Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

25 хвилин тому, SunSeth сказано:

І що нижче нема води з лічильниками?

нема(

дальше ще є газ, і інтернет.

ще нижче шаблони по яких я платив платежі. в т.ч. вода через обчислювальний центр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, ipua сказано:

При реєстрації на ukrbilling для передачі показів водоканалу не знаю де взіти № особового рахунку. Пробував ввести особовий рахунок з квитанції в форматі XXX-X-XX. Номер договору з водоканалом, Номер комунальної карти з квитанції. Нічого не проходить. Де його брати?

Водоканал.JPG

 

з квитанції про оплату комунальних

там написно особовий рахунок

він складається з коду вулиці для водоканалу 4 цифри - якщо в коді три - дописуємо спереду нуль

далі дім і квартира через нижнє підкреслення

0ххх_хх_хх

Змінено користувачем Fedor4uk
  • Дякую! 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

приват вже бере комісію по 1гривні за кожен рядок платежу. Де можна без комісії оплатити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vrm сказано:

приват вже бере комісію по 1гривні за кожен рядок платежу. Де можна без комісії оплатити?

12-го числа оплатив все без комісії. Почалося. Але 1 гривня то невелика плата, щоб не йти і не стояти в черзі біля каси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, arrival22 сказано:

Але 1 гривня то невелика плата, щоб не йти і не стояти в черзі біля каси.

 

1 година тому, vrm сказано:

по 1гривні за кожен рядок платежу

 

Хоча, в Ощадбанку давно в касі 3 грн. за кожну послугу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SunSeth сказал:

 

 

Хоча, в Ощадбанку давно в касі 3 грн. за кожну послугу.

раніше було 3 грн

я оплачувала воду 14 травня-комісія була вже 5 грн

5741270A-D3D3-4A6E-A5CA-68F9C20DC3EA.jpeg

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

08.05.2018 р. оплатив комуналку як завжди через Приват24, комісії не бачив. Другого числа вніс дані на сайті укрбілінгу за електрику, як нарахували 370.15 грн., так і заплатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, foma144 сказал:

08.05.2018 р. оплатив комуналку як завжди через Приват24, комісії не бачив. Другого числа вніс дані на сайті укрбілінгу за електрику, як нарахували 370.15 грн., так і заплатив.

ти  зараз спробуй - здивуєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно оплатив комуналку через Privat24 - комісії не взяло. Можливо тому що платив картою для виплат? Але є інша проблема. Хто недавно платив через komunal.lutsk.ua, підкажіть, була можливість сплатити за холодну воду? Тобто чи була форма, де вводити кількість використаних кубів? Бо у мене чомусь вона зникла на обох лічильниках. Фігня якась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Serpent said:

Щойно оплатив комуналку через Privat24 - комісії не взяло. Можливо тому що платив картою для виплат? Але є інша проблема. Хто недавно платив через komunal.lutsk.ua, підкажіть, була можливість сплатити за холодну воду? Тобто чи була форма, де вводити кількість використаних кубів? Бо у мене чомусь вона зникла на обох лічильниках. Фігня якась.

Щойно дивився.

Приват комісію хоче (карта універсальна).

Введення води на комунал.луцьк теж зникло.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

Введення води на комунал.луцьк теж зникло.

Значить це не в мене одного. ОК. Щойно глянув теж, з Універсальної дійсно бере комісію. Значить не бере тільки з карти для виплат. Буду мати на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.05.2018 at 01:37, Serpent сказано:

Значить це не в мене одного. ОК. Щойно глянув теж, з Універсальної дійсно бере комісію. Значить не бере тільки з карти для виплат. Буду мати на увазі.

ukrbilling.com не бере комісії з універсальної картки. Щойно перевіряв. Але там лише воду та електроенергію можна оплатити. Вже щось.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ukrbilling.com вже не ukrbilling.com? Тільки перейменувались на ukrbilling.com, тепер знов пишуть:

Цитувати

На жаль, цей сайт більше не обслуговується. 
Перевірити свої розрахунки з постачальником Ви можете на іншому сайті: https://erc.work

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.05.2018 at 01:37, Serpent сказано:

Значить не бере тільки з карти для виплат.

