Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, Serpent сказал:

У когось вийшло додати в укрбіллінг другий лічильник води? Перший додав, а другий (той же особовий рахунок, тільки з "А" в кінці) ну ніяк, вже які тільки варіанти не пробував.

в мене другий лічильник "підтягнувся" по основному особовому рахунку (без А).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

16 минут назад, natalka) сказал:

в мене другий лічильник "підтягнувся" по основному особовому рахунку (без А).

І в мене так само.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можете мені пояснити, навіщо вам ті водяні лічильники в укрбілінгу (електричні мені зрозуміло навіщо).

Як оплачую я: в укрбілінг заношу показники електриуи в сайті волиньгазу - газ

Показники просять\вимагають лише 2 контори: обленерго і волиньгаз, інакше вони такого нарахують (хоча з першими теж простіше, бо в мене лічильник електрики є на сходинковій клітині і їх контролери в кінці місяця знімають показники +/- як і в мене). А от з водою такого не треба, оскільки при оплаті через П24 я самостійно вношу останній показник і на наступний місяць попередній показник вже буде той, що заніс я.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

А можете мені пояснити, навіщо вам ті водяні лічильники в укрбілінгу (електричні мені зрозуміло навіщо).

 

Я б хотів щоб УкрБілінг ще й газ завів у свою систему, дуже подобаються їхні графіки по використанню: за місяць-за рік, просто толково все там зроблено.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vaz75 сказал:

...Показники просять\вимагають лише 2 контори: обленерго і волиньгаз, інакше вони такого нарахують (хоча з першими теж простіше, бо в мене лічильник електрики є на сходинковій клітині і їх контролери в кінці місяця знімають показники +/- як і в мене). А от з водою такого не треба, ...

А Ви не в курсі останніх тенденцій по воді. Вони зараз тоже вимагають щоб їм давали показники лічильників станом на 01 число кожного місяця. І теж типу,  в разі не отримання даних, хочуть/мають (не знаю як)  нараховувати по середньому.

http://www.vd.lutsk.ua/news/do-uvagy-spozhyvachiv-kp-luckvodokanal.html

Я наприклад завжди дивилась на лічильник в день сплати (тобто з 15-20). Минулого місяця 01.02.2018 навіть приходили знімали показники і казали повідомляти. 

Мені зручно. Вношу в одній системі світло, то заодно і воду внесу. Ще б Луцьктепло зайшло щоб заносити гарячу воду і взагалі все в одній програмі - то було б зручніше. 

І доречі, зареєструвалась по воді, зайшла і припухла: 4 тис.борг по холодній воді. Це якось по їх  даних так відображалось. А в мене в квитанціях звичайно немає ніяких боргів. Заодно і звірилась ( в тел.режимі відразу все виправили). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, vaz75 сказал:

А можете мені пояснити, навіщо вам ті водяні лічильники в укрбілінгу (електричні мені зрозуміло навіщо).

Як оплачую я: в укрбілінг заношу показники електриуи в сайті волиньгазу - газ

Показники просять\вимагають лише 2 контори: обленерго і волиньгаз, інакше вони такого нарахують (хоча з першими теж простіше, бо в мене лічильник електрики є на сходинковій клітині і їх контролери в кінці місяця знімають показники +/- як і в мене). А от з водою такого не треба, оскільки при оплаті через П24 я самостійно вношу останній показник і на наступний місяць попередній показник вже буде той, що заніс я.

Є багато нюансів. В мене субсидію забрали, бо не отримали від мене покази лічильника гарячої води. Я їх вказував в приват24, коли платив за комуналку, але до оплати виходило 0,00, а приват не створює нульових квитанцій, тому покази не передавав. Забрали субсидію і переплату і нарахували кількасот гривень боргу, хоча насправді в мене переплата була у декілька разів більша ніж нарахували боргу. Прийшлося оплачувати фальшивий борг і тепер знову маю субсидію і кількасот гривень переплати. А в приват24 тепер вказую покази лічильника і плачу 10 копійок на рахунок луцьктепла, бо це єдина установа, де не можна нормально передати покази лічильника і побачити, що вони їх врахували..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

на рахунок луцьктепла, бо це єдина установа, де не можна нормально передати покази лічильника і побачити, що вони їх врахували..

В Луцьктепла щось таке є по теплу, але мені жодного разу не вдалося занести показники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

В Луцьктепла щось таке є по теплу, але мені жодного разу не вдалося занести показники.

Так отож. Там, мабуть, ще нікому не вдалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

підскажіть чи можна "відмовитись" від сплати послуги "вивіз сміття" якщо в будинку ніхто не живе і найближчі кілька місяців жити не буде.? якщо так, то як це правильно організувати(офомити)

Змінено користувачем vrm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що це за нова фішка на сайті Комунал.луцьк при оплаті лічильника з літерою "А"?

