Перейти до змісту

ВЕЛОПРОБІГ вулицями міста, присвячений Дню Незалежності України


lilechka

Рекомендовані повідомлення

ostapus, насчет краски. я уже пробил - во-первых, есть специальная дорожная краска. держится годами. во-вторых, есть хорошая водно-дисперсионная краска, но она долго сохнет - рисовать надо поздно вечером или ночью. и самый дешевый вариант - обычная масляная эмаль, она тоже отлично держится на асфальте, но сохнет несколько часов.

насчет того, где рисовать. я предлагаю за пешеходными переходами, перпендикулярно движению. так, чтобы было видно и пешеходам, и водителям, которые только начинают движение. у ДАИ опять же претензий быть не должно - за переходом никакой маркировки по ПДР не предусмотрено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

вот так я это вижу :

fatfreecyc.jpg

то есть трафаретов нужно как минимум четыре. два для надписей, два для рисунков. можно обойтись двумя (блок рисунок+надпись), но формат будет слишком уж большой - неудобно носить.

ps. правильная краска сохнет вообще полчаса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, можно по примеру других городов, нарисовать на асфальте подобную штуку в разных людных местах :

post-32-0-52198500-1313025817_thumb.jpg

Разговаривала сегодня с этим человеком по этому вопросу. Сказал, что идея отличная, но... сейчас у городского совета нет на это денег

По правде говоря, другого ответа я и не ожидала

Я не рузумію як може слюсар стати вчителем фізкультури а тепер іще таку посаду займати,нонсенс.От так і живемо що до влади таких людей беруть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, можно по примеру других городов, нарисовать на асфальте подобную штуку в разных людных местах :

post-32-0-52198500-1313025817_thumb.jpg

Разговаривала сегодня с этим человеком по этому вопросу. Сказал, что идея отличная, но... сейчас у городского совета нет на это денег

По правде говоря, другого ответа я и не ожидала

Я не рузумію як може слюсар стати вчителем фізкультури а тепер іще таку посаду займати,нонсенс,про те що він спортсмен чи займався професійно спортом ні одного слова.Ніхто не зрузуміє спортсменів як сам спортсмен.От так і живемо що до влади таких людей просовують.

Якщо нічого не змінеться буду полюбому,просто так далеко загадувати чи планувати :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не рузумію як може слюсар стати вчителем фізкультури а тепер іще таку посаду займати,нонсенс.От так і живемо що до влади таких людей беруть

Ей! Стоп!!!! Таку людину як він ще треба пошукати! Багатьом ще вчитись і вчитись! Не можу сказати жодного поганого слова у його адресу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не рузумію як може слюсар стати вчителем фізкультури а тепер іще таку посаду займати,нонсенс.От так і живемо що до влади таких людей беруть

Не можу сказати жодного поганого слова у його адресу!

А я можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не рузумію як може слюсар стати вчителем фізкультури а тепер іще таку посаду займати,нонсенс.От так і живемо що до влади таких людей беруть

Не можу сказати жодного поганого слова у його адресу!

А я можу.

Уважно слухаємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostapus, за словами Тонконога Володимира Івановича такої жахливої ситуації з фінансуванням уже не було років 20. Я маю можливість порівнювати лише з минулим роком - набагато гірше

І петиція міському голові тут не допоможе. Звертались ми до нього місяць тому по одному питанню. Сказав, що розбереться. Він доручив це своєму заступнику, а заступник передоручив. Як наслідок - з чим були, з тим і залишились

Звучить все надто песимістично, проте...це наша реальність

петиція якщо не допоможе то не зашкодить. є нагода ще раз нагадати про себе і самостворений "флеш-моб" з пару сотень велосипедистів які б разом і одночасно задзвонили в дзвоники в момент вручення можливо б запамятався... А ще висвітлити що це була публічна заява сотень велолюбителів і т.д. а вдруг на наступний рік підвалить бабло в бюджет... а як не на другий то на третій. вода камінь точить..

п.с. є ще обласна рада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважно слухаємо!

Е нє. Це тема не про Тонконога, тому я так і відповів. Моє твердження на противагу твого. Хочеш знати деталі - якось іншим разом.

PS. Я буду на згаданому велопробізі і це ніяким чином не повязане з добрим імям Володимира Івановича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо влада не може, є інші сруктури:

http://www.volynnews.com/news/society/kotsan_khoche_zrobyty_bilya_vnu_velosypednu_stoyanku/

це треба підтримувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS. Я буду на згаданому велопробізі і це ніяким чином не повязане з добрим імям Володимира Івановича.

Так це ж і не велопробіг присвячений йому ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostapus, погоджуюсь з тобою! Треба розглядати всі можливі варіанти, а не сидіти склавши руки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostapus, насчет краски. я уже пробил - во-первых, есть специальная дорожная краска. держится годами. во-вторых, есть хорошая водно-дисперсионная краска, но она долго сохнет - рисовать надо поздно вечером или ночью. и самый дешевый вариант - обычная масляная эмаль, она тоже отлично держится на асфальте, но сохнет несколько часов.

