Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Можливо, хтось би хотів віддати телевізор чи ноутбук(можна б/в, але в доброму стані)для діток онкогематологічного відділення нашої дитячої обласної лікарні. У них є два телевізори і один ноутбук, по якому вони по черзі дивляться мультики. Але цього замало, бо діти, які отримують хіміотерапію перебувають лише в палатах, їм не можна виходити.Тому в кого в палаті немає телевізора, той або слухає музику з телефона, або просто лежить. Якщо в когось є можливість поділитись технікою з дітками, допоможіть будь ласка. Тел: 0950376700, волонтер Валерія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

Бордівці, а чи не організувати нам борд-допомогу???

Туди ж не треба чогось супермодного.

Думаю, ноути - закруто.

Але є ж телевізори в межах 500грн (ви тут всі швидко вмієте знайти коли хтось щось продає - де є значно дешевше :D ).

Може ми гуртом купили б зо два :blink: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордівці, а чи не організувати нам борд-допомогу???

Туди ж не треба чогось супермодного.

Думаю, ноути - закруто.

Але є ж телевізори в межах 500грн (ви тут всі швидко вмієте знайти коли хтось щось продає - де є значно дешевше :D ).

Може ми гуртом купили б зо два :blink: ?

докину паро гривенників + віддам отаке, якщо захочуть прийняти. :blush: Не ноут, але чим багаті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо потрібні якісь книжечки дитячі? Я на жаль тільки цим міг би допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо потрібні якісь книжечки дитячі? Я на жаль тільки цим міг би допомогти.

Дякую. У віділенні є дитяча бібліотечка. Тож, якщо ви маєте книги в гарному стані, то ми залюбки приймемо вашу допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордівці, а чи не організувати нам борд-допомогу???

Туди ж не треба чогось супермодного.

Думаю, ноути - закруто.

Але є ж телевізори в межах 500грн (ви тут всі швидко вмієте знайти коли хтось щось продає - де є значно дешевше :D ).

Може ми гуртом купили б зо два :blink: ?

докину паро гривенників + віддам отаке, якщо захочуть прийняти. :blush: Не ноут, але чим багаті...

Дякую. Щодо відеомагнітофона, то треба порадитись. Відповім завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно цієї теми.

Якщо хто має бажання і можливість допомогти, то треба:

1. пару гривеників

2. знайти, ДЕ дешеві телевізори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо діти мають змогу повноцінно користуватися комп'ютером, то думаю з десяток людей скинулися б детальками і ми тут би зібрали одну-дві простенькі машини, і як варіант з ТВ-тюнером для перегляду телеканалів в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо діти мають змогу повноцінно користуватися комп'ютером, то думаю з десяток людей скинулися б детальками і ми тут би зібрали одну-дві простенькі машини, і як варіант з ТВ-тюнером для перегляду телеканалів в тому числі.

Як вам таке? Маю трохи зазізка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допомагала. Допомагаю. Допомагатиму.

І дякую Вам, Оксано04, і всім бордівцям за небайдужість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно цієї теми.

Якщо хто має бажання і можливість допомогти, то треба:

1. пару гривеників

2. знайти, ДЕ дешеві телевізори

для гривенників бажано якийсь рахунок, найкраще люба карта Приватбанку, для передачі живих грошиків, катастрофічно не вистачає часу. :blush:

під мостом на Перемоги-Соборності, з правої сторони є гамазин з б/у технікою. На вітрині стоїть телевізор з наклейкою "від 700 гривень" (здається 700, завтра уточню), хоча на Борді є користувачі, які на Кравчука торгують німецькою б/у, можливо запропонують кращу ціну чи спонсорнуть.

за потреби, допоможу транспортом (легкове авто), якщо зійдемся в часі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо діти мають змогу повноцінно користуватися комп'ютером, то думаю з десяток людей скинулися б детальками і ми тут би зібрали одну-дві простенькі машини, і як варіант з ТВ-тюнером для перегляду телеканалів в тому числі.

Як вам таке? Маю трохи зазізка.

Щодо комп’ютера, то, мабуть, варто порадитися з лікарем. Сьогодні ввечері дам відповідь .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю дешевий телевізор - Grundig з начинкою Philips 21", але не вмикається - збираюсь поремонтувати і продати, буде суттєво дешевше 700 грн. Але ще не знаю скільки бо не знаю скільки обійдеться ремонт. Планую десь гривень 200+вартість ремонту (якщо в якості допомоги онкогематологічному відділенню). Якщо хтось по-спонсорськи поремонтує - вийде дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можемо віддати телевізор з відеомагнітофоном, з пультами + касети з мультиками.

Єдине, що він широкоформатний - 72 см в діагоналі.

Підходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі в Нововолинську з Німеччині возять різну техніку, зокрема і телевізори.

