Перейти до змісту

Де на сьогодні в Луцьку оптимальна заміна масла?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Перезвонив на Стрілецьку, вийшло на 6 грн дешевше ніж на Стуса. Але у них якась інша фасовка - в каністрі чомусь на 400 мл масла менше, ніж на Стуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

На Дукат Оил больше не поеду , всегда там менял масло, но уже задолбал этот Дукат оил! понабирали этих малолеток только вред от них!!! первое, то что пару лет назад сломали защелку на топливном фильтре, и не сделали ,а так просто проволокой закручивают и хомутом затягивают пластмассовым, короче мучаюсь при каждой замене масла, так как защелки даже в официалов не продаются, надо менять весь шланг от бака до фильтра! второе, недавно поехал на Дукат Оил радиатор запаять где-то пробил((( приехал , они сняли,я купил у них же антифриз, поставили на место радиатор, я подхожу спрашиваю все сделали? они говорят да! я спрашиваю антифриз залили, они: нет забыли... так заливайте, ихний мастер берет антифриз и начинает заливать , я смотрю из шланга на землю льется антифриз, он забыл патрубок поставить, где протекает антифриз до радиатора... пол литра вылил на землю!!! я промолчал, после того как он залил весь в бачок , говорит все !!! я сел и поехал, доехал до 5 школы смотрю у меня мотор кипит!! я в шоке , открываю капот а там вентилятор не подключен!! а самое интересное , что когда я вечером приехал в гараж , решил проверить уровень антифриза в бачке, то его там не было, так как после того как заливаешь антифриз надо завести мотор, для того чтобы антифриз прогнать по всей системе, а потом долить опять, они этого не зделали так как антифриза уже не было, он был на земле... и даже могли бы сказать чтобы я потом как приеду дамой долил!пришлось на следующий день еще литр. покупать, представьте если бы на моем месте была девушка, и не разбиралась что там за датчики температуры, что было бы с её машиной! вот такая весёлая история))) Не внимательные!!! теперь как я должен им доверять замену масла????! Буду менять на Автохаус! ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду менять на Автохаус! ...
Ага, ти ще по автохаусах покатайся, то ще не таке тобі понароблюють.

З.І. Мені один з таких "хаусів" злив масло з коробки, добре що вчасно це було помічено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Дукат Оил больше не поеду

Ужасная история. Я стараюсь всё делать сам и дешевле и надежнее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от читаю і диву даюсь як у свій автомобіль можна лити кастрол,хадо чи щось подібне....бачив би хтось що всередині мотора робиться після 200тис.км на НАШОМУ кастролі...я особисто заливаю в свій автомобіль масло Hundert High Tech Special A.J.K. 5w30

http://amv.ua/ua/gallery/PROFESSIONAL_HU-37/20842

4 літри такого німецького щастя обходиться близько 500грн-точної ціни не пам"ятаю

займається знайомий на Глушець

міняю кожні 20 тис.км. і це в режимі таксі...масло провірено...схвалено людьми які знаються на моторах...

кого цікавить можу росказати..кого не вмовляв спробувати таке масло-ніхто не пожалкував,тільки дякували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от читаю і диву даюсь як у свій автомобіль можна лити кастрол,хадо чи щось подібне....бачив би хтось що всередині мотора робиться після 200тис.км на НАШОМУ кастролі...я особисто заливаю в свій автомобіль масло Hundert High Tech Special A.J.K. 5w30

http://amv.ua/ua/gal...NAL_HU-37/20842

4 літри такого німецького щастя обходиться близько 500грн-точної ціни не пам"ятаю

займається знайомий на Глушець

міняю кожні 20 тис.км. і це в режимі таксі...масло провірено...схвалено людьми які знаються на моторах...

кого цікавить можу росказати..кого не вмовляв спробувати таке масло-ніхто не пожалкував,тільки дякували.

Реклама?

