Перейти до змісту

Правила проведення перегонів.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Я, когда буду оргом, поделю так:

Категории:

- спортсмены

- ромашка

- гладиолус

- фиалка обыкновенная

Лично я делаю гонки только для себя. Я не люблю массы. Я люблю велосипедистов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь
от як Леша в мене виграв Прання, то ж всі стояли з роззявленими ротами і думали: "як це?". оце був смак перемоги, смак гонки, коли новачки перемагають фаворитів.

тобі самому не смішно?

я дивлюсь якби не Альпініст з Мартензом то не було б про що поговорити :)

завів мову за вас, бо ви є найсильнішими серед наших любителів, ви це довели на гонці. а на гонку вашу я їду, бо мені потрібен досвід змагання, потрібна конкуренція. я саме з вами хотів поганятись, бо ви реально складаєте мені конкуренцію. але ви пішли чомусь в аматори і в мене вийшло не крос-кантрі, а мтб розділка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всех разная МОТИВАЦИЯ для участия в гонках.

Кто-то хочет медальку, грамоту, пъедестал ( как подтверждение да, Я- лучший!)

Кому-то важен сам дух соревнований, участие, преодоления себя

Поэтому не будет единого мнения.

На мой взгляд- деление на категории проводится по 2 принципам

- саморегистрация ( разрешают орги)

- саморегистрация с последующим возможным перемещением участников по категориям (решают орги)

Ну хочет Студент катать в элите- пусть катает! Если кто не хочет- как заставить?

А будут заставлять ( переносить в др категорию)- просто не будут участвовать в соревнованиях. Такое уже было

Как выход- больше категорий, соотв. больше размер взносов для обеспечения всех медальками, грамотами и т.д.

А шо делать???? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Сугубо индивидуальное мнение: все таки имеет место фетиш побрякушек. Для новичка блестящая медалька - это бальзам на задницу истертую во время тренировок гонки. Это маленький кусок метала, который можно показать дома маме, девушке или друзьям. Спортсменам и профи - эти железки уже не интересны давным-давно. А вот для новички - это свет впереди тоннеля.

200%

мои медальки малая иногда даже в сад носит! :smile-zachot:

В прошлую суботу после того, как уже сама обзавелась своим велом,

реально собиралась ехать с нами (мной и Назаром) на гонку:

"за тата вболівати" :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А будут заставлять ( переносить в др категорию)- просто не будут участвовать в соревнованиях. Такое уже было

Ну да, ведь

Кто-то хочет медальку, грамоту, пъедестал ( как подтверждение да, Я- лучший!)

:D :D :D

======================================================

Как выход- больше категорий, соотв. больше размер взносов для обеспечения всех медальками, грамотами и т.д.

А шо делать???? :)

А забить. Ибо нифига это не гонка, когда 20 категорий по 3 участника. Это пародия, слабое подобие левой руки и чистой воды гон.

Взять результаты гонки и среднее круга - посмотреть на разрыв. Разница в минуту - повод для разделения категорий. В том же ПЛ на "Великому Пранні" чётко видно, что "Новички" ехали круг около 12 минут, "Аматоры" - ближе к 11 минутам, а "Элита" выходила из 10 минут. Шокамуниясна? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Именно. Потому что иначе вечно будет этот срач после финиша.

Кто не хочет катать с равными себе - пусть не катает.

Не собрался кворум на категорию - фтопку её. Или вне зачёта.

Не собрался кворум на гонку - фтопку гонку. Просто кулинарка.

Не собрался кворум на кулинарку - значит, беззаботно спим.

Честно, уже тошно слушать про "Динамо" и про разницу между их тренировками и своими покатушками.

Ну давайте договоримся так - они едут, но вне зачёта. Но едут. И едут с нашей "элитой". И борятся с ней. Если для "динамовцев" не важны медали - то можно медали распределять между "элитой" в порядке финиша, а для "динамовцев" делать свои грамоты (борьба между своими) - т.е. в одной категории будет по два первых/вторых/третьих места (так мы сделали у девушек на "Блюзе" - в собственно "Девушках", и "Аматорах", где катали две сильных девчёнки).

Что касаемо деления по возрасту - мне кажется, что оно актуально для спортсменов (из-за работы на износ), но не для аматоров, которых у нас большинство. И делить лучше по времени того же круга/гонки. Ну это если хочется, чтобы новые люди появлялись на гонках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всех разная МОТИВАЦИЯ для участия в гонках.

