Перейти до змісту
Panna75

Сплата комунальних платежів через інтернет!

Recommended Posts

луцьктепло виставило чималий борг за гарячу воду - я розумію, що це може бути типу забрали переплату по субсидії і повернулися до стану рахунку до субсидії.

Але боргів перед луцьктеплом ніколи не було. так і сума якась дивна. 

в липні (за червень) подав 0 кубів

в когось є подібна ситуація?

Редаговано Saddy

Поширити це повідомлення

10 минут назад, yu2007 сказал:

Можливо щось схоже:

думаю, один в один.

проте я плачу через термінал ощада, а покази передавав в луцьктепло по смс.

Поширити це повідомлення

розібрався з цією ситауцією

В 12.07.2018 в 13:11, Saddy сказал:

по основному лічильнику ніби все ок.

по лічильнику в кухні (з літерою А) - за червень подав ті ж самі показники, що за травень, тобто споживання 0 кубів. Боргу не було. Тобто нараховано повинно бути 0 грн.

в комунал.луцьк - на рахунку основному, так як ти кажеш - за основний рахунок сума за к-сть кубів яку я подав за червень (в графі "борг"), в графі "нараховано", де мають бути нарахування за другий лічильник, сума 3,56 грн., а у вкладдці за лічильник з літерою А - вказано борг -1,03 (тобто переплата) і нараховано 1,03. до сплати 0,00.

виявляється, водоканал донараховує розрахункове споживання від дати внесення показника до останнього дня місяця (так як обленерго).

наприклад, 27.07 я подав показник 140 м3 через ос.кабінет, а 01.08 мені в тому ж кабінеті донарахували 1,1 м3 води та водовідведення (з позначкою "розрахуноква величина споживання") і знову декілька грн. боргу. сьогодні я змінив показник назад на 140 м3 - борг пропав, а показник 140 м3 став з позначкою "зі слів абонента - Інтернет"

Поширити це повідомлення

20 часов назад, Saddy сказал:

завтра буду виясняти

слово в слово, як в @nickel - вони в себе на рахунку кошти зняли, а дані в комунал передали через 2!!!! місяці.

по смс покази приймали вчасно

Поширити це повідомлення

1 hour ago, Saddy said:

слово в слово, як в @nickel - вони в себе на рахунку кошти зняли, а дані в комунал передали через 2!!!! місяці.

по смс покази приймали вчасно

і що тепер робити?

Поширити це повідомлення

Нічого не робити - сьогодні сплатив борг і все. Маю тепер покази лічильника фактично менші, ніж подано до луцьктепла. Як тепер зробити повірку? Бо якраз принесли записку)))

Поширити це повідомлення

Щось начитався, аж голова розболілась... то який метод поданя показників лічильників самий оптимальний? так щоб майже сто відсотків прийняли і правильно нарахували?? на сайті vd.lutsk.ua   при спробі зареєструватись пише, що мій особовий рахунок не знайдено, був якийсь сайт ukrbilling.com та тепер він не працює... по сайтам взагалі зрозумів, що нараховують хз як, потім донараховують щось, то ще якось.. як все ж подавати? щоб і заборгованості не шили і все під контролем було? таке взагалі реально? просвятіть будь-ласка... а якщо ще й про гарячу воду і електролічильник розкажете, то взагалі буде супер.. але бачу, що не все так просто...   Дякую. 

Поширити це повідомлення

створив (точніше вони самі підтягнулися з укрбілінгу) особисті кабінети: холодна вода, електроенергія. окремо зареєструвався на 104.уа. передаю показники в останній день місяця, тоді ніяких донарахувань\перерахунків немає. за газ передаю 1-го числа (за попередній місяць).

за гарячу воду передаю по смс в період з 25-го по 31.

Поширити це повідомлення

як вже писали заносьте на сайтах покази на 1-ше число (протягом перших 3-4 днів місяця) і всі розрахунки в МОЦі і в вас будуть сходитись.

Щодо реєстрації

електроенергія energo.volyn.ua/home

вода холодна oc.vd.lutsk.ua/

щоб зареєструватись потрібно знати номер особового рахунку (о.р.) та останню оплату.

Нюанси щодо оплати: оплата в базі постачальника з'являється з затримкою 2-3 дні після оплати, тому пробуйте останню та передостанню оплату.

о.р. знайти можна в квитанції: електроенергія в таблиці нарахувань ЕЛЕКТР.ПО ЛIЧИЛ 529хххххх, або якщо лише 6 цифр то спереду додати 529, або зверніться в центр обслуговування клієнтів Адреса: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 16-А, 1-й поверх, Графік роботи: з понеділка до п'ятниці  8:00–17:00 без обіду.

Електронна скринька: [email protected].

о.р. вода холодна в квитанції зверху Інформація КП `ЛуцькВодоканал` (о/р 0ххх_хх_хх):

Редаговано IropS

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз