Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Лишилось придумати штучну їжу і проблема вегетаріанства  і голоду в Африці буде вирішена.

Придумали вже давно, вся проблема в собівартості. Але вже близько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

7 минут назад, filosof81 сказал:

Ага для пущей достоверности - надо написать -"ученые доказали " - и можно постить всякую ерунду -типа  теории еволюции например

от чия б корова мичала  от хто б казав, особливо по поводу єрунди

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, MANJAK11 сказал:

от чия б корова мичала  от хто б казав, особливо по поводу єрунди

О, нарешті знову до корів вернулися. :) Чотири сторінки срачу почалися з мого питання "чому Зевс не п'є молока?". Я вже навчився тролити чи ще тренуватися?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

шість років тому вчені синтезували "штучну ДНК". Хімічно. Тобто людина змогла перетворити хімічні компоненти на живу істоту, нехай просто бактерію.

то ДНК вчені синтезували, чи живу істоту - бактерію? здатну самостійно харчуватись і відтворюватись (розмножуватись)?

 

1 година тому, Zerotul сказано:

Четкая последовательность облегчения и удлинение скелета. От Археоптерикса до курицы.

http://evolution.berkeley.edu/evolibrary/article/evograms_06

хтось провів аналіз ДНК археоптерикса й курки й довів там родинні зв’язки?! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rrid сказано:

то ДНК вчені синтезували, чи живу істоту - бактерію? здатну самостійно харчуватись і відтворюватись (розмножуватись)?

вчені зробили з неживого - живе, все інше не важливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, filosof81 сказано:

да ? а светочи и авторитеты физики думают по другому

 

Мне очень понравилась третья глава "Механистической и немеханистической науки". Особенно привлекли меня идеи "Бхагавад-гиты". Я понял, что основные идеи философии "Бхагавад-гиты" о "бытии" практически совпадают с тем пониманием реальности, к которому меня привело изучение квантовой механики".
Юджин Вигнер,
лауреат Нобелевской премии по физике

 

"Доступ к Ведам - это величайшая привилегия этого века сравнению со всеми предыдущими столетиями".
Роберт Оппенгеймер,
физик-теоретик, разработчик атомной бомбы

 

 С какой бы высоты ни была произнесена глупость, она глупостью и остаётся.

 

Цитувати

хтось провів аналіз ДНК археоптерикса й курки й довів там родинні зв’язки

У вас с первичными гоминидами разное ДНК, но их далеким внуком вы быть не перестаете. А учитывая сотни мелких мутаций за несколько поколений......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zerotul сказано:

Ученые вполне резонно предполагали, что ящерицы Копиште за последние тридцать шесть лет не изменились и, таким образом, соответствуют предкам переселенных на Мрчару ящериц (точнее, являются их современниками предкового типа)

це - встановлений факт, чи черговий домисел "учених"? можливо, навпаки - змінились саме ящірки Копиште?

якщо на Мрчару почав з’являтись цекальний клапан, який ніяк не зав’язаний на рослинну їжу, то чому не змінювались ящірки на Копиште???

 

5 годин тому, Zerotul сказано:

На острове Мрчара таких ящериц не было

це - встановлений факт?

вчені обстежили всі 8 кілометрів його берегової лінії, сантиметр за сантиметром, і не знайшли жодної ящірки, жодного яйця?

і ніхто протягом 36 років не мав можливості заселити острів іншими ящірками???

 

5 годин тому, Zerotul сказано:

Самое удивительное то, что хотя цекальный клапан у P. sicula практически не выражен и в целом редок у представителей семейства, к которому относится эта ящерица, он (клапан) начал появляться у представителей популяции, живущей на острове Мрчара

чому??? навіщо це було потрібно для "еволюції"? з головами ніби ясно - буцім-то жувати стали більше. а чому "почав з'являтись"? і як це - "почав з’являтись" - він з’явився, але маленького розміру, чи замість практично не вираженого клапана з’явилось місце, на якому написано - "тут буде цекальний клапан"?

як може "почати з’являтись" клапан, якщо він вже є, але "практично не виражений"??? і це - праця науковців?!

 

5 годин тому, Zerotul сказано:

У ящериц острова Мрчара, представителей “эволюционировавшей” популяции, головы существенно больше, чем у их сородичей на Копиште – длиннее, шире и выше. Почему? Очень просто: более крупная голова предполагает наличие более сильных челюстей.

