Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

сьогодні бачив брошуру доставки суші в Луцьку - Фдзіяма-мама - доставка при замовленні від 99 грн. на брошурі виглядає апетитно

хтось чув про це? користувався послугами?

цікаві відгуки

Это всё организовал шеф-повар боулинга, он же - наставник победителя "Пекельної кухні" Юра Хазипов. Поверьте, там всё, в плане качества - на высоте! Он ставил кухню в многих заведениях Луцка и не только.

Их сайт - fujiyama-mama.com.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

сьогодні бачив брошуру доставки суші в Луцьку - Фдзіяма-мама - доставка при замовленні від 99 грн. на брошурі виглядає апетитно

хтось чув про це? користувався послугами?

цікаві відгуки

Это всё организовал шеф-повар боулинга, он же - наставник победителя "Пекельної кухні" Юра Хазипов. Поверьте, там всё, в плане качества - на высоте! Он ставил кухню в многих заведениях Луцка и не только.

Их сайт - fujiyama-mama.com.

Дякую, а сайт не працює (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, а сайт не працює (((

Знайшов вкантактє Юрія Хазіпова - у нього на стіні є фото-меню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Новий сендвіч-бар Хепі Смак на Соборності,11

Відкрились в середині січня. Це в приміщенні як заходити в Наш Край.

Інтер'єр поміняли повністю, дуже класно так, по- молодіжному. Замовляла акційне гамбургер меню за 17,50 , сподобалось, смачно. В них перевага в тому, що вони на місці печуть булочки і смажать котлети які реально з мяса.

Хтось ще там був?

post-7560-0-78625700-1327052093_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ще там був?
Я був. І найближчий місяць заходити не раджу: поки досвіду персонал не набереться, я туди ні ногою. Котлета в гамбургерах була не прожарена (червоний фарш). Готували довго. Апарат для морозива з початку відкриття до, здається, цього вівторка так і не працював. І взагалі в такі заклади можна заходити лише десь через місяць після відкриття - коли обладання і люди трохи попрацюють. А взагалі - краще не ходити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ще там був?
Я був. І найближчий місяць заходити не раджу: поки досвіду персонал не набереться, я туди ні ногою. Котлета в гамбургерах була не прожарена (червоний фарш). Готували довго. Апарат для морозива з початку відкриття до, здається, цього вівторка так і не працював. І взагалі в такі заклади можна заходити лише десь через місяць після відкриття - коли обладання і люди трохи попрацюють. А взагалі - краще не ходити.

і я був.і теж не раджу.дуже довго чекали картоплю.та й гамбургер зроблений абияк, розвалювався в руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходив я туди перший раз і отримав негативні враження від чізбургера який непросто був несмачний а й дивний.

По-перше з двох тих що ми замовили вийшли зовсім різні. Мені попався з гірчицею (в одному місці і багато), з майонезом, кетчупом і огірками маринованими, а в друга вийшов без гірчиці кетчупу і огірка. Дивно... булочки несвіжі і котлета тонка намазана перцем і пережарена.

Сьогодні зайшов з жінкою і думав що чікенрол їхній за 14,5 буде краще... даремні надії неоправдались і я пожалів що взяв їжу з собою. Лаваш виявився сирим, начинка це 4 кусочки (десь як кубики "Магі") сухої пережареної курятини і велика купа капусти з гострим кетчупом і ще декілька огірків. Жах в роті після цієї страви тривав довго. (

Порівняно "Курятник" це просто ідеальний заклад. Я там можу наїстися одним гамбургеном який з товстою котлетою і реальним свіжим помідором а не кетчупом. Та й чікен лаваш там просто супер... два величезних чи навіть 3 куски смачної курки розміром як котлета. Ех... нікому не раджу йти в новий заклад поки. Та й щось мені здається що кухня там довго буде жахлива. Єдиний + що він з 8 ранку і кава там доволі смачна та й привітний персонал на касі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таке наприклад не їм взагалі. Був один раз в Макдональдсі, взяв гамбургер, котлета випирає з булки, капуста розкидана по коробці теж торчить зі всіх сторін, все нагріте і несвіже. Зовсім не таке як на картинці. Фу блін, після того туди ні ногою. Краще зайти і поїсти борщ чи суп і взяти якісь деруни в барі, вийде та сама сума, але набагато смачніше і корисніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пару слів про "Вогнем і мечем"... Це жах просто..... Вчора з друзями зайшли попити пива... Нас було троє, випили по три бокала. 3х3=9 (ну так здається). Приносять рахунок - разом десять бокалів пива. Питання, де взявся ще один... Після пів години розбирань, ми добилися свого, але при виході отримали "плєвок" в свою сторону, типу: "Якщо нема грошей, то так і скажіть, нема тут чого циркі влаштовувати". Питання стояло в 12-ти гривнях. То не великі гроші, на трьох розбити - не жалко. АЛЕ!!! Розуміння, що мене вирішили н@&бати - не приємно. Адміністратор з ходу почала казати, що можемо переглянути камери, я кажу, що без питань, ми впевнені в своїх твердженнях. Але одразу бажання в неї пропало камери дивитися і почала розказувати, що то офіціант і бармен все робили як ми казали і вони тут праві на 100 %.

