Перейти до змісту
Panna75

Сплата комунальних платежів через інтернет!

Recommended Posts

8 годин тому, jack74 сказано:

Тільки зара побачив

А от звідки людина має оте взнати?!?!?!!! Ну дебіли складають ті форми і функціонали реєстрації на сайті, інакше не скажеш... Ну напиши ж це пояснення відразу отам справа, де зара оте стандартне "Набір символів має ТОЧНО відповідати кодуванню Вашого особового рахунку постачальника послуг", котре не відповідає дійсності Луцькводоканалу

@Fedor4uk подякував за інфу! :0011:

То ще той квест. Я ще пробував завести рахунок з буквою - бо ж раніше лічильник на кухні і ванній були на різних особових. То зараз вроді підтягує все в один. 

Поширити це повідомлення

...
6 годин тому, tys4a сказано:

на сайті Водоканалу є написано. Але сам знайшов тільки через пошук :)

Де? Якщо знайшов, дай посилання. Я там такого не бачив. А щоб шукати щось заховане-закопане, то потрібно ще знати, ЩО ти шукаєш...

4 годин тому, Fedor4uk сказано:

Я ще пробував завести рахунок з буквою

оооо... в мене це ще попереду :)

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

Регистрация там действительно сексуальная, но я с тысячного раза зарегался. И так : номер счета выглядит так хххх_хх_хх . Посмотреть его можно в приват 24, у меня в Привате выглядит так ххх_хх_хх , по этому с начала нужно поставить ноль и выглядит это так 0ххх_хх_хх.  Ну и самое интересное это сумма последнего платежа. Вообщем нашёл в Привате последнюю платёжку ввёл сумму и все проканало. 

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Посмотреть его можно в приват 24, у меня в Привате выглядит так ххх_хх_хх

Мабуть, все-таки, в П24 так ХХХ-ХХ-ХХ.

Поширити це повідомлення

11 минут назад, SunSeth сказал:

Мабуть, все-таки, в П24 так ХХХ-ХХ-ХХ.

Да!!! А должен вот так 0ххх_хххх . Под иксами имеются ввиду ваши данные, которые можно глянуть в привате. И вместо тире, надо ставить подчёркивание. 

Поширити це повідомлення

Цитувати

Досягнуто добовий ліміт спроб для реєстрації. Перевірте інформацію для введення та спробуйте ще раз через 24 години.

Просто браво! Більш тупішої реєстрації ще не бачив. Якщо з номером рахунку якось розібрався, то з сумою останнього платежу не вийшло. Наче все вірно заповнюю, але сайту не подобається. Справжній квест.

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, kolser сказано:

Просто браво! Більш тупішої реєстрації ще не бачив. Якщо з номером рахунку якось розібрався, то з сумою останнього платежу не вийшло. Наче все вірно заповнюю, але сайту не подобається. Справжній квест.

мене теж заблокувало,  та сумма що платив і що озвучив водоканал зовсім різна

Поширити це повідомлення

6 годин тому, kolser сказано:

Я  зареєструвався на     ДКП "Луцьктепло"  з сумою останнього платежу було -так спочатку спробував за воду- не вийшло,а потім платіж  за водовідведення пройшло

Поширити це повідомлення

On 03.06.2018 at 14:00, jack74 сказано:

Де? Якщо знайшов, дай посилання. Я там такого не бачив. А щоб шукати щось заховане-закопане, то потрібно ще знати, ЩО ти шукаєш...

оооо... в мене це ще попереду :)

http://vd.lutsk.ua/user/help-register

Поширити це повідомлення

On 03.06.2018 at 18:38, DarkMonk сказано:

Вообщем нашёл в Привате последнюю платёжку ввёл сумму и все проканало. 

да, коли щось платив, то ще є шанс, а от коли субсидія, то я так розумію, що без дзвінка до них нічого не вийде

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, jack74 сказано:

да, коли щось платив, то ще є шанс, а от коли субсидія, то я так розумію, що без дзвінка до них нічого не вийде

Нема різниці, чи є пільга. Все одно треба суму платежу. хіба шо субсидія все покриває

Поширити це повідомлення

Сьогодні платив через термінал привата, як через універсальну так і карту для виплат була комісія, ніби як по 2 грн за рядок.  І холодної води там не було, точніше була фіксована сума в 3 грн, а показники лічильників внести не давало.  Ото ж питання, якщо ще ніде  не реєструвався, де простіше вносити показники і де зараз можна платити без комісії?

Поширити це повідомлення

9 минут назад, NeoN сказал:

де зараз можна платити без комісії?

Вроді онлайн без комісій, якщо є карта Ощада -

Клієнти Ощадбанку з 10 січня 2018 року можуть оплачувати будь-які рахунки, в тому числі за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу "Ощад 24/7" без жодних комісій.

Поширити це повідомлення

40 минут назад, NeoN сказал:

... де зараз можна платити без комісії?

Плачу починаючи з березня, користуючись карткою банку, який зараз активно просувають (така чорненька, не хочу щоб звинуватили в піарі).

Платежі проходять без комісії (+ поповнення мобільного і карток інших банків).

Спойлер

Перейшов з привату найперше через жлобство з видачею карт навіть без чіпа.

Редаговано Oggy

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Oggy сказано:

який зараз активно просувають (така чорненька, не хочу щоб звинуватили в піарі)

Ем... Напишіть в приват, бо не вкурсі, що за банк. 

2 годин тому, Saddy сказано:

якщо є карта Ощада

А її видають всім бажаючим безкоштовно? 

Поширити це повідомлення

декілька годин славнозвісний сайт видає отаке - і при спробі реєстрації водоканал і енерго

1449944060_.thumb.JPG.78883fa3dee9096c4b0c34686122a3d4.JPG

Редаговано Saddy

Поширити це повідомлення

5 годин тому, Saddy сказано:

декілька годин славнозвісний сайт видає отаке - і при спробі реєстрації водоканал і енерго

1449944060_.thumb.JPG.78883fa3dee9096c4b0c34686122a3d4.JPG

Зазвичай з 23 до 2 йдуть роботи. 

Поширити це повідомлення

дані на комунал.луцьк оновилися - пропала переплата по деяких позиціях - "стоки гарячої води", "газ".

у кого ще таке спостерігається?

Поширити це повідомлення

а вони не все вигрібають просто :) Напр. в квартирі моїх малих була "переплата" по газу щось там 4500, то залишили 250 чи 350 грн :) 

Або тепловики ще провели перерахунки. Або, якщо ти дивишся на сайті МОЦу, то там ще могли не дійти оновлені цифри від тепловиків (в моєму прикладі на МОЦі ще покаує ту "переплату газу, а на сайті газовиків вже "виправлена" :) )

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, Selbeor сказал:

мало того, що забрали переплату, так ще й в мінус загнали.

значить у них був борг, потім він перекрився субсидією. тепер переплату за субсидію забрали, а борг залишився

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз