Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, NeoN сказано:

Доречі, а зараз, поки її немає, всі роблять повну проплату ? 

Тут без варіантів. Будеш мати борг - тоді точно не дадуть на новий сезон.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 часа назад, NeoN сказал:

Доречі, а зараз, поки її немає, всі роблять повну проплату ? 

В мене по всьому перелата, треба платити лише за утримання будинку і вивіз сміття. Плачу повністю. Минулого разу, коли перераховували і повернули субсидію, то те що платив пішло в переплату. А зараз невідомо чи то перерахунок чи взагалі забрали.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, NeoN said:

 

Так мабуть і  буду робити, як прикинув все, субсидія буде в обох квартирах,  а була лиш в одній, доведеться просто побігати... А так не хотілось .  

А хіба може бути субсидія в квартирі, де ніхто не прописаний? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, yu2007 сказано:

А хіба може бути субсидія в квартирі, де ніхто не прописаний? 

Рахується норма на 1 людину, якщо нічого не змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SunSeth said:

Рахується норма на 1 людину, якщо нічого не змінилось.

 

Хм, щось нічого не зрозумів. Норма - нормою, а який/чий дохід береться для розрахунку субсидії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Хм, щось нічого не зрозумів. Норма - нормою, а який/чий дохід береться для розрахунку субсидії?

Логічно, що власника квартири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, SunSeth said:

Логічно, що власника квартири.

Хм, але ж власник напевно зареєстрований (прописаний) в іншому помешканні (своєму, спільному з дружиною, батьківському...), на яке теж може бути субсидія.

Ну, наприклад, я живу з родиною в будинку і отримуємо на оплату комунпослуг в ньому субсидію. Крім того я є власником ще двох (п'яти, десяти..) квартир в місті. Я можу оформити субсидії на все житло, власником якого я є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

Крім того я є власником ще двох (п'яти, десяти..) квартир в місті. Я можу оформити субсидії на все житло, власником якого я є?

Ага, щаз. 

FB_IMG_1528286207979.jpg.b54f62766abd584537921bf7643dcb32.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження теми оплати за холодну воду в Приват24 по лічильнику за куби.

Станом на 1.06.2018 мені нарахували 172 грн. боргу. Вирішив підрахувати та роздрукувати рахунки за останні 8-9 місяців, щоб точно визначитись хто кому що винен. Так ось, до 01.01.2018 року оплата здійснювалась за два лічильника чітко. А от в цьому році, згідно з рахунками з архіву (не друкував, коли платив), якась нісенітниця. Останній показник за січень 768 кубів, в лютому проплачено два за 772-773 (останній показник 771, як)? В березні останній вже 775! Знову прапало 2 куба, як? Якось виходило, що я неправильно отримував показник останнього проплаченого куба в програмі. Три помилки за 5 місяців цього року при умові, що в минулому такого не було, мені дивно. Підрахував скільки проплатив в загальному та останній показник двох лічильник, вийшла різниця в 12 кубів з початку року (в травні не платив), або 154 грн. Вирішив заплатити нарахований борг, сваритись за 18 грн. поки не буду, але якщо знову нарахують, піду точно сваритись. 

Думав, що перевірю свої проплати на сайті www.komunal.lutsk.ua, але там немає в архіві моїх проплат за лютий-квітень, за січень та травень є, а також минулі роки теж є, знову якось дивно, хоча вже роки 3 проплачую в приваті.

Перевірте в себе, може так само.

П.С. з гарячою водою проблем немає, показники відповідають дійсності, але проплатити за стоки по кубах за травень не зміг, не можна внести куби, щоб автоматично програма нарахувала суму, можна внести тільки суму, тобто самому взнавай тариф та рахуй куби. За саму воду вносиш куби, програма рахує вартість. Перевіряв в Приват24 та на сайті www.komunal.lutsk.ua.

А як класно раніше було. Газу немає, чув, що там теж проблемно.

П.С.2. Проплачував три рази в Приват24 з кредитки за травень (два дні назад), комісії не нараховано, спеціально перевіряв.

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ощадбанку за воду вже не потрібно називати витрачені куби, а просто до 5 числа на сайті вносити їх, а далі Водоканал рахує суму і після 10 числа цю суму сплачуєш. Ось така новина )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

Ось така новина )

"Новині" вже 1,5 місяці )

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, SunSeth сказано:

"Новині" вже 1,5 місяці )

Я наприклад у травні оплачувала по старій системі, тому для мене це зараз новина )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

У Луцьку – нові правила нарахування оплати за тепло і гарячу воду

Із 2 червня почав діяти Закон України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання".

Відповіно до нього, споживач щомісяця повинен передавати показання лічильників виконавцю відповідних комунальних послуг або визначеній власником (співвласниками) іншій особі, що здійснює розподіл обсягів комунальної послуги. Не менше одного разу на рік відбувається контрольне зняття показань, – інформує прес-служба ДКП "Луцьктепло".

У разі ненадання показань виконавець упродовж трьох місяців приймає середньодобове споживання таким споживачем відповідної комунальної послуги за попередні 12 місяців (для послуг з теплопостачання – за середнім споживанням попереднього опалювального періоду). Якщо інформації про показання лічильників немає, то після закінчення тримісячного терміну споживачам нарахують оплату як тим, у кого приміщення не оснащені лічильниками.

