамою, яка боролася з такою ж хворобою своєї дитини у Північній Кореї. Пані Алла відправила туди заключення діагнозу і невдовзі отримала відповідь – місцеві лікарі гарантують успішність операції.

Така процедура не з дешевих, оскільки її вартість 10 000 доларів, зібрати які самотужки жінка не в силах. Вона є інвалідом ІІІ групи, самостійно виховує двох хворих дітей. Має ще меншого сина, який не говорить, та практично нічого не їсть. Чоловік, дізнавшись про хворобу своєї дитини, пішов у іншу сім’ю, та не переймається горем матері.

Минулого року жінка вже зверталась у благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», де їй допомогли коштами на лікування, за що вона вдячна. Тепер Алла Савчук продовжує шукати допомогу в небайдужих до чужого горя людей і організацій: «Люди добрі, я надіюся на ваше милосердя і допомогу. Я так хочу почути голос мого синочка», - у відчаї звертається до небайдужих людей жінка.

Допомогти маленькому Антону заговорити ви зможете, коли перерахували кошти на рахунок сім’ї:

· Отримувач: ПриватБанк

· Назва банку: ПриватБанк

· Номер рахунку: 29244825509100

· МФО: 305299

· ОКПО: 14360570

· Призначення платежу: Для поповнення карти Савчук Алли Миколаївни.

Або перерахувавши кошти безпосередньо на карту ПриватБанку 5168757222236830

http://www.volynnews..._dopomohu_foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Маленькому Тарасику з Луцька, якому лише 4 роки, лікарі поставили діагноз «Гострий мієлобластний лейкоз».
    Наступного тижня йому вкрай необхідно зробити операцію у Києві, вартість якої – 100 тисяч гривень.
    Сім’я сама не може зібрати такої великої суми, тож звертається до небайдужих людей – проявити милосердя та допомогти фінансово маленькому Тарасику побороти хворобу!!!
    Кошти просимо переказувати на р/р 5168757238679692 у «Приватбанку».
    Контактна особа: Синя Юлія Анатоліївна, телефон 098 887 48 27
    http://www.volynnews...luchanyna_foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звертаюся до волонтерів, які мають актуальну інформацію щодо діток по відділенню онкогематології.

Київський благодійний центр має бажання здійснити посильну допомогу для діток Луцького відділення.

Їх представник цікавиться що для них є необхідним зараз (одяг, ліки, подарунки...), а також кількість малечі.

Хочуть приурочити цю акцію до дня святого Миколая. Буду дуже вдячна за допомогу.

Мої контакти: О95 578 46 4О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хоч ситуація в нашій країні не дуже святкова, але йдуть новорічно-різдвяні свята. І дітки чекають їх з нетерпінням. Особливо, хворі. Минулі роки ми разом з вами дарували мрії онкохворим діткам нашої області. Цього року ми теж хочемо продовжити цю традицію й оголошуємо про старт

акції "Подаруй мрію!" для діток онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні.

Попри важкі онкологічні захворювання, вони ще мають мрії! І це просто чудово! Кожен з вас може стати Святим Миколаєм і подарувати мрію комусь із діток. Прошу вказувати, яку саме мрію ви хочете реалізувати. Мій номер телефону незмінний: 095 037 67 00, Валерія

Ось перші мрії:

1. Юра, 4 роки – ВЕЛИКИЙ АВТОБУС

2. Ліза, 3 роки – КОЛЯСКА ДЛЯ ЛЯЛЬКИ

3. Андрій, 16 років – СОЛОДОЩІ

4. Ангеліна, 8 років – ФОТОАПАРАТ

5. Дмитрик, 8 років – ПЛАНШЕТ

6. Остап, 2 роки – МАШИНКА НА ПУЛЬТІ

Нагадаю, що наш Святий Миколай розноситиме подарунки діткам непомітно протягом новорічно-різдвяних свят.

post-14315-0-61961000-1386598403_thumb.j

post-14315-0-40232200-1386598424_thumb.j

post-14315-0-18607800-1386598444_thumb.j

post-14315-0-41996200-1386598482_thumb.j

post-14315-0-05383400-1386598514_thumb.j

post-14315-0-21269600-1386598527_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, 16 років – СОЛОДОЩІ – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Ліза, 3 роки – КОЛЯСКА ДЛЯ ЛЯЛЬКИ – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть картковий рахунок, разом можна було б на інші мрії зібрати.

Картковий рахунок б7б2 Чбб7 б2ІЗ бІ5б ПриватБанк

Це рахунок Oksana04, яка вкотре погодилася допомогти зі збором коштів. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, 16 років – СОЛОДОЩІ – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Ліза, 3 роки – КОЛЯСКА ДЛЯ ЛЯЛЬКИ – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Ангеліна, 8 років – ФОТОАПАРАТ – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про всі надходження коштів буду звітувати в цьому пості - 1700грн

16.12.13. Віддала для valerija - 1700 грн

0SWZ.jpg

Дмитро Вікторович - 50 грн

Анатолій Валентинович - 50 грн

Анна Мансурівна - 400грн

я - 50 грн

Юрій Миколайович - 50грн

Микола Всеволодович - 50 грн

Готівка пр.Волі (16.05) - 50 грн

Готівка (16.38) - 100грн

Оксана Григорівна - 50 грн

Head Office - 50 грн

Ірина Вікторівна - 100 грн

м.Вол.-Волинський - 50 грн

Вікторія Вікторівна - 100 грн

Готівка від Бордівчанки - 50 грн

Готівка вул.Лесі Українки, 23 - 200 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з дружиною вважаємо, що солодощі на Миколая бажають отримати усі діти.

Вирішили купити солодощів, щоб розділити між дітьми. Дайте знати, кому і коли нести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з дружиною вважаємо, що солодощі на Миколая бажають отримати усі діти.

Вирішили купити солодощів, щоб розділити між дітьми. Дайте знати, кому і коли нести.

На жаль, цим діткам не можна шоколадних цукерок та шоколадок, можна лише льодяники без барвників. Їм можна фрукти: банани, ківі, зелені яблука, а також печиво та булочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм можна фрукти: банани, ківі, зелені яблука, а також печиво та булочки.

Супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм можна фрукти: банани, ківі, зелені яблука, а також печиво та булочки.

Супер.

Тоді ближче до свята Миколая повідомлю вам, яка буде приблизна кількість дітей. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...