90% мотивації - ПОВІД ЗІБРАТИСЯ. Просто перед тим як потуснячитися, ще приходиться кататися , щоб апетит наганяти :friday: . Для динамівців це тренування, ну чого нити постійно? так всіх розженете, мені особисто нецікаво буде без споглядання на Льошу і Васю ......, яскравих дівчаток :g15: ( не знаю як вони ще до сих пір н*х не послали і не катаються самі після цього всього зудіння)Тим більше багатьом цікаво порівняти свої результати з їхніми. Студента взагалі в куток загнали. Ви не бачили як він у Львові 6 годин з посмішкою проїздив по дощу , багатьом до нього ще сра.... крутити і крутити. Альпініст, Мартенз - їм вже здається всерівно хто приїде першим ,а хто другим (як показали Млинівські змагання ), ну не хочуть вони їздити 8 кругів, значить бережуть здоровья, і правильно роблять. Хто хоче гордитися медальками, падайте на хвіст Тімцу з Льошою і катайте по Україні. Бо всі наші місцеві змагання- це легенька прелюдія....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГО !!!

Видно, що допекла народ тема і не даремно я її підняв.

Ця тема для того й створена, щоб провести уніфікацію гонок. Щоб всі грали по одинакових правилах..

На зборах АВЛ ми про це говорили.. памятаєте?

Це просто одн з етепів. ПЕРШИЙ.. так бимовити..

Розджілити ВСІХ гонщиків, які ганяються на Волині і РІвненщині.. по категоріях. Ці категорії виписати раз і назавжди.... а вносити зміни.. ТІЛЬКИ в крайніх випадках.

Другим питанням буде рух в категоріях.. (ЗВИЧАЙНО НЕ ПІСЛЯ ОДНІЄЇ ГОНКИ І НАВІТЬ НЕ ПІСЛЯ ДВОХ)

Також буде чітко виписаний регламент проведення гонок.. (висота розмітки, старт/фінішний коридор, відповідальні за пресу, за дитячі круги, за спонсорів..і тд.)

Для того, щоб це все запрацювало і не було особливих питань в учасників змагань... варто спочатку поставити все в жорсткі рамки... А вже потім.. скажімо в кінці сезону.. зробити комерційну рейтингову гонку з більшим внеском і призом відповідно і нагородити 1,2,3.. місця, як ми нагороджуємо завжди, а далі всім до 10 місця дати грамоти, в якій буде записано, що вона вручена ...5/6/7... найсильнішому гонщику на змаганнях міжобласного рівня.. з загальним/роздільним стартом.... Престижно бути в 10 найсильніших гонщиків 2 областей і отримати за 1 місце скажімо 200 грн, кубок, грамоту, медаль....??? Думаю да. Я б принаймі хотів.. але для цього треба піднімати свій рейтинг не на 1-2 гонках.. а працювати весь сезон і якщо перемагати.. то серед рівних собі.. а не відходити 2-3 дні .. після гонок зі спортсменами або щоб аматори.. не могли просунутись вперед.. бо перші три місця привезли їм по 10 хв і ще були сфоткані на трасі з цмгаркою в зубах.))))

2 Урса.

В тебе рейтинг працює? Якщо ні .. то що треба щоб запрацював?

Мож оголосиш розклади..

Підтримую думку про масовість гонок.. і про те .. що постояти на пєдесталі престижно/хочеться .. але й треба пахать.

Ще додам.. пропоную оргам.. і АВЛ допомагати один одному на змаганнях реально.. наприклад.. сьогодін проводить Урса.. значить зі ВСІХ (АВЛ, Рівнеські орги, Дубнівськці орги, Млинівські орги) організаторів по 100 грн (сума з потолка.. можна скорегувати). Це буде стимулом для проведення гонк в себе.. вдома..(бо захочеться отримати підтритмку.. ане тільки її надавати.))),) а це реальна популяризація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б... доречі.... не зробити рівну кількість кіл для всіх учасників, а для Еліти.. можна її назвати, як душа забажає.. додати просто технічну ділянку.. де вони можуть показати свою майстерність..

І це не повине бути апхіл довжиною 10 км... спуск з максимальним градусом..і вже всі 80% аматорів йде пішки.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давайте договоримся так - они едут, но вне зачёта. Но едут. И едут с нашей "элитой". И борятся с ней.

я теж так думав, нас з Динамо 2 чоловік, тому або нас беруть орги в еліту, або ми поза заліком їдемо. гарна ідея

Что касаемо деления по возрасту - мне кажется, что оно актуально для спортсменов (из-за работы на износ), но не для аматоров, которых у нас большинство. И делить лучше по времени того же круга/гонки. Ну это если хочется, чтобы новые люди появлялись на гонках...

