Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, nickel сказано:

На самоклеючому папері надрукувати у високій якості і наклеїти на любий вже готовий циферблат, де немає рельєфних цифр. Думаю любий годинникар справиться за окрему плату, бо стрілки знімати і надівати краще йому довірити.

 

В теорії все просто, але хотілося щоб це зробила людина хоч з якимось досвідом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Roma Fur сказал:

1600 МГц

А як вона може працювати на цій материнці P5G41T-M LX, їй же лише 1066 і 800 підходять?

Пишу з компа де це все стоїть.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

А як вона може працювати на цій материнці P5G41T-M LX, їй же лише 1066 і 800 підходять?

Пишу з компа де це все стоїть.

 

+1333

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel, щось типу зворотньої сумісності. В твоїх специфікаціях є 533 (або 1066 в двоканальному режимі). От з цією частотою і буде працювати пам'ять. А свій максимум у 800 (1600 в дуалі) зможе лише на новіших мамках.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

@nickel, щось типу зворотньої сумісності. В твоїх специфікаціях є 533 (або 1066 в двоканальному режимі). От з цією частотою і буде працювати пам'ять. А свій максимум у 800 (1600 в дуалі) зможе лише на новіших мамках.

Майже нічого не зрозумів. :) Ця планка на 1600 мгц, але працює в режимі 1066 мгц, бо материнка більше не витягує, так? А як мені прокачати цю машину? Хочу додати оперативки по максимуму, що підтримує мамка. Шукати ще одну таку ж планку, щоб вони працювали в дуалі на 1066мгц чи шукати дві планки 1066, а цю продавати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Oli сказал:

@nickel

 

image.png.db05cc7c3ebff7f4dfc81dbbcbbe4a92.png

@Oli нащо ти мені постиш скрін з сторінки, на яку я дав посилання? Думаєш я дав посилання і сам його не читав? Без твого коментаря я не розумію, що ти мені хочеш сказати. Скористайся віртуальною клавіатурою, якщо таку шкода чи не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Майже нічого не зрозумів. :) Ця планка на 1600 мгц, але працює в режимі 1066 мгц, бо материнка більше не витягує, так? А як мені прокачати цю машину? Хочу додати оперативки по максимуму, що підтримує мамка. Шукати ще одну таку ж планку, щоб вони працювали в дуалі на 1066мгц чи шукати дві планки 1066, а цю продавати?

 

Не знаю. В мене мамка з підтримкою не більше 1333. Колись стояли дві планки з паспортним максимумом 1600. Планки одного виробника, але різних моделей, хоча й з однаковими паспортними таймінгами. Так без проблем працювали в двоканальному режимі на 1333. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VojinSvitla сказано:

Підкажіть чи можна в Луцьку отримати освіту логопеда?

Подруга жінки отримала другу освіту логопеда в Камянці-Подільському (це ніби найближче до Луцька)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, mykola сказано:

Дефектолог є тут:

http://lutsk.vmurol.com.ua/specialjnosti/

 

4 годин тому, veter сказано:

Подруга жінки отримала другу освіту логопеда в Камянці-Подільському (це ніби найближче до Луцька)

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в гуглдокументах зробити так, щоб в числах брало не лише кому а й крапку. Бо довго іноді возитись з автозаміною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Як в гуглдокументах зробити так, щоб в числах брало не лише кому а й крапку. Бо довго іноді возитись з автозаміною.

Маєш на увазі Таблиці? Мабуть ніяк в них на крапку і кому різні функції навішені. З довідки:

.(period) Formats numbers with a decimal point.
,(comma) Formats numbers with a thousands separator.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В розділ "політика" усім без виключення новорегам зась чи залежить від того, що пишуть: за/проти влади?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може є на Борді знавці рідновірської символіки?

Також майстири, які можуть вилити з якогось благолордного металу подібну річ?

15-500x500.jpg

І все ще актуально

 

On 02.02.2018 at 22:23, VojinSvitla сказано:

Потрібний  індивідульний цифербат в наручному годиннику, десь в Луцьку можна це зробити? Наручний годинник під це діло ще шукаю

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можливо, хтось має контакти форумчанина @Alexander Kh.?

Вельми треба https://board.lutsk.ua/topic/218762-продам-браслети-до-mi-band-зарядка/?tab=comments#comment-1053680871

Номер, вказаний в профілі, не обслуговується

 

Змінено користувачем IronSun
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Нахіба люди в ФБ палять шоколад?

Хімію погано вчили в школі.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В екселі є стовбчик з формулами, типу 5*6. Формули різняться лише цифрами, скрізь стоїть знак множення. Як мені побачити результати по цих формулах? Можна в окремому стовбчику. Бо в ручну доставляти знак = трохи задовбує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, mykola сказал:

В Екселі закладка Формули далі Показати формули (Fotmulas - Show Formulas). В мене 2016 Офіс (англійський)

Та формули я і так бачу. На скріні вказані розміри в метрах (3 метри  на 6 метрів і т.д.), а я хочу вирахувати площу. Для цього достатньо поставити перед розмірами знак =. Але в стовпчику таких розмірів багато, в ручну буде довго. Хочу автоматизувати цей процес, по можливості.

5aeaf620384fa_.png.f62bd50a68161e07b9097260ecf98e22.png

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, mykola сказал:

В такому випадку не підкажу. В майбутньому краще розділяти по колонках: ширина, довжина і з формулую сума.

Та я не роблю ці файли, такі присилають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Та формули я і так бачу. На скріні вказані розміри в метрах (3 метри  на 6 метрів і т.д.), а я хочу вирахувати площу. Для цього достатньо поставити перед розмірами знак =. Але в стовпчику таких розмірів багато, в ручну буде довго. Хочу автоматизувати цей процес, по можливості.

5aeaf620384fa_.png.f62bd50a68161e07b9097260ecf98e22.png

Припустимо, в чарунці B5 в тебе написано 5.45*2.2

В чарунку C5 (або в якусь іншу) можна написати формулу

=ЗНАЧЕН(ЛЕВСИМВ(B5;НАЙТИ("*";B5;1)-1))*ЗНАЧЕН(ПРАВСИМВ(B5;ДЛСТР(B5)-НАЙТИ("*";B5;1)))

я б зробив так :)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...