Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Pavelix сказал:

от настало перше число... а особистий кабінет водоканалу вісить ))) клас

ну неділя.... почекаєм до завтра...

передай по вайберу, вроді не проблема?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 часа назад, Pavelix сказал:

от настало перше число... а особистий кабінет водоканалу вісить ))) клас

ну неділя.... почекаєм до завтра...

Вже не висить

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особистий кабінет Волиньобленерго і Луцькволоканал повністю ідентичні і вхід можливий через логін\пароль Укрбілінга (ERC). Сьогодні успішно вніс показники.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Особистий кабінет Волиньобленерго і Луцькволоканал повністю ідентичні і вхід можливий через логін\пароль Укрбілінга (ERC). Сьогодні успішно вніс показники. 

Аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vaz75 сказано:

Особистий кабінет Волиньобленерго і Луцькволоканал повністю ідентичні і вхід можливий через логін\пароль Укрбілінга (ERC). Сьогодні успішно вніс показники.

Обленерго вніс, Водоканал- невірний логін/пароль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

це просто пздц...

регламентні роботи з 23.00 до ранку))))) 

бюрократія така бюрократія. в неробочий час навіть сайт не приймає)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата з сайту Волиньгазу

Цитата

Особливості врахування показань лічильників у рахунках за червень-липень

Шановні користувачі

Просимо передати показання лічильників газу у період з 28 червня до 3 липня. У зв’язку з плановими технічними роботами у рахунку за червень будуть враховані показання, які передані до 3 липня включно. Переданні 4го і 5го липня показання будуть враховані при розрахунку за липень

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Saddy сказал:

регламентні роботи з 23.00 до ранку))))) 

бюрократія така бюрократія. в неробочий час навіть сайт не приймає)))))))

а я внесла тільки що (з 3-ього разу зайшла таки).

 

Так, поясніть мені ще дещо. Тут недавно писали, що якщо немає гарячого водопостачання то водовідведення не нараховується. Я раніше також помічала, що якщо в банку платиш і називає куби, то кі-ть кубів в водовідведенні завжди співпадала з кі-тю кубів гарячої води (аналогічно було і на комунал.луцьк.юа).

 

Тепер, з оцими новими правилами, я вже пару місяців бачу що в мене суми з тими що я вношу і з тими що мені виставляють в квитанції не співпадають (саме суми, а не куби). Але так як вони не великі, то я і не розбиралась.

Сьогодні, вирішила подивитися що там на новому сайті, які нові можливості і побачила рахунок з розшифровкою. Так от, тепер мені за водовідведення виставляють загальну суму кубів (гаряча+холодна), а раніше було тільки за гарячу.

У всіх так? Що я пропустила, які зміни були?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі все логічно, загальна кількість води яка зайшла в квартиру дорівнює кількості стоків.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Таке питання: якщо на сайті "Луцькводоканал" у графі водовідведення гарячої води, я внесу показники лічильника г/води, то ці дані автоматично передадуться на "Луцьктепло" і в квитанцію, чи потрібно ще додатково вносити дані в "Луцьктепло"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Brodyaga сказал:

чи потрібно ще додатково вносити дані в "Луцьктепло"?

потрібно вносити дані в луцьктепло, варіанти внесення на сайті - смс, пошта і т.д. щоб не було заборгованості, бо при оплаті через термінал дані  передадуться в луцьктепло, але з запізненням +\- місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.07.2018 at 19:03, Gendruk сказано:

Обленерго вніс, Водоканал- невірний логін/пароль

В мене так само, але я й до того не був на білінгу по воді зареєстрований (так як ту дебільну "суму останнього платежу" ніяк вияснити не вдається), в тому й причина, впевнений. Потрібно зареєструватися

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, jack74 сказал:

В мене так само, але я й до того не був на білінгу по воді зареєстрований (так як ту дебільну "суму останнього платежу" ніяк вияснити не вдається), в тому й причина, впевнений. Потрібно зареєструватися

Дзвоніть на номер 0332284040 та спитайте оператора, вони скажуть. Мені такий фінт допоміг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

104.юа   

 

Особливості врахування показань лічильників у рахунках за червень-липень

Шановні користувачі

Просимо передати показання лічильників газу у період з 28 червня до 3 липня. У зв’язку з плановими технічними роботами у рахунку за червень будуть враховані показання, які передані до 3 липня включно. Переданні 4го і 5го липня показання будуть враховані при розрахунку за липень

 

 

мені вже поставилося саме розрахунок, хоча подав 03.07.2018,  зміниться саме чи дзвонити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Oli сказал:

зміниться саме чи дзвонити?

