Перейти до змісту

Тим хто не приїхав на Бандерштат 2011...


laser

Рекомендовані повідомлення

Що ж це в тебе, Сірьожа, така тенденція дурна проявилася - срати на своє. Не вперше .. не вперше...

кому срати на своє а кому самокритика б не завадила...

То ти виніс напоказ нашу внутрішню переписку про бан на Квартирі одного бидла, яке на квартирниках бухало і музикам хамило з залу, і я сказала це гімно туди більше не пускати.. А ти, будучи на той час членом організації МО КВАРТИРА FM, взяв і скопіював тому чоловіку нашу КОНФІДЕНЦІЙНУ переписку... Файно є, так?:)

файно було з твого боку обсирати ту людину, замість конструктивної бесіди.

То ти на фестиваль луцький, на котрий ти завжди із задоволенням і захопленням їздив, вже гониш :)) То тобі вже колись рідна квартира чимсь не вгодила :) Треба було звукачем іти - волонтером. Кишка тонка?:) Чи це просто така полішуцька тенденція - ніхріна не зробити, а тільки морду розкривати без причини :)))

а ви б взяли? не сміши

Я не збираюсь вигороджувати оргкомітет - дірок було багацько, і це правда. Зазвичай виною у тих дірках були або прорахунки, або форс-мажорні обставини (саме через них і не відбулося твого омріяного і такого пісдєц важливого для фестивалю флеш-мобу).

про флеш-моб я нічого не говорив. біда фестивалю в тому що це захід однієї людини, так само як і твоя квартира, певен з неї більшість людей пішло не через те що вони себе не реалізували на цій площадці, а через твої власні амбіції. проблема бандерштату починається з того що оргкоміте не хоче визнавати своїх помилок, більше того вони старанно замітаються, так іванка всьо прекрасно, фестиваль на вищому рівні! так тримати! ідеальніше і не могло бути, всі зе бест, благадарочка! пофіг що на минулих фестах лагів було менше.

Ти наваяв таку чудову і таку об*єктивну статтю - молодець. Насправді заслуговує поваги :) ( Сама Мартинів перед тобою вклоняється, ага). Відправ її ще у друковані видання - не забудь :)))

старався гарно все подати, дякую :)

Тільки маю питання

1. А ти особисто пробував організувати хоча би невеличкий фест? ну чи там концертик, м?)) Де треба шукати бабло, апарат, працювати з величезною кількістю людей і ще знати і робити купу всякої шняги. Бо у словах твоїх проскакує величезний багаж досвіду у проведенні таких дійств :)))). Ні, не пробував. Навіть близько не пахне.

ти думаєш я геть баран? я що за рік в квартирі ФМ не наїбашився як коняка приймаючи участь в організації дійств? ах так, мене вже викреслили...

Питання 2. А чого б тобі, такому чудовому критику, котрий лайном може навіть своє рідне полити, не було запропонувати оргкомітету свою безцінну допомогу? Котра полягала би хоча би у пошуку апарату, в пошуку коштів, у визвучці будь-якої зі сцен. Здається, не так давно, ти сам волів брати участь в організації фестивалю, чи не так?) Наступного року рекомендую написати листа оргкомітету про свою ініціативу :)

а чому б оргкомітети не ховатись за табличками "всьо круто" і визнати що були проблеми, пояснити чому вони були і вибачитись. ми б вам всім поспівчували щиро, виникло б бажання допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

купіть собі поп-корну, Олеже

Іванка, дякую, вже з ним сидю

ТО підіть посидіть у темі, яка Вас більше стосується, ніж ця :))

Отут наприклад.

Чув, що соплі попкорном апетитно зажовуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому срати на своє а кому самокритика б не завадила...

файно було з твого боку обсирати ту людину, замість конструктивної бесіди.

Я про людину виказала свою думку. Людина свідомо порушила встановлені правила. Більше того, таку думку я виказувала про всіх тих, хто порушував ці правила (хто бухав і бикував на квартирниках). І часитна цих людей були знайомі, а дехто навіть близькі знайомі. Тільки от, блін, фігня одна. Цей чувак виявився твоїм приятелем, і ти повважав, що поступив благородно, розпатякавши йому те, що не варто було. І тим самим підло поступив по відношенню до інших. Ти ж так не думаєш, правда)

а ви б взяли? не сміши

Взяли б. Посмійся. Мені було дивно, чому ти, за попередніми даними, хотів мати відношення до фесту (не обов*язково цього). І знаючи, що ми братимемо участь в орг-ції виступів на акустичній сцені... ти ні в зуб ногою. Ми ж ніби розійшлися нормально (коли ти рішив піти з організації).