я так розумію, що вершина "еволюції" - хомо спієнс. вірно?

пройти еволюцію - означає бути найбільш пристосованим до умов, до виживання за будь-яких умов. вірно?

чому ж в Зевса після переходу тільки на рослинну їжу голова не стала суттєво більшою? чому в дітей вегетаріанців голови такі ж самі, як і в дітей м’ясоїдів, а не "більш крупні"? чому цілі народи, які змушені харчуватись в основному рослинною їжею, не мають більші щелепи, ніж м’ясоїди?

можливо, "вчені" не просто так взяли в лапки слово "еволюціонували"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, difoto сказано:

вчені зробили з неживого - живе, все інше не важливе

що означає - "живе"? сама по собі ні молекула ДНК, ні її копія живою бути не можуть, як і будь-яка інша проста чи складна молекула, чи набір простих чи складних молекул.

 

22 хвилин тому, Zerotul сказано:

У вас с первичными гоминидами разное ДНК, но их далеким внуком вы быть не перестаете. А учитывая сотни мелких мутаций за несколько поколений......

з якої це радості я маю бути їх далеким внуком?! тільки тому, що @Zerotul в це вірить?! і не хоче зважати на те, що в сучасної людини в принципі різний геном з "первичными гоминидами", а скелетів, які могли б сформувати чіткий еволюційний ряд не знайдено в принципі, зате за результатами далекого від ідеалу радіовуглецевого аналізу "предки" чомусь не можуть "вишикуватись" в хронологічній послідовності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, rrid сказано:

чому ж в Зевса після переходу тільки на рослинну їжу голова не стала суттєво більшою? чому в дітей вегетаріанців голови такі ж самі, як і в дітей м’ясоїдів, а не "більш крупні"? чому цілі народи, які змушені харчуватись в основному рослинною їжею, не мають більші щелепи, ніж м’ясоїди?

ЕТА ПЯТЬ!!! Давно я не писав свою козирну фразу. Втримаюсь і цього разу.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

ЕТА ПЯТЬ!!! Давно я не писав свою козирну фразу. Втримаюсь і цього разу.

 

Еволюціонував з хамидла в інтілігенти?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, difoto сказал:

За 15 років 21-го століття людство набуло знань(інформації) більше, ніж від винаходу вогню до 2000-го року. Колись я готувався до екзаменів по МАЛІЙ математичній енциклопедії. Вага книги - 4,5 кг. Спробуй передати її на словах.

А про неживе-живе, я тебе здивую, але шість років тому вчені синтезували "штучну ДНК". Хімічно. Тобто людина змогла перетворити хімічні компоненти на живу істоту, нехай просто бактерію. ЛЮДИНА! За певний час у "пробірці"! Що вже казати про мільйони років еволюції.

  Ми говоримо про пам'ять,а не про знання. Раніше люди жили іншими мірами і необхідності у вищій математиці не було,хоча древні обчислення підтверджуються сучасними,а багато чого з древнього сучасні методи повторити не можуть,ну може поки.. Стосовно синтезу штучної ДНК хотілося б почути які саме вихідні матеріали брались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

це - встановлений факт, чи черговий домисел "учених"? можливо, навпаки - змінились саме ящірки Копиште?

яка в даному контексті різниця, які з них змінились ? Головне, що початково вони були однакові

2 часа назад, rrid сказал:

вчені обстежили всі 8 кілометрів його берегової лінії, сантиметр за сантиметром, і не знайшли жодної ящірки, жодного яйця?

інфрачервоне сканування, спутникова розвідка, та інше, нє нє слишал ?

2 часа назад, rrid сказал:

і ніхто протягом 36 років не мав можливості заселити острів іншими ящірками???

іншими, то якими ?

2 часа назад, rrid сказал:

і як це - "почав з’являтись" - він з’явився, але маленького розміру, чи замість практично не вираженого клапана з’явилось місце, на якому написано - "тут буде цекальний клапан"?

як може "почати з’являтись" клапан, якщо він вже є, але "практично не виражений"??? і це - праця науковців?!

