Перейти до змісту

Де на сьогодні в Луцьку оптимальна заміна масла?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

"Віто" на розі Кравчука і Гордіюк. Ціни дешевші ніж в середньому на формулі + безкоштовна заміна.
це ж і є Дукат-ойл (вул.Стуса).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

А де це? "Автотурист" на Львівській знаю, а СТО "Автотурист" не знаю. :/

Вибачаюсь за не точність, не "Автотурист", а "Турист". Знаходиться біля Ківерцівського моста. Заїжджати: якщо підніматись на міст зі сторони кільця (Конякіна, Луцьке ДАІ), поворот наліво (відразу за зупинкою). У них в асортименті великий вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 7 місяців потому...

Недавно міняв масло на Стрілецькій уже 4 раз. Мені подобається ціна норм хлопці ті самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно міняв масло на Стрілецькій уже 4 раз. Мені подобається ціна норм хлопці ті самі.

А масло яке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Ківерцівській (на Дукат ойл) хтось міняв масло, в цьому році ?

ДА канторка ще та. міняв в них масло років 3-4 поки не зловив їх на обмані. І ще хлопчина там помічник Андрія такий хамовитий от і вирішив змінити сервіс перейшов на "Турист" ніби нічого і дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Ківерцівській (на Дукат ойл) хтось міняв масло, в цьому році ?

ДА канторка ще та. міняв в них масло років 3-4 поки не зловив їх на обмані. І ще хлопчина там помічник Андрія такий хамовитий от і вирішив змінити сервіс перейшов на "Турист" ніби нічого і дешевше.

Вони декілька разів на такому попадалися . Чутки йдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже я один залишився, що сам міняю? Використовую Хадо, в основному із-за того що офіціали є в Луцьку і двигуну подобається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже я один залишився, що сам міняю? Використовую Хадо, в основному із-за того що офіціали є в Луцьку і двигуну подобається!

Нас як мінімум двоє))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже я один залишився, що сам міняю? Використовую Хадо, в основному із-за того що офіціали є в Луцьку і двигуну подобається!

Ні не сам! Але ми певно "вимираючий вид"!

Я теж сам міняю і теж ХАДО. Купую синтетику, правда через їхній інтернет магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А на Ківерцівській (на Дукат ойл) хтось міняв масло, в цьому році ?

на рахунок масла сказати нічого неможу але ремінь з роліком мені там міняли "вправно" :0157:

Перед заміною ще й попросив щоб коректором позначили на всяк случ.

години півтори міняли, надоїло, закатав рукава і сам вже їм почав тикати на мітки. Після цього туди більше ні-ні :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Ківерцівській (на Дукат ойл) хтось міняв масло, в цьому році ?

ДА канторка ще та. міняв в них масло років 3-4 поки не зловив їх на обмані. І ще хлопчина там помічник Андрія такий хамовитий от і вирішив змінити сервіс перейшов на "Турист" ніби нічого і дешевше.

А що за обман? Просто я вже багато років в них міняю. Купую масло і фільтри на Формулі і отримую талончик на безкоштовну заміну. При заміні присутній. Як тут можна обманути?

а чому на формулі купуєте? кажуть - шо там на місці дешевше і заміна теж безкоштовна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я масло замовляю через інтернет, також в одного і того ж чоловіка, він сам займається тим ділом. З Європи десь возить, то також, росказував, яке масло у нас продають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на Стрілецькій, міняв масла двиг, коробки, фільтра. Приємно здивувала кімната відпочинку (був з дочкою) мякий диван, тв, компютер, чай і кава в асортименті, цукерки ( доця прихопила з собою "жменьку" :_07: )

Ціни по памяті: масло Q8 диз (4л) - 216гр, масло в коробку (1.5л) - 165гр, фільтр масляний - 47гр.

Сервіс сподобався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому на формулі купуєте? кажуть - шо там на місці дешевше і заміна теж безкоштовна?

Просто давно знаю і весь час беру в одного продавця і на одній точці. За цей час змінив три авто і ніяких нарікань не було. А коли приїжджаю на заміну нікуди більше не заходжу, а одразу на яму. В цьому місяці наступає термін заміни то можливо спробую брати на місці.

