Перейти до змісту

Тим хто не приїхав на Бандерштат 2011...


laser

Рекомендовані повідомлення

в спорі народжується істина. якщо в цій темі так нічо і не родилось, то не бачу сенсу продовжувати далі виплескувати свої емоції. дехто не зміг сприйняти мої слова буквально.

певен що всі так і залишаться при своїй думці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь
організовувати загальнодоступний фест, а потім казати "а що це ви гоните? а ви самі спробуйте організувати блаблабла" - все одно що крити матюками коменти своїх ваянь в інтернеті. якщо хто не зрозумів: наробили - не крутіть носа від наслідків. ато як все добре то молодці, а як народ викидати - так то беркут.

імхо

Наш народ дуже легко піддається навіюваням... Ми знаємо звідки вітер дує, один сказав, другий, голова ОДА виказав позицію, і тут всі тушканчіки навипередки побігли с "одобрямс" відповідно хаяти фестиваль... Нічого складного тут нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто це нормально, коли видаляють твої пости хоча б з найменшою критикою?

Это ещё гуманно делают, могли б вообще забанить на Google :g05::mdr:

в спорі народжується істина. якщо в цій темі так нічо і не родилось,

Для рождения истины в споре надо хотя б 9 месяцев страниц беременности срача, а ты хочешь, что б родился 2 месячный страничный недоносок ? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для рождения истины в споре надо хотя б 9 месяцев страниц беременности срача, а ты хочешь, что б родился 2 месячный страничный недоносок ? :0155:

Что ты куришь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та просто ще пройде день-два і емоції стихнуть, залишиться тільки неприємний осад.

я хотів лише звернути на увагу на проблеми, з якими стикнувся. поштовхом цьому стало обмеження свободи, за яку так бореться фестиваль.

може я і занадто емоційно написав, не заперечую. але тим не менш я не провокував якихось інцидентів зумисне і потім не кричав "бандерштат лайно".

все-таки мені його ідея близька до душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому ж ні? мене хотіли образити без лайливих слів :)

Образа- це помста собі,за недосконалість інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курю обычные сигареты.

Добренько, на цьому слові бувайте в цій гілці здорові.Не сваріться, все буде добре.

З повагою до всіх учасників дискусії, завжди Ваш Гетто.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313502986' post='1052431734']

Rafinovana і компанія, а ви хотіли щоб організатори впали на коліна і благали вибачення?!

а ти чьо ваще втикаєшся я чьо та не пайму? організатор?

і не зрозумієш

Страшно грустна моя жизнь. А вы хотите, чтобы я воткнула в жопу куст сирени и делала перед вами стриптиз.

Ф. Раневская

Актуально, до речі, і до теми, яка в силу певних обставин, перетворилася на полігон.

Кому постіляти, а кому на салютікі подивитися. Цирк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нуууу ва-пєрвих, судячи з тексту (якщо про нього не забули.. а хто забув - то це кілька абзаців в сааамому початку теми) - це якась непанятна особиста образа топікстартера. Тим більше постить він це не в одному якомусь місці, а кругом.

Зробити зауваження? Зауваження робляться по пунктах з варіантами їх вирішення особисто оргам (телефон, мило, ПП)

Тобто зауваження за умови початкового прихильного ставлення до події))). Тоді це сприймається як зауваження, а не як говнофлуд :)

А не трубиться на весь світ по всіх можливих ресурсах (ЖЖ, Борда, де там ще).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

висказала своє обурення.

це так тепер називають бурлєньє говн?:rolleyes:

куди-куди ти пішов?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З однєї сторони і фест по душі, а з іншої бачити малолітніх придурків ака цвєт нації з посту №9 не хочеться.

А ти особисто пробував організувати хоча би невеличкий фест? ну чи там концертик, м?))

Банально

Як-не-як, але якщо рівень попередніх Бандерштатів був вищий, то оргам дійсно цього разу нізачьот, і в цьому ТС зі своїм говномьотом правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По відношенню до будь-якого гавномєтатєля - так, банально.

По відношенню до саме цього ТС -- він прекрасно знає, що я маю на увазі))) І якби я цю фразочку не написала, то було би дивно:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ще одне питання...