Можна купувати масло в у "дилерів" в 3 дорого а можна пошукати і знайти ще краще, а фальсифікату кругом вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от читаю і диву даюсь як у свій автомобіль можна лити кастрол,хадо чи щось подібне....бачив би хтось що всередині мотора робиться після 200тис.км на НАШОМУ кастролі...я особисто заливаю в свій автомобіль масло Hundert High Tech Special A.J.K. 5w30

4 літри такого німецького щастя обходиться близько 500грн-точної ціни не пам"ятаю

займається знайомий на Глушець

міняю кожні 20 тис.км. і це в режимі таксі...масло провірено...схвалено людьми які знаються на моторах...

кого цікавить можу росказати..кого не вмовляв спробувати таке масло-ніхто не пожалкував,тільки дякували.

Реклама?

Можна купувати масло в у "дилерів" в 3 дорого а можна пошукати і знайти ще краще, а фальсифікату кругом вистачає.

ні в якому разі...ссилка дана для того,щоб люди бачили що собою уявляє дана продукція і як виглядає...

якщо розцінюється як реклама-тоді ссилочку удаляю...просто висказав свою думку...і не більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от читаю і диву даюсь як у свій автомобіль можна лити кастрол,хадо чи щось подібне....бачив би хтось що всередині мотора робиться після 200тис.км на НАШОМУ кастролі...я особисто заливаю в свій автомобіль масло Hundert High Tech Special A.J.K. 5w30

http://amv.ua/ua/gallery/PROFESSIONAL_HU-37/20842

4 літри такого німецького щастя обходиться близько 500грн-точної ціни не пам"ятаю

займається знайомий на Глушець

міняю кожні 20 тис.км. і це в режимі таксі...масло провірено...схвалено людьми які знаються на моторах...

кого цікавить можу росказати..кого не вмовляв спробувати таке масло-ніхто не пожалкував,тільки дякували.

А таксисты потом говорят что машины ихнее в лучшем состоянии чем у простых людей, 20 тис. не менять масло, Это жестоко, так как оно засоряется быстрее чем теряет вязкость! почти все производители говорят о том что можно на ихнем масле ездить 15-20 тис. например Q8 тоже говорит что на ихнем масле можно 15тис. но я меняю на 10тис. так как на грязном масле я не собираюсь убивать машину!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от читаю і диву даюсь як у свій автомобіль можна лити кастрол,хадо чи щось подібне....бачив би хтось що всередині мотора робиться після 200тис.км на НАШОМУ кастролі...я особисто заливаю в свій автомобіль масло Hundert High Tech Special A.J.K. 5w30

http://amv.ua/ua/gallery/PROFESSIONAL_HU-37/20842

4 літри такого німецького щастя обходиться близько 500грн-точної ціни не пам"ятаю

займається знайомий на Глушець

міняю кожні 20 тис.км. і це в режимі таксі...масло провірено...схвалено людьми які знаються на моторах...

кого цікавить можу росказати..кого не вмовляв спробувати таке масло-ніхто не пожалкував,тільки дякували.

А таксисты потом говорят что машины ихнее в лучшем состоянии чем у простых людей, 20 тис. не менять масло, Это жестоко, так как оно засоряется быстрее чем теряет вязкость! почти все производители говорят о том что можно на ихнем масле ездить 15-20 тис. например Q8 тоже говорит что на ихнем масле можно 15тис. но я меняю на 10тис. так как на грязном масле я не собираюсь убивать машину!!!

Ви вважаєте, що я сам ворог свому гаманцю?- Тоді Ви сильно помиляєтесь. Адже наглядний приклад того як працює масло-це вскрити мотор і побачити його стан...Якщо вірити Вашій теорії,то якщо міняти масло кожні 5 тис.км то мотор пропрацює у 2 рази довше,але самі розуміємо що цього бути не може. Я бачив що робить Кастрол з мотором за 90тис.км. коли його міняли кожні 7-8тис.км. і бачив свій мотор.от і все...

p.s. а на рахунок технічного стану погоджусь...не у всіх таксистів авто у кращому стані ніж у простих водіїв, але всіх під одну планку рівняти також не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте, що я сам ворог свому гаманцю?- Тоді Ви сильно помиляєтесь. Адже наглядний приклад того як працює масло-це вскрити мотор і побачити його стан...Якщо вірити Вашій теорії,то якщо міняти масло кожні 5 тис.км то мотор пропрацює у 2 рази довше,але самі розуміємо що цього бути не може. Я бачив що робить Кастрол з мотором за 90тис.км. коли його міняли кожні 7-8тис.км. і бачив свій мотор.от і все...