про флеш-моб я нічого не говорив. біда фестивалю в тому що це захід однієї людини, так само як і твоя квартира, певен з неї більшість людей пішло не через те що вони себе не реалізували на цій площадці, а через твої власні амбіції. проблема бандерштату починається з того що оргкоміте не хоче визнавати своїх помилок, більше того вони старанно замітаються, так іванка всьо прекрасно, фестиваль на вищому рівні! так тримати! ідеальніше і не могло бути, всі зе бест, благадарочка! пофіг що на минулих фестах лагів було менше.

Махах)) Ти за флеш-моб написав цілий абзац, встигнувши обкакати Захара, нас, Лойко і ще купу когось там :)))

Я проти того, щоб стиралися повідомлення. Тут я розумію тебе.

Не розумію іншого.

Більшість людей приходить у ГО зі своїми цілями, і не ждуть, що їх будуть цілувати у сраку. А знаходять свою самореалізацію САМОСТІЙНО. В тебе не було шансів і можливсотей? В чому ти не самореалізувався? Що я не зробила фестиваль? Вибач, у мене для цього поки кишка тонка. Прийми мої щирі вибачення, що організація однієї людини КВ ФМ в обличчі мене не змогла за твоїм бажанням організувати піздатий мегофест під Луцьком, де би ти задєлався афігенним звукачем.

Одна людина. А ти хотів би анархію?:) Анархія у нас вже була. Тобто демократія. І ні до чого хорошого вона не привела. Тому вибач, якщо тобі було неприємно ліцезрєть мою мордяку у якості голови орг-ції.

ти думаєш я геть баран? я що за рік в квартирі ФМ не наїбашився як коняка приймаючи участь в організації дійств? ах так, мене вже викреслили...

Ні. Не баран. Тільки чомусь ведеш себе як такий... За рік у Квартирі, наїбашившись як коняка (не ти один, дарагой) \ ти мав би вже знати, як важко провести щось і щось організувати. І мав би мати повагу до інших людей, котрі проводять подібні дійства, а не воняти і писати подібні статті.

а чому б оргкомітети не ховатись за табличками "всьо круто" і визнати що були проблеми, пояснити чому вони були і вибачитись. ми б вам всім поспівчували щиро, виникло б бажання допомогти.

А оргкомітет, здається, і вибачився десь:

БАНДЕРШТАТ-2011 | фестиваль українського духу!

Офіційно від оргкомітету фестивалю. Всі Ваші скарги та зауваження розглянуті. Були інциденти яких за краще було б уникнути. Тому просимо вибачення в тих, хто так чи інакше постраждав. Наступного року ми зробимо все можливе, щоб подібного не повторилося. Зважте і на ту обставину,

показати повністю..Офіційно від оргкомітету фестивалю. Всі Ваші скарги та зауваження розглянуті. Були інциденти яких за краще було б уникнути. Тому просимо вибачення в тих, хто так чи інакше постраждав. Наступного року ми зробимо все можливе, щоб подібного не повторилося. Зважте і на ту обставину, що величезна кількість людей з якихось причин проблем з охороною не мала - відтак мали місце поодинокі випадки. Тому просимо не зосереджуватися на даному питанні, адже фестиваль Бандерштат - це не тільки охорона, але і багато чого іншого, як ви могли помітити. Дякуємо за увагу!

Далі:

Чомусь після вищенаписаного тобою, Сергію, мені здалося, що помилково я вважала, що ти пішов з орг-ції на нормальних нотках... В тебе лишилась чи то якась образа на мене чи то на орг-цію. Віриш, стало просто дико від того, що ти, будучи чи не одним з найактивніших, взяв і отак внаглу обісрав. Тільки от, інітрєсно, с*уялє)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви собі навіть не уявляєте, як після цієї "критики" стало видно мені :)) Аж неприємно. Їй-бо))

Ви жінка... Жіноча інтуїція до того не допомогла збагнути хто є хто?