Будете міняти на місці - то відпишіться яка різниця по ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На Зв'язківців міняв, там нова контора від Топ-Шини відкрилась. Брав Liqui Moly Mos2 (4л.) 245грн. + Фільтр 33грн фірми Wix, заміна безкоштовна. Сервіс сподобався, виписали сервісну книжку з 25% знижкою на усі їхні шиномонтажи, ще й безкоштовно провірили антифриз, тормозуху. Навідь сертефікати на оливу показували :) Да і цини там норм.

2 Воланд, якщо не помилаюсь то і в акпп вони теж міняють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ додам там багато місця, простір :) (не люблю колотнечі і суєти на клаптику простору)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Підсткажіть. Де в Луцьку міняють масло в АКПП? Цікавить не часткова, а повна заміна.

Повну заміну масла в АКПП можна зробити в нас на ДукатОіл.

Тут можна почитати про заміну в АКПП http://dukatoil.com/povna-zamina-mastila-v-akpp

Маю надію, що наша реєстрація на сайті і відповіді не будуть прийняті як спам.

Ми хочемо покращити якість обслуговування, тому зареєструвались на сайті.

Будемо прислухатись до порад і скарг усіх участників форуму.

В разі якогось непорозуміння або некоректного відношення у нас на сервісі прошу писати до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняю масло на стрілецькій, вже певно роки 2 - нарікань нема.

також рекомендую на стрілецькій (Шинасервіс)!

я там вже років зо 4, не менше міняю, масло не дороге та не бадяжать, міняють швидко та якісно... рекомендую!

а от де НЕ РЕКОМЕНДУЮ - так під мостом на вул.Рівненській, оскільки декілька разів робив заміну там та як потім виявилось горе майстри вирішили замутити грошенят та не замінили фільтр масляний, діло було так: знаяомі порекомендували їхати не на Рівненську, а на Стрілецьку, приїхавши туди замовив стандартну заміну, хлопці взялись до роботи і тут покликали мене, мол чому фільт масляний не міняєш, я з здивуванням показую сервісну книжку з рівненської де чітко вказано що міняли 9,5 тис. км до цього, так я ж і пам'ятаю, що як міняю то все відразу, а тут мені показують прогорівший масляний фільт (рено кенго, він там відкритий) який вже наполовину розвалюється та й кажуть, мол він не манше 20-30 тис від'їздив, я за той фільтр і на рівненську. Показую фільт хлопцям і питаю, скільки, на вашу думку, цьому фільтру? Вони відразу - не менше 20 ки, а що таке? Тут я їм показую сервісну книжку їхню й кажу шо за фігня така, а вони задали відразу питання: а чого ти на інший сервіс поїхав, чому до нас не заїхав? Короче кажучи посварився й поїхав, Бог їм суддя.

ще одна ситуація з моїм другом (део сенс) котрий поїхав до них же міняти масло в КПП. Так от, через деякий час після заміни накрилась 5 та передача, як розбиратися почали - причина була в тому що в КПП не долили масла і там до мінімуму дуже багато невистачало, ремонт КПП звичайно ніхто не оплатив, чеків же ті упирі не дають. Друг також змінив центр заміни, на який не скажу, зараз мало спілкуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняв масло в коробці і в моторі на території Агросоюзу. Там є сервіс. Але всі рази був присутнім, тому за фільтри спокійний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

А хто що скаже на сьогодні?

Заміну робив у Сергія - задоволений акуратною роботою і адекватною ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Про Дукат-ойл відгуки змінилися на краще?

Потрібно терміново замінити масло, а вони до мене найближче.

 

Вже збирався їхати та порадили подумати - мовляв масло нальють з великої бочки і невідомо що це за масло...

До того не переживав а тепер думка " закралася" и "гложе".

Не шукаю де дешевше. Бажання щоб нормальне масло залили...

 

Якщо вибирати то "Дукат-Ойл" чи на Стрілецькій, там де Шина Сервіс?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...