Ще й як бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.05.2018 в 10:36, dimmon сказал:

А шо ukrbilling.com вже не ukrbilling.com? Тільки перейменувались на ukrbilling.com, тепер знов пишуть:

 

Наразі виникли технічні труднощі в роботі платіжної системи PayMaster.ua.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/30/2018 at 10:36 AM, dimmon said:

А шо ukrbilling.com вже не ukrbilling.com? Тільки перейменувались на ukrbilling.com, тепер знов пишуть:

 

Так, ukrbilling переїхав на erc.work

 

Всі акаунти перенесені туди. Сьогодні платив за електроенергію. Без проблем. Навіть з'явилась можливість заплатити за воду на Луцькводоканал.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Boomboxic сказано:

Навіть з'явилась можливість заплатити за воду на Луцькводоканал.

вони вже давно там, ще на укрбілінгу, але от зареєструватись в них (в водоканалі) як було геморно, так і є... Оте дебільне "сума останнього платежу" мене вбивала ще коли вони в себе на сайті лише тільки починали "особистий кабінет"... Сього мучився знов зареєструватись, так і не вийшло... "Особовий рахунок не знайдено"

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки зара побачив

On 04.05.2018 at 11:45, Fedor4uk сказано:

... особовий рахунок

він складається з коду вулиці для водоканалу 4 цифри - якщо в коді три - дописуємо спереду нуль

далі дім і квартира через нижнє підкреслення 

0ххх_хх_хх 

А от звідки людина має оте взнати?!?!?!!! Ну дебіли складають ті форми і функціонали реєстрації на сайті, інакше не скажеш... Ну напиши ж це пояснення відразу отам справа, де зара оте стандартне "Набір символів має ТОЧНО відповідати кодуванню Вашого особового рахунку постачальника послуг", котре не відповідає дійсності Луцькводоканалу

 

@Fedor4uk подякував за інфу! :0011:

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

 

А от звідки людина має оте взнати?!?!?!!! Ну дебіли складають ті форми і функціонали реєстрації на сайті, інакше не скажеш... Ну напиши ж це пояснення відразу отам справа, де зара оте стандартне "Набір символів має ТОЧНО відповідати кодуванню Вашого особового рахунку постачальника послуг", котре не відповідає дійсності Луцькводоканалу

 

 

на сайті Водоканалу є написано. Але сам знайшов тільки через пошук :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

Тільки зара побачив

А от звідки людина має оте взнати?!?!?!!! Ну дебіли складають ті форми і функціонали реєстрації на сайті, інакше не скажеш... Ну напиши ж це пояснення відразу отам справа, де зара оте стандартне "Набір символів має ТОЧНО відповідати кодуванню Вашого особового рахунку постачальника послуг", котре не відповідає дійсності Луцькводоканалу

 

@Fedor4uk подякував за інфу! :0011:

То ще той квест. Я ще пробував завести рахунок з буквою - бо ж раніше лічильник на кухні і ванній були на різних особових. То зараз вроді підтягує все в один. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, tys4a сказано:

на сайті Водоканалу є написано. Але сам знайшов тільки через пошук :)

Де? Якщо знайшов, дай посилання. Я там такого не бачив. А щоб шукати щось заховане-закопане, то потрібно ще знати, ЩО ти шукаєш...

 

4 годин тому, Fedor4uk сказано:

Я ще пробував завести рахунок з буквою

оооо... в мене це ще попереду :)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регистрация там действительно сексуальная, но я с тысячного раза зарегался. И так : номер счета выглядит так хххх_хх_хх . Посмотреть его можно в приват 24, у меня в Привате выглядит так ххх_хх_хх , по этому с начала нужно поставить ноль и выглядит это так 0ххх_хх_хх.  Ну и самое интересное это сумма последнего платежа. Вообщем нашёл в Привате последнюю платёжку ввёл сумму и все проканало. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...