теж не факт. приклад: я займаюсь 3 роки, наша Діна Гордіюк 5 років - вона ж не їде так як я. можна за років 2-3 досягти того, чого інший не досягне за 10 років

Если для "динамовцев" не важны медали - то можно медали распределять между "элитой" в порядке финиша, а для "динамовцев" делать свои грамоты (борьба между своими) - т.е. в одной категории будет по два первых/вторых/третьих места (так мы сделали у девушек на "Блюзе" - в собственно "Девушках", и "Аматорах", где катали две сильных девчёнки).

мені теж приємно отримати ту грамоту і, як я писав вище, той же захист на перо. а ще з вашою ініціативністю і винахідливістю до призів, то взагалі:smile-zachot: Призи на Великому прані - у вигляді дошки, на ар -революшн - малесенькі медальки і т.д, Лєкс з розділки зробив взагалі профігонку з грошовими призами. ви ж не пішли і не придбали їх в магазині, а посиділи подумали "як же то цікавіше зробити?" після таких призів і хочеться знову і знову стартувати ці аматорські перегони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонки же вы проводите не для своего узкого круга знакомых-байкеров, а для кучи потенциального народа, которому должно быть интересно.

Вы хотите массовости??? Так забудьте об адекватности. Масса обычно хочет хлеба и зрелищ. А еще, чтобы был реальный шанс на победу, хоть не в этот раз, но призрачный и в будущем.

моє імхо якраз протилежне - реальним шанс на перемогу повинен бути тільки для тих, хто приїхав пару раз останнім, потім довго тренувався, техніку підтягнув і в результаті виборов собі призове місце. бо "на шару" виграти то якось не в прикол. мені он на Знесінні дали грамоту аж за 6-те місце в аматорах = причому то була друга чи третя гонка в моєму житті - хоч і старався, крутив до останнього, обходив когось, але відчуття того, що якась вона трохи халявна не покидає досі - хтось зі львівських сильних любителів тоді поїхали в еліті, когось не було взагалі, в аматорах такі як я матрасники хіба і були. ну і 6-те місце - come on, хто за таке нагороджує :)

Думаю, байкеру, интересней после финиша понять, что вот если еще поднатаскаться и серьезно постараться, то можно и до призеров дойти.

Смотрите на это глазами людей начинающих ездить, а не профи.

це одна з причин, чому я знімаю в основному еліту - бо аматори ще собі самі мусять прикинути, чи воно їм взагалі треба - а чи може їм просто по вихідних погоцати на пікнік вистачить, чи цяцьками різними обвішатися і на велодні покрасуватися :). а еліта - вони вже знають за чим їдуть, гребуть підйоми до кінця, спуски-горбики-ями-калюжі красиво пролітають, навіть коли часом падають - і то технічно :) тому і відео з гонки мусить бути динамічне, красиве, обнадійливе і мотивуюче для аматорів, але в той же час не мусить дарувати хибного шансу - приїду, влізу в форму з памперсом з крутими написами, трохи погоцаю і медалькою буду перед дівчатами випендрюватися :) доречі, пару таких lazy-аматорів в результаті двох гонок перестали їздити - до медальок далеко, напрягатися за просто так - влом, "по тілівізору" не показують і тд :)

Я вот на гонках стабильно в конце доезжаю. Для меня пока что достижение - доехать до финиша и не сойти с дистанции, ибо это чересчур нереальные нагрузки для филолога))

кожен собі сам мету ставить. мені теж аби доїхати, плюс часом об'їхати хоч когось зі знайомих - і того вже вистачає :) але надіятися на перемогу в категорії, бо сильні поїхали в іншій - якось не прикольно, хочеться все ж на сильніших рівнятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додати просто технічну ділянку.. де вони можуть показати свою майстерність..

Не на всі трасах є можливість це з робити.

І так, немає сенсу перейменовувати еліту в аматорів чи ромашок. Від проблеми таким чином не втечеш. Все одно потрібно буде вирішити по яким критеріям відбирати ромашок і гладіолусів, і яким чином організувати міграцію між групами.

Краще вже хай буде "еліта", так всі звикли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Урса.

В тебе рейтинг працює? Якщо ні .. то що треба щоб запрацював?

Что надо? Ремонт в ванной сделать :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 чел в элите на Млыновской гонке.

