Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

кликів, кігтів і інших ознак хижаків виникає потреба в м"ясі при незбалансованому харчуванні.

знову пораджу сходити в поліклініку поцікавитися "хто тут вегетаріанці", згідно з аксіомою "про НЕ збалансоване харчування" їх там би мала бути більшість, якщо не всі

 

а якби тебе голодом поморити, то їв би броколі і не "жужжав"

а що робили з тою тваринкою перед тим  - страшно подумати.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

22 годин тому, Zevs_Isver сказано:

знову пораджу сходити в поліклініку поцікавитися "хто тут вегетаріанці",

а що робили з тою тваринкою перед тим  - страшно подумати.

 

Хто тут вегетаріанці, я думаю мені в поліклініці не розкажуть. Хіба що ваша персона відома там. А з священною коровою в Індії навряд чи щось погане робили. Ще раз раджу прочитати статтю на яку я дав лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

ра зраджу прочитати статтю на яку я дав лінк.

описи знущань над тваринами не те що варто читати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

знову пораджу сходити в поліклініку поцікавитися "хто тут вегетаріанці", згідно з аксіомою "про НЕ збалансоване харчування" їх там би мала бути більшість, якщо не всі

хм... а в мнясоїдних (особливо тих, хто не має змоги їсти регулярно те саме мнясо) - в них не може бути незбалансованого харчування?

можливо, вегетаріанців мало в поліклініках тільки тому, що самих вегетаріанців в суспільстві дуже малий відсоток? (це як колись найбільше в ремонт мобільних носили нокії - тільки із-за того, що компанія була лідером ринку, а відсоток браку насправді в Нокії був найнижчим, поки всілякі там "лижі" і "гнусмаси" шишки набивали з мізерною часткою ринку).

 

зі знайомих - знаю особисто сотні людей, з них тільки декілька признались, що є вегетаріанцями. в декількох знайомих - гепатит. один з них - вегетаріанець. в цього вегетаріанця є майже дорослі діти (всеїдні, завдяки бабусі ;) ) - не можна сказати, що вони чимось більше чи менше хворіють (хворіли в дитинстві) - порівняно з дітьми мнясоїдів.

на жаль, не маю статистики тривалості життя вегетаріанців серед знайомих... може, в тебе є така статистика - наскільки довше (чи менше?) живуть вегетаріанці, порівняно з всеїдними гомо сапієнсами?

 

не знаю щодо корів (в нас в селах ніби особливо прецедентів не було), а от про те, що свиня (яка, до речі, фізіологічно дуже близька людині) при нагоді схрупає курку, яка випадково потрапить до неї в загорожу і не зможе вибратись - тобі про це могли б багато господинь розповісти (інколи свині й щурів жеруть!) ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rrid сказано:

хм... а в мнясоїдних (особливо тих, хто не має змоги їсти регулярно те саме мнясо) - в них не може бути незбалансованого харчування?

можливо, вегетаріанців мало в поліклініках тільки тому, що самих вегетаріанців в суспільстві дуже малий відсоток? (це як колись найбільше в ремонт мобільних

якщо вегетаріанство таке шкідливе для життя - то вегетаріанці повинні були б кучкуватися біля поліклінік, через своє НЕзбалансоване харчування

і відсоток мав би бути ЗНАЧНО більшим

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, rrid сказано:

упає курку, яка випадково потрапить до неї в загорожу і не зможе вибратись - тобі про це могли б багато господинь розповісти (інколи свині й щурів жеруть!) ;)

з голодухи ще й таке будеш їсти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

з голодухи ще й таке будеш їсти

з чого ти взяв, що з голодухи? просто свині - всеїдні! їдять все, в т.ч. і людей: http://svynarnyk.com/u-lvivskij-oblasti-svini-zyili-lyudinu-video-uzhgorod-vikno-v-yevropu-ua-reporter/

так само й про корову @SΩLΩMΩN - ти ж не став читати його посилання (хоча ройтерс - не зовсім вже жовта преса), а відразу вирішив, що корову там голодом морили. хоча в статті говориться тільки про збалансованість раціону - а під час індійської спеки далеко не кожна священна індійська тварина має вдосталь збалансовано корму навіть на свободі, без прив'язі.

а свиня ще підступніша за корову - вона й сита напасти може...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, rrid сказано:

а під час індійської спеки далеко не кожна священна індійська тварина має вдосталь збалансовано корму навіть на свободі, без прив'язі.

а свиня ще підступніша за корову - вона й сита напасти може...

під час спеки кажеш...

