Перейти до змісту

Тонування скла автомобілів


shvezigor

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 384
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Яка вартість тонування передніх бокових і заднього в Мазді 626 хетч, попередньо знявши стару. Надто темна, не видно ввечері нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість тонування передніх бокових і заднього в Мазді 626 хетч, попередньо знявши стару. Надто темна, не видно ввечері нічого.

приблизно 1000 грн.там є деякі ньюанси та труднощі.якщо цікавлять деталі-наберіть 0999124120.я поясню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карбоновою плівкою кузов можете обклеїти?

поки шо цим не займаємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сколько будит стоить тонировка передних боковых стекол , а то с моей тонировкой вечером плохая видимость ? авто Шкода Октавиа тур .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько будит стоить тонировка передних боковых стекол , а то с моей тонировкой вечером плохая видимость ? авто Шкода Октавиа тур .

Здерти стару плівку +наклеїти нову=350 грн з матеріалом та роботою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

знайомий каже, що затоноване бокове скло ускладнює керування автомобілем в темуну пору доби.можна якимось чином уникнути такої проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

знайомий каже, що затоноване бокове скло ускладнює керування автомобілем в темуну пору доби.можна якимось чином уникнути такої проблеми?

потрібно було клеїти світлішу плівку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Скажіть будь-ласка скільки коштуватиме тонування бокових(п.і з.) та заднього вікна Рено Симбол 2011, однак, з попереднім зняттям "заводського" тонування. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка скільки коштуватиме тонування бокових(п.і з.) та заднього вікна Рено Симбол 2011, однак, з попереднім зняттям "заводського" тонування. Дякую.

приблизно 500 грн. але треба на неї подивитись.бо в деяких випадках після того як здерти заводську плівку може не працювати обігрів заднього скла.можете підїхати я подивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня всім. скільки буде розтонувати Кіа маджентіс і затонувати по новому???чи буде працювати потім підігрів заднього вікна....тонувалось авто 3.5 роки тому на Уа-Холдингу при покупці авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня всім. скільки буде розтонувати Кіа маджентіс і затонувати по новому???чи буде працювати потім підігрів заднього вікна....тонувалось авто 3.5 роки тому на Уа-Холдингу при покупці авто

Це буде коштувати 600-700 грн.на рахунок обігріву треба буде глянути на скло і тоді зможу сказати. Все залежить від того яким матеріалом була затонована машина. Якщо плівка гарно здиратись буде то тоді все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу затонувати авто, але не знаю на скільки це законно на сьогоднішный день. Хтось підкаже як затонувати правильно і яка пропускна здатність світла повинна бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інеті багато є прикольних роликів про те як перевіряють на "правильність" тонування.там має бути спеціальний пристрій на який перевіряючий мусить мати сертифікат і звичайно вміти ним користуватись.навіть якщо і є якийсь закон то ніхто в принципі приколупатись не може бо нема чим перевірити пропускну здатність.я думаю ці пристрої не скоро ще появляться.може хіба якщо машина чорна-чорна аж не видно нічого і нікого то можуть щось сказати.але знову ж таки чим докажуть що не відповідає нормі?

а от за кордоном інша справа.там штрафують за перевищення норм.мій знайомий який часто їздить за кордон взагалі машину не тонує.

http://sdi.ua/ua/articles/22-news/67-tinted-cars-standards.html ось тут є інфи трохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

можна тонувати машину в сильний мороз?кажуть вода під плівкою замерзнути може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В сильний такий як був -20-30 не можна було.зараз з погодою все ок.так що можете звертитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ваша плівка від сонця не вигорить?

Не вигорить

Рено Кенго. 4 бокових скла і заднє велике. Ск. коштуватиме??

На скільки я зрозумів вам потрібно зробити заднє скло і 4 бокових без водійських і пасажирських.всього 5 виходить.це буде коштувати 500 грн.якшо захочете робити водійські і пасажирські двері то це буде коштувати 650 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

якщо потрібно заклеїти лише одне скло,ви зможете підібрати таку ж саму плівку по відтінку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо потрібно заклеїти лише одне скло,ви зможете підібрати таку ж саму плівку по відтінку?

так, це можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...