Перейти до змісту

27 вересня - день туризму


Рекомендовані повідомлення

З метою святкування дня туризму та розвитку туристичного потенціалу Луцька потрібно внести пропозиції щодо святкових заходів до цієї події.

Що будем організовувати?

Інфу треба відправити до міськради до 9 вересня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 123
  • Створено
  • Остання відповідь

Кулинарная покатушка для узкого круга, так сказать. Тут, я так понимаю, требуются идеи для увеселения масс.

К примеру, та же каша на костре но в промышленном объеме и за символическую сумму, для продажи всем желающим в Центре. Выставка снаряжения, показательные выступления альпинистов, туристов по технике пешеходного туризма, с установкой палатки на время, транспортировкой пострадавшего и прочее. Можно и по велотуризму чего-нибудь показательное. Сити-гонку с баулами и багажниками :sq_ye:

Вобщем, нужен мозговой штурм на туристическую тему.

Я правильно поняла, нащальник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так точно, но письмо мне пришло как к президенту АВЛ, туристы с палатками будут само собой, а нам надо что-то придумать именно от АВЛ.

1-й пункт: однозначно фотовыставка с тематикой велотуризма (взять хоть бы наш последний поход - есть фотки с апупенной мотивацией :))

2. больше пока в голову ничего не приходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно собрать велосипедисков в прямыми руками и уситроить аля маскерскую

подрегулироваль-спазать-подкачать-посоветовать велики желающих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть и у Зевса шо-та в "маскерской" сломалось, но идея понятна и интересна. :smile3: Можно объединить два предложения: разборка, сборка на время, или шиномонтаж простой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готується програрма для святкування Дня туризму з залучення велотуристів до офіційного вечірнього пробігу містом, конкурсами на Театральному майдані і неофіційною частиную... святкування або на базі Цетру туризму в Гаразджі.. або в лісі біля неї.

На наступну кулінарку 21.09, до нас приїде представник міської ради, який безпосередньо цим займається і озвучить своє бачення (ідей я їй насипав..)))) ну і ми звичайно поділимось своїм досвідом.

Кортко і попередньо.

На 19:00 збір на Театральному майдані 27.09

19:15 виїзд по маршруту 15, як на Велодень. (з ментами)

20:30 фото на майдані, конкурси.. (пропозиції вітаються)

21:00 закінчення офіційної частини, збір для неофіційної...

21:30 Закупка продуктів і соків.. )))

22:00 Виїзд в Гаразджу (без ментів)

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА з кулішем, чаєм, конкурсами і т.д. (пропозиції вітаються)

01:00 28,09 виїзд в Луцьк.

З.І. Прошу всіх підтримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступну кулінарку 21.09, до нас приїде представник міської ради

да, таких мы еще не жариливарили :smile3:

я буду по-любому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс... Завтра кулінарка з вирішеннм організаційних питань.

Хтось якусь рекламу/інформацію вже чув по радіо, чи по бачив по телебаченню або на афішах?

Бо я, якщо чесно.. ЖОДНОЇ не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто у нас этим занимается? Кто заказывал рекламу? Кто занимается ореализацией той грандиозной программы с 19.00 и до 1.00? Лично я абсолютно не в курсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Займається рекламою міська рада.. в особі організатора.

Сьогодні мають бути готові сітілайти. Завтра всі питання і пропозиції можна буде висловити на кулінарці.

Я спочатку поїду з ними на базу туризму.. щоб глянути, як там і що.. а потім приїду до вас на Рованці.

Треба по можливості підтримати акцію.. як офіційну.. пробіг і двіжуху на театральному майдані.. так і неофіційну.. в лісі.

Куліш/борщ/бограш/... що вже вирішимо.. каремати взяти, котелки, посуд.. тай зварганити це все діло.

Одним словом.. класно відсвяткувати день туризму.

З.І. Доречі.. в кого мої шампура і забивний мангал..???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що знайшла на сайті Луцької міської ради

...цьогоріч у Луцьку День туризму проходитиме під гаслом «День відкритих дверей та відкритих можливостей». Це робиться з метою, щоб якомога більше жителів та гостей міста мали змогу відвідати знамениті місця. Загалом заходи заплановані на декілька днів, проте основні з них відбуватимуться саме в День туризму – 27 вересня. Цього дня буде безкоштовний вхід у Луцький замок, підземелля Кафедрального костелу св. Петра і Павла, музей Волинської ікони, Волинський краєзнавчий музей, Художній музей, Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. Частина заходів відбуватиметься у центральній частині міста та Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки: ярмарка туристичного спорядження, виставка дитячих робіт «Луцьк моїми очима», виставка «Гривня незалежної України – 15 років», фотовиставка «Пізнай світ». Дивуватиме лучан й театралізоване дійство «Від козацької доби до Другої світової війни, яке відбуватиметься у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, що вул. На Таборищі, 4. Також буде організовано низку безкоштовних екскурсій у Художньому музеї м. Луцька, у Волинському краєзнавчому музеї, у підземеллі Кафедрального костелу святих апостолів Петра і Павла. Оригінальними будуть і театралізована екскурсія «Занурення у Середньовіччя» та «Історія однієї вулиці. Монастирська дорога». Вперше буде організовано англомовну екскурсію "Ancient Lutsk". У Луцькому замку для сміливців - майстер-клас зі скелелазіння.

Щось я не побачила жодного заходу, про які писав Лєкс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж, и велопробег центральными улицами в будний день, в час пик мне тут видится абсолютно лишним, даже если б и не было такой большой программы от мерии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27.09.2011, 19:00 Театральний майдан.

Всі подробиці сьогодні на кулінарці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулінарка відбулась. То які велозаходи і на яке число (25 чи 27) заплановані до святкування Дня Туризму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І? Програма,яка розписана в постах вище? Чи відбулись якісь зміни/корективи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після пробігу, прикинули, які можна організувати заходи.. придумали кілька.

По їх закінченню неформальна частина. На яку треба мати маячки, ліхтарики, запаску, насос, теплі речі і гроші.

Все іншще.. ніби без змін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну тему.

Просьба завтра на 19 год.. приїхати з повітряними кульками привязаними до велів.

Доречі.. чому б АВЛ централізовано не закупити 100 кульок.. і роздати їх учасникам акції....

Ді? Як тобі така ідея?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...