Я от наприклад ще за Ющенківських часів відчував у деяких людях гниль, а зараз мої здогадки тільки підтверджуються одна за одною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слышь, Кортинг, а ты то сам сколько времени провёл на территории "Бандерштата 2011" ???

за все два дня проведения сколько сцен пересмотрел, сколько музыки, поэзии переслушал ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біда фестивалю в тому що це захід однієї людини, так само як і твоя квартира, певен з неї більшість людей пішло не через те що вони себе не реалізували на цій площадці, а через твої власні амбіції...

Ось де собака зарита!

ТС не зміг себе реалізувати, а тепер шукає собі "виправдання" і щиро вневнений, що його участь у даному фестивалі кардинально змінила б ситуацію

а ви б взяли? не сміши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про людину виказала свою думку. Людина свідомо порушила встановлені правила. Більше того, таку думку я виказувала про всіх тих, хто порушував ці правила (хто бухав і бикував на квартирниках). І часитна цих людей були знайомі, а дехто навіть близькі знайомі. Тільки от, блін, фігня одна. Цей чувак виявився твоїм приятелем, і ти повважав, що поступив благородно, розпатякавши йому те, що не варто було. І тим самим підло поступив по відношенню до інших. Ти ж так не думаєш, правда)

ну міг підло поступити і до нього. так і так я винен :)

Я проти того, щоб стиралися повідомлення. Тут я розумію тебе.

дякую що мене нарешті почули і зрозуміли. рахуйте що я задоволений

Не розумію іншого.

Більшість людей приходить у ГО зі своїми цілями, і не ждуть, що їх будуть цілувати у сраку. А знаходять свою самореалізацію САМОСТІЙНО. В тебе не було шансів і можливсотей? В чому ти не самореалізувався? Що я не зробила фестиваль? Вибач, у мене для цього поки кишка тонка. Прийми мої щирі вибачення, що організація однієї людини КВ ФМ в обличчі мене не змогла за твоїм бажанням організувати піздатий мегофест під Луцьком, де би ти задєлався афігенним звукачем.

у тебе бурна фантазія. себе я реалізував. бажання організувати піздатий фест було в тебе, як і поставити на озвучку мене туди.

І мав би мати повагу до інших людей, котрі проводять подібні дійства, а не воняти і писати подібні статті.

яка повага до відвідувачів така повагі і до оргів. мені шкода що ти сприйняла це як вонь в твою сторону, адже досить чітко вказав на конкретні проблеми, а не обматюкав аби як все і всіх.

А оргкомітет, здається, і вибачився десь:

де?

якшо це з групи в контакті, то вибач я там забанений уже місяць

на офіційному сайті глухо з цього приводу.

та і певен що з'явилося це повідомлення лише після того як почали вспливати проблеми з охороною на вході і ще там з якімись розборками, я не особо в курсі

Далі:

Чомусь після вищенаписаного тобою, Сергію, мені здалося, що помилково я вважала, що ти пішов з орг-ції на нормальних нотках... В тебе лишилась чи то якась образа на мене чи то на орг-цію. Віриш, стало просто дико від того, що ти, будучи чи не одним з найактивніших, взяв і отак внаглу обісрав. Тільки от, інітрєсно, с*уялє)))

вибач що через деяких людей з оргкомітету фестивалю ця срань зачепила тебе і квартиру ФМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что то всё это больше похоже не на анализирование плюсов - минусов организации и проведения фестиваля, а на банальную личную разборку laser VS Осень.

(по привычке пишу старый ник).

Что, больше некому высказать своё мнение, что ли ? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что, больше некому высказать своё мнение, что ли ? :blink:

Кльовий сюжет вчора в новинах був по СТБ про фест, але щось ніде в неті не можу знайти :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм..

питання: а чьо ця тема в "Культурно - масових заходах"?

Вона ізначально холіварна сама по собі...

А по темі: я заїжджав тільки OutCry Ювелір послухати і побачитись зі старими знайомими.

Кожному своє. Неподобається музика - пішов собі тихенько додому, так як я це зробив...

Налом тікі по грошах виходить, але я мав запрошення і нічього не втратив.

Навіщо плюватись один в одного?

А організувати будь-що і справді дуже важко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что то всё это больше похоже не на анализирование плюсов - минусов организации и проведения фестиваля, а на банальную личную разборку laser VS Осень.

