Перейти до змісту

Andruha_gpz28


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Андрію, щиро тебе вітаю! Підтримую все написане вище- з тобою завжди дуже приємно спілкуватись: чи то джаз, чи бордовка, чи випадкова зустріч в місті. То ж хай і тебе завжди оточують лише добрі люди, радість щирого людського спілкування, драйвові емоції! Насолоджуйся і не змінюйся! :)

pizza-0840.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

То то я думаю з тобою так легко спілкуватися - вітаю! Нехай життя приносить тільки приємні сюрпризи. Будеш поблизу центра - маякуй, вип"ємо, закусимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю тебе!

Оце що ти казав: "моя дружина не зможе зробити" - то не їй "-", це тобі великий "+". Нехай ті плюси в тебе залишаються і примножуються.

Всього тобі найкращого і найдобрішого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

С тньом рашденья нащяльниканама! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужчіна, я Вас абажаю! За твою позитивну веселу вдачу, за приємне спілкування, за те, що вмієш підняти настрій, як влучним жартом, так і гарною музикою.

Хай Бог дає здоров'я тобі і твоїм рідним, хай тішать тебе твої рідні дівчата, а техніка ладнається в твоїх золотих руках.

Насолоди від життя! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюш, зі святом тебе! Приємних покатушок, гарних фото, гарних несподіванок, любові, удачі...ой, стільки всього хочеться побажати, бо ти вартий тільки хорошого)

27cc63360cb6088.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не знаю більш позитивного чувака, паетаму ГОООРРРРИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!(с) Перклаба І шоб всі плескали у долоні! І тут БАХ!!! ФЄЄРВЄРК!!! Всьо взриваєцця, люди в шокє допивають горілку і хаваються під столи..... і тут я вихожу з фотоапаратом в руках..... БРЯЗЬ його об каміння і такий гордий - Андрюха!!! В тебе ж день народження!!!!!!!!!!!!!!!!

Далі танці, дівчата зкидають з себе весь одяг, стрибають через вогнище, і тут Ума Турман достає ножик....... аааа, так це ж в Андрюхі День Народження!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...