Для уникнення непорозумінь в нарахуванні плати за надання послуг з теплопостачання та постачання гарячої води лучани повинні самостійно надавати показання вузлів обліку теплової енергії (в опалювальний період) та гарячої води (щомісячно) з 24 до 29 числа.

Подати показники можна у такі способи:

  • Контактні телефони: 773-208, 773-230,
  • Автовідповідач для голосових повідомлень: 773-220
  • Електронна пошта: [email protected]
  • У формі SMS на номери телефонів: 050-438-9286, 050-486-9841, 050-486-9842, 067-332-4115, 050-438-9909, 050-438-9225, 050-375-5549, у форматі: адреса та фактичний показник у м3 або Гкал (ГДж, Мвт / год, ….).

Нагадаємо: такий принцип нарахування діє у Луцьку щодо холодної води.

Звідси: https://konkurent.in.ua/news/luck/27525/u-lucku-novi-pravila-narahuvannya-oplati-za-teplo-i-garyachu-vodu-.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через який сайт зараз платити світло і воду??

Останніх 2 припинили існування!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Через який сайт зараз платити світло і воду?? 

запрацював особистий кабінет водоканалу.

тепер там можна проставляти стоки гарячої води.

мені підтягнуло туди якимось чином логін з прив'язкою до пошти  з сайту erc.work

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Saddy сказано:

запрацював особистий кабінет водоканалу.

вчора не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

мені підтягнуло туди якимось чином логін з прив'язкою до пошти  з сайту erc.work

а мені ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Як подавати показники лічильника до «Луцькводоканалу»

13:09 22.06.2018
 987

«Луцьквoдoканал» нагадує містянам прo пoчатoк приймання пoказників лічильників хoлoднoї та гарячoї вoди, аби нарахувати плату за червень.

Кoмунальне підприємствo інфoрмує, щo пoкази лічильників, передані пo телефoну кoл-центру з 20 червня пo 3 липня, приймають як пoказник на 1 липня 2018 рoку. Пo цих пoказах прoвoдять нарахування і вoни будуть відoбраженні в рахунках КП «Луцьквoдoканал».

У цей періoд підприємствo працює дo 20:00, відкриті 20 телефoнних ліній, фoрмують електрoнну чергу з інфoрмуванням та мoжливістю перебування в черзі дo 5 хвилин.

Вихідні дні – 24 та 28 червня. Пікoве навантаження за вхідними дзвінками припадає на oстанні дні, а в межах рoбoчoгo дня – в першій пoлoвині.

Якщo абoнент не передасть пoказник на перше числo, у такoму випадку кінцеві пoказники лічильників визначить підприємствo відпoвіднo дo ЗУ «Прo кoмерційний oблік теплoвoї енергії та вoдoпoстачання» вихoдячи із середньoмісячнoгo спoживання.

Нагадуємo, щo існують такoж альтернативні метoди пoдачі пoказників приладів oбліку:

  • через oсoбистий кабінет oc.vd.lutsk.ua абo vd.lutsk.ua (гoлoвне меню сайту «Oсoбистий кабінет»)
  • передача пoказів за дoпoмoгoю SMS-пoвідoмлення (067-444-8-777)
  • передача пoказів за дoпoмoгoю пoвідoмлення на Viber (067-444-8-777)
  • передача пoказів на електрoнну скриньку ([email protected])
  • скринька для збoру пoказників за адресами: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 26 та м. Луцьк, Вул. Січoва, 16, м. Луцьк, вул. Л.Українки, 35 «Центр надання адміністративних пoслуг у м. Луцьку».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто як передає стоки гар води в особистому кабінеті Водоканалу ?

якщо я наприклад користуюсь бойлером, то зовсім ніц не передавати, вірно?

і як взагалі це може перевірити водоканал якщо стоки ці є але ти їх не передаєш... не розумію..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Pavelix сказано:

А хто як передає стоки гар води в особистому кабінеті Водоканалу ?

якщо я наприклад користуюсь бойлером, то зовсім ніц не передавати, вірно?

і як взагалі це може перевірити водоканал якщо стоки ці є але ти їх не передаєш... не розумію..

Лічильники на воду є? 

Значить стоки як мінімум рівні показникам по воді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

Лічильники на воду є? 

Значить стоки як мінімум рівні показникам по воді

Та да, вроді відповідають... хоча сам ніколи його не вносив... якимось чином водоканал бере показник гарчої в луцьктепла і сам пхає в стоки  :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Pavelix сказано:

Та да, вроді відповідають... хоча сам ніколи його не вносив... якимось чином водоканал бере показник гарчої в луцьктепла і сам пхає в стоки  :huh:

Так радій, що в них ще немає показників з пивзаводу Земан про кількість випитого пива)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, rl72 сказано:

Лічильники на воду є? 

Значить стоки як мінімум рівні показникам по воді

По гарячій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, SunSeth сказано:

По гарячій?

Плюс холодна. 

 

П.с. в мене тільки холодна і каналізаціі нема. Відповідно і стоків.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...