Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

On 28.10.2018 at 23:28, Zevs_Isver сказано:

а з іншого броузера?

Тоді з іншого браузера теж так само було. 

 

 

На Борді хтось може створити інтернет магазин? Пишіть в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Порадьте портативний GPS трекер на ошийник для кота... цікаво де той гуляка пару діб пропадає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Waver сказал:

Порадьте портативний GPS трекер на ошийник для кота... цікаво де той гуляка пару діб пропадає

 

Інтимне життя то особисте :)

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Чи є хтось, хто їздить в сторону Києва, Рівного по Рівненській трасі (Н 22)? Треба зробити одну фотографію дорожнього знаку на цій трасі, відносно недалеко від Луцька (с. Звірів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Чи є хтось, хто їздить в сторону Києва, Рівного по Рівненській трасі (Н 22)? Треба зробити одну фотографію дорожнього знаку на цій трасі, відносно недалеко від Луцька (с. Звірів).

Буде їхати колега,через 3години.де саме фото робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підкажіть чому комп може не хотіти з першого разу переходити в режим сліп? Ніби вимикається, але відразу вмикається з вікном вибору користувача. Якщо ще раз натиснути сліп, то з другого разу переходить в сліп. І після другого разу також без проблем переходить в сліп повторно, аж поки не перезагрузити комп. Вінда 7. Аваст. Більше у фоні ніби нічого немає.

Таке враження, що після першого натискання вбивається якийсь процес, який заважає. Як його вичислити?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.05.2019 at 12:59, nickel сказано:

Аваст

це той ще вірус :)

спробуй вбити цю шнягу. Я не впевнений, але я його стараюся вбивати і не ставити!

Із безкоштовних - рекомендую AVG Antivirus Free, легкий. Не вантажить сильно.

Ну і ще , покажи диспетчер задач перед отим "фальш" сном.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

AVG Antivirus Free

розробники хто, ти краще в цьому шариш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vikvik Mawr  Чехи. Типу підрозділ Аваста. Ніби те саме, але не те. Колись юзав, сподобалося.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.06.2019 в 11:52, Zheny@ сказал:

це той ще вірус :)

спробуй вбити цю шнягу. Я не впевнений, але я його стараюся вбивати і не ставити!

Із безкоштовних - рекомендую AVG Antivirus Free, легкий. Не вантажить сильно.

Ну і ще , покажи диспетчер задач перед отим "фальш" сном.

 

 

 

Задачі в диспетчері ті самі що до сліпу, що після.

Безымянный2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zheny@ сказал:

гм.

AvastUI

спробуй видалити Аваст повністю.

Видалив аваст і поставив авг, не засинає з першого разу так само, а в диспетчері замість AvastUI тепер AVGUI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

Видалив аваст і поставив авг, не засинає з першого разу так само, а в диспетчері замість AvastUI тепер AVGUI

Можна спробувати подивитися в шедулері taskschd.msc -> Active tasks, можливо там є подія (від того ж Авасту), котра пробуджує (подивитися по тригерах). Або перейти до поточного плану електроживлення і там вимкнути таймери пробудження. Також спробувати в налаштуваннях мережевого адаптера (з диспетчера пристроїв) вимкнути wake on magik packet і wake on match.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.06.2019 в 08:41, YVitaliy сказал:

Можна спробувати подивитися в шедулері taskschd.msc -> Active tasks, можливо там є подія (від того ж Авасту), котра пробуджує (подивитися по тригерах).

Подивився, але не розумію на що треба звертати увагу. 

В 08.06.2019 в 08:41, YVitaliy сказал:

Або перейти до поточного плану електроживлення і там вимкнути таймери пробудження.

Таймери мабуть вмикали б компа в певний час, а не відразу після переходу в сон. Чи я помиляюся?

В 08.06.2019 в 08:41, YVitaliy сказал:

Також спробувати в налаштуваннях мережевого адаптера (з диспетчера пристроїв) вимкнути wake on magik packet

 

Це зробив - не допомгло.

В 08.06.2019 в 08:41, YVitaliy сказал:

і wake on match.

Цього не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимкнути таймери - це значить заборонити запланованим задачам (із 1-го пункту) пробуджувати/переводити в сон комп'ютер. На рахунок wake on PATTERN match - думаю заморочуватись не варто. 

