Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

Ещё не открылись! Это Котыщук с Хорзовым открывают. Одна будет на Воли, а другая на Леси Украинки (за Диамантом в подвальчике).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

піцерії в Луцьку- це наше всьо... скільки їх з'явилось за останній рік-два? вигідно ж шо-нібудь, шо осталось після вчорашньої п'янки тонким шаром розмазати на лаваш, полити томатним соусом і продати за 40+/- грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть я трохи побуянив в тому закладі, проінформую... не так давно відкрився "Допінг" знаходиться по вул.Кравчука біля 26-ї школи.

Акцент на пиві, різних сортів. Я не особливий питок пива, але мені сподобалось темне чеське (говорять що імпорт :) )

Ціни середні по Луцьку, інтер'єр типовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть я трохи побуянив в тому закладі, проінформую... не так давно відкрився "Допінг" знаходиться по вул.Кравчука біля 26-ї школи.

Акцент на пиві, різних сортів. Я не особливий питок пива, але мені сподобалось темне чеське (говорять що імпорт :) )

Ціни середні по Луцьку, інтер'єр типовий.

Официантов хоть не бил? :boks2: А какое именно чешское? И какие там сорта на разлив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не пивоман. Сорти не пам'ятаю.

Заклад вартий того, щоб його раз відвідати і зробити висновок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піцерії в Луцьку- це наше всьо... скільки їх з'явилось за останній рік-два? вигідно ж шо-нібудь, шо осталось після вчорашньої п'янки тонким шаром розмазати на лаваш, полити томатним соусом і продати за 40+/- грн.

Піцца так і була задумана спочатку. Українська жаба придумала лише ціну і тонкий шар....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдучи в маршрутці, краєм ока помітив вивіску в центрі "Дядя Pizza". Хтось був там?

Тока что проходил возле него, уже работает, график работы: Пн-Пт.- 11-23, Сб-Вс - круглосуточно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока что проходил возле него, уже работает, график работы: Пн-Пт.- 11-23, Сб-Вс - круглосуточно!

маю надію, що це не філіал "У Тата" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока что проходил возле него, уже работает, график работы: Пн-Пт.- 11-23, Сб-Вс - круглосуточно!

маю надію, що це не філіал "У Тата" ^_^

пост № 76

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ще там був?
Я був. І найближчий місяць заходити не раджу: поки досвіду персонал не набереться, я туди ні ногою. Котлета в гамбургерах була не прожарена (червоний фарш). Готували довго. Апарат для морозива з початку відкриття до, здається, цього вівторка так і не працював. І взагалі в такі заклади можна заходити лише десь через місяць після відкриття - коли обладання і люди трохи попрацюють. А взагалі - краще не ходити.

і я був.і теж не раджу.дуже довго чекали картоплю.та й гамбургер зроблений абияк, розвалювався в руках.

Я думав що буду оригінальний і щось нове напишу! Але маю погодитись зі всіма... Заклад АТСТООООЙ! В середині брудно!!! На столах не прибрано і якось взагалі огидно!!! Картопля фрі холодненька а кола навпаки тепленька!!! Без льоду! Я запитую а що в вас без льоду??? а вона: - в нас лід закінчився!!!!!! Ту колу не можна було пити...! Катлєта їхня дійсно недожарена! Чесно кажучи я тоже там сидів і казав що БІЛЬШЕ НІКОЛИ ТУДА НЕ ПРИЙДУ І КРАПКА!!!!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я вчора з другом в тій Дядя Pizza.

В принципі з плюсів, там є кімната для дітей, яких можна залишати і за якимим дивиться професійна няня.

Інтер'єр приємний, простенький.

Піца максі діаметром 32 см, 4 м'яса, коштує 49 грн, рахую що забагато. Так як вона менша ніж в Соло і в Фелічіті, але в першій ціні дешевші, а в другій рівень закладу явно вище. На смак нормальна піца. Вода мінеральна моршинська негазована 16 грн, уточнив чи це скло - не скла, проста пластикова пляшка.

Обслуговування нормальне, все приносять швидко, є там і суші меню, і ще піци діаметром 60 см, до них в меню пише що приносять 2 пачки томатного соку на шару, але не уточняв чи так і є.

Старий талін 50 мл. - 25 грн, ціни на коктелі і випивку як на діско. Відповідно цим мені і не сподобалось. Я краще в соло буду ходити на другий поверх )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі з плюсів, там є кімната для дітей, яких можна залишати і за якимим дивиться професійна няня.

Величе-е-езний +, шкода, що в луцьку практично немає закладів, де можна було б спокійно попити кави, з"їсти чогось смачного доки дітвора грається(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост № 76
Это Котыщук с Хорзовым открывают.

це мені абсолютно ні про що не каже <_<

Тады ОЙ! Это те же люди, что открыли Буфет и Шоу-Бар Севен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я вчора з другом в тій Дядя Pizza. В принципі з плюсів, там є кімната для дітей, яких можна залишати і за якимим дивиться професійна няня. Інтер'єр приємний, простенький.

WiFi є? А в Соло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Б. Хмельницького навпроти державнослужби охорони - кав"ярня ФОНДЮ - затишно, спокійно, привабливі ціни. смачно

Я теж сходив туди за наводкою madkot. Враження справді хороші.

Чисто. Спокійна музика. Ненав'язливий дизайн. Ввічлива і уважна дівчина-бармен. Людей мало. Ну і ціни в припципі нормальні.

Так що зачот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незрозуміло, чому в Теревенях два вида пива - Чернігівське і Стелла... Жадні на бонуси від виробника? Це пиво наприклад я не п'ю взагалі... А ці пива, які випускаються під назвами відомих брендів дуже відрізняються від оригіналу по смаку, з незрозумілих причин українське пиво набагато гіркіше, ніж коли виготовлене під тією ж маркою в іншій країні. Наприклад, Балтика дуже подобалась, коли продавалась привезена з Росії, а тепер її просто неможливо пити. А власник бренду не контролює якість напевно взагалі, капає на карман, то хай собі й капає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Б. Хмельницького навпроти державнослужби охорони - кав"ярня ФОНДЮ - затишно, спокійно, привабливі ціни. смачно

Я теж сходив туди за наводкою madkot. Враження справді хороші.

Чисто. Спокійна музика. Ненав'язливий дизайн. Ввічлива і уважна дівчина-бармен. Людей мало. Ну і ціни в припципі нормальні.

Так що зачот

Поясніть на пальцях...гдє ето?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Б. Хмельницького навпроти державнослужби охорони - кав"ярня ФОНДЮ - затишно, спокійно, привабливі ціни. смачно

Я теж сходив туди за наводкою madkot. Враження справді хороші.

Чисто. Спокійна музика. Ненав'язливий дизайн. Ввічлива і уважна дівчина-бармен. Людей мало. Ну і ціни в припципі нормальні.

Я почитав ваші всі рекомендації та й думаю зайду туди... тим більше був по близу! якось та "НЕОЧЕНЬ"... Нехочу більше коментувати але якось не сподобалось!

Так що зачот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kalchyk, і шо Ви цім хотіли сказати? :)

БЛІІІІІІН!!!! А Я ШОСЬ ВТИКНУВ))) і нефіга небачу де моє ПІСЬМО) вже мабуть неважно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незрозуміло, чому в Теревенях два вида пива - Чернігівське і Стелла...

тому що піцерія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що піцерія

як там в бровіна на вітринах: "піца, паста, вино", а не "картопля, шкварки, пиво" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...