Перейти до змісту
Oksana04

Різні питання

Recommended Posts

12 годин тому, nickel сказано:

А чим відрізняється ТДАТА від СЕГОДНЯ?

Це краще в довідці почитати.

12 годин тому, nickel сказано:

Чому ТДАТА іноді ставиться з годинами, а іноді лише дата?

Повинно з годинами ставитись.  Лише дата ймовірно ставиться через те,  що в комірці попередньо такий формат був заданий. Зараз не можу перевірити. 

Поширити це повідомлення

Гость rl72
1 година тому, ipua сказано:

Розбирати буду в останню чергу. Там схоже є заклепка.  Знаю, що він повинен перекидатись без розборки. При чому дуже просто ...

Немає там заклепки. Відкручий гвинти, знімай кришку і тоді перекинеш

Поширити це повідомлення

1 час назад, ipua сказал:

Розбирати буду в останню чергу. Там схоже є заклепка.  Знаю, що він повинен перекидатись без розборки. При чому дуже просто ...

Найпростіший варіант це відкрити кришку (відкрутити три гринти). Можете попробувати виштовхнути назовні пластину (та що з стрілкою), вона фіксує механізм "язичка", але тоді може бути проблема з фіксацією виштовхної пружини. Цю проблему можна вирішити знову ж таки знявши кришку. 

Сфоткаєте потім начинку замка.

Поширити це повідомлення

Можливо підкажете, сам вже тиждень голову вечорами ламаю.

Є стовпець з цифровими значеннями. Необхідно щоб після досягнення певної суми введених значень - усі наступні значення виділялись кольором/шрифтом/іншими способами.

Важливий момент: рядок зі значенням може видалятись повністю. Реалізував через проміжну суму, але наразі після цього бачу помилку !REF.

Редаговано Oggy

Поширити це повідомлення

43 хвилин тому, Oggy сказано:

Є стовпець з цифровими значеннями. Необхідно щоб після досягнення певної суми введених значень - усі наступні значення виділялись кольором/шрифтом/іншими способами.

Важливий момент: рядок зі значенням може видалятись повністю. Реалізував через проміжну суму, але наразі після цього бачу помилку !REF.

А умовне форматування, ні?

Поширити це повідомлення

7 годин тому, Oggy сказано:

Не зовсім зрозумілий механізм реалізації.  Було б добре файл побатити,  або хоча б "прінт скрін" з детальнішими описами і формулою проміжної суми. 

Поширити це повідомлення

В районі старого ринку  - центру, Винниченка, Порт сіті, де можна купити HDMI VGA адаптер і Тома Соєра на англійській мові?

Поширити це повідомлення

Є на сайті петицій до президента, петиція за яку я не можу проголосувати, пише "Виникла помилка!  Спробуйте ще раз пізніше!", а за інші петиції голосую без проблем, це означає що петицію навмисне блокують?

Поширити це повідомлення

9 часов назад, VojinSvitla сказал:

Є на сайті петицій до президента, петиція за яку я не можу проголосувати, пише "Виникла помилка!  Спробуйте ще раз пізніше!", а за інші петиції голосую без проблем, це означає що петицію навмисне блокують?

Пробували пізніше?

Поширити це повідомлення

11 годин тому, VojinSvitla сказано:

а з іншого броузера?

Поширити це повідомлення

On 28.10.2018 at 23:28, Zevs_Isver сказано:

а з іншого броузера?

Тоді з іншого браузера теж так само було. 

На Борді хтось може створити інтернет магазин? Пишіть в ПП

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз