Перейти до змісту

Правила проведення перегонів.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

круговий їде меншу к-сть кіл, відповідно на скільки кіл його обігнали. в протоколі пишуть "-1 коло" або ж писати, що проїхав не 7, а 6 за такий то час

правильно, але якщо судді дають можливість їхати всім, і невикористовують цього правила, а учасник став( бо хтось там гукнув)! тоді вибачайте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Вважаю наші перегони аматорськими.. тому кругових знімати не варто.

Але.. як ти зійшов з гонки.. то прийди і відміть це в суддів.

Перед гонкою мати бути чіткий інструктажі оголошення штрафів і за що. Щоб всі знали як їхати, по чому орієнтуватися і що буде за невиконання правил.

Так, і це все має бути відмічено в пунктах положення про гонку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Тренер..

Доречі.. мне Шкодер в Млинові реально догнав... а знаєш чому? Бо він катає щоденно, а я лінуюсь... то його тепер в Еліту бо він Лєкса догнав? )))))

Та він і тебе дожене і пережене.. і це нормально змагатися з рівними собі.. хочеш мати результат... крути педалі, плавай, ходи на турник.... Не хочеш/лінь/нема можливості, піди в піцерію чи гуляй з дитиною, вкалуй на роботі, поїдь на відпочинок... приїдь на марафон почисть народу який валится з ніг ланцюги, дай пляшку води... підтримай на підйомі... Хіба від цього мало фану?

Мій фан і відпочинок на гонці, в поході, за казаном юшки з людьми які мені подобаються і яких я люблю. Але змагатися я ОСОБИСТО хочу в категорії з рівними собі по підготовці.

Аналогічно.. бо бажанню.. у вищу категорію допуск безпроблемний.

Мені прикол змагатися з КМД, Ігреком, Андрюхою, Андрюхою з Рівного.. от тут і фан і азарт і бажання боротися. Йду в початківці... по мірках Васі.. наприколад.. я таким і є.. як і ті кого я перелічив. )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс правильно відмітив - "змагатися з рівними собі".

В Млинові я всю гонку рубався з гонщиком з Млинова і в другій половині підключився ще Ігрек. О це було цікаво. Причому рубались ми не за перші місця, а за 4,5,6-те місце. І це було круто, і після фінішу ми з Млинівським гонцом потисли одне одному руки і подякували за боротьбу, а вона тривала аж до самого фінішу, а на 6-му колі так взагалі плече в плече йшли, атакували, контр атакували, не пускали в рамках правил і т.д. А їхати всю гонку в гордій самотності, бо перед тобою розрив в хвилину і після тебе відставання на хвилину, а то і більше, як було у Львові - якось геть не цікаво.

Основа теми думаю і так вже зрозуміла, ясно, що треба робити і як. Залишилось це зробити. Подальші розмови будуть просто переливанням з пустого в порожнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем сделайте как говорит Лекс и Урса, и будет всем счастье :)

А то одни рубяться за места 4-5-6 и доезжают на соплях... а другие ковбои берегут паторны и здоровье, но в то же время заезжают в призах... как то это странно звучит, приехал на гонку беречь здоровье jeer.gif

А по поводу жахнул пива и поехал гонку, за такое ИМХО нужно штрафовать... одно дело просто себе кататься, другое дело гонка, где то поплывет на трассе такой гонщеГ и могут быть любые ситуации... в которых могут пострадать и те кто себе такого перед гонкой не позволяет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
от як Леша в мене виграв Прання, то ж всі стояли з роззявленими ротами і думали: "як це?". оце був смак перемоги, смак гонки, коли новачки перемагають фаворитів.

тобі самому не смішно?

я дивлюсь якби не Альпініст з Мартензом то не було б про що поговорити :)

Якби не Альпініст з Мартензом, не було б за ким ганятись :)

А по поводу жахнул пива и поехал гонку, за такое ИМХО нужно штрафовать... одно дело просто себе кататься, другое дело гонка, где то поплывет на трассе такой гонщеГ и могут быть любые ситуации... в которых могут пострадать и те кто себе такого перед гонкой не позволяет...

Я тебе оштрафую. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянте на это лицо. Легкая медалька?

Кто-то выкладывается на 120%, а кто-то правила корректирует. Каждый своим путем к цели рвет. Ну, и нехай, если людям будет при этом интересно. А рейтинги-шмейтинги - это УГ, для профи. Мое сугубо личное мнение. Прости, Лекс, мне эта бадяга обрыдла уже давно. Не хочу я ее всеръез обсуждать. Как решите, так и будет, если мне будет при этом интересно, буду участвовать, если скучно, займусь чем-нибудь полезным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по поводу жахнул пива и поехал гонку, за такое ИМХО нужно штрафовать... одно дело просто себе кататься, другое дело гонка, где то поплывет на трассе такой гонщеГ и могут быть любые ситуации... в которых могут пострадать и те кто себе такого перед гонкой не позволяет...

канешно страдають, он який срач розвели

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Ще один реальний варіант: прописати в правилах, що вибір категорій (любителі чи еліта) є довільним.

І не заморочуватись з рейтингами.

Таня, ти це хочеш сказати?

Просто, в правилах має бути щось записано, щодо вибору категорій. Тоді менше буде незадоволених.

В принципі, мене влаштує будь-який варіант.

Головне що в правилах було ЧІТКО ЗАПИСАНО, чи гонщик вибирає категорію САМ чи йому її призначає СУДДЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся проблема в тому, що ми всі тут як одна сімья, а гонки, це як секас між її членами, тому і виходить якась фігня. Звичайними словами: декого вже задовбали одні і ті самі рожи на пьедесталах. Вихід - запоршувати левих гонщиків. От я в упор не розумію чого у той самий львів ми цілі буси ганяєм, з провідниками сваримось, а до нас тільки паспорт(за шо йому велике дякую) і тд. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кожної категорії повинні бути критерії відбору. приклад, до участі в чемпіонаті України допускаються чоловіки з кваліфікацією не нижче КМС, жінки - не нижче 1 розряду і т.д.

так і тут треба описати критерії категорій, щось схоже на те, як Лєкс описав на розділку :

1. Еліта - все Динамо, яке тернується і ганяється по гонках країни (мінус дітвора)+ всі хто хоче з ними потягатися (Тимцо наприклад) + спортсмени з інших міст.

2. Любителі - "МТБ еліта" (на МТБ) + "початківці" Динамо (ШОСЕРИ) + "МТБ еліта" на шосерах.

3. Аматори - 26" + "початківці" на шосерах/гібридах.. ті, хто жодного разу не нагороджувались.

4. Ветерани - 40+ на чому хочуть на тому хай їдуть. ))

5. Леді. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срач, гладіолуси і стьоб.. от реальні, [censored], пропзиції по вирішенню питання.

Не треба....? Нема питань.. катайтесь на фанових трасах.. і подалі від міста.. щоб про вас, НЕ ДАЙ БОГ, ніхто не взнав.

Я почав.. я закінчу тему. Напишу і розпишу все.. надіююсь при підтримці .людей яким це не байдуже.

Приживеться ок. Не приживеться.... буду катати в тій категорії яку оберу сам.

А як хтось мені щось ляпне з цього приводу .. буде посланий нахер.

Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я в упор не розумію чого у той самий львів ми цілі буси ганяєм, з провідниками сваримось, а до нас тільки паспорт(за шо йому велике дякую) і тд. Якось так.

та тому що, ти, в першу чергу,їхав на гонку, їхав позмагатись з іншими, а не для того, щоб потім до тебе приїхало більше народу. виправ, якщо я неправий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 копійок з гальорки.

Рейтинг для новачків - це стимул для подальших перегонів. Наприклад, проїхався на перших змаганнях, отримав 2 бали (100 місце в рейтингу). На наступних змаганнях - ще +5 балів (піднявся до 98 місця)... іт.д. більше змагань - більше балів - вище рейтинг. Кожна гонка може мати свою складність і давати більше чи менше балів в рейтинг учасника який посів будь-яке місце. Мотивація для учасника - набрати більше балів отже приймати участь у більшій кількості змагань. Мотивація для оргів - учасників більше - більше призовий фонд - дорожчі призи і є мотивація стати призером.

Рейтинг можна скласти починаючи з початку року і вести його без кінця з занесенням усіх результатів змагань що проводяться у Волинській та Рівненській області (Тур де Франс не включати). Тоді за результатами сезону можна бачити динаміку кожного учасника, його ріст і падіння. А при розстановці категорій можна теж користуватися рейтинговими балами (1-15 місця - "еліта", 16-50 - "аматори", 51-90 - "новачки" і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 копійок з гальорки.

