Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

Там десь написано, що авто було зварене? Чи при такому ударі в стовб не розірве незварене старе бмв?  Але  ти ж краще знаєш

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Kiolan сказал:

Там десь написано, що авто було зварене? Чи при такому ударі в стовб не розірве незварене старе бмв?  Але  ти ж краще знаєш

А треба написати, щоб такий спеціаліст як ти побачив? При такому ударі деформація піде по всьому кузову, і лише тоді розірве, якщо деформація не погасить удар. А на фото задок стоїть як відрізаний по заводським точкам, а передок в гавно. Чому такий сильний удар не деформував задню частину? Чи там капсула безпеки вмонтована полішуками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, mykola сказал:

На ГАЗі колись дійсно ліпили з пластелину декілька нових моделей масштабом 1:4 (легковики і вантажівки). З яких вибирали одну або дві найбільш переспективних варіанти і далі ліпили в натуральну величину. На такий монстр потрібно було декілька тонн пластелину. Я такі пластилінові монстри бачив.

Весь світ ліпить моделі з пластиліну (глини), правда мені не довелося вживу таке побачити.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, nickel сказал:

А треба написати, щоб такий спеціаліст як ти побачив?

 Я  ж казав , що ти краще знаєш :)

 

https://germania.one/2017/09/08/dtp-na-a94-ferrari-razorvalo-na-dve-chasti/    Наскільки імовірно , що Феррарі в Германії було зварене з двох частин? Чи Мазда в Америці http://ren.tv/novosti/2016-10-16/avtomobil-razorvalo-na-dve-chasti-posle-avarii-v-ssha

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Kiolan сказал:

 https://germania.one/2017/09/08/dtp-na-a94-ferrari-razorvalo-na-dve-chasti/    Наскільки імовірно , що Феррарі в Германії було зварене з двох частин? Чи Мазда в Америці http://ren.tv/novosti/2016-10-16/avtomobil-razorvalo-na-dve-chasti-posle-avarii-v-ssha

І що ти мені хочеш доказати? Що авто в принципі може розірвати? Хіба я це заперечую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Kiolan сказал:

Здається  це ти хотів доказати, що розірве тільки зварене.

Покажи конкретно де я це стверджую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

 звідси і далі :)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Kiolan сказал:

 звідси і далі :)

Конкретно де я казав, що розірве тільки зварене чи хоча б що не зварене не розірве? Чи балабол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

А треба написати, щоб такий спеціаліст як ти побачив? При такому ударі деформація піде по всьому кузову, і лише тоді розірве, якщо деформація не погасить удар. А на фото задок стоїть як відрізаний по заводським точкам, а передок в гавно. Чому такий сильний удар не деформував задню частину? Чи там капсула безпеки вмонтована полішуками?

 Ну тут звичайно не конкретно, не саме так, тому ти  тепер і викрукручуєшся , :) .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Kiolan сказал:

 Ну тут звичайно не конкретно, не саме так, тому ти  тепер і викрукручуєшся , :) .

Це не я викручуюся, це ти закручуєшся, бо вирішив, що я так вважаю.

Щоб уникнути подальших суперечок: здуру можна і йух зламати і машину надвоє порвати. Тільки не треба мені розказувати, що авто ліплене з двох битих, таке ж міцне як і небите з заводу, бо у тебе 20 років досвіду. Так зрозуміло?

2 часа назад, Kiolan сказал:

І більшість свіжопригнанних авто везуть або з таким кузовом , бо з несправним мотором. Або і з тим і з другим разом. 

Тут я тоже чота ржу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, що ти все знаєш, навіть там де нічого не знаєш :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Kiolan сказал:

Зрозуміло, що ти все знаєш, навіть там де нічого не знаєш :)

Знову балаболиш? Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прошу поради: потрібно переказати в Білорусь 50 доларів. В отримувача немає ніяких електронних гаманців. Є тільки картка якогось білоруського банку та російського Сбербанку ( це, напевно, найкращий варіант). Сбербанк в Луцьку працює? Чи можна там поповнити карту Сбербанка? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Прошу поради: потрібно переказати в Білорусь 50 доларів. В отримувача немає ніяких електронних гаманців. Є тільки картка якогось білоруського банку та російського Сбербанку ( це, напевно, найкращий варіант). Сбербанк в Луцьку працює? Чи можна там поповнити карту Сбербанка? 