Масло стает грязным по той причине, что в него попадает стружка, пыль , и всякая фигня.... а теперь представьте как сладко вашим запчастям тереться об это масло?? в итоге появляются трещины , царапины и так дальше... Про Кастрол я молчу, так как сам знаю что его найти у нас в Луцке нормального, практически не реально!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте, що я сам ворог свому гаманцю?- Тоді Ви сильно помиляєтесь. Адже наглядний приклад того як працює масло-це вскрити мотор і побачити його стан...Якщо вірити Вашій теорії,то якщо міняти масло кожні 5 тис.км то мотор пропрацює у 2 рази довше,але самі розуміємо що цього бути не може. Я бачив що робить Кастрол з мотором за 90тис.км. коли його міняли кожні 7-8тис.км. і бачив свій мотор.от і все...

Масло стает грязным по той причине, что в него попадает стружка, пыль , и всякая фигня.... а теперь представьте как сладко вашим запчастям тереться об это масло?? в итоге появляются трещины , царапины и так дальше... Про Кастрол я молчу, так как сам знаю что его найти у нас в Луцке нормального, практически не реально!!!

на 130 тис.км. була планова заміна ланцюга в моторі...відповідно мотор скривали і робився його огляд. Тому з повною відповідальністю можу сказати, що всього вище перечисленого не має...стан абсолютно нового мотору!!!

Хоча я впевнений, що кожен з нас всерівно залишиться зі своїм переконанням...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таксисты потом говорят что машины ихнее в лучшем состоянии чем у простых людей, 20 тис. не менять масло, Это жестоко, так как оно засоряется быстрее чем теряет вязкость! почти все производители говорят о том что можно на ихнем масле ездить 15-20 тис. например Q8 тоже говорит что на ихнем масле можно 15тис. но я меняю на 10тис. так как на грязном масле я не собираюсь убивать машину!!!

Ви вважаєте, що я сам ворог свому гаманцю?- Тоді Ви сильно помиляєтесь. Адже наглядний приклад того як працює масло-це вскрити мотор і побачити його стан...Якщо вірити Вашій теорії,то якщо міняти масло кожні 5 тис.км то мотор пропрацює у 2 рази довше,але самі розуміємо що цього бути не може. Я бачив що робить Кастрол з мотором за 90тис.км. коли його міняли кожні 7-8тис.км. і бачив свій мотор.от і все...

p.s. а на рахунок технічного стану погоджусь...не у всіх таксистів авто у кращому стані ніж у простих водіїв, але всіх під одну планку рівняти також не можна.

Я зараз міняю мастило в двигуні кожних 5ткм.... на хороше... бо так треба... бо машинку люблю!

А таксисты потом говорят ...

і останніх 20ткм я теж таксист :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масло стает грязным ...

Ха-Ха! Саме через те й міняєм!

... Про Кастрол я молчу, ....

Гы гы...

Мовчу про GM. Розчесали рідному брату про хороше масло.... А GM на Волиньавто (і не тільки) це якраз і є castrol (під цим брендом на европу тіко так або ніяк).

і було незручно бачити всередині його двигуна прошарок "смоли" порівняно з моїм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масло стает грязным ...

Ха-Ха! Саме через те й міняєм!

... Про Кастрол я молчу, ....

Гы гы...

Мовчу про GM. Розчесали рідному брату про хороше масло.... А GM на Волиньавто (і не тільки) це якраз і є castrol (під цим брендом на европу тіко так або ніяк).

і було незручно бачити всередині його двигуна прошарок "смоли" порівняно з моїм.

1) Масло меняется от потери вязкости (если его часто не менять оно станет как вода, без пользы для двигателя) , и от загрязнения....

