Перейти до змісту

Тим хто не приїхав на Бандерштат 2011...


laser

Рекомендовані повідомлення

фактично ті самі лаги. але стаття не звучить як нявкання ображеної дитинки як про луцький фест))))

інітірєєєсно:))))

начід коласс бил прафф))) ггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Чекатиму наступного року

Дарма. Захід - УСЬО!

Для тих, хто не вконтактє:

Фестиваль "ЗАХІД" festival

Всім кому сподобалось-дякуємо, всім кому ні-теж. Фестиваль ЗАХІД більше не відбудеться

сьогодні о 10:27

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колос виступав і на заході якшо ти не вкурсі.

а те що ви там собі про мене в дуеті говорите, то це відношення не має до фестивалів.

а стаття і не буде такою як перший пості, бо:

1. не дивлячись на всі проблеми, позитиву було більше, тому і враження кращі.

2. ВСІ проблеми зразу були розписані в неті, організатори всіх почули і дали відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Ясно :))) В чому заключається позитив.

Захід кращий в загальному вд рідного луцького, ібо:

ТАМ ВСЕ ГАВНО ДОЗВОЛИЛИ ВИЛИТИ НА ОРГА. НІЧО НЕ ТЕРЛИ І НЕ БАНИЛИ

В чому і піднялося ЧСВ таких як ти критиків і серунів)) І в цьому єдиному цей фестиваль кращий? Загальний позитив ета шо? Охорона там була така ж)))і лагів хватало і там і там.

Замітьте! ШО як результат??? Всім дозволили виколупати із дуп какашки і кинути в організатора. І Яків послав все н*хєр! Після обсирання і обливання гавном цього фесту, після прочитаних десятків гавнокоментаторів і сраних критиканів, яким аби будь-де посрать (зроду тебе, але у цьому випадку ж тобі все сподобалось) - Заходу більше не буде.

Да. Свобода слова. Круто :)

А в Луцьку із серії "в сраку громадську думку" і жорстка цензура коментарів.

Вот і всьо кіно.

З.І. Надіюсь, Яків перестане псіхати і буде робити фестиваль далі. А може і правильно зробив, що послав. РОбиш-робиш, а тут прийде якесь гавно, що обсере все на світі - що і світ не милий і руки опустились.

Жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти як маленька їй богу. твоя ненависть до мене затьмарила твою світлу голову.

захід поставивши перед собою мету організувати музичний фестиваль, і зробив для цього максимум зусиль - поставивши відмінну сцену. забезпечив докуятисяч людей хавкою, більш-менш водою і туалетами (хоть срати дехто прямо в очко не міг). єдиним промахом стали душі. не упевнились вони про їх наявність.

рідний луцький не зміг налаштувати нормальний звук, і єлі єлі забезпечив хавкою (туалети, вода були + за це!). це все мона було б пробачити, але відверто брехати всім в лице що все просто відмінно ігноруючи десятки людей це не нормально.

якщо б ти була уважніша(об'єктивніша), то яків не тільки після обсирання опустив руки

було зазначено також про фінансові труднощі фестивалю

Да. Свобода слова. Круто

а шо лучче вождизм?

РОбиш-робиш, а тут прийде якесь гавно, що обсере все на світі - що і світ не милий і руки опустились.

Жаль.

згоден, тому і хочеться щоб люди були відвертіші, чесні перед собою а не через якісь свої амбіції і псіхи в голові плювали заднім отвором на інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за хавкою і туалетами то фестиваль треба називати на Бандерштад, а Колбасфест.

Ніхто не каже що треба проводити в гівні, але як бачимо міська влада як мінімум не допомогає, а з кожним роком буде перешкоджати і перешкоджати все більше. Треба зрозуміти щоб не будувати іллюзій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти як маленька їй богу. твоя ненависть до мене затьмарила твою світлу голову.

захід поставивши перед собою мету організувати музичний фестиваль, і зробив для цього максимум зусиль - поставивши відмінну сцену. забезпечив докуятисяч людей хавкою, більш-менш водою і туалетами (хоть срати дехто прямо в очко не міг). єдиним промахом стали душі. не упевнились вони про їх наявність.]

про ненависть поржала)) спасіба))))))))))))))))

запишу, щоб не забути :)))))))

рідний луцький не зміг налаштувати нормальний звук, і єлі єлі забезпечив хавкою (туалети, вода були + за це!). це все мона було б пробачити, але відверто брехати всім в лице що все просто відмінно ігноруючи десятки людей це не нормально.

вот!

якщо б ти була уважніша(об'єктивніша), то яків не тільки після обсирання опустив руки

було зазначено також про фінансові труднощі фестивалю

фінанси завжди можна знайти,щко є підтримка

певно, в Україні (а то навіть у світі) ідеальних фестів німа((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, баблом я навряд допоможу. можу тільки заплатити за квиток.

але на наступний рік хоть дайте мені помилки в інформаторі повиправляти...

ну бо блін не можна так халатно до всього відноситись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, баблом я навряд допоможу. можу тільки заплатити за квиток.

але на наступний рік хоть дайте мені помилки в інформаторі повиправляти...

ну бо блін не можна так халатно до всього відноситись

ех. жаль (( не моя парафія то :((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...