під час спеки і не таке будеш їсти\пити

 

 

ройтерс ще ті жуки - коли не хочуть "рукі марать" наймають компанію, яка наймає аутсорсерів, а ті вже відриваються по повній :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Хто тут вегетаріанці, я думаю мені в поліклініці не розкажуть. Хіба що ваша персона відома там. А з священною коровою в Індії навряд чи щось погане робили. Ще ра зраджу прочитати статтю на яку я дав лінк.

  1. Це поодинокий випадок.На основі якого робити припущення,що всі корови плотоядні-неправильно.В Чернівцях,я був в гостях,де в хазяїв був кіт,який все життя їв тільки рослинну їжу.Прожив 15 років.Але це винятки.

2. Ось кінцівка статті:
"Местные ветеринары сказали:корова  вероятно, страдает от болезни, но другие говорили, Лал был тигр в своем предыдущем рождении".

Тобто теля було можливо хворе,а можливо дійсно пам'ять попереднього життя в тілі хижака,була настільки сильною,що теля їло курей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, zaHARE said:

2. Ось кінцівка статті:
"Местные ветеринары сказали:корова  вероятно, страдает от болезни, но другие говорили, Лал был тигр в своем предыдущем рождении".

Тобто теля було можливо хворе,а можливо дійсно пам'ять попереднього життя в тілі хижака,була настільки сильною,що теля їло курей.

А якщо теля було християнином, не вірило в попередні життя і молилось перед обідом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ko3bMa сказано:

теля було християнином, не вірило в попередні життя і молилось перед обідом?

вегетаріанським обідом:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.12.2016 at 15:08, Cherman сказал:

Тобто, ті, що в психлікарні вважають себе Наполеонами чи іншими видатними особистостями, може дійсно були ними в попередньому житті? 

   Тобто ті,які в 4-5 років майстерно гарють на скрипках,фортепіано,барабанах і т.д. не вивчилися за 1-2 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...
  • 3 місяця потому...
В 06.02.2019 в 18:05, MANJAK11 сказал:

підкину на вентилятор

в більшості згоден з автором ролика

  Так,говорить правильні речі,тільки не зрозуміло навіщо з самого початку накидує гамнєца на вегетаріанців,а потім розповідає,що згідно досліджень на тривалість життя впливає не їжа,а якісна вода,чисте повітря і рух.
 Про антропологічні гіпотези поржав.
двінув спіч про користь йогі. Саме еперехід на рослинну їжу є умовою просування на вищі рівні йоги.
  І  я з ним згоден в головному,що не кількість років життя головне,а якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
5 хвилин тому, Олексій252 сказано:

я не проти вегетаріанства, але от коли батьки дітям не дають м'ясо то це неправильно. по-перше воно корисно для росту і розвитку дитини, а по-друге дитина не вибирав таку "дієту", у нього доолжен бути вибір

о, бот тему апнув,

відповім і грохну бота

 

згіден з ботом,

дайте вибір дітям що їсти - і вони будуть їсти тільки шоколад і запивати колою......

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
21 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А чого бот?

мм, не пам'ятаю....

а пройшло всього якихось 6ть місяців.... то все через те що м'яса не їм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

то все через те що м'яса не їм

точно.

Рошенки даються взнаки...

Переходь на зелений салат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

точно.

Рошенки даються взнаки...

Переходь на зелений салат!

зелений бє,

тра червонуватий їсти - він з йодом

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в штатах домашніх собак коли вони задуже непосидючі та грайливі, або коли трошки агресивні та багато гавкають, кидаються та гарчать на інших - ветеринари садять на вегетаріанський корм, і з часом це добряче змінює їх поведінку... цікаво, вегани, особливо мужики, без м'яса,  в своїй поведінці серед інших,  теж трошки "овочами" робляться?

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Waver сказано:

теж трошки "овочами" робляться?

брехня.

всі вегани злі!!!!

 

Гітлера памятаєш?  то він тоже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/25/2020 at 1:47 PM, Zevs_Isver said:

брехня.

всі вегани злі!!!!

 

Гітлера памятаєш?  то він тоже

Хочеш сказати, у веганів дах теж так може з'їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Waver сказано:

Хочеш сказати, у веганів дах теж так може з'їхати?

Вони без нього живуть! :lol:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наглядна історія тсн де добре видно як жінка зробила "овочів" зі своїх "чоловіків",  свого мужика та дитини хлопчика... чоловічіх рис та повадок там багато залишилось? Вважаю що в наших реаліях в школі тому хлопчику буде несолодко...

 

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...