5aa6f26946e05_111.JPG.1041c79951cf17aba87083785a37760b.JPG

при внесенні кількості кубів, нараховується така кількість копійок. раніше ж був мінімальний платіж 5 грн. чи це в мене якийсь глюк?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

агов!

підкажіть, чи можна зараз платити за лічильник воли з літерою "А", використовуючи кошти з переплати від основного лічильника? 

механізм оплати не змінився?

які ще варіанти такої оплати є - пошта, приват24???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Saddy сказано:

чи можна зараз платити за лічильник воли з літерою "А", використовуючи кошти з переплати від основного лічильника? 

 

 

А яким чином раніше так можна було робити?

 

До речі, була б вдячна за підказку.

Субсидія йде тільки на основний лічильник. Яким чином можна за рахунок субсидії оплачувати лічильник А (кухня)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Galynka сказано:

Субсидія йде тільки на основний лічильник. Яким чином можна за рахунок субсидії оплачувати лічильник А (кухня)?

Через komunal.lutsk.ua (і через Privat24). Якщо на рахунку є достатня переплата коштів нарахованих по субсидії, то по "А"-лічильнику в них за 1 куб нараховується до оплати 1 копійка (як на скріншоті Saddy), а потім в кінці місяця за рахунок коштів по субсидії з основного рахунку знімається повна сума.

Змінено користувачем Serpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім зрозуміла.

Наприклад, субсидія на гарячу воду - 3,2 куб.м.

Споживання - 5 куб.м., з них - ванна - 3,5, кухня (лічильник А) - 1,5.

В П24 субсидія йде тільки на ванну, при введенні показників кухні субсидія вже не відображається.

Що я роблю не так або як розподіляти субсидію між лічильниками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Galynka сказано:

Наприклад, субсидія на гарячу воду - 3,2 куб.м.

Споживання - 5 куб.м., з них - ванна - 3,5, кухня (лічильник А) - 1,5.

В П24 субсидія йде тільки на ванну, при введенні показників кухні субсидія вже не відображається.

Що я роблю не так або як розподіляти субсидію між лічильниками?

За таких умов - ніяк. Та й навіщо вам розподіляти субсидію між лічильниками, якщо вона не повністю перекриває споживання? Якби, напр., субсидія на воду у вас була 300грн, а споживали ви води щомісяця на 100грн. Тоді 200 грн зекономленої субсидії акумулювалися би у вас на рахунку "Луцьктепла" (або Водоканалу, дивлячись яка вода). І коли сума акумульованих коштів дійшла би певної межі (не в курсі точно скільки), тоді в komunal.lutsk.ua сам запропонував би вам платити за "А" лічильник з основного рахунку (де переплата) по вищеописаній мною в попередньому пості схемі (див. скріншот Saddy).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, не використана частина субсидії не пропадає, а може акумулюватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Galynka сказано:

Тобто, не використана частина субсидії не пропадає, а може акумулюватися?

Так, протягом періоду дії субсидії невикористані кошти акумулюються на рахунку, при припиненні надання субсидії - списуються (це з власного досвіду, Луцьктепло і Водоканал списують кошти, Волиньгаз переплату залишає, а Обленерго я не в курсі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хтось передає показники води через ukrbilling.com ?

Ато ніяк не приймає номер договору, не можу зареєструватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Pavelix сказано:

Хтось передає показники води через ukrbilling.com ?

Ато ніяк не приймає номер договору, не можу зареєструватись...

Розібрався сам... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А за воду хтось платив через Приват24 або термінал? Бо не дає вибрати послугу "за воду", якісь інші послуги (повірка лічильників, і т.д.).

Показники вношу через укрбілінг, там же формую рахунок на оплату. 

При оплаті вибираю номер р/рахунка той що в рахунку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, rl72 сказано:

А за воду хтось платив через Приват24 або термінал? Бо не дає вибрати послугу "за воду", якісь інші послуги (повірка лічильників, і т.д.).

Показники вношу через укрбілінг, там же формую рахунок на оплату. 

При оплаті вибираю номер р/рахунка той що в рахунку

Плати через комуналку, а не через пошук по рахунку.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SunSeth сказано:

Плати через комуналку, а не через пошук по рахунку.

Через комуналку це через Комунал.луцьк.юа/Розрахунковий центр?

П.с. не Луцьк, а район (але Луцькводоканал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, rl72 сказано:

Через комуналку це через Комунал.луцьк.юа/Розрахунковий центр?

П.с. не Луцьк, а район (але Луцькводоканал)

Мова ж була про П24, до чого тут komunal.lutsk.ua?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

Мова ж була про П24, до чого тут komunal.lutsk.ua?

 

ну ось в приват24

image.thumb.png.51f8abe49b874aa734a8575e4051c092.png

 

а ось дані з рахунка сформованого через укрбілінг

 

image.thumb.png.3847229a6279f3477aac020c60e2401d.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...