Домовлюся щоб продали по собівартості, потрібно буде зібрати по пару грн. Доставку на вихідних забезпечу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю монітор http://www.technoff.ru/SAMSUNG-SYNCMASTER-755DFX.htm

можу віддати.

ну і, якщо будуть збирати гроші - готовий внести пару грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для гривенників бажано якийсь рахунок, найкраще люба карта Приватбанку

Я так розумію - це має бути моя картка, раз я вже сказала "А"...

б7б2 Чбб7 б2ІЗ бІ5б ПриватБанк

Ще варіанти для готівки:

Гнідава, Марка Вовчка (тобі, Нікель, до речі, недалеко)

ну і традиційно - один з двох магазинів на Мєдвєдєва чи Фуршеті

Питання - сюди, чи в ПЛ.

Про будь-які надходження звітуватиму тут.

Бажаючих допомогти хочу попросити не відтягувати.

Щоб можна було оперативненько все провернути.

Дітки ж чекають)))

Щодо ціни 700грн...

ТУТ є по 502-535

Може ще є щось подібне?

Куди поділись всі бордівські генії пошуку дешевих цін в Гуглі???

по собівартості

Поцікавтесь будь ласка: скільки це в цифрах?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім допомоги матеріальної, ці діти потребують ще й допомоги моральної. Валерія організовує набір волонтерів у рух "Доктор Клоун". Радість - це те, що допомагає людині одужати, а діткам - тим більше.

У травні цього року до Луцька приїжджали волонтери з Данії - клоуни, проводили тренінг. Працюють вони як фінансисти, страховики, банкіри тощо, вік від 35 років; вважають своїм моральним обов’язком розважати хворих або знедолених діток. http://www.pravoslavja.lutsk.ua/novyny/novyna/?newsid=1931

Однак людей тут, у Луцьку дуже мало, комусь бракує часу, комусь сміливості (я, наприклад, допомагаю організаційно, однак до лікарні не йду - боюсь). За тел: 0950376700, Валерія, можна записатися, скоро буде тренінг для потенційних лікарняних клоунів.

У Львові діє фонд "Доктор Клоун", ми тільки вчимося так допомагати. http://www.drclown.org.ua/

Це було перше.

Друге.

Коли дітки проходять курси хіміотерапії, реакцією організму на те лікування є найчастіше блювота. Постійна. Тому ЗАВЖДИ АКТУАЛЬНИМ є питання забезпечення відділення чистою постільною білизною (півторачки підодіяльники, простині, наволочки) та пелюшками (рос - пеленками). Вимоги до матеріалу - натуральність 100 % (ситець, бязь, байка, фланель і т. і.).

Так що роботи - непочатий край.

Приєднуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по цінах

маленькі (діагональ 37 здається) по 350-370грн

більші (діагональ 51) по 450

ціни орієнтовні, залежать від закупівлі і вартості ремонту, якщо відбувався.

Ось кілька пропозицій з емаркета і торга

http://emarket.ua/objavlenie/prodam-televzor-universum-51-IDBH8M.html

http://emarket.ua/objavlenie/prodam-televzor-IDK00c.html

http://emarket.ua/objavlenie/televizor-goldstar-IDJIlz.html

http://emarket.ua/objavlenie/prodam-televizor-akai-ct-14070-IDGt1s.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію - це має бути моя картка, раз я вже сказала "А"...

б7б2 Чбб7 б2ІЗ бІ5б ПриватБанк

молодец, что не осталась равнодушной, но в номере карты где-то ошибка. опубликуй его нормально, пожалуйста, или скинь в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя картка

б7б2 Чбб7 б2ІЗ бІ5б ПриватБанк

в номере карты где-то ошибка
post-8000-0-47180800-1319114727_thumb.jp

Є позитивні зрушення.

Надійшло других 50грн (якщо вважати мої першими) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя картка

б7б2 Чбб7 б2ІЗ бІ5б ПриватБанк

в номере карты где-то ошибка
post-8000-0-47180800-1319114727_thumb.jp

Є позитивні зрушення.

Надійшло других 50грн (якщо вважати мої першими) :D

Працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тел: 0950376700, Валерія, можна записатися, скоро буде тренінг для потенційних лікарняних клоунів.

У Львові діє фонд "Доктор Клоун", ми тільки вчимося так допомагати. http://www.drclown.org.ua/

...

Приєднуйтесь.

Тренінг буде у ці вихідні, проводитимуть фахівці зі Львова, фонд "Доктор Клоун", які постійно працюють у львівському сиротинці та Львівській обласній лікарні. Усіх, хто має бажання, прошу: приходьте. Навіть, якщо Ви потім не підете до лікарні, знання за плечима не носити, тим більше психологічні.

Окрім того. Всього є 11 палат, у 2 з них телевізори є. В одній є комп’ютер (від благодійника), ще в одній - ноутбук. Отже, дітки потребують ще 7 телевізорів. Задача непроста, але така, що вирішується – крок за кроком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...