поясню *на пальцях*. В кожної людини є рудимент ( https://ru.wiktionary.org/wiki/рудимент ) хвоста, й якщо він у вас виросте на декілька сантиметрів image004.gif

то він у вас появится. Коли вчені зловили ящірку діда, батька,сина,внука, й у кожного покоління йде виражене збільшення й розвиток рудиментарного органа, то цей процес можна назвати *почав зьявлятись* . А взагалі заведіть акваріумних рибок *гуппі*, там на прикладі декількох поколінь (це лише декілька років) яскраво демонструются приклади селекції, тільки там вона керована, а в ящірок вона була природна походу

2 часа назад, rrid сказал:

 

чому ж в Зевса після переходу тільки на рослинну їжу голова не стала суттєво більшою? чому в дітей вегетаріанців голови такі ж самі, як і в дітей м’ясоїдів, а не "більш крупні"? чому цілі народи, які змушені харчуватись в основному рослинною їжею, не мають більші щелепи, ніж м’ясоїди?

можливо, "вчені" не просто так взяли в лапки слово "еволюціонували"? ;)

вам самому не соромно таку хєрню писати ? З якого перепугу, в Зевса, за декілька років, в межах одного покоління мають настати якісь зміни ? Під впливом БУДЬ ЧОГО !! Навіть при сильному опроміненні радіацією, мутація наступає як мінімум в наступному поколінні й далі. Років через 500, може чуть меньше, можливо буде лише помітити якісь невеличкі зміни в організмі й то невідомо наскільки виражені. 

2 часа назад, rrid сказал:

я так розумію, що вершина "еволюції" - хомо спієнс. вірно?

дивлячись що вважати вершиною

2 часа назад, rrid сказал:

пройти еволюцію - означає бути найбільш пристосованим до умов, до виживання за будь-яких умов. вірно?

в дикій природі, без допоміжних знарядь - вірно, але ми знаходимось зовсім в інших умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Еволюціонував з хамидла в інтілігенти?

Це так явно видно твоїм неозброєним оком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

З якого перепугу, в Зевса, за декілька років, в межах одного покоління мають настати якісь зміни ? Під впливом БУДЬ ЧОГО !! Навіть при сильному опроміненні радіацією, мутація наступає як мінімум в наступному поколінні й далі. Років через 500, може чуть меньше, можливо буде лише помітити якісь невеличкі зміни в організмі й то невідомо наскільки виражені.

 

хто зна, що буде, якщо тільки одним ГМО харчуватись. Хто зна...

 

6 хвилин тому, difoto сказано:

Це так явно видно твоїм неозброєним оком?

 

ага. Раніше ти б погостріше відповів би.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

хто зна, що буде, якщо тільки одним ГМО харчуватись. Хто зна...

це піздєц. Я більше в цій дискусії не приймаю участь..

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чем бы ты не питался - исход будет один. Раньше или позже - какая разница. Сгниёшь, если червяки раньше не сожрут :)

 

P.S.

А нетленная душа, &ля - вредоносный атавизм © :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, ursa сказано:

Раньше или позже - какая разница

 то не тягніть ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, ursa сказано:

Раньше или позже - какая разница. Сгниёшь, если червяки раньше не сожрут :)

 

Цей аргумент можна взяти адвокату на замітку, щоб використати в суді для захисту вбивці. Ну стало одним тєлом меньше. Раніше чи пізніше жертву б все рівно хробаки зточили б.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, difoto сказано:

це піздєц. Я більше в цій дискусії не приймаю участь..

 

А що там? Я не в темі. Дискусія по-новому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

інфрачервоне сканування, спутникова розвідка, та інше

в 1971 році? просканували ІЧ? чи через спутник? залізли в кожен кущик, під кожен камінець, в кожну нірку - в пошуках ящірок? це зараз нереально зробити, не те що 36 років тому!