Ми там далеко не перший раз. Мінімум раз в тиждень відвідували цей заклад. Ще до Нового року, також був випадок, коли офіціантка гаркнула, що столик занятий (хоча ні табличкі, нічого на ньому не було). Бидляцьким наглим тоном. Вчорашній випадок добив просто.

Загалом, якнайближчим часом туди заходити не буду і іншим не рекомендую, для уникання таких непорозумінь.

І ще згадав про Честер Паб. На 14 лютого, коли ми з дружиною там відпочивали, десерт чекали 1 годину 10 хвилин. Спеціально засік. Але Альонка (офіціантка) чемно вибачилася, попросила поставитися з розумінням. Я не вникав, чому вони так довго його готували, але переді мною вибачилися. Приємне відношення до клієнта відчувається. Та і ми нікуди не спішили :) Я там час від часу буваю, і то перший негативний такий випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже пару слов про "Огнем и Мечом"...

Как правило, компанией ходим обычно в "Третій кухоль", но время свободное у меня было, а выставлялся я, то решил немножко разнообразить, так сказать, карту заведений... И с целью разведки зашёл в "Огнем и Мечом": посмотреть цены, меню, обслуживание ...

Заказал 2 Павлівських пива и Пармскую ветчину (Прошутто). Принесли сначала пиво - прокисшее. Причем понял по запаху, ну а как попробовал ...

Подозвал официантку: "Прокисшее", - говорю... Уходит, приходит: "Свежее", - говорит. Вот тут я просто офигел ... Предложил ей попробовать из нетронутого бокала, оказалось, что она пиво вообще не пьёт и никто у них из персонала пиво не пьет и пробовать не будет, а пиво у них свежее.

Попросил администратора и замену пива. Заменили.

Принесли Пармскую ветчину.

Кто не знает: вяленное или(и) обработанное по иной методе мясо в виде свинной ноги без кости (кость вырезана) весом 7-8кг. Естественно, около 2-3% мяса в ней с жилами: такое трудно жующее и оно находится в самой узкой части той ляжки, которую итальянцы и не едят. А клиенты заведения "Огнем и Мечом" едят.

Нужно ли говорить, что мне принесли именно ту часть?

Перешел через дорогу в Рыббазу, там уж нормально попил пива, успокоился ...

Праздновал в другом месте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як в ''Честер Пабі'' в плані цін?

Пиво, закуски якісь, десерти, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорого, але воно того вартує. Затишний заклад, зручні диванчики, приємне відношення. В закладі хоч і палять, але диму практично не чути. Кухня дуже смачна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме головне те, що ТАМ НЕ ПАЛЯТЬ!!!

наступним кроком буде - "ТАМ НЕ П`ЮТЬ"!!!

А відведене місце для людей, які не можуть позбутись цієї шкідливої звички там є?

НЕ п*ють - це невигідно для пабів)))))

Відведене місце для куріння є - на балкончику на свіжому повітрі.

До речі, 8-го березня там буде концерти львів*як Kings & Beggars з вільним входом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рідко пишу на форумі, але "життя заставило". Отримав "незабутні" враження після піццерії Теревені. Отже,

найгiрший заклад. Був там три рази.

1. замiсть баклажанiв в піццу поклали сині (по кольору) варенi яйця, жодних пояснень від персоналу не отримали.

2. персонал «забув» про наш столик. сиділи ДУЖЕ довго, поки в нас прийняли замовлення.

3. Це було щось! Офіціантка заявила, що в них відеонагляд і ми наливаємо своє спиртне! Відеозапис на нашу вимогу ніхто не надав. Мотивували наступним: "ви довго сидите з 300 мл. горілки значить ви маєте свою!!! Це пік нахабства. При тому, що був я і три дівчини. Чи можливо в цей заклад ходять лише алкоголіки, які випивають по пляшці кожен за пів години і йдуть. Адміністратора на місці не було, директора також. Офіціантка верещала біля нашого столика, вимагала негайно розрахуватися і не давала доїсти піццу. І це ще не все... Далі почалися «ліхіє 90-тиє». Офіціантка підіслала до нас свого «знайомого» в спортивному костюмі з червоним лицем від надмірної кількості випитого алкоголю, який на весь заклад нецензурно висловлювався. в нашу адресу. Приблизно 70% його слів, тут повторити мені не дозволяє рівень моєї культури.

Щоб «розібратися» в ситуації офіціантка запропонували знову сюди прийти «завтра або через кілька днів коли буде директор». Це ніби мені нема чим занятися і бігати до них зясовувати чому мене і мої друзів тут образили??? Нехай це пояснюють контролюючим органам...

