Перейти до змісту

ВЕЛОПРОБІГ вулицями міста, присвячений Дню Незалежності України


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Треба посилити мізки, а не послабити гальма, братику! )))

Гальмувати переднім, тримаючи кермо однією рукою, це самовбивство.

Якщо вже так хочеться їхати і фотографувати правою рукою (що вже є небезпечним), то перекинь місцями гальмівні ручки, і гальмуй заднім, літати будеш рідше. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

от якраз перекинути то і буде самогубство, бо вже звик так. Та і мені вже щось перехотілося фоткати на ходу :) , виходить нормальних кадрів мало, а ризик є. Я вже більше так не буду :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходить нормальних кадрів мало, а ризик є. Я вже більше так не буду :_08:

Оце саме правильне рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, було цікаво, шкода що народу не так як на велодень але і так доза кайфу не сильно менша.

З.І. Кому здавати прапорці?:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Кому здавати прапорці?)

Себе оставь :) На следующий год снова поедешь.

P.S. мне еще один дали, так что у меня теперь 2 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки з пробігу

https://plus.google....=CL2VmbLwqZCvSw

Дякую за фотографії. А також величезне тобі спасибі за фотку мене крупним планом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Незважаючи на ситуацію в країні цього року велосвято знову буде

Отож, запрошую всіх бажаючих 23 серпня (субота) до пам"ятника Т.Г.Шевченка на щорічний велопробіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якій годині старт пробігу?

орієнтовно о 10.00

Організатори ще визначаються...

Повідомлю пізніше

Кажуть, що пробіг, мяко кажучи, "нє очєнь" без Lexx_Giant

Отож чекаємо його і компані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Старт о 10.00!

Допоможіть, будь ласка, з флаєрочками. Потрібно на минулорічних переправити рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже прошу повісити афішку на роботі з метою ознайомлення співробітників про захід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До уваги лучан та гостей міста, любителів активного відпочинку та здорового способу життя!

23 серпня 2014 року в м.Луцьку на Театральному майдані комітет по фізичній культурі та спорту, відділ у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради проводять масовий велопробіг «Колесо здоров’я» та акцію «Одягни пам’ятники у вишиванку», присвячені Дню Державного Прапора України, 23-й річниці Незалежності України.2014-06-15_sortyvna_nedilya_473.jpg

Захід розпочнеться з відкриття о 10.30 год. на Театральному майдані, а велопробіг стартуватиме навпроти універмагу «Луцьк». Маршрут велопробігу: проспект Волі – Київський майдан – вул. Дубнівська – вул. Авторемонтна – вул. Рівненська – проспект Волі – вул. Шопена – проспект Перемоги – вул. Винниченка – проспект Волі – Театральний майдан (фініш).

Велопробіг пройде під гаслом «Лучани - за здоровий спосіб життя!» і буде популяризувати активний відпочинок, масове залучення жителів нашого міста до активних занять фізичною культурою та спортом.

Участь у заході можуть брати всі охочі на власних велосипедах.

Запрошуємо любителів активного відпочинку та здорового способу життя взяти участь у масовому велопробігові «Колесо здоров’я» та акції «Одягни пам’ятники у вишиванку».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, в тому то й справа що з малим не зберусь так рано, тому і перепитую, бо на 9,30 ніяк, а на 10,30 норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

O 10.30 старт, а о 10.00 збираємось (радіємо зустрічі, обговорюємо останні новини та чекаємо старту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...