Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

"Соло" на Винниченка. Але то якось непостійно :0026:
В Стоп-Кадрі точно є.
в Тарантелі на Шевченка було.
У всіх вказаних закладах була, ні разу не бачила. Ми з жуйками ходимо в різний час)))

Не може не радувати, що все-таки і в Луцьку про таке чули. Усім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Колись давно була створена на робочому столі папка, потім вона стала пуста. Я її періодично видаляю, а вона з'являється знову. Не повертається з корзини, а саме з'являється. Це не залежить від вкл/викл компа. Просто, з якоюсь, не встановленою мною, періодичністю. Підкажіть будь ласка ЩО не так? Як її видалити назавжди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як називається папка? Показ скритих папок і файлів увімкнений? Може бути ознакою зараження компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Папка створена мною. "Стала пуста" - я повидаляла файли (скани).

7vwmE.jpg

Причому останні рази, щоб перевірити, чи в мене не бЄлка, не видаляла їх з корзини. Зараз їх там 5. Щойно пробувала "Восстановить" - у всіх в "свойствах" різна дата створення (тоді, коли з'являються).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти задала скан-програмці по замовчуванню зберігати файли-скани в папку "ліц"? Тепер програмко імовірно самостійно створює цю папку щоразу коли запускається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти задала скан-програмці по замовчуванню зберігати файли-скани в папку "ліц"?
То не зовсім я... І, як виявилось, так. Поняття не маю як це змінити.
Тепер програмко імовірно самостійно створює цю папку щоразу коли запускається.
Саме так. Щойно перевірила. Дякую дуже за відповідь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Жителі "вуликів" підкажіть нащо у ліфтах дзвоники? :) Це має вийти той хто почув і повідомити ліфтову службу по телефону, що ліфт поломався чи як? Я завжди був переконаний що той хто застряг має перебалакати з ліфтером по переговорному пристрою в середині самого ліфта. А то прожив все життя в будинку без ліфта, на старості років переїхав в будинок з ліфтом, але на перший поверх, тобто ліфт чую, але не бачу і не користуюся. Раніше не звертав уваги, але після капремонту ліфта чуть не кожний день чую дзвоник у ліфті. Колись в дитини, яка застрягла, почалася паніка і вона почала плакати, то почув, вийшов, розпитав де живе, заспокоїв як міг, а дружина сходила і повідомила батьків. Бо в нас в ліфті телефони не тягнуть, мати дзвонила до дитини і вже також почала переживати. Стало цікаво чи то я маю кожний раз сусідів спасати чи можна ігнорити? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це має вийти той хто почув і повідомити ліфтову службу по телефону, що ліфт поломався чи як?

Саме так. Але це, коли не відповідає "Ліфтер". Там ще є переговорний пристрій (має бути).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. Але це, коли не відповідає "Ліфтер". Там ще є переговорний пристрій (має бути).

То я всі гроші визвоню і замахаюся дзвонити. Інколи дзвонять по декілька раз в день. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я всі гроші визвоню і замахаюся дзвонити. Інколи дзвонять по декілька раз в день.

Тобто :

1)ліфт застряг, Ви повідомили, ліфтер приїхав дістав людину і все?

2)ліфт застряг, Ви повідомили, ліфтер приїхав дістав людину, злагодив ліфт?

Шоб не замахуватися дзвонити -

1 - полагодити ліфт

2 - дійсно добре полагодити ліфт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас, похоже, лифт после ремонта, как оно бывает, перестал нормально работать. Я всю жизнь живу в доме с лифтом. Застрявала всего пару раз. Решалось переговорами с диспетчером через переговорное устройство. Вам и вашим соседям нужно жаловаться в ЖЭК, пускай исправляют косяки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я всі гроші визвоню і замахаюся дзвонити. Інколи дзвонять по декілька раз в день.

Тобто :

1)ліфт застряг, Ви повідомили, ліфтер приїхав дістав людину і все?

2)ліфт застряг, Ви повідомили, ліфтер приїхав дістав людину, злагодив ліфт?

Шоб не замахуватися дзвонити -

1 - полагодити ліфт

2 - дійсно добре полагодити ліфт :)

Це кому написано? Мені? Я взагалі ліфтом не користуюся і я ще маю лагодити? Ще й після капітального ремонту? Дякую, посміявся. Скоріше вони дзвінок зламають чекаючи на мою допомогу, тоді мені взагалі нічого не заважатиме. :)

Ще одне питання: визву я з своєї мобілки ліфтера, за цей час ліфт рушить, скільки звіздюлєй чи грн. штрафу випише мені ліфтер за "ложний" виклик?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего вам не будет, во первых, и во вторых - сам он вряд ли двинется, если уж застрял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, так, Вам. :beer:

Я хотів зробити акцент уваги на проблемі, чого ліфт постійно виходить з ладу.

Ну а вже вирішення можуть бути різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, так, Вам. :beer:

Я хотів зробити акцент уваги на проблемі, чого ліфт постійно виходить з ладу.

Ну а вже вирішення можуть бути різні.

Для тих хто в бронетехніці: в мене немає жодних проблем з ліфтом. В мене було декілька питань до користувачів ліфтів, відповідь на них я отримав, отримав не від Вас. Можете робити акценти і давати поради моїм сусідам починаючи з 3 поверху і вище, адресу, якщо треба скину в приват. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна видалити свою тему з сайту?

Самому ніяк) Просити модерів, чи адмінів. Ваша тема закрита. Закриті теми переважно "висять і по-трошки йдуть в давність", а не видаляються.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самому ніяк)

В мене отак:

...

Оксана, переходь у пауери ;)

Нізащо. Ти ж знаєш, який в мене є привілей))) Я то можу видаляти свої теми (таким же способом як і ти), я писала для Yurikoff-а, в якого всього 7 повідомлень.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росте крізь щебінь хрін. Викопати не маю бажанняможливості. Цікавить, чим це добро можна залити, щоб на наступний рік його вже не було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мій дід заливав дуже-дуже солоною водою \а от була вона холодна чи гаряча - не пам"ятаю\. Ще чула що соляркою заливають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Відеореєстратор пише відео Full HD. Якого класу microSD, зможе записати такий потік?

Ролик на 1 хвилину виходить приблизно 140-150 мб.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відеореєстратор пише відео Full HD. Якого класу microSD, зможе записати такий потік? Ролик на 1 хвилину виходить приблизно 140 мб.

В мене фотоапарат пише FullHD відео на картку microSD клас 10 без заскоків, зависань чи заїдань, з практики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...