Да хз що вони там мутять! Наголошено, щоб вносили показники до 5-го... В минулому місяці взявся вносити 4-го, зайшов у кабінет, а там вже внесено... Вчора 3-го вхожу - вже внесено... Що за... ???!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Electronshik сказано:

Дзвоніть на номер 0332284040 та спитайте оператора, вони скажуть. Мені такий фінт допоміг

послали на 28-40-46, і там вже і суму назвали, і другого лічильника добавили

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додався на Луцьк водоканалі, останній платіж взяв з електронної квитанції.  Зареєстрували.  Захожу - останній платіж пише зовсім не той, що я вводив, ну але бог з ним, місія ніби  виконана. Але дивлюся заборгованість, а вона зовсім не сходиться з https://www.komunal.lutsk.ua/ , а я дивився і орієнтувався в оплаті на них. І от питання, може я плачу вже декілька місяців, а рахунок ніколи оплаченим не буває? (різниця в показниках заборгованості 25%) . Колись платив на пошті, в приваті, просто закриваючи суму вказану ними і якось був впевнений що все оплачено, що не боржник.  А тут, куча покращень , а впевненості нуль.  Це лиш я такий? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це якась магія - на сайті комунал.луцьк і кабінеті обленерго настільки кардинально різні суми поточного стану рахунку, заборгованості/переплати, нарахувань за травень/червень, фактичних проплат.

але, викликайте екзорциста - в кінці-кінців сальдо на посаток липня зійшовся і там і там - сума стала однакова.

як вони це роблять?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Saddy сказал:

це якась магія - на сайті комунал.луцьк і кабінеті обленерго настільки кардинально різні суми поточного стану рахунку, заборгованості/переплати, нарахувань за травень/червень, фактичних проплат.

але, викликайте екзорциста - в кінці-кінців сальдо на посаток липня зійшовся і там і там - сума стала однакова.

як вони це роблять?

 

Гм. В мене все збігалося. І в П24 так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Saddy сказал:

це якась магія - на сайті комунал.луцьк і кабінеті обленерго настільки кардинально різні суми поточного стану рахунку, заборгованості/переплати, нарахувань за травень/червень, фактичних проплат.

але, викликайте екзорциста - в кінці-кінців сальдо на посаток липня зійшовся і там і там - сума стала однакова.

як вони це роблять?

В мене обленерго з комунал.луцьк сходиться (поки немає субсидії). Але я вношу в обленерго все вчасно - то мені і рахують по моїм даним. 

А от водою вже трохи розібралась.

Виявляється в нас вода холодна вже десь по 12 грн. за куб. і в цю ціну вже включено водовідведення (десь приблизно 6 грн.). Так от в рахунку від Луцькводоканал вони рахують воду не по 12 грн. за куб (так як в комунал луцьк), а розділяють/виділяють з цієї суми водовідведення (не путайте з платою за стоки гарячої) типу виходить приблизно по  6 грн. за саму воду і по 6 грн. за водовідведення.  

І ще в мене постійно зараз з'являється борг по воді на комунал.луцьк (хоча завжди плачу стільки скільки виставляють), то в Луцькводоканалі мені пояснили що це через те, що в мене 2 лічильника холодної води: нарахування по одному лічильнику в графі "борг", а нарахування по другому лічильнику - в графі "нарахування".

Якось так. Сама не додумалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще з гарячою не розібралась. В цьому місяці написала їм лист на емейл з показниками лічильників - ніхто нічого не врахував... Телефони не відповідали ніякі. Форма на сайті не працює і не розрахована на 2 лічильника.

А терміни мене взагалі дратують. Одним нада подавати з 25 по 5 число,  іншим з 27 по 29 і 1-го вже пізно.

Дістали, я ще маю пам'ятати кому і коли подавати :angry:

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, natalka) сказал:

Виявляється в нас вода холодна вже десь по 12 грн. за куб. і в цю ціну вже включено водовідведення (десь приблизно 6 грн.). Так от в рахунку від Луцькводоканал вони рахують воду не по 12 грн. за куб (так як в комунал луцьк), а розділяють/виділяють з цієї суми водовідведення (не путайте з платою за стоки гарячої) типу виходить приблизно по  6 грн. за саму воду і по 6 грн. за водовідведення.  

І ще в мене постійно зараз з'являється борг по воді на комунал.луцьк (хоча завжди плачу стільки скільки виставляють), то в Луцькводоканалі мені пояснили що це через те, що в мене 2 лічильника холодної води: нарахування по одному лічильнику в графі "борг", а нарахування по другому лічильнику - в графі "нарахування".

Якось так. Сама не додумалась.

у мене така ситуація:

по основному лічильнику ніби все ок.

по лічильнику в кухні (з літерою А) - за червень подав ті ж самі показники, що за травень, тобто споживання 0 кубів. Боргу не було. Тобто нараховано повинно бути 0 грн.

в комунал.луцьк - на рахунку основному, так як ти кажеш - за основний рахунок сума за к-сть кубів яку я подав за червень (в графі "борг"), в графі "нараховано", де мають бути нарахування за другий лічильник, сума 3,56 грн., а у вкладдці за лічильник з літерою А - вказано борг -1,03 (тобто переплата) і нараховано 1,03. до сплати 0,00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...