Благодарность от 16 Пользователи:

VadimM, Yuraul, Parfumer, RiodeJaneiro, ursa, Shkoder, serega, carlzeiss, kudrom, Dream, yurgen, Otto Kreer, Tolik_lt, Rafinovana, Vetalkab, [nd]

Всі ви були на фестивалі, що підписуєтесь під словами істєрікі ТС, так?:)))

Що вам скажу, панове - *уя з два ви там були! З вас усіх 16-ти - максимум п*ятеро.

Вам просто неприємне спрямування фесту (то там вам всі , бл*ять, нацики, то [censored] фашисти, то ще якась срань господня). А може, якщо ви там не були, то пішли би ви всі накуй з цієї теми? :)Ібо вам по*уй були ви там чи не були, аби посрати? Ібо лібо Бандера не герой (для мене він не герой так само, просто історична особа нашого краю, ктра за щось там боролась), то вам орги десь може під дверима насрали яи жінку ви*бали... я хз. Але срать аби срать нікрасіво однако таварісчі)))ц-ц-ц-ц-ц-ц-ц))))

Хотілось би читати виключно об*єктивні думки тих, хто був :). З нюансами вирішення проблем. Оце було б дійсно корисно і цікаво, а не ображене патякання лазера неясно з яких причин, розкидане по всьому інтернету :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванка, забацай тему і розпиши як там було заєбца- і тобі натицяють благадарачєг, і ті, хто там не був теж. Я хто якого Уя кому куда тицяє- ета кагбе не твоє сране діло, ти жеж панімаєш:) ну і адрєс знаєш:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванка, забацай тему і розпиши як там було заєбца- і тобі натицяють благадарачєг, і ті, хто там не був теж. Я хто якого Уя кому куда тицяє- ета кагбе не твоє сране діло, ти жеж панімаєш:) ну і адрєс знаєш:)

ще одне п*здло появилось :)

а ти там, ТОлік, був? Що тут свої 5 копійок ставиш? Ні, не був. Тому не твоє це всране діло тим більше. Забирай попкорн і кіздуй, шановний, в тему, де твої пиздякання хоча би смішно і доречно виглядають.

До чого ляпання про бацання теми про заєбєц? Аби показати, який ти крутий і гострослівний?? Показуй свою словесну клоунаду геройство перед тими, хто на це ведеться. А щодо мене - то адрєс ти знаєш, дарагой.

І не було все капєц як заєбца. На всіх до одного феста є лаги. І цей не перший і не останній. А тим більше не виключення. Тільки от чогось до цього доіпатися є чого, а до інших ні. Тільки от є деякі особі, яким аби доєбатися, а не підказати чи розписати все по пунктах із серії - отам був лаг, а тут його не було, вирішення - таке-то. Я особисто повідомлення не терла і проти того, щоб їх стирали, але бл*ть ніц падєлать німагу - соррі всім ображеним.

Критика має бути конструктивна. А не якась єрєсь із сєрії "мєня абідєлі". Та ще й пацана, котрий більше вас усіх знає про організацію дійств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І котрий тим більше умудрився просочитися на фестиваль БЕЗКОШТОВНО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І котрий тим більше умудрився просочитися на фестиваль БЕЗКОШТОВНО!

І правильно!!та за шо там платить дєньгі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НаУлицеПлюс25Лееето!

ти неадекват почитай шо ти пишеш, до тебе взагалі питань нема

не було б того шо писав лазер, і не було б гавна, то нічо б і не смерділо, а так - нюхай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НаУлицеПлюс25Лееето!

ти неадекват почитай шо ти пишеш, до тебе взагалі питань нема

не було б того шо писав лазер, і не було б гавна, то нічо б і не смерділо, а так - нюхай

мвухахах)))))))

єс. почитала)))))))

і почитала твій ГЕНІАЛЬНИЙ "опус" теж.

* одягає протигаз *

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ви були на фестивалі, що підписуєтесь під словами істєрікі ТС, так?

А з яких це пір Thank = ППКС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванка напевно завтикала що назва теми як раз для тих хто не приїхав, паетаму ще вапрос хто тут має срати.

Та й взагалі пора би і у "флейм" переїхать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...