Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Convoy S2 (XM-L2) і кріплення-рогатка.

світло рівномірне, вистачає і для доріг і бездоріжжя, міцний, надійний, з памяттю останнього режиму.

564222.jpg

Convoy_S2_U2_3C_1400-700x500.jpg



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://olx.ua/obyavlenie/velosiped-holder-boks-pod-akkumulyatory-18650-na-fonari-8-4v-IDjrYNC.html

Интересный вариант бокса для аккумов. Самоделка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
В 01.04.2016 at 12:07, romanc сказал:

http://olx.ua/obyavlenie/velosiped-holder-boks-pod-akkumulyatory-18650-na-fonari-8-4v-IDjrYNC.html

Интересный вариант бокса для аккумов. Самоделка

Супер варіант ,але в мене туди болотник кріпиться печалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Poison сказал:

Супер варіант ,але в мене туди болотник кріпиться печалька.

Оголошення давно неактивне, проснувся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З теперишнім дизайном сайту я половину своїх тем найти неможу ,тому приходиться просинатись)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Приїхало моє нове велосвітло http://ru.aliexpress.com/item/KUTOOK-Bike-Light-T6-L2-Wick-Bicycle-Light-8800mh-Cycling-Light-Lamp-Battery-Pack-Charger-4/32679391472.html?spm=2114.13010608.0.50.naHx5f  ,пішоходам які проходять поряд подобається кажуть ні@уя собі фанарік! :) ,єдиний мінус трохи мало бокової засвітки ,а так нові світлодіоди світять явно яскравіше ніж старенькі т6 . Спеціально для Ukrainec перед тим як написати цей текст три ночі мучив ліхтарика.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки споживає?

Теж нещодавно придбав у Фантома новий ліхтар. Світить дуже добре, але фокусно. В моїх стареньких Мікробластерах засвітка рівномірніша по всій площині, інколи це реально необхідно, коли на швидкості влітаєш в повороти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок скільки споживає то я незнаю треба тестер з кліщами щоб поміряти не розпаюючи. Фоткі будуть ,на фото на сайті він виглядав доволі великим ,а в руках виявився доволі малим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як він виглядав/виглядає мене мало цікавить, мене більше цікавить як він освітлює 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду десь вночі їздити з фотографую. Які саме фото цікавлять ,а то знов щось зроблю не так:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тесті приймало участь два ліхтарі: зліва ліхтар Microblaster на світлодіодах R5 (якщо комусь цікаво, ось відеообзори: 

 

 

)

Справа - ліхтар KUTOOK (https://ru.aliexpress.com/item/KUTOOK-Bike-Light-T6-L2-Wick-Bicycle-Light-8800mh-Cycling-Light-Lamp-Battery-Pack-Charger-4/32679391472.html?spm=2114.13010608.0.50.naHx5f), на світлодіодах T6 і L2.

Отже, фото:

88d6bc4cc8dd.jpg[/url]
50edd65c1188.jpg[/url]
27f62a96f05d.jpg[/url]  

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби ховав під спойлер, але чомусь не вдалось. Модери, сховайте, будь-ласка.

Ну і щодо самих світлодіодів. Таке враження, що R5 зеленить; а T6-L2 віддає фіолетовим. Втім, судити вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікробластер трохи слабше світить, але він має тепліший колір це ІМХО перевага бо на мокрому асвальті, якщо ліхтар світить холодними (більше до голубого або білого) то нічого не видно чи це тільки в мене та фігня :) . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того ,що я бачив  Мікробластер  світить дійсно зеленуватим світлом ,на рахунок фіолетового відтінку непогоджусь ,на мою скромну думку там світло 5000к приблизно ,просто маю в на явності два ліхтаря з Т-6 6000к (дісно завалює в фіолетове) і Т-6 U2 4100 ,так ось як на мене фара більше в сторону Т-6 U2 по спектру . Просто звикнувши до одного спектру світла то все інше буде здаватись фіолетовим . В принципі можна в китайця продавця спитати яка температура світлодіодів ,що я і зроблю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Poison сказал:

З того ,що я бачив  Мікробластер  світить дійсно зеленуватим світлом ,на рахунок фіолетового відтінку непогоджусь ,на мою скромну думку там світло 5000к приблизно ,просто маю в на явності два ліхтаря з Т-6 6000к (дісно завалює в фіолетове) і Т-6 U2 4100 ,так ось як на мене фара більше в сторону Т-6 U2 по спектру . Просто звикнувши до одного спектру світла то все інше буде здаватись фіолетовим . В принципі можна в китайця продавця спитати яка температура світлодіодів ,що я і зроблю:)

Poison, ну якщо ти на фіолетове говориш біле.. Будь-ласка, якщо тобі так спокійніше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якщо чесно пофіг ,головне ,щоб мені подобалось :D ,а мене якраз цілком влаштовує за такі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Poison сказал:

Мені якщо чесно пофіг ,головне ,щоб мені подобалось :D ,а мене якраз цілком влаштовує за такі гроші.

Ставлю тільки плюс.:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

є така звичайна фара Т6 на USB = 5V

питання  - чи не згорить і буде нормально процювати від пари 18650 2*3,7 =7,4V ?

92eb80025eb4c6af1ce70e629c821404a93ed86c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, St@S_ сказал:

є така звичайна фара Т6 на USB = 5V

питання  - чи не згорить і буде нормально процювати від пари 18650 2*3,7 =7,4V ?

92eb80025eb4c6af1ce70e629c821404a93ed86c

Думаю згорить,простіше купити коробку павербанка за 100 грн і запхнути туди акумулятори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Miro сказано:

У мене така ж, працює, і чудово. Працює як від 5V, так і від 8,4V.

Напряму?! чи через usb роз"єм від повербанка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона вроді на 12V розрахована. В мене одна така фара перепаяна з ЮСБ на круглий роз'єм і працює, як від 4,2 та і від 8,4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, St@S_ сказано:

є така звичайна фара Т6 на USB = 5V

питання  - чи не згорить і буде нормально процювати від пари 18650 2*3,7 =7,4V ?

92eb80025eb4c6af1ce70e629c821404a93ed86c

підключив. Світить, не гріється ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...