Рейтинг можна скласти починаючи з початку року і вести його без кінця з занесенням усіх результатів змагань що проводяться у Волинській та Рівненській області (Тур де Франс не включати). Тоді за результатами сезону можна бачити динаміку кожного учасника, його ріст і падіння. А при розстановці категорій можна теж користуватися рейтинговими балами (1-15 місця - "еліта", 16-50 - "аматори", 51-90 - "новачки" і т.д.)

Мені подобається такий варіант.

Я ЗА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почав.. я закінчу тему. Напишу і розпишу все.. надіююсь при підтримці .людей яким це не байдуже.

smile-zachot.gifполностью поддерживаю!

Приживеться ок. Не приживеться...

Приживеться, если правильно сделать раздел по категориям... а если не пробовать, то и не поймешь какой вариант самый правильный... вот следующую гонку и начать с такого регламента как Лекс и ко напишут, потом выправить недочеты которые проявяться на практике и со временем оно само самой прийдет как лучше по категориям перемещать... и нужны ли те категории вообще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я в упор не розумію чого у той самий львів ми цілі буси ганяєм, з провідниками сваримось, а до нас тільки паспорт(за шо йому велике дякую) і тд. Якось так.

та тому що, ти, в першу чергу,їхав на гонку, їхав позмагатись з іншими, а не для того, щоб потім до тебе приїхало більше народу. виправ, якщо я неправий

Трохи не в тому суть, я ж нікого не заставляю, просто мені дивний такий стан речей. По тому що ми в них виступаємо вони знають шо в нас є з ким ганятись, і проводяться гонки, але ж ігнорять, але це все офтоп.

Лекс, тут, і раніше, вже наговорили стільки, що вже є дійсно є по чому ті правила написати. Тут же ж не в їздунах справа, а в орках, ці правила ж, по суті, для них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во! Добрались до сути. У нас несколько оргов, у каждого свое видение деления по категориям.

И всеж таки

- саморегистрация ( разрешают орги)

- саморегистрация с последующим возможным перемещением участников по категориям (решают орги)

Т.е. как орг решит проводить деление по категориям- так и напишет положение.

Не будет стандартного решения, т.к. люди (орги)разные. Мож это и лучше.

А рейтинг нужно и можно вести, если есть желание этим заниматься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є загальноприйняті правила, де кругові знімаються, навіщо ускладнювати собі життя - на цій гонці знімаються на наступній ні... По моєму якщо ти не можеш їхати то той круг чи два нічого не змінять. Можливо особисто для себе він там щось докаже, але ж є інші учасники і судді яким гонщик який "мчить" 3км/год, або йде там де можна їхати, буде дещо заважати. Також, якшо закінчив коло, воно повинно фіксуватись суддями, а доповідати про схід з гонки в випадку,коли гонщик сходить з траси і не в змозі закінчити коло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"круговые" будут не актуальны когда Лекс с Урсой доделают начатое, и будет порядок с категориями и участниками.

если будут в категории более менее одного уровня велолюбители, то круговых не будет. а не так, что меня на гонке прошили 2 раза ))),

но я хотел доехать полностью 6 кругов, и ехал не последним. Если бы были круговые пришлось бы снять 10 с 30 гоншиков,

по моему это о чем то говорит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі все ясно.

Хочу ще почути думку Ігрека, Кавалєни, Дубенчан і Саши з Млинова.

Я випишу правила.. вони підкорегують і виставимо на публічне обговорення.

Це не тільки буде стосуватися категеріїй, а взагалі.. зявляться уніфіковані Правила проведення аматорських КК гонок на Волині і Рівненщині.

Якщо.. звичайно, їх підтримають всі організатори.

2 Мартенз.

Вважаю, що треба їх тупо обдзвонювіати і запрошувати.. ОСОБИСТО.

А чому ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я випишу правила.. вони підкорегують і виставимо на публічне обговорення.

Ой не, давай только без публичных обсуждений, а то сейчас снова начнеться, лучше так "Я випишу правила.. вони підкорегують і виставимо на публічне ознайомлення." ok.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвертих новачків може і варто ставити окремою категорією, щоб їх не обганяли на 1-2-3 кола лідери, відбиваючи будь-яке бажання брати участь в гонках надалі...

А взагалі якщо не буде до кого тягнутись і на кого рівнятись, то і прогресу не буде. А раз людина щоразу ганяється, значить є в неї спортивний азарт і блиск в очах, значить, людина хоче результату - чи над собою чи над іншими. Значить і сильні гонщики в категорії теж повинні бути, щоб було на кого рівнятись...

Як на мене, кругові повинні зніматись, і нічого принизливого в цьому не бачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...