(по привычке пишу старый ник).

Что, больше некому высказать своё мнение, что ли ? :blink:

нема ніяких розборок.

Лазер висловив своє незадоволення фестом, зачепивши мене.

Я не зрозуміла його незадоволення і висказала своє обурення.

Так шо всьо нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да только прочитав там оглавление, я уже прекрасно понял, для чего именно была та группа созданна, и дальше не читал.

Зацение название:"Свобода слова, або правда про Бандерштат 2011"

Обычно, так называют статьи суть которых, прикрываясь часто выдуманными или раздутыми фактами - очернить, втоптать в грязь, дискредитировать сабж, как правило инфа подаётся однобоко, типа вин цяця - вона кака.

Когда в одном месте и в одно время собираются тысячи человек, а особенно, не в Національну оперу України, а на музыкальный фестиваль под открытым небом, где играют не на скрипках и флейтах, а на басс гитарах и барабанах, естественно найдутся и те, кто неадекватно будет реагировать на окружающую его среду.А если б там разрешили ещё и спиртное, сегодня б в Луцке зоопарка не было б :g05:

имхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что, больше некому высказать своё мнение, что ли ? :blink:

Кльовий сюжет вчора в новинах був по СТБ про фест, але щось ніде в неті не можу знайти :(

http://vikna.stb.ua/news/2011/8/16/71945/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну міг підло поступити і до нього. так і так я винен :)

Винен він. А ти - у потаканні йому. От і все. Від кого від кого, а від тебе такого западла не чекала тоді. Чесно. Чому я можу дати пі*дюлєй своїм друзям і знайомим з бухання і бикування , а ти - ні?

дякую що мене нарешті почули і зрозуміли. рахуйте що я задоволений

ха.ха.ха.

у тебе бурна фантазія. себе я реалізував. бажання організувати піздатий фест було в тебе, як і поставити на озвучку мене туди.

Дивно. Я читала від тебе дещо інше із серії "от якби був фестиваль..." .

вибач що через деяких людей з оргкомітету фестивалю ця срань зачепила тебе і квартиру ФМ

Ні. Ти зачепив Квартиру сам. І то свідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно вже руденьке чудо не робила тайфун в стакані Борди. Мовчить.. мовчить... а потім врррр-рррр-ррр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така вже я є істєрічєска натура :P

то пусти свою істєрічєску мля натурку в нормальне русло. І прояви себе як толковий орг, а не як істєрічєскій недокритик)))

Давно вже руденьке чудо не робила тайфун в стакані Борди. Мовчить.. мовчить... а потім врррр-рррр-ррр.

Я тебе люблю. Ти ж знаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, якби людям не затикали рота, то і не вийшло б усе так голосно. Коли пишеш звичайне питання організаторам, яке стосується фесту типу "а чого так вийшло?", то не отримуєш відповіді, а тільки замітання слідів. Отут і стає найбільш неприємно. Таке враження, ніби організатори намагаються приховати всі свої промашки і залишити лише розмите "ми розглянули ваші зауваження". Тоді виносиш своє невдоволення в маси іншим чином. І ніхто ж не обсирає, не ганить організаторів, а лише хоче залишити хоч якусь згадку про те, що не все гладко вийшло.

Щодо офіційної відповіді з вибаченням, цитованої вище, то вона дійсно поступила після того, коли народ збунтувався проти видалення коментів з зауваженнями. Якби відповідь прийшла одразу і публічно, то не було б всієї цієї каші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rafinovana і компанія, а ви хотіли щоб організатори впали на коліна і благали вибачення?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, тобто це нормально, коли видаляють твої пости хоча б з найменшою критикою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313502986' post='1052431734']

Rafinovana і компанія, а ви хотіли щоб організатори впали на коліна і благали вибачення?!

а ти чьо ваще втикаєшся я чьо та не пайму? організатор?

і не зрозумієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

організовувати загальнодоступний фест, а потім казати "а що це ви гоните? а ви самі спробуйте організувати блаблабла" - все одно що крити матюками коменти своїх ваянь в інтернеті. якщо хто не зрозумів: наробили - не крутіть носа від наслідків. ато як все добре то молодці, а як народ викидати - так то беркут.

імхо <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...