2)Для тебя оригинальное масло Кастрол плохое???=)) Где берет свое масло Волинь авто я не знаю, но на Автохаусе могу сказать что не подделка , хотя сам я заливаю Q8 и не пожалел еще ни разу! за 90тис. мотор не вскрывался , и даже свечи родные)) но для подстраховки поменял недавно свечи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масло стает грязным ...

Ха-Ха! Саме через те й міняєм!

... Про Кастрол я молчу, ....

Гы гы...

Мовчу про GM. Розчесали рідному брату про хороше масло.... А GM на Волиньавто (і не тільки) це якраз і є castrol (під цим брендом на европу тіко так або ніяк).

і було незручно бачити всередині його двигуна прошарок "смоли" порівняно з моїм.

1) Масло меняется от потери вязкости (если его часто не менять оно станет как вода, без пользы для двигателя) , и от загрязнения....

2)Для тебя оригинальное масло Кастрол плохое???=)) Где берет свое масло Волинь авто я не знаю, но на Автохаусе могу сказать что не подделка , хотя сам я заливаю Q8 и не пожалел еще ни разу! за 90тис. мотор не вскрывался , и даже свечи родные)) но для подстраховки поменял недавно свечи)

і що за свічки поставив???

мої рідні пробігли 130тис.км.))) і замінились разом з ланцюгом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Масло меняется от потери вязкости (если его часто не менять оно станет как вода, без пользы для двигателя) , и от загрязнения....

....

Якраз я міняю кожних 5 тисяч, незалежно від стану і класу масла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що за свічки поставив???

мої рідні пробігли 130тис.км.))) і замінились разом з ланцюгом...

champion, у тебя какие стояли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що за свічки поставив???

мої рідні пробігли 130тис.км.))) і замінились разом з ланцюгом...

champion, у тебя какие стояли?

стояли Чемпіони...

заказав на Волинь-авто оригінал,точно такі самі як стояли...поставив...пропрацювали неповних 3 дні і їх викинув в мусорнік...поставив Hexen-працюють ніби поки нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що за свічки поставив???

мої рідні пробігли 130тис.км.))) і замінились разом з ланцюгом...

champion, у тебя какие стояли?

стояли Чемпіони...

заказав на Волинь-авто оригінал,точно такі самі як стояли...поставив...пропрацювали неповних 3 дні і їх викинув в мусорнік...поставив Hexen-працюють ніби поки нормально...

Яка марка автомобіля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що за свічки поставив???

мої рідні пробігли 130тис.км.))) і замінились разом з ланцюгом...

champion, у тебя какие стояли?

стояли Чемпіони...

заказав на Волинь-авто оригінал,точно такі самі як стояли...поставив...пропрацювали неповних 3 дні і їх викинув в мусорнік...поставив Hexen-працюють ніби поки нормально...

Яка марка автомобіля?

Kia Magentis 2008р.в. 2.0 16v

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Не так давно міняв також масло (21099). Вивчав ціни, марки, не одну годину на форуми потратив. Думав, що сам заміню. Врешті, визначився - заміну провів в "Автотуристі". Ціну не пам"ятаю, але вона мене задовільняла+включала роботу по заміні (її в основному завжди безкоштовно проводять).

Зупинився на Q8 15W40 розливне. Періодично перевіряю щупа, масло по рівню як залили, так він і тримається. Поки задоволений і маркою, і роботою (не підтікає масло біля фільтра - сухо!!!).

Оттак-то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Стрілецькій:

2,8л 10w40 Q8 + масляний фільтр - 144грн.

2,8л 10w40 Castrol + масляний фільтр - 160грн.

На Стуса:

2,8л 10w40 (якесь німецьке - назву забув. Назва щось типу Магнатек - але точно не Кастрол :) Гугл підказати не хоче) + масляний фільтр - 162грн. LIQUI MOLY буде дешевше.

От тепер думаю - куда пайті, куда падацца?... :)

заміну провів в "Автотуристі"
А де це? "Автотурист" на Львівській знаю, а СТО "Автотурист" не знаю. :/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Віто" на розі Кравчука і Гордіюк. Ціни дешевші ніж в середньому на формулі + безкоштовна заміна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...