Почитав попередні пости. Нехай тут вихваляють і далі друзі і знайомі персоналу (а можливо це самі ж працівники) як в них чудово. А я написав те що є. Не ходіть в Теревені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рідко пишу на форумі, але "життя заставило". Отримав "незабутні" враження після піццерії Теревені. Отже,

найгiрший заклад. Був там три рази.

1. замiсть баклажанiв в піццу поклали сині (по кольору) варенi яйця, жодних пояснень від персоналу не отримали.

2. персонал «забув» про наш столик. сиділи ДУЖЕ довго, поки в нас прийняли замовлення.

3. Це було щось! Офіціантка заявила, що в них відеонагляд і ми наливаємо своє спиртне! Відеозапис на нашу вимогу ніхто не надав. Мотивували наступним: "ви довго сидите з 300 мл. горілки значить ви маєте свою!!! Це пік нахабства. При тому, що був я і три дівчини. Чи можливо в цей заклад ходять лише алкоголіки, які випивають по пляшці кожен за пів години і йдуть. Адміністратора на місці не було, директора також. Офіціантка верещала біля нашого столика, вимагала негайно розрахуватися і не давала доїсти піццу. І це ще не все... Далі почалися «ліхіє 90-тиє». Офіціантка підіслала до нас свого «знайомого» в спортивному костюмі з червоним лицем від надмірної кількості випитого алкоголю, який на весь заклад нецензурно висловлювався. в нашу адресу. Приблизно 70% його слів, тут повторити мені не дозволяє рівень моєї культури.

Щоб «розібратися» в ситуації офіціантка запропонували знову сюди прийти «завтра або через кілька днів коли буде директор». Це ніби мені нема чим занятися і бігати до них зясовувати чому мене і мої друзів тут образили??? Нехай це пояснюють контролюючим органам...

Почитав попередні пости. Нехай тут вихваляють і далі друзі і знайомі персоналу (а можливо це самі ж працівники) як в них чудово. А я написав те що є. Не ходіть в Теревені.

проблема в іншому.

одразу після відкриття ''Теревені'' були закладом на 5+.про них ще мало знали, контингент був здебільшого культурний.піца смачна і т.д.хороше кафе було.а тепер там мєсна алкоеліта скрізь і віздє.був три,здається,рази,тепер більш не піду туди.

а офіціанток жизнь заставила так по-хамськи себе вести.

з.і.ситуація нагадує історію з ''рестораном'' ''Вогнем і Мечем'' на 40-вому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складаеться враження, що у нас в Луцьку в нові заклади харчування варто ходити десь місяця три після відкриття, а далі обслуговування накривається мідним тазом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед власниками всіх закладів стоїть дилема, Чекати високого грошовитого гостя. чи заробляти постійно та стабільно на алкоконтенті.

Краще синиця в руці. ніж журавель в небі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні бачив брошуру доставки суші в Луцьку - Фдзіяма-мама - доставка при замовленні від 99 грн. на брошурі виглядає апетитно

хтось чув про це? користувався послугами?

цікаві відгуки

Сьогодні спробували. Приємно вразило обслуговування, на тому боці слухавки пропонували суші і піцу за годину.

Замовляла 4 види суші з їх меню. В одному відмовили (Темпура), вибачались, мотивуючи переїздом в нове приміщення, а ці роли мають бути смажені в хрусткому японському тісті.

Привезли менш ніж за годину. Футо не були политі як на фото, але від того не менш смачні. Мені сподобалось! До того замовляла в Там-Тамі в сусі-поінт, теж непогано.

sushi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажіть буд ласка, де можна подивитись меню Фдзіяма-мама. Те що в контакті доволі обмежене, чи вони ще не розширили свій ассортимент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже схоже на дитячій набір , до того видно, що деякі інгрідієнти несправжні, але прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Б. Хмельницького навпроти державнослужби охорони - кав"ярня ФОНДЮ - затишно, спокійно, привабливі ціни. смачно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні бачив брошуру доставки суші в Луцьку - Фдзіяма-мама - доставка при замовленні від 99 грн. на брошурі виглядає апетитно

хтось чув про це? користувався послугами?

цікаві відгуки

Сьогодні спробували. Приємно вразило обслуговування, на тому боці слухавки пропонували суші і піцу за годину.

Замовляла 4 види суші з їх меню. В одному відмовили (Темпура), вибачались, мотивуючи переїздом в нове приміщення, а ці роли мають бути смажені в хрусткому японському тісті.

Привезли менш ніж за годину. Футо не були политі як на фото, але від того не менш смачні. Мені сподобалось! До того замовляла в Там-Тамі в сусі-поінт, теж непогано.

sushi.gif

Дуже шкода, що в них немає власне ресторану, тільки "кухня" з доставкою. Проте, якщо буде користуватися попитом - думаю, власники щось придумають... (Адреналін великий)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...