До речі, можна подивитись в диспетчері пристроїв на мишу і клавіатуру, на вкладці керування живленням зняти галочку "дозволити пристрою виводити з режиму сну", у мене колись в миші був зламаний ролик прокрутки, то миша просто відключала всі порти юсб, при цьому також пробуджуючи комп'ютер (рандомно по часу).

 

Ось так виглядає задача, котра може пробудити комп'ютер:

wake1.thumb.png.3532265ff4b79e0e653881ae4ca8a767.png

task.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 09.06.2019 в 15:43, YVitaliy сказал:

Вимкнути таймери - це значить заборонити запланованим задачам (із 1-го пункту) пробуджувати/переводити в сон комп'ютер. На рахунок wake on PATTERN match - думаю заморочуватись не варто. 

До речі, можна подивитись в диспетчері пристроїв на мишу і клавіатуру, на вкладці керування живленням зняти галочку "дозволити пристрою виводити з режиму сну", у мене колись в миші був зламаний ролик прокрутки, то миша просто відключала всі порти юсб, при цьому також пробуджуючи комп'ютер (рандомно по часу).

 

Ось так виглядає задача, котра може пробудити комп'ютер:

Ссссска мишка. Спочатку перебрав всі тригери, не знайшов жодного, який міг розбудити комп. Потім заборонив мишці будити і комп заснув з першого разу. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Гей, @dual, (прямий лінк на тебе не прикріпляється, на жаль), підкажи, що ж тебе так засмутило в старій архівній темі з продажем телефону (тиц) - що аж в кожному повідомленні мінуси? Чи може ти згадав, що не згідний з думкою щодо рейтингу забрудненості міст або щодо підбору парфумів для чоловіка 

Інколи я думаю, що замало треную пса на виконання команд. Тепер бачу, що рівень його розвитку значно перейшов за твій :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

49 minutes ago, d.u.a.l said:

Нешановний гей @CosmoPilot , мінуси у тих темах з'явились десь по схожій причині, як і у моїх старих як світ постах від твого імені. На тебе, бува, склероз не напав, так щиро дивуєшся? Різниця лише в тому, що ти свої ставив, бо тобі п'ята точка підгоріла, а я просто на твої дії ввімкнув отвєтку. Походу твоя собака вже давно розумніша за хазяїна, а ти цього ніяк не помічаєш. 

Пригорає якраз таки в тебе, ось гея приписав звідкись (може, турбує, тому ок). Мінуси були лише в політиці (що, в в принципі, зрозуміло), тебе ж понесло усюди.

Тішся, шкода тільки тебе.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Питання по Гугл сервісу Мій бізнес:

Є фірма, інформацію про неї в Гуглі розмістили користувачі. Вирішили підтвердити право на неї, але в Гуглі адреса була вказана без номеру будинку, лише вулиця. Через це листи з кодом підтвердження просто не доходили до адресата. На певний час втратили інтерес до цієї процедури, а коли знову повернулися, то  виявилося, що конкуренти якимось чином підтвердили право власності на цю фірму. Ніяких змін вони не вносили, лише додали лінк на свій сайт. І тепер щоб підтвердити право власності, електронні листи відправляються лише на поштову скриньку їхнього домену. Адресу можна змінити лише до @. Змінити спосіб підтвердження на паперовий лист чи телефонний дзвінок вже не дає. 

Як бути?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї гугл експерти можуть допомогти - у них є можливість запропонувати зміни. Але їм треба за тією адресою відмітитись.

 

Screenshot_2019-08-29-08-36-18-411_com.google.android.apps.maps.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

По ідеї гугл експерти можуть допомогти - у них є можливість запропонувати зміни. Але їм треба за тією адресою відмітитись.

Та я сам експерт і фірма є в моєму "Мій бізнес". Силку на сайт я видалив, але вони її так само можуть повернути (як ескперти). Як мені підтвердити право на фірму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Здається, в телеграм після оновлення можна вставляти відео ютуб з певного моменту. Не можу знайти, як саме.

upd. Вставив текстом, якщо є простіші способи - пишіть.

Змінено користувачем Ant.ares
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Десь бачив оголошення про те що хтось підключає до ОТТ сервісу, вроді Мегого. Тицніть хто це?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...