Мабуть це найтяжчий платіж буде у вашому житті. Коли була аналогічна проблема, то приватбанк після кількох днів мук - просто здався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, frv сказано:

Мабуть це найтяжчий платіж буде у вашому житті. Коли була аналогічна проблема, то приватбанк після кількох днів мук - просто здався.

Але як би дивно не звучало, з сбербанка Росії на приват перерахунок відбувся.  Пробуйте. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь бачив тему де людина возить електроніку з Польщі на замовлення, будь ласа ткніть носом в ту тему чи профіль людини. Пошук видає не актуальні теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видалена та тема (була в закладках).

 

Питання по Excel: чи можна для діаграми враховувати лише заповнені комірки? Наприклад, якщо немає значення напроти "фрукти" - значить їх не буде на діаграмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Десь бачив тему де людина возить електроніку з Польщі на замовлення, будь ласа ткніть носом в ту тему чи профіль людини. Пошук видає не актуальні теми

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Юзаю сайт, але розмітка в ньому не зручна для мене. В Опері через "Посмотреть код элемента" відредагував сторінку так як мені зручно, але це "налаштування" злітає після оновлення сторінки. Чи можна якось зафіксувати результат, щоб не налаштовувати кожен раз під себе. Там змін всього 3-4 цифри, але набридає кожен раз робити, бо часто користуюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, d.u.a.l сказал:

Малувато вхідних даних. Яка Опера - нова, чи 12? В залежності що ти хочеш зробити з сайтом, якщо змінити стилі (наприклад, приховати деякі елементи, чи змінити їх порядок і т.д. і т.п.) - для "хромованої" можна поставити розширення, в 12-й є з коробки - User CSS, якщо хоч трохи шариш в CSS. Можна взагалі власне розширення написати, але то вже треба бути хоча б трохи програмістом. Зміни, зроблені інспектором, не зберігаються, це очевидно, це інструмент веб-розробника в першу чергу для тестування. Більш предметно можна сказати, якщо напишеш сайт і які конкретно потрібні зміни

Опера нова

Підганяю чат під себе на сайті https://yobit.net/. Міняю розміри шрифта в чаті, з 13 на 16, бо очі вилазять. Збільшую висоту блоку чату з 350 пікселів до 600, бо чат і так швидкий і блокування автопрокрутки немає, а з більшим шрифтом він ще швидше прокручується. І збільшую ширину блоку чата з 17% до 27%, для цього в центрального блока віднімаю 10% - це сповільняє прокрутку чату до адекватного рівня. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, d.u.a.l сказал:

Найшов в них в магазині (а що, в Опері розширення з Хрома не ставляться?) https://addons.opera.com/ru/extensions/details/addcss/?display=en

Якщо найдеш інше, можеш спробувати, але в їх магазині щось я більше ні на що не натрапив, в хрома ніби побільше буде. Встановлюєш, заходиш на сайт, нажимаєш кнопку цього розширення, вводиш


.chat_box #scrollbar7 p {font-size:16px;}
#scrollbar7 .viewport {height:600px;}
.right_bar {width:27%;}
.center_box {width:55%;}

Save & reload → profit

По великому рахунку, якщо ти то робив в інспекторі, то не складає труднощів самому зрозуміти, що до чого.

Приблизно таке рішення і шукав. Дякую! 

 

Вже працює.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, d.u.a.l сказано:

а що, в Опері розширення з Хрома не ставляться?

Ставляться через інше розширення Install Chrome Extensions

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Потрібний  індивідульний цифербат в наручному годиннику, десь в Луцьку можна це зробити? Наручний годинник під це діло ще шукаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, VojinSvitla сказал:

Потрібний  індивідульний цифербат в наручному годиннику, десь в Луцьку можна це зробити? Наручний годинник під це діло ще шукаю

На самоклеючому папері надрукувати у високій якості і наклеїти на любий вже готовий циферблат, де немає рельєфних цифр. Думаю любий годинникар справиться за окрему плату, бо стрілки знімати і надівати краще йому довірити.

 

 

Цитата

 

DIMM1: Samsung M378B5273EB0-CK0   4 ГБ DDR3-1600 DDR3 SDRAM (11-11-11-28 @ 800 МГц) (10-10-10-27 @ 761 МГц) (9-9-9-24 @ 685 МГц) (8-8-8-22 @ 609 МГц) (7-7-7-19 @ 533 МГц) (6-6-6-16 @ 457 МГц)

 

Яка частота цієї планки пам'яті?

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...