Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

SunSeth, як, як... "Кубікі" кидають:

Кай уже долгое время живет со Снежной королевой. И тут вдруг однажды, проснувшись по утру рядом с ледяной красавицей, он осознал, что неудержимо мечтает о Герде — своей старой подруге.

— Хочу Герду! — безапелляционно заявил он Королеве.

— Хмм! Мой мальчик, зачем тебе эта брошенка и потеряшка? — удивилась Снежная.

— Хочу! Хочу! Хочу! — твердил Кай так настойчиво, что королеву этим достал.

— Ладно, — сжалилась она, — будет тебе Герда, если...

Снежная королева достала из ледяного комода ледяные осколки с буквами и сказала:

— Соберешь из букв слово «счастье» - будет тебе Герда. А я пока отлучусь по делам.

Возвращается Снежная королева по прошествии недели и видит такую картину:

Кай весь исцарапанный острыми льдинками, с безумными глазами, синий, холодный и изможденный сидит над ее задачкой.

Бедный мальчик поднял на нее глаза и молвил:

— С-с-сука! Сама попробуй из букв «О», «А», «Ж» и «П» собрать слово «СЧАСТЬЕ»!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Як вони такі "милозвучні" назви придумують "Круаж", "Чевермето"?

"Круаж" - плагіат, є такий ресторан класу "люкс" в центрі Москви, а "Чевермето" - самій цікаво, там болгарська кухня, власники та повар - болгари, певне й назва болгарською мовою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вони такі "милозвучні" назви придумують "Круаж", "Чевермето"?

"Круаж" - плагіат, є такий ресторан класу "люкс" в центрі Москви, а "Чевермето" - самій цікаво, там болгарська кухня, власники та повар - болгари, певне й назва болгарською мовою

А Чевермето в Софії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі да, Чевермето в Софії

http://www.chevermeto-bg.com/

і не тільки в Софії.

Гугль-перекладач каже, що Чевермето з болгарської на українську(??) - барбекю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гугль-перекладач каже, що Чевермето з болгарської на українську(??) - барбекю

так у них меню на барбекю і побудовано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, чого нам не вистачає в закладах харчування, та й не тільки там, а й в банках, на касах супермаркетів:

Інколи здається, що в нас тормоза всюди працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На Соборності,16 ( зліва від входу в "Троянду") відкрився новий паб "Горище"...хто був, що чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у "Чевермето". Кухня нічого так, смачно. Але антураж - нуль романтики, а так, завалитися на ситну вечерю з чоловічим товариством під горілку-пиво.

Можливо, на весну-літу ситуація зміниться, бо підхід цікавий: біля деяких столиків у залі - двері на балкончик, і на балкончику можна посидіти над водоймою.

Болгари? Мова?

Ги.

Підходжу до барної стойки - бармен зі мною починає говорити російською. Я, зробивши тупу фізіономію (це неважко) кажу: "У Вас дуже цікава болгарська мова, всі слова розумію...".

На жаль, моєї підйобки не осягнули - і офіціант, і бармен відповіли, що це не болгарська мова, в них болгарською не говорят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Персонал ніби мєсний, рованцівський. Як і контингент: найбільше запам'яталися правильні пацани за чайничком чаю...

ЗІ.

Дівчатка ніби стараються догодити, але ряд моментів розчарував.

1. Побачили, як дівчинка несла цікаву страву сусідньому столику. Почекали, поки йтиме назад, гукнули, щоб дізнатися, що то було в тарілці - не почула. Ну, буває.

2. Мені принесли все замовлене мною (скромність в споживанні їжі не є моєю чеснотою), а для колеги - не принесли нічого із замовленого, все було принесено хвилин через 10. Тобто, кухня дивно працює.

3. Там є якась страва - вроді чевермето (чи подібне слово) з баранини, з телятини, і ще з чогось... дорога і не особо смачна. Краще вибирати дешевші - але ситніші і смачніші страви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а для діток щось новеньке в нашому місті відкрилось?

Хотілося б тортиками-желе посмакувати!

Хто був у Куражі, підкажіть, там для діток є щось чи тільки для дам і менів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Заглядали з куською в нещодавно відкритий заклад "Friitz" біля головного корпусу ВДУ.

Ще один відкрився на Ювілейному, на місці де було фуджі-експрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Соборності,16 ( зліва від входу в "Троянду") відкрився новий паб "Горище"...хто був, що чув?

Це навпроти мого дому фактично.

Були сьогодні.

Антураж - бубочка! Палити заборонено, що дуже позитивно відображається на загальній атмосфері.

Обслуговування просто суперове, навіть Бровіна закладі у порівнянні в дечому кульгають.

Пообідати не досить дешево, але достойно, як для пабу.

Алкогольна карта,як на мене, ням!