 

20 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

яка в даному контексті різниця, які з них змінились ? Головне, що початково вони були однакові

різниця в тому, що все могло бути навпаки - голова не збільшувалась, а зменшувалась, а рудименти не "починали з'являтись", а починали зникати :) а ще більші шанси - що туди потрапили ящірки з іншого місця середземномор'я, які вже були з більшими головами ;)

 

23 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

поясню *на пальцях*. В кожної людини є рудимент ( https://ru.wiktionary.org/wiki/рудимент ) хвоста, й якщо він у вас виросте на декілька сантиметрів

... то це абсолютно не означає, що рудиментарний декількасантиметровий хвіст буде у всіх потомків щасливого власника рудиментарного хвоста ;) як і в гуппі, як і в собак - особливо, коли на старті було 5 пар - цього досить, щоб через "надцять" поколінь були ящірки з різними головами й різними рудиментами, а не всі стали однаковими. тут "еволюції" "заважає" генетика... селекція не могла бути керованою тут (в ящірок) природою - бо якщо припустити, що на острів без ящірок і з меншою кількістю комах запустили ящірок, і ці перші ящірки вижили й розмножились - то це означає, що розміру щелеп перших ящірок вистачило, щоб перейти на змінений раціон, і не просто перейти, але й розмножуватись. стимулу немає - чому повинні бути зміни?

 

36 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

З якого перепугу, в Зевса, за декілька років, в межах одного покоління мають настати якісь зміни ? Під впливом БУДЬ ЧОГО !! Навіть при сильному опроміненні радіацією, мутація наступає як мінімум в наступному поколінні й далі. Років через 500, може чуть меньше, можливо буде лише помітити якісь невеличкі зміни в організмі й то невідомо наскільки виражені. 

я ж не тільки Зевса згадував ;) чому в ескімосів зуби такої ж "конструкції", як і в китайців чи індусів - протягом багатьох поколінь, попри те, що одні в основному харчуються м'ясом (рибою), а другі в основному рисом?

 

1 година тому, MANJAK11 сказано:

іншими, то якими ?

іншими - це іншими, крім тих 5 пар, які заселили "вчені" в далекому 1971р. просто інші ящірки того ж виду - вони широко розповсюджені, якщо вірити статті.

 

але головне, про що я писав - про факти.

в статті про "еволюціонування" ящірок - не названо жодного прізвище. ні "вчених", які в 1971р. заселяли острів, ні вчених, які приїхали туди через 37років. туманно тільки - ревізію робили бельгійські вчені. хто заселяв югославський острів (який перебував за залізною завісою Варшавського договору), чому 8 років тому туди поперлись бельгійці - хз. "перепису поголів'я", систематизації, звіту - нічого немає. на скільки збільшились голови - на 1%? на 10%? на 100%???

клапан "почав з'являтись". як це він "почав"? мова про початок процесу? та через 37 років можна було чітко сказати - на одному острові маса клапану така-то, лінійні розміри такі-то, об'єм такий-то, на другому острові - такі-то. а "почав з'являтись" - це майже те ж саме, що й "трішки вагітний". а скільки особин при цьому було обстежено? в однієї ящірки знайшли клапан, який почав з'являтись, чи в 10% обстежених, чи в 100%?

 

в статті про ящірок фактів немає. немає також посилання на звіт про проведений експеримент. це - не наукова робота, а пропагадна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про вегетаріанство і дітей: В Італії погрожують тюрмою веганам, які змушують дітей до дієти

Цитувати

У преамбулі до свого проекту пані Савіно перелічує переваги веганської та вегетаріанської дієти для здоров'я людини.

"Але проблема виникає, коли мова йде про дітей... У вегетаріанській та веганській дієті не вистачає джерел цинку, заліза, вітаміну D, вітаміну B12 та омега 3".

Її проект закону спрямований на "таврування безрозсудної та небезпечної харчової поведінки, яку нав'язують батьки... на шкоду неповнолітнім".

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

без коментарів, бо це лютий піпєц

і ти ще досі віриш "медікамам"?

це не ті самі люди я примушують батьків робити щеплення своїм дітям?

 

а що, Італійські лікарні, особливо дитячі, переповнені "травоядними" ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

і ти ще досі віриш "медікамам"?

це не ті самі люди я примушують батьків робити щеплення своїм дітям?

 

а що, Італійські лікарні, особливо дитячі, переповнені "травоядними" ?

 

 

той мій коментар відносится до постів  @rrid , це раз , а по друге, раз вже зачепив щеплення, то я не проти щеплень, я проти обурливо недбалого ставлення нашої конкретно медицини, до цього надважливого й надтонкого процесу в організмі, якщо дова словами, то в нас операцію по пересадці органа роблять саперною лопаткою

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...