насчет того, где рисовать. я предлагаю за пешеходными переходами, перпендикулярно движению. так, чтобы было видно и пешеходам, и водителям, которые только начинают движение. у ДАИ опять же претензий быть не должно - за переходом никакой маркировки по ПДР не предусмотрено

Львівяни мають подібний досвід. Можна в них поцікавитись. Але концептуально в нас інший варіант, бо в них була акція протесту проти місцевої влади. В нас виходить як спільний захід.

http://roverompolvovu.wordpress.com/2010/09/08/akcija-protestu-velodorizhky/

Я можу помилятись, але здається, що вони малювали такою фарбою, яка швидко змивається.

Щойно знайшов в коментарях:

"це фарба на основі вапна – вона стирається і змивається дуже швидко. через кілька днів не залишиться і сліду."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как раз наоборот, хотелось бы рисунок, который продержится до зимы. кстати, с изготовлением трафаретов все еще никто не хочет помочь? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу нарисовать в автокаде. Есть ватман форматов А1 и А3. Надо только согласовать размеры надписей и изображений. Можно организовать покатушку и обсудить, что к чему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как раз наоборот, хотелось бы рисунок, который продержится до зимы. кстати, с изготовлением трафаретов все еще никто не хочет помочь? :smile3:

та будь-ласка

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA

"Забороняється самовільно встановлювати, знімати, пошкоджувати чи закривати дорожні знаки, технічні засоби організації дорожнього руху (втручатись у їх роботу), розташовувати плакати, афіші, рекламні носії та встановлювати пристрої, які можуть бути прийняті за знаки та інші пристрої регулювання дорожнього руху або можуть погіршити їх видимість чи ефективність, осліпити учасників дорожнього руху, відволікти їхню увагу і поставити під загрозу безпеку дорожнього руху."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дорозі мабуть не прокатить.. буде скандал.. ше й попадеться якийсь поляк чи німець , побачить велік на асфальті, то подумає шо велодоріжка, почне крутити вліво і т.д. або фарба має бути дійсно до першого дощу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та будь-ласка

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA

"Забороняється самовільно встановлювати, знімати, пошкоджувати чи закривати дорожні знаки, технічні засоби організації дорожнього руху (втручатись у їх роботу), розташовувати плакати, афіші, рекламні носії та встановлювати пристрої, які можуть бути прийняті за знаки та інші пристрої регулювання дорожнього руху або можуть погіршити їх видимість чи ефективність, осліпити учасників дорожнього руху, відволікти їхню увагу і поставити під загрозу безпеку дорожнього руху."

а до чого тут дорожні знаки? :blink:

це ж малюнок на асфальті повинен бути, а не знак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мой взгляд такие вещи удобнее рисовать на автостоянках/парковках. Вышел водила и посмотрел че это, а на дороге проедет и не заметит, тем более на скорости прочитать весь текст не реально будет + ко всему может отвлечь и создать аварийную ситуацию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дорозі мабуть не прокатить.. буде скандал..

як мені пояснили...це можливо, але спочатку потрібно затвердити зображення у Відділі інформаційної роботи Луцької міської ради

На мой взгляд такие вещи удобнее рисовать на автостоянках/парковках. Вышел водила и посмотрел че это, а на дороге проедет и не заметит, тем более на скорости прочитать весь текст не реально будет + ко всему может отвлечь и создать аварийную ситуацию.

А чем не устраивает этот вариант?

вот так я это вижу :

fatfreecyc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чем не устраивает этот вариант?

не могу ничего сказать, картинку то я не вижу :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чем не устраивает этот вариант?

не могу ничего сказать, картинку то я не вижу :_37:

Почему это? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чем не устраивает этот вариант?

не могу ничего сказать, картинку то я не вижу :_37:

Почему это? :sq_ye:

Сам удивляюсь, но что самое странное такое происходит только с картинками, которые публикует Shkoder.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та будь-ласка

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA

"Забороняється самовільно встановлювати, знімати, пошкоджувати чи закривати дорожні знаки, технічні засоби організації дорожнього руху (втручатись у їх роботу), розташовувати плакати, афіші, рекламні носії та встановлювати пристрої, які можуть бути прийняті за знаки та інші пристрої регулювання дорожнього руху або можуть погіршити їх видимість чи ефективність, осліпити учасників дорожнього руху, відволікти їхню увагу і поставити під загрозу безпеку дорожнього руху."

а до чого тут дорожні знаки? :blink:

це ж малюнок на асфальті повинен бути, а не знак

та ні до чого. Просто дорожня розмітка - це один із засобів регулювання дорожнього руху. Відповідно втручання в її зображення може погіршити..... і далі по тексту. А згідно ДБН Дорожньою розміткою (далі – розмітка) слід вважати лінії, написи та інші позначення на проїзній частині (з удосконаленим покриттям), бордюрах, елементах дорожніх споруд, обстановки вулиць і доріг, що застосовуються самостійно і у поєднанні з дорожніми знаками або світлофорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...