Гінесс - СПРАВЖНІЙЙ!!!!!!уууууууууууііііхха!!!

Загалом, надзвичайно сподобалось. Буду туди навідуватись і надалі.

Дуже рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це навпроти мого дому фактично.

Антураж - бубочка!

Теж, сподобалось) Меблі-лампи-килимки щось типу "позгрібали зі стокових магазинів", але прикольно.

Смачні ковбаски, багато пива...о, і напис на барній стійці "Пузо не від пива, а ДЛЯ пива"))))

Да, і мені теж можна йти в домашніх тапках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам теж в піжамі перебігтися, тапки вже взув :)

Йшов на ПІвнічний, також звернув увагу, що там якийсь Карлзберг висить. Знатиму.

А яке пиво є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот тута http://v.lutsk.ua/catalog/food/bary/gorysche.html пару фоток интерьера. Мне тож интересно какие сорта пива там есть на разлив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво там в основному просте, типу балтика.

Є пару сортів не нашого, пробував якесь червоне британське пиво.... Мені не сподобалось взагалі.

Там буквально чотири види пива за бугра, і то одне чи два пляшкове. Льофа, Пауланера, Хогардена там немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відкрилась майстерня шоколаду "Шоконель" по в. Винниченка, 32(там де був маг чоловічого одягу).

Продаються цукерки, які виготовляють в нас у Луцьку, а ще шоколадні ялинки всього по 15 грн і гномики, сердечка і ще якісь пласкі шоколадні вироби.

Я так зрозуміла, що там можна буде одразу попити чаю чи кави з цукерками, адже столики є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво там в основному просте, типу балтика.

Є пару сортів не нашого, пробував якесь червоне британське пиво.... Мені не сподобалось взагалі.

Там буквально чотири види пива за бугра, і то одне чи два пляшкове. Льофа, Пауланера, Хогардена там немає.

Пиво - то фігня. Зате шоти, лонги, медіум-коктейлі там які... няммммм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво там в основному просте, типу балтика.

Є пару сортів не нашого, пробував якесь червоне британське пиво.... Мені не сподобалось взагалі.

Там буквально чотири види пива за бугра, і то одне чи два пляшкове. Льофа, Пауланера, Хогардена там немає.

які ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво там в основному просте, типу балтика.

Є пару сортів не нашого, пробував якесь червоне британське пиво.... Мені не сподобалось взагалі.

Там буквально чотири види пива за бугра, і то одне чи два пляшкове. Льофа, Пауланера, Хогардена там немає.

які ціни?

"carlsberg на розлив 0.5 12

"якийсь там гусь" чехія 0.5 12

"корона" мексика 0.33 20

до пива є так звані "паб сухарики" 100 гр 8 грн. їх багато.

хороший заклад. цікавий інтерєр, персонал привітний, затишно якось. ціни помірні. можна відпочити з друзями. саме головне те, що ТАМ НЕ ПАЛЯТЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме головне те, що ТАМ НЕ ПАЛЯТЬ!!!

наступним кроком буде - "ТАМ НЕ П`ЮТЬ"!!!

А відведене місце для людей, які не можуть позбутись цієї шкідливої звички там є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відкрилась майстерня шоколаду "Шоконель" по в. Винниченка, 32(там де був маг чоловічого одягу).

Продаються цукерки, які виготовляють в нас у Луцьку, а ще шоколадні ялинки всього по 15 грн і гномики, сердечка і ще якісь пласкі шоколадні вироби.

Я так зрозуміла, що там можна буде одразу попити чаю чи кави з цукерками, адже столики є!

Так, дійсно гарна крамничка.

Сьогодні заходив.

Лише одне уточнення:

вул.Винниченка, 23, а не 32.

Це навпроти Будинку офіцерів.

Є 2 столики.

Ціни на шоколад і цукерки ще доволі прийнятні.

А от на чай/каву/капучіно, на мій розсуд, ціни завищені - від 12 грн.

Сам заклад доволі затишний і приємний, можна з дітками зайти.

Відчинені вони з 9 до 21.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні потрапив у піцерію Соло.дизайн ще більш-менш,є два телевізори,музика така в італійському стилі (як і вся кафешка,зрештою).але досить шумно,як на мене.

піца і справді дуже смачна,ціни абсолютно прийнятні,однак дуже не сподобалась одна з офіціанток.сердита якась,ходила і матюкалась сама до себе.а от інші - дуже навіть.

але заклад просто для того,щоб зайти і поїсти,а не для довгих посиденьок.атмосфера не та,чи що.імхо.

так-от. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні бачив брошуру доставки суші в Луцьку - Фдзіяма-мама - доставка при замовленні від 99 грн. на брошурі виглядає апетитно

хтось чув про це? користувався послугами?

цікаві відгуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...