Разве мало? Ну разделите еще любителей на экспертов и дебьютантов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90% мотивації - ПОВІД ЗІБРАТИСЯ. Просто перед тим як потуснячитися, ще приходиться кататися , щоб апетит наганяти

Абсолютно згоден! :smile-zachot::friday:

to Lexx_Giant Правильну тему зачепив. Необхідно встановити стандарти і їх дотримуватись. Всім все рівно не угодиш. А чіткий розподіл по групам і правила переходу між ними повинні бути. Бо тоді не буде приводу до цих "соплєй": "..а чому він там поїхав?", "..а чому я в цій групі?" - є стандарти от і ТОМУ!!! Хочеш боротися в своїй групі - рівняйся на сильніших, стало тобі з ними нецікаво переходь в сильнішу категорію, хочеш отримувати задоволення від спілкування :friday: з колегами велосипедистами - будь-ласка. В будь-якому випадку тобі ніхто не заважає поставити перед собою власні цілі: доїхати до кінця, щоб обігнало не більше 7 велосипедистів, обігнати когось самому і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще небольшой момент.

Нужно бы решить, что делать с круговыми. Сходят они или едут?

А то получается, я отмаслал 5 кругов, сделали меня ну очень круговым и на финише слышу "можешь уже финишировать и не ехать дальше"

"Фига се", думаю, "это я зря 5 кругов насиловал себя, чтобы в итоге не доехать?!". И поехал дальше.

Как бы этот момент должен быть заранее оговорен и всем известен.

Хотя я за то, что нужно давать завершать гонку. Ведь для некоторых новичкоа финиш - это уже достижение. А кто хочет - и так сам дойдет.

Хотя не думаю, что любители и елите так же захотят сходить с дистанции. Хотя там и круговых вроде и нету.

У нас пока что не 200 человек участвует и это можно позволить.

Впрочем соглашусь, когда народу будет очень много и график плотный, то круговых нужно отсекать. Но на любительских, думаю, не стОит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик, ти не знаєш чим ромашки від гладіолусів відрізняються? Айайай. :smile3:

ps. я, вибираючи категорію, прислуховувався до однієї старовинної мудрості, яку мені колись повідав один мудрий чоловік: "ковбой, не стреляй, побереги патроны"

А взагалі в кожного свої таракани. Мені напрклад найбільше заканала в цьому плані гонка на велодень, там де я собі покатався без номера і був цілком задоволений.

Кароч, я знаю шо мені робить, а ви собі міняйтесь :D (ШЮТКА!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно бы решить, что делать с круговыми. Сходят они или едут?

Кругових практично завжди знімають, але їх результат зараховують, враховуючи меншу кількість кіл.

Але не відмічають їх як тих, хто зійшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно бы решить, что делать с круговыми. Сходят они или едут?

Підтримую. Моя думка якщо є бажання і здоровля то щоб доїзджали до кінця. Це дійсно для когось може бути великим досягненням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик, ти не знаєш чим ромашки від гладіолусів відрізняються? Айайай. :smile3:

В тому то і справа, що у кожного свої уявлення про їх відмінності :)

І один каже - я швидше гладіолус, ніж ромашка; другий вважає першого 100% ромашкою; третій каже - я то ромашка, але сьогодні не в формі, тому поїду з гладіолусами...

А нам потрібні чіткі критерії по відбору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно бы решить, что делать с круговыми. Сходят они или едут?

Кругових практично завжди знімають, але їх результат зараховують, враховуючи меншу кількість кіл.

Але не відмічають їх як тих, хто зійшли.

в Млинові судді круговим гонщикам дали доїхати гонку до кінця (категорія Аматори), а те що там з толпи якийсь дядя крикнув не їдь... можеш вже фінішувати( некрасить того дядю)... от якби перед стартом судді сказали : так і так, кругові знімаються, тоді да, бачиш що вже круговий, і є фінішуючі, тоді сходь!

є Судді, які вирішують деякі моменти ), а не інші непричетні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круговий їде меншу к-сть кіл, відповідно на скільки кіл його обігнали. в протоколі пишуть "-1 коло" або ж писати, що проїхав не 7, а 6 за такий то час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і справа, що у кожного свої явлення про їх відмінності :)

І один каже - я швидше гладіолус, ніж ромашка; другий вважає першого 100% ромашкою; третій каже - я то ромашка, але сьогодні не в формі, тому поїду з гладіолусами...

А нам потрібні чіткі критерії по відбору.

Гладіолуси "сині" :friday:,а ромашки в білих носках ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю наші перегони аматорськими.. тому кругових знімати не варто.

Але.. як ти зійшов з гонки.. то прийди і відміть це в суддів.

Перед гонкою мати бути чіткий інструктажі оголошення штрафів і за що. Щоб всі знали як їхати, по чому орієнтуватися і що буде за невиконання правил.

Такс.. Гладіолуси..)))) зараз будете в асці цвісти і пахнути. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...