Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.01.2018 в 19:39, Ukrainec сказал:

Напряму?! чи через usb роз"єм від повербанка?

До роз"єму USB підпаяний штекер "тато". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Miro сказал:

Немає кабеля для балансування. Чому я в свій час і відмовився від такого.

Балансування чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Poison сказал:

Балансування чого?

Двох послідовно з"єднаних батарей (напруга 8,4В)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Miro сказал:

Двох послідовно з"єднаних батарей (напруга 8,4В)

Ну що ж там треба балансувати? В блоку свій драйвер керування 8,4 і 5 вольт іде через контролер той що в кришці і якій заодно показує розряд батареї ,окрім того драйвер стоїть ще в самій фарі . Я якщо чесно не розумію про ,що ти говориш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Poison сказал:

Ну що ж там треба балансувати? В блоку свій драйвер керування 8,4 і 5 вольт іде через контролер той що в кришці і якій заодно показує розряд батареї ,окрім того драйвер стоїть ще в самій фарі . Я якщо чесно не розумію про ,що ти говориш.

Невже так важко вбити кілька слів у пошуці Гугл? Наприклад.
Розжую.

Спойлер

Якщо у тебе стоять дві батреї послідовно, навіть в ідеалі, що вони із однієї партії - це автоматом не означає, що внутрішній опір матимуть ідеально однаковий. Відповдно й заряджатись будуть по-різному. Одна батарея може мати 4,2В, інша - 4 або й менше. Скажеш теорія? Практика доводить протилежне. 
Баланс і потрібен для однакового заряджання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вротмненогі:D  а виймати і заряджати в нормальній зарядці релігія не дозволяє? В дійсності там на стількі мала різниця в нових акумах що за той час покі ти їх юзаєш ти цього не побачиш.

P.S ссилка від тебе ваще агонь ,попробуй сам по ній тицьнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Poison сказал:

вротмненогі:D  а виймати і заряджати в нормальній зарядці релігія не дозволяє? В дійсності там на стількі мала різниця в нових акумах що за той час покі ти їх юзаєш ти цього не побачиш.

P.S ссилка від тебе ваще агонь ,попробуй сам по ній тицьнути.

Таваріщу Пойсону. :D Навіть якщо брати акуми по максимальній ємності, то вистачатиме (по собі суджу) буквально на 3 вечори. Враховуючи, що зараз зима. Але хай-но трохи потеплішає :D Замахаєшся із цим витягуванням та заряджанням. 

Інша справа - ввіткнув собі два провідки - на заряд і на роз‘єм, й спиш спокійно. До речі, тут ще такий невеличкий нюанс: бокси розраховані на 2-4 акуми. Струм заряду нерегульований. І да, ще до речі. Зазвичай напруга в таких зарядках має певне відхилення (в більшу сторону). Тобто акуми перезаряджаються понад допустимого вольтажу. Хтось ріже доріжки й ставить послідовно діоди, хтось ставить резистори.. Варіантів маса. Питання: для чого гемор? До грошей, що витратиш на дві стандартні зарядки, можна ще трохи докласти й придбати Imax B6, там і балансування, і виставляєш потрібний собі струм заряду-розряду. Можеш визначити реальну ємність батарей. Треба зарядити швидше? Будь-ласка. Треба зарядити інший тип батарей? Немає проблем. 

Щодо ссилки. Що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все зрозумів ,в деяких людей перфекціонізм рано чи пізно переходить обстинентно-компульсивний розлад, але давайте не будемо перегинати .Що мішає купити зарядку за 500грн з зарядом і показом ємності  тут кожного акамулятора ,і відкрутити один болтик витряхнути акуми і не паритись?

P.S Я якщо включаю ліхтар більше ніж на годину ,то в дома ставлю на зарядку і не парюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 29.01.2018 в 14:34, Poison сказал:

Я все зрозумів ,в деяких людей перфекціонізм рано чи пізно переходить обстинентно-компульсивний розлад, але давайте не будемо перегинати .Що мішає купити зарядку за 500грн з зарядом і показом ємності  тут кожного акамулятора ,і відкрутити один болтик витряхнути акуми і не паритись?

P.S Я якщо включаю ліхтар більше ніж на годину ,то в дома ставлю на зарядку і не парюсь.

Рідко заходжу на борду. А дарма. :D

Можна називати білим фіолетове, і мати на свій зад геморой, а можна й уникнути ..(σαρκασμός). Подобається? Дій. Викручуй болтик, доки різьба не злижеться, витряхуй, доки не набридне.. Все в твоїх руках! І ногах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
On 23.11.2018 at 21:23, Miro сказано:

200гр на руль? :D

2000 мабуть мало бути))) 

On 21.11.2018 at 23:06, Poison сказано:

Нова іграшка ...Gaciron V9D-1600 .

13526.750.JPG

Я так розумію, фара шик, тільки не дешева..  Як в роботі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, NeoN сказал:

2000 мабуть мало бути))) 

Прописні істини))
Чим важчий перед, тим гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.11.2018 в 23:04, NeoN сказал:

2000 мабуть мало бути))) 

Я так розумію, фара шик, тільки не дешева..  Як в роботі? 

Купував ще за 1480 грн ,відїздив все літо і осінь .Фара супер тір оптика радує дальнім і ближнім + широка бокова засвітка ,одним словом їдеш як в день))).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.11.2018 в 21:23, Miro сказал:

200гр на руль? :D

А про 200 грам на рулі такі да ,дякую посміявся, шатуни ще не просверлені?

perekluk-1-300x278.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Poison сказал:

Чим меньше проводів і чим легше знімати тим зручніше.

Ще одне запасне кріпленя прикупив? Після одного-двох сильних ударів ці всі пластмасові кріплення лопають на "ура". :D

 

5 часов назад, Poison сказал:

А про 200 грам на рулі такі да ,дякую посміявся, шатуни ще не просверлені?

perekluk-1-300x278.jpg


Важкий перед грає недобру роль пр великій швидкості на наших ямах-дорогах, не кажучи про грунти. Ні, звісно, якщо ти їздиш повільно і печально... :D  
Крім того, в геометрії рам велосипедів є така штука, як розподіл ваги, рівномірність - цей параметр впливає на пропорційність розподілу ваги між переднім і заднім колесом, при русі під різними кутами. Інженерами велосипедів це все, звісно, враховується. Тому, нагружаючи якийсь вузол (перед, зад), варто про це також пам"ятати. Зверни увагу, що велосипедисти, яким важлива швидкість пересування грунти-асфальт, не возять на велосипедах багажників, ліхтарів, іншого мотлоху.. Ліхтарі скромно лежать у рюкзаку.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.01.2018 at 16:22, Poison сказано:

Думаю згорить,простіше купити коробку павербанка за 100 грн і запхнути туди акумулятори.

незгорить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Voronin10 сказал:

незгорить

Невідомо який там драйвер стоїть в самій лампі ,да і не розумію в чому проблема купити гарний павербанк за смішні гроші ніж робити колхоз на колінах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...